Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

:) ale sie usmiałam z tym zeby głowa, uszy i cycki :) hehehe juz sobie wszystko wyjasnilismy!! nie kupil tego laptopa w koncu. A cycki, głowa i uszy trzymam w górze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupia jakość ale masz wgląd trochę jak to było,a z brzegu masz inne stworki-utworki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) summer:) suknia zajebista-taka czerwień..mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmalinka:P:P:P:P gagatka:) 58 kg,no nie rozwalaj mnie czy ty chcesz popaśc w anoreksje z objawami bulimii????? ti ja już nie powiem Ci ile aże bo bys sie przeżegnała-no chociaż mam małe usprawiedliwienie-jestem mc-y po porodzie.został mi tylko brzuszek,nogi i pupa w jak naj;epszym stanie,a i cycuszki niczego sobie 75 dd aco:P:P:P:P wczoraj byłam z kumpelką na browarku-no nie najednym-Sławcio w domu z małym był a a ja w końcu wreszcie i nareszcie się wyrwałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yza-super taki wieczór wolny,co?:D miłego dnia wszytkim,ja biegnę do pracy:(, a od środy remanent \"uwielbiam\":((pewnie z dwa tygodnie liczenia brrry:()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z rana :) kala cześć pajączku :P Piękne te śpiewy :) Stroje tylko takie? Czy inne kolorki też występują? Fajnie na ślubie mieć taki chórek :) Więc... 21 czerwiec w Wyszkowie kościół pw. Świętego Idziego :P gagatka głowa, uszy i cycki do góry - powtarzaj to sobie cały czas :) A laptopa pewnie tylko oglądał a na zakupy zabierze Ciebie :) YZA ale Twój Sławcio się stara. hoho. Tylko pozazdrościć. kala ja remanent robię sobie w sylwestra. Też fajnie, co? Zamykamy sklep i liczymy. Dużo nie będzie bo pod 1 tys pozycji, ale roboty jest mimo to. My tylko spiszemy ilościowo, a ceny będę jeszcze przez tydzień pewnie pisać. A moje kochanie właśnie uraczyło mnie kanapkami z ciepłej bułeczki z serem żółtym. Wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że po wczorajszej wizycie u orto nie mogę nic gryźć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) tak dziewczynki tylko ogladał bo okazało sie ze nie moze kupic bo nie ma zdolnosci kredytowej i nie kupił!! Taka jedza z niego :o Jutro chyba pojedziemy do krakowa!! Na laptopy popatrzec. wrrr A teraz zabieram sie za odkurzanie domu. Ja niestety nie wiem co to renamet bo aj nie sklepowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka nie ma zdolności kredytowej bo za krótko pracuje, albo za mało zarabia pewnie. Wiesz, ja u siebie w sklepie mam system ratalny w Żaglu i w Lukasie. Lukas u mnie wymaga zaświadczenia o dochodach, ale Żagiel nie i tu ludzie kręcą często. Np potrzeba żeby klient pracował min 3 miesiące, to ludzie dodają sobie miesiąc cy dwa i już. Z zarobkami to samo. Min to 700zł do ręki. I wszystko przechodzi. Decyzja w 3 min i już raty załatwione. A remanent to nic innego jak spis z natury, czyli musisz na dzień 31 grudnia spisać wszystkie towary, jakie zostały Ci na półkach, włącznie z ich ilością i ceną zakupu. Pomyśl co się dzieje w hiperkarketach brrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no domyslalam sie heheh :) ale tam jest duzo ludzi pracuja przez cala noc!! :) ja teraz zabieram sie za sprztanie siebie :) a Ty Kati w pracy siedzisz?? Nie zazdroszcze. Ale przynajmniej nie musisz sprztac :) Pozdrwaiam :) a jak tam jedzonko?? Co jadasz?? Jogurciki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie nie ma bo dopiero od 2 miesicy pracuje (wczesniej był na probnym). Jak dla mnie to lepiej ze nie ma zdolnosci kredytowej, bo jakby mial to by połowego jego wypłaty szlo na raty!! Jzu ja go znam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pracy, zgadza się. Ale sprzątanie mnie nie ominie niestety :( Wracam do domku, sprzątam a potem do wawki jedziemy do znajomych. Trochę przeziębienie mi przechodzi. Nałykałam się leków od kaszlu, kataru itd i już jest lepiej. Jem jogurciki, serki i takie tam :) Nie jest źle. A skoro ten Twój miał wcześniej umowę na okres próbny to w Żaglu by to przeszło. Jeśli była ciągłość w umowach. Podaje się datę pierwszej umowy (choćby na okres próbny) i już. Ale może to i lepiej, że nie podał. Raty wziąć łatwo, ale potem spłacać trzeba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie Kati spłacac trzeba, a najgorsze jest to ze on cały czas by chciał miec lepsze i lepsze!! W czerwcu kupił telefon a juz chce zmieniac!! Aparat 2 lata temu