Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

wyspałam się:D chyba muszę się brać tęgo do pracy.Jeszcze nie mam terminu kosmetyczki,ani fryzjera,zaproszenia niedokończone,suknia nie uszyta,buty nierozchodzone,a tu już nidługo... oj bierz się kala do roboty:P ale najpierw pochoruję, wyzdrowieję i od nowego tygodnia zacznę, a moze od lutego...ach jak mi się nic nie chce:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wyczytałam, że aktor Heath Ledger nie żyje. Lubilam go, całkiem niedawno oglądałam\"Zakochaną złośnicę\". Jakoś tak... smutno:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha i rankiem jestem pierwsza nstepna pewnie bedzie Iza buziakii miłego dnia janapije się herbatki i zjem śniadanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybnik -Iza
Witam Hey Zabusia :) Co do fryzury slubnej .-..do mnie przyjada do domu tzn makijazystka i fryzjerska i za ta usluge ze przyjada do mnie do domu to musze doplacic 10 % ale dla mnie tak jest lepiej. My juz tez mamyzaproszenia rozdane...jeszcze tylko zostaly 4 ale to tylko na samo przyjecie weselne i to dopiero wysle ok marca...my musielismy tak szybko zeby sobie wszyscy urlop pozalatwiali. A wybierajac date slubu my szukalismy tak zeby w tym czasie byly wakacje w Niemczech ...wybralam sobie termin 02.08.2008 ale niestety sala byla zajeta a ze zalezalo mi na tej sali ....to zmienilismy na 19.07.2008 A co do fryzury slubnej to ja mam juz ybrana i chyba przy niej zostane http://images34.fotosik.pl/117/635054a5ec64bd38.jpg http://images33.fotosik.pl/117/5d5f951fb6c44af1.jpg http://images26.fotosik.pl/145/3cae56101984befb.jpg http://images26.fotosik.pl/145/50e037c90b0abaa8.jpg Pozdrawiam i milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja juuz wybrałam fryzurke i pojade niedlaleko do salonu i tam też zrobią mi makijaż koszt ok 130zł razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) a ja jeszcze nie mam fryzurki:(:(:( podajcie mi jakąś fajna stronke ja macie:):):) Izuś:):) śliczna i elegancka aczkolwiek dziewczęca:):):)bardzo mi sie podoba:):):) byliśmy dziś zobaczyć autko...wypasik jest:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka_wariata
chwilowo mam zapsuty komp. wiec nie bedzie mnie przez pare dni :) pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja chyba umre z przepracowania 😭 ale buziolki dla was wszystkich! 👄 👄 👄 wchodze tak tylko na sekundke poczytac co piszecie, bo sie steskniłam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej poczytuje Was dzielnie. Nie mam jakos ostatnio humorku. Cos maz oddalony myslami. Planuje wlasnie kuchnie - sama :-( Wszystko sama ostatnio robie, mysle za dwoch. Nie wiem co jest grane. To znaczy podejrzewam i maz tez dal mi znaki o co chodzi, ale akurat na ta rzecz obydwoje nie mamy wplywu. Trzeba czekac. Brrr.A ja nie lubie czekac. Mam ostatnio dwa razy wiecej pracy.Rozpeczelam ostatnio znowu trenowac.Tym razem bardziej intensywnie ( gdzies sie trzeba wyzyc). Przygotowania slubne stanely w miejscu, bo samej nie chce mi sie. Sprawia mi przyjemnosc jak razem o czyms decydujemy. No to sie wygadalam. Chyba za bardzo sie staram i za bardzo sie stresuje. Zycze Wam wszystkiego dobrego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik-Iza - naprawde sliczna fryzurka!:) Zareczona - znam ten bol, ja to chyba wysle narzeczonemu zaproszenie, lub sms, kiedy i na ktora ma sie stawic na ten slub i jak ubrany. a wczoraj jak sie