Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Czarna, wlasnie nie wiem wiesz :) podobaja mi sie ale jeszcze nie zdecydowalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaannnniiiiaaa
czarnaa99 dziękuję :) raczej kupuje, nie mam żadnej zaufanej krawcowej i dlatego chyba wolę nie ryzykować... a ja właśnie nie bardzo lubię koki, lepiej się czuje w rozpuszczonych włosach :) mam nadzieję, że uda mi się znaleść taką fryzurkę, która będzie pasowała do całości i będę się w niej dobrze czuła :) w dużym stopniu liczę na swoją fryzjerkę :) kalie to mi sie tak trochę mało ślubnie kojarzą (czególnie białe), ale całkiem fajnie prezentują się te bukiety :) ja chyba jednak zdecyduje się na róże.. tyle, że rodzaj wiązanki też zależy od sukienki, jak będzie bardziej strojna to bukiet powinien być skromniejszy i na odwrót... niby wszystkie ważniejsze rzeczy już są załatwione a ile jeszcze pierdółek mamy na głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaa99
ja na kwiaty jestem zdecydowana ina przyszlego meza...hehe...cala reszta za to to jedna niewiadoma. niewiem jakie uczesanie, jakie dodatki! dlatego bacznie sledze wasze linki...hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczka - miodzio, uwielbiam take wyzywajace hehe, witaj w klubie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) cały dzien miałam gości dzis!! I musiałam michała do domu wczesnie wygonic bo oczywiscie nadal jezdzi na letnich oponach a u mnie prawdziwa zima!! tragedia :o jutro pojade na sankach do pracy :) Yza tez poprosze Twoje zdiecie :) a która to miała liste piosenek ślubnych?? tez poprosze :) z gory dziekuje :) Chyba mi sie okres zbliza bo brzuch mnie tak boli, ale nic nie pzrebije bólu piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) cały dzien miałam gości dzis!! I musiałam michała do domu wczesnie wygonic bo oczywiscie nadal jezdzi na letnich oponach a u mnie prawdziwa zima!! tragedia :o jutro pojade na sankach do pracy :) Yza tez poprosze Twoje zdiecie :) a która to miała liste piosenek ślubnych?? tez poprosze :) z gory dziekuje :) Chyba mi sie okres zbliza bo brzuch mnie tak boli, ale nic nie pzrebije bólu piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaa99
janne, calineczka a kiedy macie swoje sluby? co do sukienek z "waszego klubu" to tez mi sie podobaja tylko trzeba byc zgrabnym do nich, znaczy nogi to bankowo. ja bym sie zle czula jak bym miala pokazywac nogi jakos mi sie raczej kiepskie wydaja. ale naprawde te falbanki i wogole robia wrazenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) cały dzien miałam gości dzis!! I musiałam michała do domu wczesnie wygonic bo oczywiscie nadal jezdzi na letnich oponach a u mnie prawdziwa zima!! tragedia :o jutro pojade na sankach do pracy :) Yza tez poprosze Twoje zdiecie :) a która to miała liste piosenek ślubnych?? tez poprosze :) z gory dziekuje :) Chyba mi sie okres zbliza bo brzuch mnie tak boli, ale nic nie pzrebije bólu piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janne a ja lubie oryginalne, zwracajace uwage, moze troszke intrygujace, a przede wszystkim a\'la hiszpanskie \'latino) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) cały dzien miałam gości dzis!! I musiałam michała do domu wczesnie wygonic bo oczywiscie nadal jezdzi na letnich oponach a u mnie prawdziwa zima!! tragedia :o jutro pojade na sankach do pracy :) Yza tez poprosze Twoje zdiecie :) a która to miała liste piosenek ślubnych?? tez poprosze :) z gory dziekuje :) Chyba mi sie okres zbliza bo brzuch mnie tak boli, ale nic nie pzrebije bólu piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janne a ja lubie oryginalne, zwracajace uwage, moze troszke intrygujace, a przede wszystkim a\\\'la hiszpanskie \\\'latino) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janne a ja lubie oryginalne, zwracajace uwage, moze troszke intrygujace, a przede wszystkim a\\\'la hiszpanskie \\\'latino) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janne a ja lubie oryginalne, zwracajace uwage, moze troszke intrygujace, a przede wszystkim a\\\'la