Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

już ja widzę ten wasz Katyń :P Obrączki też możemy już odebrać. Nawet mieliśmy wczoraj to zrobić, ale nie zdążyliśmy po po drodze był serwis komputerowy :) Jak się uda to jutro odbierzemy. Kolejny wydatek, ale i kolejny punkt załatwiony w przygotowaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisalam strasze dlatego ze napewno dolaczyly nowe osoby ....jezeli kogos urazilam to sorki.W Polsce bylo super ,brak sniegu ale za to bardzo mroznie.Dzieciatka byly bogate i udane ....2 tygodnie przelecialy bardzo szybko.Rozdalismy zaproszenia na wesele ...od niektorych otrzymalismy juz potwierdzenia.Maz zakupil sobie Garnitur slubny bylismy takze u kwiaciarki ....a takze bylam u Fryzjera i zrobilam sobie Tipsy ....wiec urlop zaliczamy do udanych...Jutro Sylwester jakies plany???Zycze wam udanego sylwestra i Nowego roku,Pozdrawiam my jedziemy do Babci ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza żartowałam z tym \"stare\" :) Ja tam się nie gniewam i chyba żadna z nas :) Fajnie że wyjazd Ci się udał. My sylwestra spędzamy ze znajomymi. Taka domowa impreza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze co tu takie pustki?????????????? Izuś witam z powrotem:):):) a my na sylwestra do mojej siostry jedziemy-do rodziców:) a mały z dziadkami będzie świętował pijąc zapewne mleczko:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej my jesteśmy u znajomych w Bielsku od wczoraj i tu spedzamy sylwestra :) Dziś byliśmy na sankach na Klimczoku :) i jechalismy kolejką gondolową ae mam siniaków na nogach i tyłku hehehe kulig sie udał Pozdrawiam Cześć Iza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jak ostatnio co roku Sylwestra spędzamy ze paczką znajomych w domku nad jeziorem. Samochód,\"zastępcza\" świadkowa,i zawiadomienia umówione:) lecę spać,jutro do pracy:( widzę ,że większość z nas bawi się na "domówce":D miłej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy panie:) życzymy Wam szampańskiej zabawy,radosnej i pełnej pokoju.Abyście weszly w Nowy Rok z uśmiechem na twarzy,by spełniły sie wszystkie Wasze plany i marzenia.To już w tym ,Nowym Roku Wasz-Nasz wielki dzień:D(życzenia proszę złożyć też Waszym drugim połówką:)-Kamila i Jarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie :) w ten ostatni dzionek w roku :) Witam Rybnik :) fjanie z ebyło fajnie :) Kati a ten film \"jeszcze raz\" to o cyzm?? My w sprawie slubu i wesela kupilismy wczoraj pudełka na ciasto za 40 gr :) jak dla mnie to taniutko. Kupilsmy 75. Ale chyba dopkupie jeszcze z 20 :) Rybnik ja tez sie nie gniewam o te stare :) hehe Zabusia ciesze sie ze fajnie u znajomych :) Kala ja nawet u siebie na domówce :) ale moim zdaiem domówki sa najlepsze :P Wczoraj kupilismy laptopa o przeszło 3000 tysiace jestesmy biednijsi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) śnieg u mnie pada:):):) DOSIEGO roku wam zyczymy:):):):):):):) ❤️❤️ Iza Sławcio i Wojtuniek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza fajnie masz :) u mnie snieg jest juz stary, brzydki :o i w ogoel zimno mam w domu!! Wam tez Udanego, Szczesliwego, Kolorowego i Spokojnego 2008 roku :) Agata, Michał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy Nowy Rok nadchodzi kieliszeczek nie zaszkodzi, kufel piwa to za ma³o, litr szampana by sie zda³o. Trzeba opiæ wszelkie troski, by nastêpny ROK by³ BOSKI!! :>:> :>:> :>:> :>:>:>:> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :>:>:>:> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :>:>:>:> :>:> :>:> :>:>:>:> :):):) :):):):) :) :) :) :) :) :) :) :) :):):) :) :) :):) :) :) :) :) :) :) :) :):):):):) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płoną sztuczne ognie, płynie już muzyka, idzie Nowy Rok, stary już umyka więc wznieśmy puchary, tańczmy do rana, niech los nam nie szczędzi kawioru i szampana. Rok się już kończy, rok się zaczyna, otwórzmy więc nową butelkę wina i razem wypijmy za nasze zdrowie, aż się zakręci nam troszeczkę w głowie. Szampańskiej zabawy, szalonych chwil, udanego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego 2008 Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej. Weszłam tylko na chwilkę bo zaraz zmykam. Dziś pracujemy, ale mamy zamknięte i robimy remanent. Właśnie skończyliśmy wypisywać towar i liczyć szt. Wpisywaniem cen zajmę się w domu przez najbliższy tydzień. Za chwilkę się zmywamy. Muszę się wyszykować, zrobić sałatkę jakąś itd. O 19 wyjazd :) ZABUSIA zazdroszczę Ci kuligu. Tak mi się marzy, a nigdy nie mam gdzie i z kim :( I nawet te siniaki mnie nie zrażają :) kala super, że udało Ci się załatwić auto, świadkową i zawiadomienia :) Uważajcie nad tym jeziorem. Wczoraj się nie doczekałam na Ciebie :( Ale mam świadomość, że Ty się dobrze bawiłaś :D My (ja z Darkiem) też życzymy wszystkim wszystkiego naj naj :) Ten rok będzie dla nas wszystkich baaaardzo ważnym rokiem :) gagatko film \"Jeszcze raz\" to polska komedia romantyczna, coś jak Nigdy w życiu (ten sam reżyser). Też gra Stenka, jako matka po rozwodzie z córką nastolatką. Wokół matki jest dwóch facetów, wokół córki też dwóch. I mają różne takie perypetie. Lekki, przyjemny film. Jakie pudełka na ciasto kupiłaś? Za 40gr? Nie wiem o jakie chodzi. Widzę, że zakupy laptopa się udały, więc twój mężuś pewnie zadowolony :) A my wczoraj pojechaliśmy odwiedzić moją babcię. Już mieliśmy odjeżdżać, a przyjechał wujek z ciocią (mieszkają z babcią) i znów usiedliśmy do stołu. Wujek wystawił flaszkę, a że mój D nie chciał pić to sama z wujkiem wypiłam kilka kieliszków. Znów wróciliśmy po północy do domu - ja na chwiejących się nóżkach :) Ale D miał ze mnie uwab :D Ok. Zmykam do domku się szykować. Bawdzie się dobrze :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naopisalam sie i wszystko zniknelo :) dziewczynki, nie zdarzylam do Was wczesniej zajrzec, ale grunt ze zdarzylam na zyczenia :) niech Wam sie wiedzie w nowym roku lepiej niz w mijajacym, badzcie szczesliwe, zakochane, kochane, usmiechniete, niech udadza sie wszystkie sluby i wesela. badzcie zdrowe i bogate :) wielki sylwestrowy buziak!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Jak tam po Sylwestrze ???Napewno wszystkie spicie??? Szczesliwego Nowego Roku :):):) uciekam przygotowywac obiadek,Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:D witam w Nowy Rok wszystkie piękne panie:D żyjemy,ale nogi mocno bolą dziś odpoczywamy w domu:)-\"starość nie radość\";P;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh :) Yza było tyle pic :) ?? :) ja jestem radosna jak skowronek bo sie anwet ok czuje :P nawet sobie spoznionego szampana wypiłam 2 kilichy :) a jak :P teraz to bym spac poszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati-a jak Ty żyjesz?dojechałaś w końcu na imprezkę:);D gagatko-aby ten szampan w nawyk nie wszedł:Ptak 2 lampki dziennie,aż do Nowego Roku 2009? odpoczywajcie,nogi do góry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilismy :-) wiec tylko