i juz chce nowy, wiem, ze aparaty po 2 latach sa juz stare i w tej cenie co on kupowal wychodza lepsze i tansze ale musze te jego zachcianki ukrucic, bo kiedys pojdziemy z torbami!! Ja wlasnie zjadłam 2 mandarynki, zaraz wychopdze na obiad do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka rozumiem Cię doskonale. Mój D też co chwilę by kupował jakieś nowości. Telefon, laptop, aparat, pendrive itd. Niestety są to spore wydatki. My jednak zawsze pozbywamy się tych starszych rzeczy, dokładamy trochę i kupujemy nowe. Laptopa wybierzcie rozsądnie, żeby za kilka miesięcy nie chciał wymieniać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam z pracy,zrobię obiadek i poczytam was:) kati-a stać cię na taki chórek:P,bo możemy przyjechać jeśli termin wolny:D:Pdziewczyny(czerwono-czarne;chlopacy-czarno-czerwone) gagatko-remanent-jak kati mówiła spis towarów,liczenie,układanie,ful kurzu:(;wpisywanie stanów w komputery itp.U nas trwa to ok 2 tygodni od rana do wieczora9my niestety:(kati mamy 10 tys.pozycji towarowej, a wszystkiego po ileś tam (w setkach,a tylko czasem w sztukach czy dziesiątkach) także liczenia jak w markecie tylko ludzi mniej:() mam alergię na kurz to po 2 tygodniach gardło,nos i oczy do wymiany:(:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6266d79aef4a946a.html❤️❤️❤️❤️ widzę że o ratach piszecie....:):) my mamy za aparat,komputer,tv-spłacony,dochodzi jeszcze internet...rachunek za tel....troszkę tego jest... szczerze to gdybyśmy tego wszystkiego nie wzięli na raty przed urodzeniem dziecka to pewnie teraz byśmy tego nie zrobili,chociaż nie odmawiamy sobie wszystkiego..to by była lekka przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny jest ten Wojtus :) słodziutki :) Jutro jedziemy do Krakowa do Media Marka, Awans, Saturn :o i czuje ze wrócimy z laptopem. A michał spłaca juz raty na płaski monitor. Dzis spedzilismy slodki dzionek, a jak sie objadam!! Maskara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatko-miłych zakupów:) my z J.też się objadamy ciągle właśnie jedliśmy grzaneczki z serem,a na deser brzoskwinie w sosie własnym:D ktoś chce?:D. yza-mi niestety to zdjęcie się nie otworzyło:( idziemy spać J. jutro do pracy:( miłych snów[spioch}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PyTaNko MaM
:) dziewczyny, gdzie będziecie mieszkać po ślubie? w mieście czy na wsi? sami czy z rodzicami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana :) dwano mnie tu tak wczesnie nie widzieli! Biedna Kala musi siedziec w pracy w niedziele, Kati tez. Biedactwa. Ja zaraz wychodze i jedziemy do Krakowa, i zapewniam Was ze michal wroci dzis z laptopem. Zimno u mnie!! Prwaie - 10!! Brrr Miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej. Ja już od godzinki w pracy. Czuję się tragicznie. Przeziębienie nadal trzyma a na dodatek wróciliśmy wczoraj (tzn dzisiaj) o 2 w nocy do domu od znajomych i jestem nie wyspana. gagatka nie złość się już tylko postarajcie się wybrać coś fajnego. Ważne że chciał Cię zabrać na zakupy :) Pytanko mam - my mieszkamy i będziemy mieszkać w mieście. Albo wynajmiemy (z czasem kupimy) mieszkanie, albo zamieszkamy w moim rodzinnym domu z rodzicami, ale mając oddzielne wejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny .... Witam starsze kolezanki jak i nowe niestety nie mam zbyt duzo czasu zeby poczytac to co napisalyscie ale chcialam wam powiedziec ze jestesmy juz w DOMU bylo SUPER tylko brak sniegu .Napisze nastepnym razem nie co wiecej.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Iza od razu starsze koleżanki :P Takie stare to my nie jesteśmy. Koniecznie opowiedz jak było :) Zapomniałam dodać, że wczoraj byliśmy w kinie na filmie \"Jeszcze raz\" i... polecam :) Bardzo lekka, przyjemna polska komedia romatyczna. Nawet mój D się nie wynudził, chociaż chciał iść na \"Obcy kontra predator\" czy jakoś tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj-my mieszkamy już razem,w mieścię:),kupiliśmy mieszkanko 2 lata temu my też wczoraj poszliśmy ok 2 spać:P oglądaliśmy film:) gagatko-nie ja biedna tylko J.on dziś pracuje.Ja kutro pracuję,a potem remanent:( nic lecę pod prysznic i do kościółka.U nas też bardzo zimno:(,a śniegu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy już do odebrania obrączki:),zaproszenia w trakcie robienia;dziś jedziemy do znajomego omówić kwestię zawiadomień i samochodu.Ach ten ślub:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×