hiszpanskie \\\'latino) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu muli cafe:( kwiaty:konwalię lub eustema biżuteria:już mam(taka jak ta tylko złota i biała perełka i nie diamenty tylko cyrkonia) LAWENDOWE OLŚNIENIE - PERŁY AKOYA I BRYLANTY (numer 263172113) włosy:koczek zamotany mam nadzieję,że teraz się wyśle odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczka - coz za temperament, ja tez wlasnie lubie takie oryginalne, wyrozniajace sie, ekstrawaganckie, przynajmniej nie bedziemy standardowe :P bez obrazy dla standardow ;) Poza tym moj facet powiedzial ze jest sexi i to go kreci :D świntuchy z nas, a co! Nie wiem co na to przyszli tesciowie, ale mojej mamci sie podoba taki styl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaa99
janne, calineczka a kiedy macie swoje sluby? co do sukienek z "waszego klubu" to tez mi sie podobaja tylko trzeba byc zgrabnym do nich, znaczy nogi to bankowo. ja bym sie zle czula jak bym miala pokazywac nogi jakos mi sie raczej kiepskie wydaja. ale naprawde te falbanki i wogole robia wrazenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna ja mam 02.08.08, co do nog to moge pokazac -ach ta skromnosc :) Nie przesadzaj pewnie tez masz piekne nozki tylko skromna jezdes :P a Ty Czarna kiedy masz swoj? Kala - przefantastyczna bizuteria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładne te wasze suknie dziewczyny mam na mysli Calineczke i Janne ale prawda jest taka ze kazda z nas musi sie czuc dobrze w tym co jej sie podoba... ja bym osobiscie zalozyla taka suknie ale nie na swoj wlasny slub, bez urazy oczywiscie ;) a kazda z nas ma inny styl np. Darianka ma niebieska, wiec tyle ile nas tyle gustow :P Kala ładna bizuteria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaa99
ja mam 14.06.2008 i tak naprawde jestem w proszku.poza formalnosciami hmm nie jestem na nic zdecydowana. kala faktycznie piekna bizuteria. pozatym jak by na to nie patrzec kazda panna mloda jest piekna, zawsze wyglada cudownie i jest gwiazda wieczoru. ale ile to kosztuje nerwow i przemyslen ehhh, a co dopiero bedzie za stres jak zostanie miesiac!!! nawet nie chce o tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafeczko masz racje....a na o gustach ponoc sie nie dyskutuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna a masz slub konkordatowy? Bierze moze ktoras z was cywilny?czy tylko ja taka czarna owca?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaa99
no moje drogie niewiem czy wiece ale zaraz zaczynaja sie "gotowe na wszytsko" hmm niewiem jak wy ale ja jestem uzalezniona od niektorych seriali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janne spojrzalam na Twoja fotke no widac ze jestes taka osobka ktora lubi szokowac ;) pozytywne znaczenie oczywiscie. teraz moge stwierdzic ze suknia bedzie Ci pasowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna a masz slub konkordatowy? Bierze moze ktoras z was cywilny?czy tylko ja taka czarna owca?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczesniej napisalam ale kafe sie spierdolilo i nie wyslalo wiec sie zezloscilam :-) ja na pewno nie bede miala koka, mysle ze moze rozpuszczone leb lekko upiete ale raczej cos wybiore z moja fryzjerka. z doswiadczenia swojego wiem ze jak sobie upatrze jais fryz na zdjeciech to u mnie albo nie wychodzi albo wyglada zle :-( janne sukienka super :-) ja tez chce miec troche falbanek lub piorek oczywiscie w granicach smaku :-) konkretnie jeszcze nie wybralam ale wybralam juz salon a to i tak duzo :-P co do bizuterii to jesli fason sukni bedzie tego wymagal to tylko cos pod szyje, kolczykow nie nosze :-) ale wolalabym miec sukienke bardziej zabudowana i nic z bizuterii bo na codzien nie nosze takiej delikatnej i nie wiem jak bym sie czula calineczka-twoja suknia bardzo mi sie podoba u gory, dol tez fajny ale ja bym sie troche krepowala :-) poza tym mam slub w pazdzierniku :-D kwiaty jak na dzis chce kalie. wiele osob mowi ze to pogrzebowe ale ja sie nie zgadzam :-) a idea mi sie peniw zmieni 100 razy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×