Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

a i kupiłam jeszcze stanik pod suknie bo na pierwsza przymiarke musze juz miec slubny stanik, kupilam w triumphie bardotke ale strasznie nie lubie takiego rodzaju stanikow :o ale jakos musze to przezyc :) do tej dokupie majteczki, ponczochy i chyba wsio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie bałam ze mu pokaze i nawet mialam chwile kryzusu i chciałam, ale Michał stanowczo pwoeidział ze mnie nie chce wiedziec przed slubem w sukni. A z jakmi kiedys pretensjami do mnie ze nie pwoedzialam mu ze w folderze na pupicie \"zdiecia ronek agata\" sa moje w sukni!! Powiedzial ze czym predzej wylaczyl, jak tylko zoabzcyl cos bialego. A jaka mial wtedy mine, smialam sie z tej jego miny chyba przez 5 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety ze stanikiem poczekam do ostatnich dni, bo jak sie bede odchudzac to moje piersi pewnie tez poleca w dól, no chyba ze zaczne zazywac tabsy to poleca w gore. Tak ze neiw iem jak zachowaja sie moje piersi w najblizszym 6 miesiecznym okresie :) cafka a jeszzce jakas tam pani ma korale?? O tej samej sukni mówimy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka no z tego co widze to w kolekcji Glamour ma inna pani korale nawet kilka!! mam nadzieje ze nazwa Infinity Ci sie wyswietla bo to moja suknia:) a za reszte nie odpowiadam :] co do stanika, ja raczej nie przytyje w biuscie a schudnac tez nie mam z czego ;) smiac mi sie chce bo kazda suknia fajnie powieksza biust, mnie to bardzo odpowiada :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka-sukienka śliczna,tylko tez kołnież(ten tiul)mi się nie podoba,ale tak to bardzoa ładna:D byłam w dwóch salonach i naprzymierzałam się,ale chyba mamy:) szukałam potwierdzenia projektu,który wcześniej miałyśmy-bo będę miała szytą.I trochę koncepcja się zmieniła i chyba ta zostanie:D jeszcze planujemy w jakiś wekend wyskoczyć raz.I wtedy już będziemy wiedzieć na 100% i zostanie szyć,szyć... dół wiemy od początku,a góra trochę się zmieniła.Z \"dziewczecej\", na \"sexowną\".-[słowa pań i świadkowej].Miała być sukienka w całości,a chyba będzie z gorsecikiem:D Ale to cięzka praca-takie mierzenie:P mnie nogi bolały bo panie nie miały mojego rozmiaru butów{zapomniałam wziąć swoich} i biegałam w 36,37:P ale jak gapa to gapa ja bieliznę już mam,bo stanik pierwszy kupowałam powinien być pod sukienkę wg.pań i krawcowej:Pa,żetrochę przybrałam to biust ładnie wygląda:P ojej ale się rozpisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala ciesze sie ze suknia Ci sie podoba :) nie nie ja takiego kolnierza nie planuje miec ;) a moze rzucisz jakas fotke mniej wiecej jaka chcesz :) nie wiem moze juz pokazalas ale ja nie widzialam :) ja butow nie mierzylam pozniej sie bede tym przejmowac w salonie maja duzy wybor a jak nie to polatam po innych sklepach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do sukni z gorsetem czy bez, ja bylam przekonana ze bedzie z gorsetem dwuczesciowa a jednak zmienialm zdanie i bedzie jednoczesciowa :) w ogole to w salonach mi juz kilka pan powiedzialo ze teraz sa modne jednoczesciowe hmm nie wiem, ale w sumie to zauwazylam ze wiekszosc sukien sa jednoczesciowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala pokaz pokaz jak masz :) ja tez mam jednoczesciowa, moim skromnym zdaniem (a moge sie myslic) ladniej leza jednoczesciowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka chyba wiem juz jaka suknia :) z tym dlugim welonem a ktory peklni tez role plascza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Gagatka ten welon okrywa jej ramiona i ma strasznie dziwaczny kolnierz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja jest dwuczęściowa,ale wygląda jak jedna całość (wogóle nie widać,że gorset osobno) niestety nie znalazłam takiej w internecie a swoją rysowałam,więc też nie ma,ale za miesiąc wstawię -nie bo J. czyta kafe:( wyślę na pocztę jak będzie gotowa o ile nie zmienimy jeszcze buty kupiłam 2 lata temy,bo mam rozmiar 34 więc trudno takie dostać na obcasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Kala czekamy na maila z fotka ;) no ciekawe Gagatka o ktorej myslalas hehe, ja liczylam od gory ze 2 ;) ale tak od dolu jest 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razieja myslałam o 3 :P bo mi sie nie wyswietla ta pierwsza :) zaczyna mi sie dopiero od Twojej :) a masz moze w niej zdiecia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie mam, bo to było ekspresowe wybieranie sukni :D pierwsza przymiarke mam w marcu to wtedy mam nadzieje ze porobie kilka fotek, bo teraz jak wariatka ogladam te zdjecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok jak będzie uszyta to zrobię fotkę i wyślę a jak spędzacie dzisiejszy wieczór? gagatko-potrzebuję chętnego do odkurzenia podłogi?:P wieczorem z J. i znajomymi idziemy na kręgle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala dawaj podłoge :) jeszcze mi nie przeszło z wczoraj bo dzis tez machnełam cały dom :) (pomimo ze wczoraj odkurzałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co :) ta nasza klasa to anwet fajna rzecz pogladałam sobie zdiecia ze slubu kolegi z liceum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm dziwne bo mialam maila podanego cafka7@o2.pl a tak na marginesie kawka pyszna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×