Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

hejka :) summer od 1 lutego ponoc ide. :) ale sie nachodze (bo to piatek). Ja na razie jestem z mojego zadowowolona :) tzn. z mojej. Iza-Rybnik mi podoba sie drugi :) juz ma 2 glosy . A te 2 ostatnie tez mi sie nie otwieraja. ja myslałam o czyms takim: http://www.e-graphic.nazwa.pl/szept/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=35&page=inline&id=21&catid=1&limitstart=6 Ale moze mi sie to jeszzce zmienic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka, wiazanka nr 8 tak? srodek ladny ale ja bym sie bala, ze te patyczki z tej 'oslonki' mi pozaciagaja sukienke :-D w temacie bukietow ja jestem znow bez pomyslu... chcialam taka slubna wersje kalii bo to proste ale Mama sie troche'oburzyla' ze to malo slubne no i jakos sie zaczelam nad tym zastanawiac. moze sobie przejrze te z tej strony co gagatka podala :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ:) SUMMER:) DZIęKUJE I PRZYJMUJE):):):) Izuś:) MNIE SIE PODOBA TE 3 BO TYCH DWóCH OSTATNICH NIE MOGE OTWORZYć:):):) Gagatka;) a tak jakoś spać mi sie nie chciało zupełnie bez powodu:P:P:P Gosiaczka:)witaj:):):):):):):) a dla pozostałych panienek🌼 juz mi lepiej ale gardło boli:( w sobotę w końcu policzyłam z mama osoby na wesele i ode mnie wyszło 70 osób.z tym ze nie zapraszamy wszystkich bo było by około 100 ....tylko tych najbliższych;tylko zęby nie było jak u mojej sąsiadki: ludzie powiedzieli że nie przyjdą na 100% a przyszli i trzeba było stoły dostawić... mimo ze dzwonili i sie pytali o potwierdzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzus witaj :) pytalas sie o warunek?? czyzby mi sie caly opis nie wyswietlał?? \"Można wytrzymać z dowolną cholerą płci męskiej, żeńskiej też, pod warunkiem, że się tę cholerę KOCHA\" taki mial byc warunek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yza, wracaj szybko do zdrowka :-) ok, ja koncze na razie wysiadywanie przed kompem lece do kosmetyczki, pozniej w domu jakis obiad, pod wieczor do rodzicow a na 20 idziemy na druga nauke przedslubna :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo fajnie summer ze juz chodzicie :) my caly czas tylko o tym myslimy :P ja nawet mysle jakby to ominac :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo gagatka my juz chodzimy cala geba :-P marcin sie tak wciagnal ze czeka tylko poniedzialku :-D najbardziej czekamy na zajecia z pania z poradni.. z wiadomych wzgledow 'rozrywkowych' :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heehe summer :) moze my tez sie wciagniemy :P :D wlasnie skonczylam cwiczyc :) teraz to chyba partyjka na kurniku i z ciepla herbatka a potem kapiel :) jutro wybieram sie po zaproszenia, ostatecznie zdecydowałam sie an te: http://www.zaproszenia-slubne.com/printmedia/index.php?tresc=szczegol.php&zaproszenie=twist%206&pozycja=0&katalog=katalogSlubne17.php&kategoria= tylko jutro musze sobie je dokladnie obejrzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skończyłam dziś remanent:) gagatko wg mnie najlepiej te zaproszenia do Ciebie pasują-na ile dałaś się nam poznać:D,J. też jest tego zdania(nam też te się podobały:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka, dokladnie, te zaproszenia idelanie do ciebie pasuja :-P a poza tym sa bardzo fajne :-) my juz po naukach. dzis bylo o antykoncepcji i seksie przedmalzenskim :-D smiesznie bylo. teraz sobie ogladam tv i zaraz jakas herbatka i do lozka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ciesze sie ze zaproszenia wam sie podobaja, oby byly takie ladne w realu :) sie okaze jutro :) wiecie co ja mam chyba telepatie :) dzis pomyslalam sobie o takim chłopaku-geju z mojeje klasy co tam u niego słychac, co porabia!! A tu prosze wysłała mi zaproszenie na naszej-klasie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D:D:D:D Powróciłam :D Jutro opiszę co u