Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Kati to jak kopac??? :P:D Kochana musisz sie jakos zrelaksowac i nie myslec o kłopatach, nie wiem moze kino, lody, goraca kapiel?? Wiecie co myslalam ze po 1 stycznia bededzie mi szybko leciec, a tak starsznie mi sie dłuzy!! Ja chce juz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki wal w co chcesz. Może coś w końcu pomoże. Na solarium nie pójdę bo okres mam. A z butów się cieszę, ale z ich ceny mniej. Tą kasę mogłam na długi przeznaczyć, a buty tańsze kupić. Mam tylko nadzieję, że pożyją dłuuuugo. gagatka też możesz kopać :) Kino odpada bo kasy brak, lody? - jestem nadal na antybiotyku, a kąpiel? -mam okres. Widzisz? Wszystko jest nie tak :( Dobrze, że chociaż z Wojtusiem wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala321 wysłałam Ci zaproszenie na naszej klasie (Ewa) ale nie wiem czy doszło, bo cos się chrzani ta nasza-klasa :-o Dobrze, ze Wojtus juz po... niech szybko wraca do zdrówka! ❤️ kati nos do góry!! buty jak za taką cenę, to porządne i na pewno pożyja dłogo :-) będzie dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki ja tez chce zaproszenie :P ewentualnie mozesz mnie znlazeźć wsród znajomych Kali :) Kati to juz nie wiem jak mam Ci pomóż, uśmiechnę sie do Ciebie :D:):D:) tylko tyle moge zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Internet JAK NARAZIE wrócił do normy :) Uff, nikt nie dzwoni, nie przychodzi z pretensjami, że nie działa :) Coraz mniej ubolewam też nad butami :) Chyba te kopy na odległość pomogły. Dzięki dziewczyny. Jeszcze sobie odpocznę wieczorkiem i już powinno być git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kcohane tak gagatka ja juz w polsce:) na naszej kalasie tez jestem:) imili86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati to dlatego ze sie usmiechnełam :):D Imilii wysłalam Ci maila :) Dzis stwierdziłam, ze nie mam co na cycki włozyc!! Normalnie jakis strajk staników!! Jeden sie nagle zrobil za mały, drugi mi sie sam odpina (automat - ostanio u fryzjera jak bylam to akurat mi sie w trakcie strzyzenia odpiął), trzeci mam sciagen szelki i mi sie odpinaja!! A inne sa juz stare. Normalnie musze sie wybrac na zakupy!! A tak krucha z kasa!! :o Ide na tv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdz gagatka czy odpowiedz doszla:) waikiki dziekuje za meila hmm no trzeba pomyslec o malenstwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) za bobaski dziękować waikiki:)dzięki🌼 fajnie,że z Wojtusiem dobrze:) kati -nie wkurzaj mnie bo przyjadę z lodami,słodyczami,kasą na kino i nie żartuję-wproszę ci się jak się zaraz nie uśmiechniesz:P pójdziemy na zakupy i będziemy się wygłupiać,a wieczorem kopnę cię w tyłek tak,że spadniesz z łóżka:P więc cycki,głowa i uszy do góry,albo wsiadajcie w auto i czekam... przyjęłam zaproszenia,mam nadzieję,że ok,bo coś sięzawieszało:( dziś była u mnie kumpelka,smutna,bo mąż ją wkurza,wiecznie pracuje i w niczym innym jej nie pomaga.Drań.Apel do facetów-szanujcie Wasze kobiety i kochajcie je,bo to skarby:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy czytają,myślę,że niektórzy podczytują o czym piszemy,to niech przeczytają apel:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) ja pisała Gagatka już po:):):):):):) i jest oki.....teraz Sławcio jest z małym... Gagatka:)to Ty mi robisz prezent na urodziny-makijaż:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh Yza tylko wiesz :) akurat ja nie mam takich zdolnosci do malowania, sobie owszem moge AZ paznokcie