Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Ostania sie dzywam wieczorem, pierwsza rano hmmm to tak jakbym samam z soba gadała :) Wiec jak Ci Agatko noc mineła?? -Fatalnie, nie mogłam zasnac... Dobra koniec głupot! Wlasnie sie dowiedziałam, ze jednak w moim lokalu podniesli cene do 120 zł od osoby, troszke sie zawidłam, bo przyznam ze liczyłąm po cichu ze tego nie zrobi, no ale drozeje w koncu wszystko, i pan mówił, ze moze sie tak stac. Ale zimno na polu, brrr a ja do szkoły musze pełznac :o no ale trudno ubiore sobie rajstopy :( nie znosze miec rajstop, ale nie zamierzam sobie nog odmrozic. Ide kochane :) Wy sobie jeszzce spijcie :) papap Darianka mam nadzieje, ze sie na mnie nie obraziłas?? W sensie kombinoane chodziło mi ze za duzo tego wszystkiego, ale to jest według mnie, a wiadomoo gustach sie nie dyskutuje. Wazne, ze Tobie sie podoba :) Ktos kiedys madrze powiedział\" Nie ładne to co ładne, ale to co sie komu podoba\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Ja właśnie przygotowuję urodzinową kolacyjkę dla Tomcia :) i torcik będzie ze świeczkami, hihihi :) Tomek bardzo dziękuje Wam za życzenia 🌻 Gagatko, oczywiście, że się nie obraziłam. Ja jestem bardzo dumna z siebie (i mamci), że mamy własnoręcznie zrobione zaproszenia :) oryginalne, jakby nie było :D:D:D:D:D Ja uciekam do kuchni :) 🌻 dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianko ode mnie też sto lat dla Tomka:)🌼,miłego \"urodzinowania:P\":D a ja dopiero wróciłam z pracy,zimno brrry a jutro znowu praca,już mam dość remanentu.Ale jeszcze kilka dni i koniec a gdzie was wymiotło dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ:) Darianka-Hrabianka:):):) a raczej Tomek:) sto lat🌼 uciekam bo sis ma przyjechać z dziećmi i Mariuszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki :-) ja od wczoraj siedze w tlumaczeniu o jakiejs kopalni... suuper ciekawe :-) gagatka, ja za tydzien na uczelnie, jeszcze mam dodatkowo egzamin a roboty huk wiec nie wiem kiedy sie naucze.... darianka, sto lat sto lat dla tomka (oczywiscie tylko z Toba :-P) kala, co Ty nawet w niedziele pracujesz? odpocznij troche :-) yza, milego wieczorku :-) wojtek taki maly a towarzyski cala geba :-P albo raczej gebusia :-P :-D moj marcin mial dzis odebrac obraczki bo mial po drodze ale zapomnial kwitu mu nie wydali :-) wiec dalej nie mamy :-P a za tydzien w poniedzialek widzeimy na pierwsza nauke :-) mam nadzieje ze mi sie terminy nie pokickaly i jest wtedy :-) wczoraj tez bylismy wykupic wycieczke ale.. spoznilismy sie 15 minut i bylo zamkniete :-P wiec jak narazie ciagle pod gorke :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) a mi zapowidzieli egazmin na luty, akurat w moje urodziny!! :o w szkoel było tak se, jak mi sie nie chce juz uczyc, szok!! Spadam na herbatek pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer-chętnie zostałabym w domu,mam jeszcze jutro gości teściowie,J. sis i \"ciocia z wujkiem\",a ja pracuję i nie wiem jak długo:( niestety remanent i nie mogę sobie nie iść:(,ale mam nadzieję,że niedługo skończymy i następny tydzień niedziela będzie wolna:) dziś prawie skończyłam zaproszenia:)(zabrakło mi tasiemki i w poniedziałek muszę dokupić na 2 zaproszenia i wpisać dane i będzie koniec.kolejną rzecz odkreślimy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mój rafał ma 1 lutego ur i zupełnie nie wiem co mu kupić :( nie mam pomysłu poduncie cos dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( Wojtek będzie miał operacje-ma przepuklinę pachwinową:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzus przykro mi :(:( trzyamma kcikuki za Wojtusia :) Zobaczysz wszystko dobrze sei skonczy i mały bedzie zdrów jak ryba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yza, naprawde mi przykro, we wojtus sie bedzie musial nacierpiec troszke i wy rowniez.... ale to chyba nie jest nic groznego. i zoaczysz, maly szybko zapomni i calym bolu ❤️ gagatka, skad ja wiedzialam, ze ty bedziesz znow pierwsza na forum :-D a swoja droga to upada nam troche topic :-( marcin mi wczoraj pokazal taka fajna gre komp. o ludzikach ktore buduja miasto i walcza o nie, i normalnie tak zbzikowalam na pukncie tej gry ze wczoraj siedzialam do 2 :-) glupia :-P a rano znow robota... milej niedzieli wszystkim pracujacym a jeszcze milszej tym leniuchujacym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala współczuję z tym remanentem. Tyle roboty, biedna. Ale niedługo koniec. summer teksty o kopalni są zapewne mega ciekawe :) a z załatwianiem spraw (obrączki, wycieczka) trochę wam nie po drodze, ale w końcu i na to przyjdzie pora. gagatka to na tym egzaminie krzycz od progu że urodziny masz i może od razu Ci zaliczą :D kala koniecznie musisz nam pokazać zaproszenia. I nie wymiguj się brakiem aparatu! telefonem zrób :P Buteleczka witam. Napisz coś o sobie :) YZA trzymajcie się wszyscy. Będzie dobrze. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam napisać, że wczoraj w końcu odebraliśmy obrączki :) Poza tym poznaliśmy ze sobą świadków. Było miło i sympatycznie, a świadek podobno już załatwił samochód. Kolejny krok na przód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja :-) musze sie \'wypisac\' bo zaraz slag mnie trafi... okropnie sie poklocilam z m. oczywiscie o kwestie slubu... zaczelo sie od tej cholernej wycieczki. mielismy wybrane biuro, do ktorego sie wybieralismy w najblizszym tygodniu a on wczoraj wieczorem sie zgadal z jakims znajomym ktory ma biuro podrozy, zebysmy przyszli do niego i on nam wybierze cos ciekawego. tylko, ze znajomy jest jeszcze tylko3 dni na miejscu pozniej wyjezdza na 2 tygodnie. no i pierwsze spiecie, ze ja nie moge zrezygnowac ze swoich spraw zeby isc z m. do tego faceta... wiec on ma isc w koncu sam. druga rzecz, wrocil temat gosci, ktorych m. sobie wstepni pozapraszal na pierwotne duze wesele i zapomnial (!) im od miesiaca powiedziec o zmianach. teraz ludzie sie powoli dowiaduja z innych zrodel, m. sie wkurw... ze teraz mu glupio i wina oczywsicie na mnie, ze ja zmienilam... wydarl sie na mnie okropnie, ze ja nie umiem nic zorganizowac, ze wycieczki zmieniam co chwile (faktycznie mialam kilka pomyslow, ale to chyba normalne ze sie rozne opcje bierze pod uwage?), ze slub tez zmieniam, ze jego goscie sie poobrazaja ... wiec sie zabralam i jestem u rodzicow. nie wiem co sie dzieje, ale jakos nam jest ostatnio nie po drodze nie tylko po obraczki i zaproszenia... tylko tak nie po drodze do siebie. nie wiem czy to kwestia stresu przed tym slubem, czy tego, ze mamy sporo spraw czy po prostu sie miedzy nami psuje. w kazdym razie aktualnie nie mam ochoty na zaden slub. tyle ode mnie :-) sorry za pesymizm :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer-głowa do góry i uszy też:) wszystko będzie dobrze, to normalne,że żyjecie ostatnio w napięciu i wszystko się psuje.Ale będzie dobrze,zobacz wszystkie nieporozumienia związane są ze ślubem:obrączki,wycieczka,goście.To napięcie mini Ale już niedługo po ślubie ,będziecie ,żyli mile i szczęśliwie:Dwięc uśmiech na twarz i wracaj do M.Tak już jest czasem jest pod górkę,ale potem jest z górki,normalna kolej rzeczy.A do tego my kobiety odbieramy wszystko emocjonalnie i do siebie:P zupełnie inaczej niż faceci. Mój J. ostatni kupił skaner z drukarką,a ja wkurzona,bo kombinuję kasę na ślub.I odebrałam to tak,że on się nie przejmuje ślubem,wydatkami i wogóle wszystko mu obojętne itp,itd.A J. poprostu chciał drukarkę i kupił,a nie odnosił tego do ślubu.To my kobiety mamy naturę myślenia w przód i wszystko łączymy.Widząc "koniec świata" tam gdzie dopiero zaczyna się "horyzont".Ale co tam będzie dobrze:D kati-obiecuję zrobić zdjęcia zaproszeń,jak tylko wezmę od sis aparat.Trochę cierpliwości:P a remanent jeszcze kilka dni o Wojtusia się nie martwię,wierzę,że wszystko będzie dobrze🌼 dla niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer głowa, uszy o cycki do góry :D:P ja wychodze z załozenia ze jak sie nie mwoi o wszystkim tej drugiej osobie to potem wychodza speiecia, tzn w sensie nie wszystkei pierdoły tylko takie wazne i istotne rzeczy.!! Trzymam kciuki za Was :) prosze mi tutaj nie stzrelac fochów tylko usiasc razem i niech kazde powie co ma do drugiego. Ja dzis w szkole byłam ,cud ze wysiedziałąm do konca, mielismy az jedna starsznie długa przerwe (15 minut i ani sekundy wiecej), poza tym gosciu zapowiedzial nam juz ze: na piatki nie mamy co liczyc, czworki owszem moze i beda a troj bedzie najwiecej!! W ogoel cycek z niego ( 30 lat ma na nasze oko, dr mysli ze rozumy pozjadał)!!! Dziewczynki juz sama nie wiem jakie mam zamowic zaproszenia, zaraz wam wysle linki :) Jutro ide na raozmowe do banku :) do pekao s.a :) no ciekawe jak to bedzie :) heheh jestem bardzo pozytywnie anstawiona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale które ci najbardziej się podobają?bo pokazałaś ich bardzo dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy któraś widziała fajną wycieczkę,niedrogą,godną polecenia?czekam na propozycje.Może szukając coś dla siebie trafiłyście na fajne oferty.Pomózcie,proszę czekam na propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo?? pokazałam w sumie 3 bo tam gdzie jest duzo pod spodem napisałam o jakei mi chodzi. Jestem za pierwszym zaproszeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×