Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Janne spojrzalam na Twoja fotke no widac ze jestes taka osobka ktora lubi szokowac ;) pozytywne znaczenie oczywiscie. teraz moge stwierdzic ze suknia bedzie Ci pasowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 16.08.2008. moja rodzina widziala mnie w wielu pieknych sukniach (jestem tancerka), wiec nie chcialabym pojsc w dosc skromnej- to do mnie nie pasuje poprostu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna a masz slub konkordatowy? Bierze moze ktoras z was cywilny?czy tylko ja taka czarna owca?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 16.08.2008. moja rodzina widziala mnie w wielu pieknych sukniach (jestem tancerka), wiec nie chcialabym pojsc w dosc skromnej- to do mnie nie pasuje poprostu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaa99
no moje drogie niewiem czy wiece ale zaraz zaczynaja sie "gotowe na wszytsko" hmm niewiem jak wy ale ja jestem uzalezniona od niektorych seriali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaa99
no moje drogie niewiem czy wiece ale zaraz zaczynaja sie "gotowe na wszytsko" hmm niewiem jak wy ale ja jestem uzalezniona od niektorych seriali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janne spojrzalam na Twoja fotke no widac ze jestes taka osobka ktora lubi szokowac ;) pozytywne znaczenie oczywiscie. teraz moge stwierdzic ze suknia bedzie Ci pasowac :D ale mi muli kafe buuuuuuuu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie tez muli okropnie :[ Bierze moze ktoras z Was slub cywilny?czy tylko ja jestem taka czarna owca?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki mi też się podoba-latem szukałyśmy z moją świadkową dla niej biżuterii na allegro i powiedziałam,że przy okazji zobaczymy cosik dla mnie na ślub.Zachwyciłyśmy się tymi kolczykami,ale cenną nieszczególnie:( i kiedyś przez przypadek trafiłam na bardzo podobne tylko o niebo tańsze,więc kupiłam nie zastanawiając się długo:) strasznie mi muli cafe i nie mogę pisać bo ciągle wygasa.idę spać,może jutro będzie lepij🖐️ wy szperacie na ślubnych stronkach a ja na allegro szukam obrazu do pokoju:) znalazłam fajne,nawet u niektórych można wysłać swoje zdjęcia i oni zrobią to na płótnie:)fajny prezent.Może zamówię kilka rodzince na gwiazdkę. fajny i chyba niebanalny prezent,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kala fajny pomysl ;) Cafka - heh dzieki za opinięę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 16.08.2008. moja rodzina widziala mnie w wielu pieknych sukniach (jestem tancerka), wiec nie chcialabym pojsc w dosc skromnej- to do mnie nie pasuje poprostu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuu Calineczka - to musisz po prostu zaszalec W jakich tancach sie specjalizujesz? bo ja tez tancze ale to tylko kursy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala321 - jestem instruktorka tanca w Londynie. janne - taniec towarzyski, nowoczesny i wspolczesny. w ciagu 13 lat tanca, zdazylam opanowac rowniez irlandzki i szkocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa Calineczko - az zazdroszcze :D super, ja tanczylam przez pare miesiecy latino disco a teraz przerzucilam sie na hip hop, lubie probowac roznych rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janne co do slubu cywilnego to kilka dziewczyn jest po slubie cywilnym a w przyszlym roku bira slub koscielny. Kala fajny pomysl :) ja tez zazdroszcze Calineczce :) tych tancow oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka pytam o ten cywilny, bo u mnie rodzice R. maja wąty ,im sie marzy koscielny blebleble. Tylko szkoda ze nie rozumieja ze ktos moze nie wierzyc.Ale co tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janne - naprawde nie ma czego:) tancze od 1 klasy szkoly podstawowej. ja akurat nie lubie hip-hopu. jestem na innym poziomie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janne wazne jest chyba to ze chcecie zalegalizowac swoj zwiazek, koscielny zawsze mozna wziac ;) no a jesli chodzi o wiare to juz inna sprawa, wiec tym bardziej powinni zaakceptowac, ze nie bedzie robil ktos czegos na sile albo ze komus sie tak podoba, no nie wiem ja tak mysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no Cafka dobrze mowisz :) Calineczka - no pewnie, rozumiem, poziom itp :) Ja tak dla sportu zeby miec zgrabny tyleczek hehe Ide juz, do zgadania jutro, dobranocki i buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janne ale w sukni to nogi pokazujesz a nie tyleczek :P ja tez zaraz mykam spac a jutro do fryzjera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez sie juz zmywam skoro sama zostalam :P ale zanim pojde jeszcze poslucham zespolu Feel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Nie bylo mnie przez weekend nie mialam kiedy do was zajrzec ale widze ze Wy nie proznowalyscie.Ide was najpierw poczytac- Yza przedewszystkim dziekuje ci za zdjecie :) jest sliczne. Co do Garnituru jeszcze nie mamy ,mezczyzni zawsze maja na to czas.Moze teraz zakupimy jak bedziemy w Polsce. Kala zazdroszcze ci takiej pogody u nas caly weekend bylo brzydko a dzisiaj tez raczej lepiej nie ma. Aniaaaaaa witam cie serdecznie, Janne w sumie ja nie biore slubu cywilnego ...ale od 3 lat wlasnie taki posiadam a na przyszly rok mam koscielny. Summer ...No ja jednak takich kwiatkow nie chce w swoim bukiecie. Duzo napisalyscie ...jezeli kogos pominelam przepraszam ...Milutkiego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj tyle sie opisałam, a tu lipaa!! Nie chciało mi sie wysłac w koncu pokazało sie ze sie pojawił bład!! Zdenerwowałam sie :o :) ale juz mi przeszło :) czesc Rybnik :) Cafka ja tez poprosze ta liste piosenek weselnych (jezeli Ty ja miałąs, bo juz sama nie weim). Yza czy ja tez moge prosic fotke ?? Na maila?? Plis, plis plis :) U mnie zima ze hoho, wczoraj musiałam wygonic wczesniej michała do domu bo jeszcze nie ma opon zimowych, a u mnie gorki!! Zaraz ide do pracy :o ale chyba zjade na sankach :P hhehe Miłego dnia :) Witajcie nowe osóbki :) Aniu 🌼 Ja jeszcze nie mam pojecia co do fryzury, co do kwiatów!! Ale mam jeszcze niecale 9 miesiecy :) wiec mysle ze dam rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:)dziś poniedziałek:O:( u nas niestety pogada z wiosennej na zimową się zmieniła i leży śnieg i jest duży wiatr.brrryyyy.Chcę wiosnę! dobraidę się szykowaćdo pracy:)miłego dnia wszystkim🌼🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) ale u mnie bialutko :) Gagatko juz masz na mailu pioseneczki :) milej pracy. Kala Tobie tez milej pracy. i co zostalam sama? bo Iza pwnie tez pojdzie do pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ide do pracy ale dopiero na 12 ....u was snieg ...ale fajnie tez bym chciala troche sniegu u nas tylko zimno....co slychac.Co do fryzury slubnej to jedna mam wybrana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×