Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Cześć baby;) ja już od dwóch godzin w pracy, nie mogę się dzisiaj jakoś obudzić - koszmar:P Ale widzę że nie tylko ja chodzę nieprzytomna, już mi raźniej:D Zareczona nie ma sprawy:D mogę ci jeszcze powiedzieć że te zaproszonka do których link wklejałaś wyglądają prawie tak samo w rzeczywistości jak na zdjęciu. Oczywiście najlepiej jak sama się przekonasz:) Napisz później co z tego wynikło:) A jakbys coś jeszcze potrzebowała załatwić to wal jak w dym:D zobaczymy co da sie zrobić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jesty przecież więcej napisałam!!!!!!!!!!!!!!!!!!i się nie wyświetliło?????????????????????????????????????????????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:):):) a ja dzisiaj mam lenia i zgage potworną.... dawno tego nie było:):):) wody juz coraz mniej mam:):):) od poniedziałku mój tata zaczyna remont u Sławka i może w końcu osiądziemy gdzieś na stałe:):):) a jak nie zacznie to osobiście na niego myszy naśle..... i kupimy sobie łóżko:):):):):):):):)duże:):):):):):):) odpowiednie do....s...s...s...spania oczywiście!!! o to był pierwowzór!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za komp zjebany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak wpisałam strzałke w bok i myślnik żeby była taka ztrzałka to tekstu pod nie pokazywało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo dzis nam kafe szfankuje nie dalo ci to do myslenia ze nie ma nic do nadrabiania w czytaniu buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie chyba jakoś dziala w pracy, więc nie zauważyłam wcześniej. Tylko zdziwiło mnie że tak malo do czytania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi np. same strony sie wyłączaja pokazuje sie raport o błedach i heja banana!! Po stronie teraz szybko kawkę wypije o zaraz bede szła na świetlice mam nadzieje ze szybko zleci mi!! yza dokładnie z tymi kompami!! epidemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jest do jasnej ciasnej jak cos tworczego wymysle to wam pokarze dzielo moich dzialan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ja juz po pracy ,dzis bylam caly dzien na kasie ....ale sie denrwowalam :( ale chyba sobie poradzilam .Jakies pustki tutaj dzisiaj?W piatek po pracy ide do tej Polskiej Fryzjerki ciekawe czy bede zadowolona.Jutro na rano ,,,,wiec chyba tutaj nie zajrze juz dzisiaj wiec zycze wam kolorowych snow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam :-) dlugo nie bylo mnie ale mialam duzo zajec... dzis mam troche luzu. i dzos wlasnie z marcinem ogladalismy zaproszenia i wstepnie mamy takie pomysly: http://www.zaproszenia-slubne.com/slubne/przedStronaSzczegol.php?id=F874Z&a mp;katalog=6 http://www.zaproszenia-slubne.com/slubne/przedStronaSzczegol.php?id=F012&am p;katalog=6 nie wiem tylko czy nie przeplacimy, wiem ze na allegro sa tansze ale nie chce mi sie tam szukac jesliby to miala byc mala oszczednosc... orientujecie sie moze jaka jest oszczednosc na allegro? w niedziele mamy rok razem :-) Rybnik------- ja tez ide do fryzjera jutro tez musze zrobic odrosty :-) na szczescie fryzjerke mam sprawdzona wiec moge sie jej spokojnie oddac :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okazało sie ze miałam parę wirusów na kompie!! I gdybym nie logowała sie na moje konto inteligo to bym sie nie dowiedziała!! Ale moje czujne oko czuwa!! A jak nie to bym sie pozegnała z kasa!! Summer mi tez sie podobaja Twoje zaproszenia, ale cena :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis rzeczywiscie byłysmy bardzo skąpe w swych wypowiedziach, Babitek powinien sie ucieszyc bo bedzie miec ledwo pare stron do nadrobienie!! :) Ide juz spać, mam nadzieje ze uda mi sie szybko zasnąc!! a jutro pobudka koło 8 :) :classic_cool: A mój Michał na imprezie, puściłam go sama!!! A jutro bedzie zdychał heheh (na 9 idzie do szkoły, a na 16 do pracy) :D Dobranoc kochane :) kolorowych senków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou :) kilka stron do nadrobienia - dokladnie 7 :P no mogloby byc gorzej, ale i tak sporo czytania ;) bylo bardzo fajnie, piekny kraj, niezapomniane widoki - naprawde mozna sie