Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

bo pogoda jest rodzaju żeńskiego!! :) i sama nie wie czego chce!!! (tak jak ja) ide troche ogranac kuchnie, potem moj pokoj, potem siebie!! Bede tu od czasu do czasu zagladac!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja wczoraj cały dzień sprzątałam :) My dzidziusua planujemy tak 2 lata po ślubie :) może 3 :) i tak jeszcze młoda będę :) yza-trzymam mocno kciuki za Ciebie i Wojtusia! Kati - tobie życzę żebyś znalazłaś jakieś świateło w tej sytuacji!! zaręczona - gratuluję znalezienia pracy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou dziewczynki Dzieki Iza, chyba tym razem wygrywam z chorobskiem :) coraz lepiej sie czuje. Kocurek - plan podobny w odniesieniu do slubu, tylko wiek w ciazy sie troche nie zgadza ;) ale mam nadzieje, ze mi sie uda wtedy, kiedy bedziemy chcieli i bedzie wsio ok Gagatka, u mnie tez szaro buro i zimno i brzydko Czekam z niecierpliwoscia na wynik testu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou dziewczynki Dzieki Iza, chyba tym razem wygrywam z chorobskiem :) coraz lepiej sie czuje. Kocurek - plan podobny w odniesieniu do slubu, tylko wiek w ciazy sie troche nie zgadza ;) ale mam nadzieje, ze mi sie uda wtedy, kiedy bedziemy chcieli i bedzie wsio ok Gagatka, u mnie tez szaro buro i zimno i brzydko Czekam z niecierpliwoscia na wynik testu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou dziewczynki Dzieki Iza, chyba tym razem wygrywam z chorobskiem :) coraz lepiej sie czuje. Kocurek - plan podobny w odniesieniu do slubu, tylko wiek w ciazy sie troche nie zgadza ;) ale mam nadzieje, ze mi sie uda wtedy, kiedy bedziemy chcieli i bedzie wsio ok Gagatka, u mnie tez szaro buro i zimno i brzydko Czekam z niecierpliwoscia na wynik testu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou dziewczynki Dzieki Iza, chyba tym razem wygrywam z chorobskiem :) coraz lepiej sie czuje. Kocurek - plan podobny w odniesieniu do slubu, tylko wiek w ciazy sie troche nie zgadza ;) ale mam nadzieje, ze mi sie uda wtedy, kiedy bedziemy chcieli i bedzie wsio ok Gagatka, u mnie tez szaro buro i zimno i brzydko Czekam z niecierpliwoscia na wynik testu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak to tak? :D szkoda, ze nie wkleilo sie 30 razy :D wybaczcie, ale to nie ja, bynajmniej - nie celowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocurek83! To praca na tak zwane basis do 400€. Zadania:rozpokowywanie towaru, ukladanie, kasowanie.Pozniej jak sie sprawdze i bedzie wolny etat to moze na pol lub caly etat mnie przyjma. Zobaczymy jak to bedzie.Na razie mi taka praca na reke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej to "znowu" ja :-D najpierwc buziaki dla izy i wojtusia, trzymajcie sie kochani i wracajcie szybciutko ❤️ babitek- u nas to samo z choroba, teraz marcin chory i juz zdazyl mnie troche zarazic wiec dzis i jutro zrobilam sobie wolne... akurat dobrze ze moglam... w zwiazku z tym zupke ugotowalam (pomidorowa :-D) gagatka- ty nas nie trzymaj kobito w niepewnosci z tym testem :-P kurcze tak mi przykro z powodu kati... z pieniedzmi jest roznie, wiadomo ale chyba nie mozna sie tak poddawac od razu... chyba tak jak pisze babitek, z problemami mozna sobie poradzic w koncu. no chociaz to ciezkie... w kazdym razie trzymam za kati bardzo mocno kciuki. a ja teraz sama w domciu chyba sie zaraz troche zdrzemne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jakieś 1 500 zł na nasze? to jest chyba trochę więcej niż w Polsce w Rossmanie na etat, ale