wymalowac i endzny makijaz zrobic. Wiec nie wiem :) czy oby na pewno chcesz sie oszpecic :) Ale mnie Michał denerwuje, nie pytajcie czemu. Tak po prostu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Ale duzo naskrobalyscie ciesze sie ale nie mam teraz czasu tego poczytac .Ciesie sie ze z Wojtusiem juz ok :) Dziekuje za emaila ...przepraszam ze nie pisze do kazdej z was osobno ale po prostu brak czasu.Wczoraj wyslalam zaproszenia i okazalo sie ze o jednej rodzinie zapomnielismy wiec jeszcze musze usiasc i wypisac.Wczoraj takze wieczorem zdjelam Tipsy bo mialam juz wielki odrost a narazie znow brak czasu zeby isc do kosmetyczki a tak jeszcze jestem troche przeziebiona ....:( ok koncze te moje pisanie pozdrawiam was serdecznie.pa A jezeli ktos jeszcze jest dosteony w Naszej klasie prosze o namiary ...milo bylo by wam miec w znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam-miłego dzionka:)[kwiatek} kati-mam nadzieję,że dziś lepiej?czy mam wsiadać w pociąg?:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala udało się, zaakceptowane zaproszenie :-D Gagatka Ciebie tez znalazłam u Kali własnie i zaprosiłam :-) Yza to już teraz chociaż spokojniej jest... a Wojtus kiedy do domu wróci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki juz cie zaakceptowałam :) heehe ja teraz zjadlam sniadanko, kawka prysznic i wychodze chyba z domu. Na kolacje bede robic dzis moja zapiekanka ktora chce?? Kala i Kati dostane czy tego chca czy nie :) Dzis bym spała, spała i spała. Przed 10 obudziałam sie ledwo zywa. A jakie miałam sny, sniło mi sie do mojego zakładu fryzjerskiego i kosmetycznego (w sensie ze tam chodze - nie moja wlasnosc :) ) wpadli jacyc terrprysci i wyszczelali wszystkich, krem normalnie sie trysała. Juz nie wiem czy gorsze sa taki sny czy moze ślub w krzywym zwierciadle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu ale to napisałam, terrorysci miało byc. I krew tryskała, a nie tryskała się. Chyba nadal jestem pod wrazeniem tego snu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej kala Twoja propozycja z lodami, słodyczami, kasą na kino i zakupami jest tak kusząca, że chyba dobry humor mi nie wróci i będziesz musiała przyjechać :P A kopnięcia w tyłek się nie boję, jestem wyższa i jak Ci oddam to.... :D Apel się przyda bo D jest strasznie upierdliwy. YZA fajnie że już po wszystkim i jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia24
dziewczyny widze, ze wy juz w sierpniu 2007 wiedziałyscie o slubie... my zaplanowalismy nasz slub w ostatnie swieta i tez mamy juz wszystko załatwione. i to udało się jakimś cudem wymarzoną sale, prawie wymarzoną orkiestre i w ogóle jak narazie poszło bardzo gładko. :-) na 02.08.2008 zostały nauki przedmałżeńskie i tort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i zegnam zaraz wychodze :) Klaudia nie kazdy ma takie szzcescie :) wierz mi :) Ja tez na 2.08.08 :) Uciekam do Miśka :) papap Kati for you 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki, ja tylko na moment bo z roboty. mowilysmy niedawno ze ciezko znalezc fotografa za 400 zl. a ja znalazlam :-) tzn. 400 plener+400 kosciol (my mamy kosciol robiony przez znajoma pania fotograf wiec plener tylko za 400) no i zdecydowalismy sie... w sumie zaoszczedzimy na fotografie 1000... mysle ze to duzo. podaje linka do strony tego pana z przykladowa galeria, czekam na ewentualne komentarze (negatywne rozniez!!!) http://www.galerie.magiafotografii.pl/milena-cezary/ pozdrowki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×