Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

dziekuje za komplementy na temat sukni...juz nie moge sie doczekac aZ znowu bede ja miala na sobie:D....mialam miec kalie ale zrezygniwalam bo teraz mi do sukni nie beda pasowaly i musze wybrac inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili prosze o przeslanie zdjec sukienki na meila ania_868@wp.pl dzieki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwsza ja pierwsza dzis :) wstawac spiochy :) ja juz jem sniadanie, zaraz zabieram sie do sprztania :) potem ide ide do babi a potem jade :) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i Ja :) Ja wlasnie pije kawe zaraz uciekam sprzatac potem kapiel ....Zakupy ...a wieczorem chcemy Grilowac .... Kurcze nigdzie nie moge znalezsc piosenki \"Anna Szarmach\"-Wybieram Cie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ma sliczny Tekst nawet nadawal by sie na Pierwszy Taniec albo pod podklad na Filmie weselnym. Zycze wam milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos zapytal znowu mnie czy juz odnalazlam czego chce to przypadek stworzyl plan ze odpowiedz znam inny ktos doradzil mi ze wie lepiej koggo chciala bym lecz pojecia nie ma nikt co dzis powiem ci sposrod wszystkich ludzi dzisiaj wybieram cie i bez trudu w calym tlumie dostrzegam ze ten ktorego szukam przeciez jest obok mnie chyba widze jak wygladac mogl by nasz swiat moj niepokoj winny jest czy jedynym dla mnie staniesz sie tego nie wie chyba nikt wiec zaufam ci Ciagle jej slucham Ale tylko w Internecie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis zmykam na swoj podwieczorek panienski:P pozdrawiam was cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamykamy liste i z 151 bedzie chyba z 120 może zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) teraz bede ćwiczyc :) odnosze wrazenie ze jakais pomaranczowy złosliwiec podczytuje nasze forum (nie zeby to było zabronione) ale te złozliwe komenatrze moglby se derowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko ja caly czas Was podczytuje, ale wcale nie jestem pomaranczowym zlosliwcem.Hehe. Trzymajcie sie laseczki i bawcie sie dobrze. Ja nadal Fasolkuje...To juz 23 tydzien, grubsza jestem o jakies 4 kg i 10 cm wiecej w pasie. Hehe. Sukienka slubna by zadna nie weszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Długi weekend mija mi bardzo leniwie. No i nareszczie mam czas, żeby choć na chwilę się tu pojawić :) Zjadłam obiadek, a za godzinkę wybieramy się na zakupki. Może namówię mojego narzeczonego, żeby jakiś garnitur nareszcie przymierzył :) Ale ten czas leci już nasze \"czerwcówki\" się przygotowują. Rybnik-Iza piosenka mi się też podoba bardzo :) Ja moją sukienkę znalazłam już jakiś miesiąc temu, ale zupełnie niespodziewałam się, że tak szybko podejmę decyzję i znajdę sukienkę dla siebie, dlatego nie mam żadnych zdjęć :( Ale w czasie przymiarki to nadrobię, tylko to jeszcze trochę czasu. Imii ja też poproszę o zdjęcie sukienki :) :) moj mail: niezapominajka0609@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Niezapominajka ja mam zdjecia sukni tej wystawowej..nie jeszcze wlasnej ktora mi uszyli:D kuzynka porobila zdjecia:D..no ale itak bedzie taka sama:D a zdjecia juz wyslane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) a my dziś na wesele i będzie \'\'o jak fajnie \'\' i \'\'a teraz idziemy na jednego\'\':P:P:P ze 110 osób zrobiło się 70-szkoda ... ja uczesana,mój S ma kolce i możemy szaleć... mili;) poproszę fotkę YZASOBIERAJSKA@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka zdjecia wyslane..zycze udanej zabawy na weselichu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alo:) Dzięki za pozytywne komentarze sukienki. Imili- bardzo ładna, zwiewna suknia, będę mieć podobny dekold (ale bez koronki). N polazł do roboty i siedzę sama :( Podjelismy decyzję- staramy się o akademik. Szkoda mi naszego pokoju ......ale mówi się trudno. YZULKA udanej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Imili czy ja tez moge prosic? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka jasne ze mozesz prosic... juz wyslalam:) ja sobie wlasnie drinkuje:) u cioci na wsi jeszcze a co sie bedE:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili super-rewelacja :) suknia jest w moim typie czyli nie za bardzo przesadzona ozdobami, bardzo ladna :) tez zastanawialam sie nad suknia z ramiaczkiami ale jednak wybralam gorset :) szeleczki mam doszyte wiec jak bede juz szalec to sobie zaloze... :) ja tez siedze sama moj ma kawalerski heh, ja czekam na swiadkowa jak wroci, bo wyjechala sobie na urlop zagranice to tez cos zrobimy jakas imprezke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili sukienka bardzo ladna juz slicznie w niej wygladasz a co bedzie w dniu slubu - miodzio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszzce mi sie śpiewa Yza \"a kto w styczniu urodzony jest, ma wstac, ma wstac, ma wstac\" :) normalnie pierwsze takie wesele, po ktorym mi sie tak spiewa :) no :) az 3 zaproszenia dzis poszły, i oczywiscie kłotnie z michałem bo on sie nie nastawil na tych ludzi akurati nie pojdzie!! Wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka ja szlam z zamiarem na inna suknie...w ogole chcialam bez ramiaczek zarzekalam sie ze nie bedzie ich miala hehe..ale jak ja zalozylam to normalnie te kornkowe tak mnie urzekly ze nie chcialam innej juz przymierzac..po prostu czulam sie w niej super:D i nie chce inne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) witam :) do mojej listy doszło 12 osób :) no ciekawe :) hehe bo moaj mam caly czas twierdzi ze po raz ostatni robi wesele (noi szaleje z gosciami) :) Ja koncze pic kawke i zmykam do wanny :) potem jakde do michala i bedziemy \"ogladac\" Kubice z tym ze ja mam nadzieje, ze bedzie to brzydula betty a on niech se oglada co chce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam Wam tylko powiedziec ze wysmarowalam sie jakims serum anty cellulit i zaraz zamarzne :( cholera no !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki ;-) ja wstalam jakis czas temu, odkurzylam (wiem wiem w niedziele sie nie powinno) teraz popijam kawke i jade na obiad do rodzicow, marcin znow na meczu :-D ech u nas te niedziele normalnie szczyt rodzinnoscim :-) :-P nasza lista gosci zamnknela sie na 29 z nami wlacznie wiec jest nawet spokojnie. w krytycznym momencie bylo 33 ale okazalo sie ze niektore osoby jednak przyjda same. w tym mozliwe ze moja swiadkowa przez swoje problemy malzenskie.... imili, ja tez jak szlam po sukienka mialam cos innego w glowien, nigdy nie planowalam takiej na jakiej w koncu stanelo :-) ale masz racje, zakladasz jedna, niby przypadkowa i wiesz ze to ta :-) co do ramiaczek ja tez nie planuje miec, ale bede miala mozliwosc doczepienia pod wieczor czy jak mmi juz sukienka bdzie ciazyc. jest dosyc ciezka. gagatku, ja mam ostatnio problem z marcinem i graniem w gry komputerowe. siedzi jak tylko ma czas, 2-3 godziny ciupie.. normalnie szlag mnie trafia. czy fasi tez maja taka szajbe???? ide zalaczyc zmywarke.. nie moge sie pozbierac jakos od rana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj z grami to juz summer inna historia :) mowie mu ze w moim pokoju zrobimu sobie sypialnie, a do rodziców wstawilibysmy biurko, ale on mowie ze to zły pomysł bo jak one bedzie sobie grał swobodnie na kompie :) oj te nasze dzieci :) dziewczynki :) podjelam decyzje odnosnie naszego zycia łozkowego czyli zero tabletek :) przechodze na metode objawowo termiczna :) jak bedziemy miec dzidzie to bedziemy sie cieszyc :) trudno :) zreszta kazda metoda jest zawodna :) a ja mam dosc ingerencji w mpj ogranizm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie dokaldnie miala byc z gorsetem okazalo sie ze wybralam jednoczesciowa:D z ramiaczkami ..:) ale chociaz kolor byl zgodny z moimi planami no i welon bedzie dlugi tak jak chcialam reszta calkiem inna hehe...ale moja jest leciutka bardzo :) przynajmniej stojac w niej pol godziny to byla lekka :)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim mnie wczoraj jakaś grypka rozłozyła ale uało się nam z teściową kupić jej sukienkę buty i torebe :) Dziś zaraz zmykam do kościoła bo wygłoszą nasze pierwsze zapowiedzi w Chybiu :) Mam nadzieje ze mi przejdzie to choróbsko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka85 masz racje ja odstawiam zaraz po slubie narazie wezme ostatnie dwa opakowania :) żeby nie było nispodzinek z @ na weselu a potem koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×