zdenerwowalam, to on mowi mi ze sie martwi, ale w inny sposob. a jak zapytalam o kolor wystroju restauracji, to on ,ze ja sie znam na tym lepiej to mi wybor pozostawia. i tak \'\'w kolko Macieja\'\'. czy tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie do konca Calineczka25. U mnie zawsze bylo super. Wszystko razem robilismy. Nawet po chleb do sklepu chodzilismyrazem, na silownie itd. Doslownie wszystko. I nie dlatego, ze ja chcialam.Tylko dlatego, ze to moj maz chcial brac w tym udzial. Teraz ma glowe zaprzatnieta inna sprawa i dlatego jest gdzie indziej. Myslami przede wszystkim. Wkurza mnie to strasznie. Jest nerwowy i prawie na wszystko reaguje beznadziejnie (tak, jak mi sie nie podoba). Potrwa to troche jeszcze. Wiec musze sie uzbroic w cierpliwosc. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ:) ZARęCZONA:) CALINECZKO:) PRZYKRO MO I TO DLA WAS❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ na poprawę humorku...cóż ja mogę w tym temacie....Sławka prawie cały czas w domu nie ma więc nic nie załatwiamy,Do tej pory wszystko razem-le jak szperam w necie i mu pokazuje to czasem go to interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie teraz dokladnie tak to wyglada z zamawianiem kuchni. Problem w tym, ze moj maz tez gotuje i mu tez ma sie podobac jego miejsce pracy.Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) calineczko też rozpatrywałam tą sprawę z wysłaniem zaproszenia lub sms na ślub mojemu ukochanemu:):P szkoda,że facetów tak mało to interesuje,to całe \"urządzanie\" tak ważnego dnia:( może ktoś ma na to receptę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zareczona , u mnie wyglada tak, ze mamy 2 rzeczywistosci, Dan zajmuje sie w Londynie wszystkim, ale jak o cos pyta, to ja mu pomagam, interesuje sie itp. Ale jesli jest cos do zalatwiania w Polsce (a tego jest zawsze znacznie wiecej), no to juz w tym moja dzialka. ale slub jest wspolny! i jest sporo do zalatwiania w Uk i w Polsce, no i zostaje z tym sama. i czasem czuje ze to bedzie \'\'moj\'\' slub a nie \'\'nasz\'\'. ps. zakupy i inne pierdoly tez robimy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey To ja musze byc szczesliwa ...bo moj maz zalatwial wszystko ze mna ...zwiazane ze slubem ...a zakupy rowniez robimy zawsze razem .Nawet auto kupowalismy razem ...wiec jak narazie musze byc szczesliwa ...A waszym Panom napewno to przejdzie ...moze maja jakies problemy ktore napewno mina ... Witam wszystkim ja sie obudzilam i postanowilam kliknac jako pierwsza DZISIAJ PO PRACY JEDZIEMY ODEBRAC SAMOCHOD ...!!! POZDROWIENIA I ZYCZENIA MILEGO DNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :) Wczoraj umówiłam się z Panią z salonu że za dwa tygodnie przyjde już konkretnie w sprawie sukni :) A dziś ide zapisać sie u fryzjera Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie \'Ignorancja\' naszych Panow jest raczej typowa (sa wyjatki, takie jak u Izy). Ale generalnie oni tak po prostu maja.. Jak wybieralismy sale - adr mowil, ze w sumie to nie widzi roznicy, przy zaproszeniach - wszystkie mu sie podobaja, itd - nie to, ze nie chce w tym uczestniczyc, ale uczestniczy tak, zeby bylo jak najszybciej i najlatwiej - wiec w efekcie jest tak, ze wszystko wybieralam ja. Zareczona, Calineczka, Kala - nie tylko Wy tak macie ;) no a z drugiej strony jak robilam strajk i przestawalam cos zalatwiac to sie niecierpliwil i wypytywal - co sie dzieje, kiedy, przeciez juz, bla