Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

zonqa a jak Ty ten papier sama robisz???????????????????????????????????? Babitek no w tym tygodniu to się zawezme i musze juz jakiś zespół zaklepać!!!!!!!!! bo czas najwyższy!!!!!!!!!!! dzięki jeszcze raz za pomoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez jest takie wachanie ja bym chciala zrobic sama na domowej drukarce tez super wychodza zaproszenia tylko trzeba miec swoj pomysl koncepcje troche czasu no i papier który w sumie jest tylko kosztem a druga opcja to pójsc wybrac jakies gotowe zamowic i zaplacic jak ładnego cos stworze to moze wybierzemy pierwsza opcje a jak nie lub nie bede miala na to czasu i checi to drugą to zalezy kto co lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki to tylko tak skoplikowanie brzmi: biore zwykłą kartkę papieru gniotę maksymalnie w kólkę uważając by sie nie podarła następnie moczę ją w kawie (można wymyślać różne barwniki) wyjmuję i prasuję przez materiał fajny jest tego efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzies na forum znalazłam przepis na taki prawdziwy papier czerpany ale to trzeba miec na to czas a ja ostatnio i tak nie dosypiam wczoraj poszłam spac o 21.30 bo padałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane pewnie myslici ze zapomnialm o was...ale nie imili pamita :) codziennie o was mysle ale niemam ciagle czasu niedlugo wyjazd i tak ciagle cos...a to dentysta a to co innego eh... :( caluski dla was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki - nie ma za co :) zupelnie. daj nam posluchac, jak znajdziesz :) ja jeszcze nad zaproszeniami musze pomyslec, jak lepiej :) Zonqa, brzmi strasznie ciekawie z papierem, bardzo jestem ciekawa efektu :) pokaz koneicznie hej Imili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnie ładnie poprosicie to może dziś to zrobie:P żartuje sama jestem ciekawa wiec to zrobie najszybciej jak to bedzie możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra zmykam z pracy robic te zaproszenia nie ma co taka praca ze sie wymysla zaproszenia na slub :* kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) Podania nie złożyłam bo na arzie nie przyjmuja!! Do fryzjera o zgrozo zapisałam sie dopiero na 22 pazdziernika ( a chciałam podciaz tylko grzywke :o maskara!! Byłam sie pytac do jednego sklepu bo widziałam ogłoszenie ze kogos potrzebuja (sklep z artykułami dziciecymi, ubranka itd) a babka mi mówi ze trzeba miec doswidczenie w sprzedazy takich (czyli dla dzieci) ubran!! No rece mi opadły!! Robia z ludzi debili i tyle!! Wszystkeigo mozna sie nauczyc!! Tak jak nie przyjma do punktu kserograficznego bez doswiadczenia!! paranoja!! zonga tez bym chciała zobaczyc te zaproszenia :) a mówisz ze to zwykła kartke papieru mozna tak zmiac i potem zamoczyc hmmmm :) Ide na moment do babci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonqa podrecze Cie troche :) chcesz ?? :P Jak długo moczysz ta kartke?? I czy prasujesz od razu po wyciagnieciu z capuccino?? Jezeli sie nie obrazisz to odgapiłabym odCiebie ten pomysł!! Tylko napisałabym mi jak to sie dokładnie robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Ja zaproszenia robię sama (tzn pomaga mi siostra). Z jednej kartki A4 wyjdą 3szt. Mam wieeelkią drukarkę i wydruk 1str kosztuje mnie niecały 1 grosz więc mogę drukować :) Szukam teraz papieru fajnego i takiej kalki (coś jak papier śniadaniowy :) ). Może wiecie jak to się fachowo nazywa? Ps. Palec doszedł do siebie więc czas na nogę. Dziś przy kucaniu coś mi się stało z kolanem. Nie składa się tak jak powinno, boli przy zginaniu, przy wchodzeniu po schodach itd :( Za pół godz. jadę na ostry dyżur. Niech zobaczą co tam się dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!!! jestem już po pracy w domku i właśnie siedzę i nadrabiam:) Gagatka i jak wiesz już czy trzeba bedzie teścik robić? A wisniówka już kupiona - to kiedy może my zwalić sie na twój ogródek:D:D:D Babitku widzę że zmienia ci się repertuar koszmarków - na ciekawsze np ten barman...:P pożycz go innym do snów żeby było milej:D:D;) Ja też idę chyba w tym tygodniu do fryzjera, jeśli się wyrobie. Nie mogę juz na swoją szopę patrzec, brrr...:D Kati no coś ty!!! u ciebie te kontuzje to się chyba wirusowo przenoszą:) Mam nadzieję że nic się poważnego nie stało. A co do bielizny: przyjaciólce na panieński kupiłam to[http://www.intymna.pl/katalog/complets.php?ctk=show_prod&page_id=catalog&cat_id=177&mid=41] - super wygląda na drobnej osóbce, niestety ja nie mogę sobie takiej sprawić bo biust też trzeba mieć raczej drobny;) Mi podobają się te: [http://www.intymna.pl/katalog/complets.php?ctk=show_prod&page_id=catalog&cat_id=177&mid=41&id=7175&page=1&sizeslt=0&sess_id=765adfd3e766746cf176725f45dbd1b8] [http://www.intymna.pl/katalog/complets.php?ctk=show_prod&page_id=catalog&cat_id=177&mid=41&id=7175&page=1&sizeslt=0&sess_id=765adfd3e766746cf176725f45dbd1b8] a no i to[http://www.intymna.pl/katalog/complets.php?ctk=show_prod&page_id=catalog&cat_id=177&mid=41&id=8624&page=6&sizeslt=0&sess_id=765adfd3e766746cf176725f45dbd1b8] :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesciku kocurku chyba nie bede robic!! Pozyje sobie jeszzce w niepewnosci!! No Kati rzeczywiscie pecha masz strasznego!! Jak nie palec to kolano!! ehhh Skoro wiśniówka kupiona (ale tylko jednnnaaaaa??) to zapraszam nawet juz jutro!! Do 16 jestem w domu!