Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Kto ma dzisiaj urodziny? Kocurek??? Kurcze mam slaba pamiec. Prosze o podpowiedz. Dla solenizantki Wielki Bon od Zlotej Rybki. Sto lat, sto lat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) kocurku sto lat🌼 chrzest się udał -mały przespał cały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam porannie, milego dnie wszystkim i WIOSNY!!!! bo u mnie snieg lezy 😡 kocurek, spoznione ale serdeczne - 100 lat [kwiat🌻🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie snieg lezy, snieg sypie!! wszedzie snieg :( chce mi sie spac, boli mnie wszystko, mam okres -zyc nie umierac :) wczoraj kombinowalismy z zaproszeniami bo niestety mamy niestandardowe zaproszenia. Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po swiatecznie !!!! Kocurek spoznione ale szczere zyczenia urodzinowe. U nas snieznie bialo i mrozno ...T wlasnie pojechal do lekarza . On napewno do konca tygodnia bedzie mial chorowe a ja bede chodzic do pracy ale mi sie nie bedzie chcialo ...wiedzac ze on jest wdomu ...ale musze wyjsc bo zwariuje cale swieta spedzilismy w domu...wiec pora wyjsc.Trzeba buty zimowe z nowu wyciagnac bo u nas duzo sniegu.Prawdziwy powrot zimy. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane poswiatecznie. Jak tam swieta minely? U mnie dobrze i zle... zle bo do lipca nie bede mojego juz widziala eh :( ...no i dobrze bo z nim moglam spedzic te swieta:) ..no i wkoncu zrobilismy zapoznanie rodzicow pomimo ze jako tako z lat mlodzienczych sie znali eh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzieńka22
dziewczyny macie już wybrane zaproszenia? możecie powklejać linki żebym zobaczyła? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) witam madzieńka:) ja robiłam sama,jak chcesz podaj meila to wyślę ci zdjęcie na pocztę Rozdawaliśmy i wysłaliśmy już część zawiadomień.Jak ten czas leci:( tyle jeszcze do załatwienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku ale zimno, wlasnie bylam zpsem na polu, i nie pamietam zeby bylo tak zimno w zimie :o ja chce wiosne!!!!!! I juz!! Jutro idziemy na poszukiwanie obraczek :) jest szansa ze wyrobimy sie w 200 zł to wersja optymistyczna, pesymistycznej nie posiadam :) Dzis mialam ćwiczyc tak ostro juz, ale z racji tego ze dostalam okres to pocwiczylam tak lekko przy TV 50 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatko-życzę powodzenia,a gdzie ty takie tanie obrączki wyhaczyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-zapoznanie rodziców -kupno soków,alkoholu,owoców -do rozdania jeszcze 45 zawiadomień -dokończenie sukienki i czegoś na wierzch(krawcowa w trakcie szycia) -zamówienie kwiatów -zrobienie podziękowań -bielizna na noc poślubną -wycieczka -muzyka(nagranie płyt) -próbne czesanie,makijaż itp(solarium itd) -wybrać piosenkę na pierwszy taniec i nauczyć sie -wieczory panieński i kawalerski -ostatniaprzymiarka moja i J. we wszystkim to chyba tyle co pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala tanie takie bo zloto nasze :) A MY: wydrukowac, rozdac zaproszenia (a pewnie dokupic bo zabraknie) dokupic wino umowic sie na fryz probny i w ogole zaczac szukac fryzjera kupno garnituru michala zrobienie zawieszek na wodke kupno nakleje na ciasta bielizna, podwiazka uszyc jakies bolerko albo cos w razie W obraczki - chyba jutro nauka tanca (to mnie najbardziej przeraza) wybor tanca tzn piosenki mam nadzieje ze zwezenie sukni a nie poszerzenie hmmmm o czyms zapomnialam ???? a oczywiscie solarium (michala zalatwil mi z pracy karnety po 10 minut na solarium, moge tez isc na saune, silownie :) i