bla bla. wiec im zalezy, tylko inaczej ;) Kala - najlepsza recepta jest znalezienie sobie zamiast faceta dziewczyny :D Zareczona - problemy mina i wszystko wroci do normy. Iza - niech sie autko sprawuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też robimy wszystko razem :) długo na siebie czekaliśmy i jak już zostaliśmy parą toszkoda nam czasu na kłótnie i spory poprostu wszystko wspólnie wybieramy, robimy i wogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia, w takim razie i Twoj potwierdza regule - jako wyjatek ;) My na codzien tez oczywiscie staramy sie zyc pokojowo (nie to, ze uwazamy klotnie za ciekawa forme spedzania czasu ;) ) - choc przyznam, ze jak juz sie klocimy, to wylacznie o pierdoly (a szkoda..), tak sie porobilo, jak zamieszkalismy razem i chyba tak juz zostanie :) 3 lata pod jednym dachem, wiec pewnie to co mnie wkurza, bedzie wkurzalo nadal, no i z nim tak samo :) no a wspolnie - wspolnie zyjemy, wspolnie spedzamy czas, wspolnie sie bawimy, wspolnie zasypiamy i sie budzimy - wiekszosc zycia mija nam wspolnie :) no i dobrze! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pisze z doskoku, od siostry. komp nadal out bo moj kohany szwagier (nota bene) informatyk nie ma czasu mi na niego popatrzec, wkurza mnie on i cala jego posawa, nielubie go a to tylko ze nawet nie razyl przyjsc do mego pokoju zobazyc co sie stalo (zajelo bi mu to 5 minut) daloło oliwy do ognia! Mam nadzieje ze naprwai mi michal. ja nadal nie wiem czy ide do pracy, do jakiego dzalu (chca mnie dac do praw jazdy - pomijajac fakt ze naczelniczka jest wariatka, dzieki ktorej mialam nerwice na sama msl o pracy) hmmm super. Dziewczynki nie odpisuje Wam bo zas mnie nagli :o zaraz ide do gina (Yza czy powinam sie cieszyc tak jak Ty??) buzka papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku-ja wolę mężczyzn lubię w łóżku dotykać owłosionych nóg i ... uwielbiam mocne i bezpieczne ramiona... nie chcę kobiety:( kocham mojego faceta:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka, milego gina..i odzyskaj szybko kompa..(ja juz swojego niebawem powinnam miec) Kala - i slusznie :) ja rowniez lubie adrianowe nogi i zdecydowanie pozostane przy nim :) mimo, ze nie wybieral ze mna zaproszen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) Izuś:) gratuluje-na pewno sie bardzo cieszycie:):):):)niech sie dobrze jeździ:) dziewczyny źle mnie zrozumiałyście:):) Sławcio wszystko ze mną załatwia ale mamy an to mało czasu bo jego praca jest na 3 zmiany-a jak oglądam w necie to mało go to interesuje bo woli na żywo....to jest mój Misiaczek Kolorowy:):):):):):):):):) ZABUSIA:) nio to rewelka jak masz już to załatwione:):)wybieranie suknia-ja już sie doczekać nie mogę:):) też wychodzę z założenia że życie jest za krótkie na kłótnie...ale nie ma domu bez gromu:P:P:P Babitek:) masz rację:)panom sie podoba się podoba ale wg.mnie to oni si.e po prostu boją i stresują przed ślubem i czy wszystko wyjdzie-więc nieważnie jaka sala i jakie auto-ważne żeby goście byli zadowoleni i oczywiście my:):) gagatka:) szkoda ze nie masz dobrego kompa i mało Cie tutaj...wiadomo ze jak ktoś zajmuje się komputerami to naprawi wszystkie za wyjątkiem swojego albo znajomego bo brak czasu:) ja się cieszyłam z wizyty u gina z wiadomych względów:P:P:P:P:P kala:) to tak jak ja:):)::):):)::):)::):):) a szczególnie lubię jego owłosienie na brzuszku:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×