nas nowego :) 3mta się ludziska :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Dziekuje wam za opinie bukietow ...Yza szybkiego powrotu do zdrowia.Ja tez od wczoraj jestem w domu bo tez jestem chora i strasznie bila mnie pluca jak kaszle ....musze jeszcze dzisiaj zadzwonic do szefa ze nie przyjde....tylko co ja bede w domu robic juz mnie plecy bola od lezenia... Milego dnia ide sobie Herbatke zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dziendobryyy :) ja jzu wstałam, szybkie sniadanie, szybka kawa i jade :) Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już w pracy heheh dziś ide na ostatnie zajęcia z panią z poradni do życia w rodzinie bedzie o karmieniu piersią :) Mój Skarbek jeszcze śpi a ja już pracuje :) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik-Iza -kuruj się droga,kuruj:)🌼 miłego dnia wszystkim-lecę do pracy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :-) zwleklam sie z lozka i mysle nad jakims dobrym sniadankiem :-) m. w pracy, do mnie kolo poludnia przychodzi kolezanka wiec musze troche ogarnac dom, a wczesniej jeszcze spacerek na jakies drobne obiadowe zakupy :-) lubie te dni kiedy jestem w domu (i kiedy akurat nie mam za duzo pracy :-)) tak sobie celebruje takie duperele na ktore normalnie nie ma czasu :-D kala - sto lat sto lat dla twojego J. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 zabusia, widze ze nie ma jakiegos jednago planu na te nauki, u nas tylko jedne z pania w poradni, a inne dziewczyny jeszcze inaczej maja... czyli to chyba kwestia kosciola. a pytanie do wszystkich a propos nauk :-) macie tez takie wymaganie, zeby isc na dzien skupienia dla narzeczonych? u nas to 2-3 godziny w ktoras niedziele w jakiejs wyznaczonj parafii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) idę dziś do gina...tralalalalalala:):):):): Jarku:) na pewno to przeczytasz:) 🌼na urodzinki:) gagatka:) zaproszenie jak najbardziej trafione:):) a ja dalej chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YZA23 co ten Pan Gin Ci tam robi, ze tak sie cieszysz na mysl wizyty ? Samych dobrych wiesci zycze.... Zaraz lece na urodziny do osmiolatki. Smieszyny wiek. Ciekawe co tym razem wymysli. Jest taka zakrecona, ze szok. Pozdrawiam... A gdzie Babitek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarku sto lat, sto lat, udanego slubu, dobrej i posłusznej zony :):P, duzo zdrowia, szzcescia i pieniedzy :) 🌼🌼 Ja juz zaproszenia mam z głowy :) za jakies 2 tygodnie jade odebrac :) ciesze sie ze trafilam do tej drukarni, bo okazało sie ze zapomnialam mapy :) a ja krakowa nie znam ak dobrze. No ale jestem prze dzik :) i trafiłam :) Yza i jak po ginie??? heheh musi fajnie byc ze sie tak cieszysz :) Summer bo to fajnie jak chociaz jeden dzien w tygodniu ma sie dla siebie :) A Babitek cos wspominał o zepsutym kompie moze dla tego!! Ale mogla by juz wrcocic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej witam po dluzszej przerwie u mnie juz tylko 5 m-cy do slubu w czartek idziemy do poradni nauki juz zrobione zostalo tylko ubranie sie kwiaty fryz paznokcie i papierki no i moze podroz alkohol zakupiony :) zaproszenia tez teraz tylko pozostaje je rozdac pozdrawiam was cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej witam po dluzszej przerwie u mnie juz tylko 5 m-cy do slubu w czartek idziemy do poradni nauki juz zrobione zostalo tylko ubranie sie kwiaty fryz paznokcie i papierki no i moze podroz alkohol zakupiony :) zaproszenia tez teraz tylko pozostaje je rozdac pozdrawiam was cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc zonqa :) długo Cie u nas nie było. No ale ciesze sie ze w koncu zajrzałas :) a my mamy 6 miesiecy i 2 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak to czemu sie cieszę????/ 3 miesiące abstynencji9poza jednym razem:P:P:P:P:P::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×