zaoszzcecdzialm jakies 200 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i takie duperele jak kupno antyramy na nasze zdiecie, odkladanie kasy na nasze pierwsze łoze małzenskie (bo moje za bardzo skrzypi - sprawdzone nie dawno ale w wrunkach ze tak powiem spokojnych starch pomyslec jak sie bedzie tluc jak bedzie bardziej), zaczac szukac nolegow na podroz poslubna Zapomnialabym o najwazniejszym trzeba isc do ksiedza :) USC samo do mnie przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) pozdrawiam ze Słupska :D:D:D Do ślubu 3 dni :) a ja się zwyczajnie nie stresuję, aż sama się sobie dziwię :) Jutro idę na farbowanko, cięcie i co tam mi fryzjer wymyśli no i próbną fryzurę :) 3majcie się cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jol darianka :-D obys sie juz nie stresowala do konca :-) trzymam kciuki :-) kala i agatka, chyle glowe ze w zasadzia same ciagniecie topic przez ostatnie dni :-) dlatego postanowilam podeprzec oczy zapalkami i cos jeszcze napisac :-D to moze tez napisze czego nam brak (przy okazji sobie przypomne :-D) - rozdac do konca zaproszenia, ok 10 sztuk - wydrukowac i rozdac/rozeslacc zawiadomienia - kupno i wybor dekoracji samochodu - caly stroj dla m. - umowic sie z kwiaciarka na bukiet slubny i kwiat we wlosy - umowic sie z kwiaciarka na bukiety dla rodzicow - wymyslec upominek dla rodzicow jako podziekowanie - ustalenie ostateczne menu w knajpie - umowic co bedzie grala organistka - kupna alkoholu - dokonczenie szycia sukienki, bolerko do wypozyczenia dzien przed slubem jest zaklepane :-) - kupic bielizne slubna i nocna :-D - proba makijazu, czesania, solarium - podwiazka - wszystkie formalnosci (akty chrztu odebrac moje i m. isc do usc, isc podpisac protokol) -zapoznanie swiadkow ........ chyba tyle cholera sporo :-) agatka, jesli szukacie samych noclegow to polecam stronke www.turez.pl mozna tam w wiekszych miastach europy i chyba nie tylko zarezerwowac noclegi.. mozna dosc tanio :-) my wg tej stronki zaplanowalismy nasza prage :-) ide do meza :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, jakis czas mnie nie bylo (chorobowe), i jeszcze nie zdazylam wszystkich poczytac, ale z tego co wiem , to: Kocurek sto laaat!!:D Darianka, wybralas jakis utwor, z tych co ci wyslalam na maila?:) ps. ja jeszcze nie mam nic kupione ani zaproszenia rozdane, heh. krotko, i zwiezle:) pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) J. nie spał pół nocy,bo mu wczoraj powiedziałam,że zostało 39 dni.Biedny,ale nie ma co się martwić,tylko trzeba działać:) pozdrawiam miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja normlanie jestem tak zdenerwowana ze szok!! Matrwie sie o tate bo odwozil mnie do pracy (zima znow zaskoczyla drogowcow i nie posypali dlatego tez autobus u mnie lezy w rowie, obok auto rozbite) a mnie odwozil tata i bylo tak slisko ze nie wiem jak on teraz wyjedzie!! Czekam na telefon!! kala czemu stresujesz swego biednego Jarka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. U nas tez zima niesamowita sypie snieg jak w grudniu:) Darianka jak ja Ci zazdroszcze. U nas brakuje hmm - zaproszenia kupic i rozdac - omowic menu ale to w maju -wybrac 1 piosenke i piosenke dla rodzicow - umowic na wizyte u fryzjera - kwiatki ale to jeszcze czas bo do pazdziernika duzo czasu - i stroje pamietam tyle czy cos jeszcze nie wiem hehe :) POzdrawiam i zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) Darianka:) ja to jak będę 3 dni przed to sama siebie zjem:P:P MY MAMY TAK DUżO NIE ZAłATWIONYCH SPRAW ZE ODPUSZCZE SOBIE PISANIE POEMTU:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×