Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

znowu byliśmy w szpitalu bo mu sie kulka zrobiła od krzyku:( poza tym wcześniej u moich rodziców byliśmy i była moja chrzestna i dużo o ślubie rozmawialiśmy i to jakoś mnie odciągnęło od tych zmartwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzus skarbie wszystko bedzie dobrze :) Kala chodzi mi o te przedostanie u Ciebie :) l\koszta jakies 2,20 bez nadruku :D dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny :) Sorki ze ostatnio nie udzielam sie tak jak Kiedys ,ale brakuje mi czasu ...Tak w Wielkim Skrocie YZA KOCHANIUTKA 3MAJ SIE KOCHANA NAPEWNO Z WOJTUSIEM WSZYSTKO BEDZIE DOBRZE NIE ZAMATWIAJ SIE GLOWKA DO GORY .... My wczoraj bylismy z kolejnym zaproszeniem a dzisiaj jak pojde pieszo do pracy to wysle reszte zaproszen ... Nie wiem ...czy kogos pominelam ale wydaje mi sie ze u wszystkich wszystko dobrze ...a jak nie to napewno sie ulozy,Zabusia chyba ty pytalas o prezent na urodziny ja zawsze tez mam problem z prezentem dla mezczyzny bo mezczyzni zawsze wszystko maja ... Jak sie nie myle to od Darianki Tomek mial urodzinki wiec spoznione ale szczere zyczenia bys kochal nasza Darianke najmocniej jak tylko potrafisz i dbaj o nia !!!Moj maz ma w marcu urodziny i tez sie juz zastanawiam co mu kupic a tu jeszcze WALENTYNKI ....ok nie zanudzam was Milego PONIEDZIALKU pA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki w koncu jestem w pracy (choc jakos nie tesknilam ;) ) nie moglam w domu nic na kompie robic, bo sie resetowal co 3 minuty..musze niestety kupic nowego na dniach.. Darianko, jestem pod wrazeniem Twoich zaproszen :) jesli chodzi o styl - ja wole bardziej minimalistyczny. aleee widac ogrom pracy i starania :) no i na pewno wszystkie razem i kazde z osobna sa niepowtarzalne i wyjatkowe :) Kocurku :) trzymaj kciuki trzymaj - dzieki :) wydawalo mi sie, ze wszystko po kolei robimy, ale jak spisalam wczoraj wszystko co zostalo do zrobienia to wymieklam..naprawde musze sie sprezyc. wyzwanie :) Darianko, spoznione najlepsze dla Tomka :) niech szczesliwym Tomkiem bedzie! Yza, przykro mi z powodu Wojtusia :( mam nadzieje, ze szybko bedziecie to mieli za soba i wszystko bedzie dobrze 🌼 Summer :) topik mysle do konca tego roku (conajmniej) nie upadnie :) ja ostatnio troche \'nawalilam\', ale juz sie poprawiam i melduje codziennie :) A co to za gra, na punkcie kt zbzikowalas? - ja aktualnie mam swira na punkcie age of empires - ale dopoki kompa nowego nie bede miala z gry nici.. Kala, mam nadzieje, ze remantent juz u schylku :) Summer, nie zalamuj sie kochana. tak to juz jest, ze czasem bywaja trudniejsze okresy, rozne problemy, napiecia, wszystkie sprawy dookola..dostalo Ci sie, bo jestes najblizsza Mu osoba i zwykle zale na najblizszych spadaja. Wracaj koniecznie od rodzicow do M. Mysle, ze to jest spowodowane nie tylko slubem - tak sie ukladaja rozne sprawy. ale wszystko minie i sie uspokoi, glowa do gory. na pewno nic sie miedzy Wami nie psuje 🌼 Gagatku, tacy nowi dr sa najgorsi zawsze :( ale dacie sobie z nim rade :) powodzenia na rozmowie, trzymam kciuki! :) zaproszenia - wg mnie twist nr 6 (http://www.dgraf.pl/galeria1_.php?id_kategorii=9519747472234e9) - pisalam juz nawet o nim wczesniej :) tez je ogladalam wybierajac swoje i widzialam je na zywo jak odbieralam swoje - bardzo fajne jest. Kala, z wycieczka nie pomoge - nie rozgladalam sie ani troche, zostawilam to na po slubie. Zabusia, a jakie ukochany ma zainteresowania? ja jestem na etapie zastanawiania sie, co kupic adriana rodzinie - nie bylismy tam na swieta i jedziemy niebawem i trzeba nadrobic gwiazdkowe prezenty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny :-D dawno mnie nie było, bo mnie te święta i sylwester pochłonęły!!!! poza tym w pracy mi dowalili duuuuuuuuuuuuuuużo pracy a dali tylko 200zł podwyżki :-( zaczął sie nowy rok, więc musze zacząc się rozglądac za sukienką itp. obrączki na razie zostawiam na później... ale powinnam tez zaczac myślec o zaproszeniach :-o zabiore się za to wszystko ale chyba dopiero po sesji, czyli równo za miesiąc :-) 🌻 a co u Was? jak Wam sie zaczął nowy roczek 2008????