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie siedze i sobie mysle ze właściwie to mi sie nic nie chce!! Ani isc spac, ani ogladac tv, a nic czytac ksiazki, ani nic!! Chyba jakis dół mnie łapie, a z Michałem dopiero zobacze sie w poneidziałek :(:(:(:( 😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatko - jedna...skrzynka:D:D:D Jak tak gadamy o tych testach to przypominają mi się moje jazdy w tej samej tematyce;) Najpierw - panika \"jeszcze nie teraz, za dwa lata, ale nie teraz\" i jednocześnie \"ja chcę dzidziusia!!!\":D:D:D A potem jak się okazało że dzidziusia nie będzie to był płacz - autentycznie (chociaż to do mnie nie podobne;)) - zakrawa to na zaburzenia psychiczne, a to tylko były hormonalne:D:D:D Wyobraź sobie jak mój Michał przeżył tą huśtawkę, hehehe:D:D:D Zareczona zostań:) A jak sprawa z zaproszeniami? zamówiłaś sobie wzory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff ze to jedna skrzynka :) całe szczescie :P Sama juz nie wiem co mam myslec o tym okresie, ktory sie spoznia z jednej strony nie miałam sie czym stresowac (bo zazwyczaj nie mam okresu przez stres!) a zdrugiej moze sie stresuje a sama o tym nie wiem! Ja chyba nie jestem gotowa na dziecko jeszcze!! A Moj Michał (dwa Michały w koncie stały :P ) to bardziej sie denerwuje ode mnie)i przy okazji mnie denerwuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej przepraszam ale nie czytałam was:(:(:( chciałam się tylko pożegnać bo do szpitala jutro idę. dzidziuś za dużo waży bo w 32 tyg ciąży 2520g i wychodzi że to 34.5 tyg. a poza tym cukier jest bardzo zły...... także do szpitala sie jutro przeprowadzam:( tak mi smutno bo nigdy się ze Sławciem nie rozstawałam na dłużej niz 2 dni...naprawdę my to takie papużki nierozłączki. trzymajcie sie cieplutko dziewczynki. Buziaczki dla was. papatki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia o kurczę! to okazuje się że prawdopodobnie brzdąc sie wcześniej urodzi:) ale niespodzianka!!! Będziemy baby kafeteryjnymi ciociami:D Szkoda tylko że ty się nie najlepiej czujesz:( a szpitale to wcale nie są przyjemne miejsca:( Wracaj do nas jak najszybciej:D Trzymam bardzo mocno kciuki:) 🌼 dla ciebie i maleństwa:) Tylko jak nam dasz znać że już wszystko w porządku? Może ci nr telefonu dać ;) bo my na pewno będziemy się martwić:) Gagatka dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puść nam chociaż smska za jakiś czas czy wszystko jest w porządku - wystarczy o treści OK:D może być do mnie 509 215 262 POWODZENIA 🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj oj co to sie stało ze jestem pierwsza babitka musze zmartwic poki co brak koncowego efektu moich dzialan wiec moze dzis mi sie to uda papier gotowy wiec jak bede miala dzis offica to moze je dokończe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka biore zwykłą kartkę do drukarki zgniatam ją w kulkę przygotowuje mocny napar z kawy rozpuszczalnej wkladam kulki to tego moczy to sie az kartki nasiąkną prawie całkowicie wtedy są całe zabarwione im krócej trzymasz w naparze tym chyba mniej intesywny kolor musisz sama tez troszke pokobinowac wiem ze mozna robic to z barwnikami do tkanin, jodyną, farbami plakatowymi w sumnie wszystkim co farbi nie zależnie czy jest to pochodzenia naturalnego czy nie co do prasowania to trzeba uwarzac bo moozna spalic albo zelazko albo kartkę wyjmujesz kartkę z naparu i bardzo delikatnie ją zorprostowujesz możesz ją trochę przed rozłorzeniem wycisnąć, szmatką można zebrac nadmiar wody kładziesz na deskę do prasowania i prasujesz przez materiał najlepiej napewno zostają plamy po kawie na materiale wiec jakaś szmatka jest najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati to zwykła kalka techniczna można ją kupić w sklepie papierniczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza skarbie trzymaj sie mocno :) bedziemy za Toba trzymac kciuki :) oczywiscie bedziemy za Toba tesknic :) wracajcie szybciutko do nas z Wojtusiem :) zdrowi i szczesliwi :) Bo my juz chcemy byc ciociami (ale ja mama jeszzce nie) Zonqa dzieki za przepis moze troche pokombinuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze powiedziawszy to tez moge powiedziec, ze mam stres, bo nie mam pms. Bylam swiecie przekonana, ze dostane @,a tu nici. Obliczam, obliczam i nic mi nie pasuje. Tylko, ze u mnie to czasem tak co dwa miesiace @ przychodzi. Testu nie chce kupowac, bo ostatnio kupilam dwa i...potem bylo rozczarowanie, ze nie bedzie baby. YZA trzymaj sie cieplo i uwazajcie na siebie. Czesem nawet lepiej byc pod stala kontrola lekarzy. Kocurek z okazji stracenia pracy i tym samym glowy nie zamowilam jeszcze tych probek zaproszen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka jak chcesz to mogę jeszcz dac ci przpis na papier czerpany metodą domową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×