Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

no to ja juz wiem jedno dziwczyny, po zdjeciach Waszych sal, ze to co ja ogladalam to jest chyba na 40 osob a nie na 100-120..... macie fajne duze sale....a nie scisniete komorki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widze ze wszyscy przesadzaja z tymi ilościami:) i napakowaliby na scisk wszystkich hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam zdjec bo nawet strony nie maja w necie..a restauracja uchodzi jedna z najlepszych....a powiem ci ze jest nawet mniejsza niż połowa Twojej sali...wiec porazka na maxa ostro zastanawiam sie nad ta for you....link dałam wyzej....tam to mozna pobawic sie:) a ta sala ...primex....rzeczywiscie rewelacyjna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się, ale zniechęcili mnie tym, że jak powiedziałam że na 90 osob to od razu odmówili. Ta którą wybraliśmy, jest mniej elegancka, ale też fajna no i jak się wybierze jakąs ładną dekorację będzie super. Na tej stronie 4you ja nie mogę nzleźć innych zdjęć niż to na str. startwoej - jakś przygłupia jestem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak pisze jak wół galeria :P.Ale na razie samo żarcie widzę. AAaa znalazlam - no iezle.. Choc ja wolę troszkę 'spokojniejsze' kliamty, ale ładnie, schludnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaagusia
ja równiez szykuje sie do slubu 20.09.2008 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co robimy tabelkę? Nick.......................................Data ślubu Belleteyn_...............................16.08.2008 Dopisywać się proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn_ --> wiesz tam sa rozne wystroje sal..studniowkowe i weselne:) mi osobiscie bardzo podoba sie ten wystroj z krzesłami przystrojonymi na biało:)no ale zobacze jak to wyglada na zywca i czy przypadkiem tez mi nie pwoiedza ze ta sala jest za duza na moje wesele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisze sie choc jeszcze nic na 100% nie jest pewne:) Nick.......................................Data ślubu Belleteyn_...............................16.08.2008 nusiaa....................................26.08.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.......................................Data ślubu Belleteyn_...............................16.08.2008 nusiaa....................................26.08.2008 ZABUSIA23...............................19.07.2008 No to cię wpisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale osioł ze mnie przeciez ja lipiec a nie sierpien: Belleteyn_...............................16.08.2008 nusiaa....................................26.07.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.......................................Data ślubu Belleteyn_...............................16.08.2008 nusiaa....................................26.07.2008 ZABUSIA23...............................19.07.2008 Ostateczna wersja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.......................................Data ślubu Belleteyn_...............................16.08.2008 nusiaa....................................26.07.2008 ZABUSIA23...............................19.07.2008 izabela1982.............................19.07.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz mam spotkanie z \"ciezkimi\" klientami:(...potem jeszcze 1,5h i do domciu..... ledwo juz dzis siedze...ciezkie sa poniedzialki:( odezwe sie pewnie wieczorem....chyba ze sie klienci spoznia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.......................................Data ślubu Belleteyn_...............................16.08.2008 nusiaa....................................26.07.2008 ZABUSIA23...............................19.07.2008 izabela1982.............................19.07.2008 _mona_...................................29.03.2008 No, na razie ja jestem najpóźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) mogę się dopisać? nasz data wyczekiwanego dnia to: 06.09.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.......................................Data ślubu Belleteyn_...............................16.08.2008 nusiaa....................................26.07.2008 ZABUSIA23...............................19.07.2008 izabela1982.............................19.07.2008 _mona_...................................29.03.2008 mimi.......................................06.09.2008 No to już nie jestem najpóźniej. Potem można będzie posortować nas wg terminu slubu - od najbliższego do najpóźniejszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonqa
ja 21.06.2008 chodz to dopiero w planach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolia_81
hej Belleteyn_ ja tez wychodze za maz 16.08.2008 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×