wpadam sie przywitac :-) postaram sie zajrzec pozniej... o ile nie umre robiac pranie, bo w lazience juz sie przesypuja brudy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer pranie?? dzis?? kobieto odpoczywaj poki jeszcze mozesz :) i masz prawo :) A wiecie ze to juz ten rok kiedy sie hajtamy :) mmoj michal powiada, ze teraz to tylko z gorki juz bedzie :) pocwiczyłam z 25 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza biedactwo jak sie czujesz?? Lepiej juz?? Ja zaraz sie bede wybierac spac!! Jestem tak o pita ze szok!! Od 4 nic nie robie tylko pije (w sensie rozne płyny, nie tylko wyskokowe) zaraz pekne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane !!! Wszystkiego co najwspanialsze na Nowy 2008 Rok. Miłości, zdrowia, uśmiechu na co dzień no i udanego ślubu :):):) W końcu to NASZ rok :) Nie przeczytałam jeszcze co naskrobałyście :) Zaraz uzupełnię braki :) Święta minęły na, w zastraszającym tempie. Prezenty były suuuuuuuuuuuuper :D:D:D:D:D W drugi dzień świąt Tomek pojechał do Bydgoszczy, do pracy, a ja zostałam i robiłam z mamą zaproszenia :) Jutro powrzucam fotki :) Tomcio przyjechał w sobotę rano no i kiedy minęły te kolejne dni aż do teraz to nie mam pojęcia. Wydawało mi się, że spędzę u rodziców mnóstwo czasu, a okazało się, że mam ogromny niedosyt i smutno mi jakoś :( Udało nam podczas pobytu w Słupsku spisać protokół przedślubny :D:D:D I to nas bardzo, bardzo cieszy, hihihi. Tak więc data 29 marca, godzina 16.00 to już na mur beton :) Mamy numer w Księdze Ślubów 1/2008 :D Jesteśmy jak łatwo się domyślić pierwszą parą w 2008 roku biorącą ślub, hihihi. Poza tym wybraliśmy się na dłuuuuugi spacer do Ustki. Pochodziliśmy po plaży :D narobiliśmy furę fotek i jak wróciliśmy do domu to byliśmy, zarówno my jak i rodzice padnięci :D:D:D:D Jutro wrzucę jakąś fotkę :) Jesteśmy przejedzeni po tych świętach, hihihi. Jutro wracamy do gotowanego mięsiwa i warzyw :P :) Dobra moje drogie, ja lecę do wanny i spatinku. Całuję Was mocno, pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka, niestety koniec z odpoczywaniem :-) po ponad tygodniu lenistwa trzeba bylo wrocic na ziemie :-) na szczescie pranie juz sobie wisi i sie suszy :-D a mnie niestety zaczyna bolec pecherz... cholera 😡 robie sobie uderzeniowa dawke lekow i picia mam nadzieje ze przedzie do jutra.... nie cierpie tych problemow z pecherzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) Swieta swieta i po swietach....sylwester Nowy Rok i tez po nim i najgorsze ze tez koniec urlopu i czas isc do pracy ...musze zadzwonic do szefa na ktora mam przyjsc ale bedzie ciezko .... Teraz chyba nikt nie doczepi sie do naszego tematu bo w koncu mamy juz rok 2008 i nasze wesela oj bedzie sie dzialo. Za oknem jeszcze ciemno ,,,a ja za chwilke musze wstac i ogarnac mieszkanie przed pracy wiec STADARDOWO zaczynam dzien dobrze ze dzisiaj juz SRODA kilka dni i znowu WEEKEND. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim już jestesmy w sosnowcu misiek załatwia papiery do pracy od rana a ja siedze i nadrabiam zaległości komputerowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) za rowne 7 miesiecy bede juz w nerwach :o co tam?? no to wracamy do rzeczywistosci!! Koniec swietowania :) agatka zaczyna sie odchudzac!! Dzis tez bede cwiczyc!! A jutro rano sie zwaze i na pewno sie załamie ze az tyle!! No ale trzeba sie wziazc na siebie bo za niedługo bede mogla chodzic tylko w jednych spodniach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×