nie dam głowy bo mam informacje sprzed paru miesięcy:) Trzymam kciuki za powodzenie:D a kiedy zaczynasz? Babitku plany planami, a w rzeczywistości wychodzi przeważnie zupełnie inaczej;) Odezwała sie nasza Yzunia - strasznie ją pokuli na badaniach i co chwila cukier mierzą;) no i niestety jest na diecie dla cukrzyków i jutro dostanie glukometr:( Prosiła żeby was wszystkie pozdrowić, ucałować i wyściskać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam Was na pierozki ruskie. Cosik mi sie humor poprawia. Nie wiedziec czemu. Milego dnia Wam zycze. Biedna Yza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobitki wrocilam z pracy czekam na obiadek i probuje doprowadzic komp do stanu uzywalnosci czekajac na mojego Lukiego oj cos dzis duzo nie na plodzilyscie zaleglosci nadrobione w tepie ekspresowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja jzu po swielticowym dniu :) jeszcze jutro i koniec!! mam weekend!! A test robie jutro, tylko ze wAM DAC ZNAC DOPIERO PO 16!! A kto mi caps lokcka włączył??? hmmmm Krcze nie podoba mi sie to!! Caly czas za mna słodycze łażą a ja raczej do nie z tych słodyczowych!! Jak juz to bardzo sporadycznie!! Nie podoba mi sie to !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy Ty myslisz, ze rodzine sie wybiera? Jak ma byc to bedzie. Niech sie dzieje co sie chce. PS. Znacie ta stronke? nasza-klasa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee kjakos głowy do tego nie mam!! Ja tu wydzwaniam do mojego, smsuje, nawet jego siostra do mnie dzwoni co sie z nim dzieje (wraca ze szkoly z krakowa) a on sobie po prostu nie słyszy!! Swinia jedna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonqa zrobiłam te kartki z kawa!! Albo ja cos zle zrobiłam źle, albo nie wiem!! Zostane przy kupnych kartonach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja znow na nogach,:) z kawa oczywiscie dla was rowniez. Przyszly mi wczoraj te talerze,ale niestety nie podobaja mi sie i jutro idziemy ich z powrotem odeslac . Zareczona Fajna bedzie ta Twoja praca u nas w Rosmannach tez potrzebuje . Gagatka ....3mam kciuki i czekamy na wyniki,:) Zareczona ...nasza klase znam jestem tam zalogowana. 3majcie sie Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wstłam juz, choc tak cieplutko i fajnie było pod kołderka :o a na dworze zimno, pada, brzydko!!! Gdyby nie ten test to nigdzie bym nie wychodziła (przynjamniej do 10) A dzis mam jeszcze swietlice :( Ale mam lenia!! Izaus dzieki za kawke przyda sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonqa no fajny ten portal nasza-klasa.pl też mam tam konto, bo mnie koleżanka do tego namówiła i sporo dawnych znajomych odnalazłam i fajnie tak powspominać dawne czasy ;-) gagatka i jak z tym testem?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twu twu, nie zonqa, tylko zaręczona miąło być wyżej ...ja się chyba jeszcze nie obudziłam! poproszę kawę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki po ten dopiero jade!! A potem prosto na swietlice!! Okaze sie czy sama czy nie!! Ja właśnie pije kawusie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po test miało byc anie ten!! Dobrze ze juz pije ta kawe moze sie obudze troche!! przed chwila bawiłam sie z psem i ten chytry pies mnie podrapał, bo jak ja sie bawilam piłka, a on w tym czasie krówka (maskotka w postaci krówki nie ma juz ogona, ucha i z jednej nogi odgryzione kopytko) to moj pies postanowil tez bawic sie pilka!! Boze nie wiem kto go na takiego samoluba wychowal!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×