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) mały jutro ma do szpitala iść a w środę operacje ma. ja z ni zostaje w dzień a Sławcio w nocy po pracy-nie chciałam bo będzie bardzo zmęczony ale powiedział ze tak ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzus trzymam mocvno kciuki :) za Wojtusia zeby był dzielny i zeby nie bolało, za Ciebie zebys miała siłe zniesc to wszystko :) wszystkie tu jestesmy z Toba :) pamietaj :) Babitku ja juz wiem po co nowego kopmakupujesz :P nie ze sie resetuje, ale ze grac sie nie da :):D:P:classic_cool: To musisz sie sprezyc, bo jestes zaraz po Dariance_Hrabiance :) a potem Kala (z obecnego aktywnego skladu). No ja to mam jeszcze duzo czasu , ale juz bym chciała zeby było tydzien przed!! Zaproszenia kupuje z 3 ludzikami, i dodatkowo 20 bordowych :) (niech sie siostra ucieszy). waikiki dobre i 200 zł podyzki :) Ja dzis byłam na tej rozmowie, jakos nie widze sie w banku zwlaszcza ze do moich obowizaków nalezało by wiedziec wszystko o wszystkim, i na poczatku na umowe zlecenie, a wlasnie mi kolezanka mowila ze moje podanie do urzedu zostało pozytywnie rozpatrzone i juz na dniach bede zaczynac robote. Tak wiec wakacje mi sie koncza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu ja... witaj Waikiki :) nie ma to jak sprawiedliwosc w pracy...eh mi sie nowy roczek zaczal kiepsko, ale mam nadzieje, ze to chwilowe - konajacy kotek - i to bezwzglednie najsmutniejsze, rozpieprzony komputer i przymus kupienia nowego, grypa zoladkowa i przepychanki z hotelem zmieniajacym z godziny na godzine ceny (to dzis)..z hotelem juz sie wyjasnilo, mam nadzieje, ze sie nie posypie cos nowego. Yza, trzymam kciuki za Wojtusia, zeby wszystko przebieglo sprawnie, szybko i bezbolesnie. 🌼 dla Mlodego. Gagatku, kochana, ze sie grac nie da - to dodatkowe wkurwienie, bo czlowiek dzien caly pracuje i chcialby sie oddac jakiejs przyjemnosci a tu dupa - ani pracowac sie nie da, ani bawic..a tak serio, to zmartwienie o tyle duze, ze ja czesto pracuje w domu, nie w biurze - bez kompa nie mam mozliwosci, i musze zaiwaniac do biura. no i taki stan sie utrzyma do czasu kupna nowego - a juz klody pod nogi, bo maja inwentaryzacje i nie mozna zlozyc teraz zamowienia. eh... Sprezam sie sprezam, nie odkladam juz nic - cos do zrobienia - robie. Ale i tak sie wszystko przeciaga niezaleznie ode mnie. jutro mam nadzieje na ostateczne przyklepanie hotelu - juz jest rezerwacja, ale trzeba ja potwierdzic - finansowo oczywiscie. Zaproszenia - moim skromnym zdaniem dobry wybor :) A pracy gratuluje kochana :) mimo, ze wakacje sie koncza, to bilans wypada chyba i tak na plus? :) zajecie, kasa...poza brakiem czasu, niewyspaniem, zmeczeniem, upierdliwym szefem, obowiazkami zawodowymi, uzeraniem sie ze wspolpracownikami itp itd - same plusy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki jutro kończe nauki hehe nie było tak zle czeka mnie jeszcze przeprawa z panią od planowania rodziny Buziaki dla Wojtusia bedzie dobrze :) 18 stycznia odbieramy obraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabusia juz szybko :) ile miaąłs spotkan?? my jestesmy na etapie zapisywania sie, czyli codziennie powtarzam sobie ze dzis zadzwonie :o Nie wiem czy cisnienie tak spada, czy po prostu lek zaczynam pokazywac mi jezyk (tzn skutki uboczne), ale zaraz zasne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej my 3 spotkania z ksiedzem w tym jedna msza wczoraj, potem 2h z panią od planowania rodziny a potem rozmowa z księdzem w katedrze tam gdzie slub. Na koledzie załatwiłam nam zgode ksiedza na slub w innym kosciele niż moja parafia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabusia powiedz mi jeszcze czy Ty chodziałs na kurs przedmałzeński tzn nauki ?? czy to jest to samo czyli nakki i kurs bo juz zgłupiałam????!!! bo jakos mi sie nie widzi zeby chodzic 9 razy na spotkania co tydzien, nawet jezeli ja juz mam ten kurs a michal nie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Być może mnie ktoś tu pamięta ^^. U nas bez zmian - poza postępami w przygotowaniach. Ku mojemu zdumieniu okazało, się że w naszej niedużej parafii w \"nasz\" dzień są 4 (a może nawet 5 - nie wiadomo) ślubów. Spotkałam się na razie tylko z jedną dziewczyną, z tego samego dnia w celu uzgodnienia dekoracji kośicoła, ale ustalenia żadne nie zapadły - ze względu na to, że jesteśmy w środku (my o 16, oni o 17). zdecydowałyśmy się tylko na zatrudnienie jakiejś florystki - gdy cena podzieli sią na 2 (a może nawet 5) osób to będzie to fajna sprawa. Dziś jedziemy zaklepać kamerzystkę (zonę, wokalisty naszego zespołu). Doradźcie mi, czy 1500 zł to dużo za fotografa? Bardzo podobają mi się zdjęcia tej pani -> http://www.malgorzatastepnik.com/, ale jest drogo. Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec zgłupiałam : kurs przedmałzeński, katechizacja przedmałzeńska, nauki?????!!!! czy to wszystko to to samo???? Prosze wytłumacznie mi co ja musze miec zeby sie pobrac ???!!! W domu posiadam swiadectwo katechizacje przedmałzenstka, na pewno musimy sie udac 3 razy do poradnii rodzinnej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dlaczego ja musze chodzic 9 razy a zabusia tylko 3????!!!! zabusia robisz to w swojej parafii?? Moze ja tez zrobie w katedrze a nie w tratwie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka mi ksiądz tłumaczył tak, że do ślubu potrzebne mi świadectwo ukończenia kursu przedmałżeńskiego. Jeśli mam to świadectwo ze szkoły to ok, jeśli nie to muszę chodzić na spotkania (u nas D nie miał więc chodziliśmy na 10 spotkań - w różnych parafiach może być różna ilość godzin). 3 mies przed ślubem dostaniemy od księdza karteczki, z którymi należy odbyć 3 spotkania w poradni przedmałżeńskiej (babka stawia pieczątki jakieś). I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, cisza !!! Ja mówię :D:D:D:D:D: ;) Kurs to kurs, wiadomo, jak ktoś miał w szkole to ok :) jak nie, to trza robić, spotkań około 12 :D Potem dostajemy karteczkę od księdza, na której mamy : - 2 spowiedzi , czyli będą 2 podpisy :) (Darianka i Tomek mają jeden, bo ksiądz stwierdził, że skoro razem mieszkają to nie będziemy udawać, że nie sypiają ze sobą :P ) - nauki przedślubne - w liczbie 3 :) prowadzi je ksiądz :) (Darianka i Tomek mają skondensowaną do jednej, bo ksiądz stwierdził, że nie będą łazić 3 razy :P ) - nauki z doradczyni - w liczbie 3 - nauki w poradni prorodzinnej - w liczbie 3 :):):) No to tyle :) Aha, Darianka i Tomcio się przeprowadzają, od jutra będą wynajmować mieszkanie dwupokojowe a tam póki co neta brak, więc Darianka nie wie kiedy sie tu pojawi :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaa, jeszcze parę słów :) Prośba do Babitka, żeby mi w latach Tomka na 29 zmieniła :D:D:D Dziękuję I do Yzy, nie martw się kochana (chociaż to się łatwo tak gada), ale będzie na pewno wszystko w porządku. 🌻 dla Wojtusia i jego rodziców :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianko,ale czekamy na Ciebie kiedy wrócisz? jak najszybciej lub weźce bezprzewodowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) beletyn) wg.mnie 1500 z to dużo-ba bardzo dużo,ja płacę 400 za 100 zd,a niestety tych nie mogłam zobaczyć. więc ocenić nie mogę. gagatka:) nie zapominaj o najważniejszym-akt urodzenia! też jest potrzebny...no a czemu Ty tyle musisz razy bo....:):)::)xiądz Cię lubi:P:P:P:Palbo jesteś specjalnym okazem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero wczoraj miałam cierpliwość usiąść na naszej klasie,możecie dać-jeśli chcecie \"zaproszenie \"-dla mnie do grona znajomych?:) aha najlepsza i najnowsza nowina:) spełniłam postanowienie-przytyłam,jeszcze kilogram mi został i będzie moja upragniona waga:) a Wy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze Wam powiem ze to co przeczytałam co napisała Darianka to mi sie odechciewa tego małzenstwa!!! tzn formalnosci w kosciele!!! ło matko!!! :(:(:(:(:(:(:( no ale bede dzielna :) beletyn ja palce 850 za duzo zdiec, plener w inny dzien, jakie 130 wywyołyje i obrabia, jest młody, fajny :P wiec czemu nie :) Yza dlaczego ja musze tyle razy?? tzn?? kala gratulacje kg mi pewnie nic nie ubyło :( Darinak to czekamy na Ciebie na nowym mieszkaniu?? czemu tak nagle?? nic nam wczesniej nie mowiłas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala jeszcze mi tylko pwoiedzz jakiego miasta jestes :) i jutro rano jak bedzie troche szybciej portal chodzic to Cie zaprosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie to czeka 14 czerwca slub musze isc i sie zapytac o te nauki uwazam jednakze to za glupote, to jest zbedne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×