zakochac, pokaze Wam pozniej jkaies zdjecia (jutro :) ), lot udalo mi sie przezyc (ale nastresowalam sie setnie), udalo mi sie nie zapomniec niczego waznego, no i udalo mi sie odpoczac :) pospedzalam sobi etez czas z przyjaciolka, ktora ostatnio rzadko widywalam, a u ktorej mieszkalismy :) niestety co dobre, szybko sie konczy :( zlecialo strasznie szybko.. Gagatka, pisalas o irlandzkiej pogodzie - wyobrazcie sobie, ze tu jest zimniej niz tam :) trafilismy na fajna pogode, niewiele padalo - wlasciwie nie padalo, tylko 2 razy pokropilo. Nie uda mi sie na wszystkie posty odpisac :) ale, dosc dlugo rozmawialyscie o dzieciach i urlopach z nimi zwiazanych - na pewno bede chciala posiedziec z dzieckiem, ale nie mam pojecia jak dlugo, moge pracowac w domu, wiec to wiele ulatwi, ale jak wyjdzie - zobaczymy.. No i zaproszenia przerabialyscie..hmm, pora sie za nie zabrac. W tym tygodniu jeszcze powinnam wpasc do ksiedza, nie wiem, czy mi sie uda. jakos tak weselej bylo wszystko odkladac na \'po urlopie\' :) teraz w planie powrot do pracy, ale chyba w piatek sobie pojde, ksiadz, zaproszenia, dentysta..mam nadzieje, ze w przyszlym miesiacu uda nam sie wyjechac znowu na troche :D tym razem do niemiec, do rodzinki. o ile nie zabija mnie za taka pomyslową beztroske w pracy :D zobaczymy.. Ineska, ja Cie tez oczywiscie pamietam :) - to tak apropo wczesniejszego postu :) tesknilyscie troszke? :P teraz ide juz spac :) do jutra kochane! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Witaj Babitku ciesze sie ze jestes juz z nami ! Ja zaraz zmykam do pracy znow do wieczora wiec napewno juz nie zajrze do was. Ostatnio jakos sie nie wysypiam ...nie wiem czemu ...budze sie co chwila ....musze soboe kupic jakis plyn do kapieli na dobranoc. Oczywiscie kawka dla was czeka .... Milego dnia. Aha ...Zaproszenia super.A co do fryzjerki ...no to wlasnie jest problem bo jeszcze u niej nigddy nie bylam ...ale moja kolezanka co do niej chodzi bo ma fajne wlosy zrobione wiec mysle ze bedzie dobrze,a nie chcialam isc do Niemieckiego fryzjera bo naopewno zaraz znow obcieli by mi ze 10 cm ....a ja przeciez zapuszczam wlosy . Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyleczyłam sobie komp to net mi zachorował, na szczescie tylko chwilowo i juz jest!! Babitek, ba teskniłymy troszke :D:P Fajnie ze juz z anmi jestes :) NOrmlanie mysłam ze mnie coś trafi w nocy!! Dośc ze nie mogłam zasnac to co sobie zasnełam, to nad głowa przeleciał mi komar!! Co sobie zdązyłam zasnać, komar bziut i po spaniu!! Jeszcze nie okryłam ile razy mnie ugryzł ale drań gruby jest!! zajme sie nim pozniej!! A wstac nie wstałm, bo ja troche slepa jestem musiałabym sobie soczewki zakładac!!! za lenistwo trzeba płacic!! A mój Miskiek pisze mi ze czuje sie fatalnie,a ja mu cierp ciało jak chciało :P Rybnik ja tez budze sie co chwile (nie tylko komar jest tego przyczna) za kawkę dziękuje!! Z checią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie dzis tak dobrze spalo ze musialam biec do pociagu by zdarzyc do pracy:( a moj dzis siedzi w domku chyba?? napewno do 16 wiec dupa dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babitku!!!:D:D:D Fajnie że już jesteś i że wypoczełaś chociaż trochę, witamy z powrotem:) Ja tez się jakoś ostatnio nie wysypiam ostatnio:( Gagatka bardzo dobrze cię rozumiem jeśli chodzi o komara - to jest najgorszy nocny koszmar:P Dzisiaj spotykamy się w ze znajomym jubilerem i będziemy wybierać obrączki, potem jeszcze jakiś czas poczekamy (bo będą robione ręcznie) i nam przywiezie. Ciekawe ile nas wyniosą... mam nadzieję że nie za dużo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobili redukcje etatatow i nie mam pracy :-(.Az sie wczoraj poplakalam. Ale potem zadzwonilam do mezusia i mnie pocieszyl.Wiec podnioslam glowe i powiedzialam sobie, ze to nowa szansa na lepsza prace. Dzisja juz ide do jednego zakladu fotograficznego pogadac z szefowa. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zareczona nie martw się, niech żałują teraz że stracili dobrego pracownika, a o takiego teraz nie jest łatwo. Trzymam kciuki za nową pracę:) A kawusię poproszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×