Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

No my ze wzgledu na to że mamy jeszcze mało dni urlopowych idziemy w piatek na pare godzinek żeby sie pokazać a potem jedziemy do Chybia musze uzbierać wolne na wrzesień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabusia normalnie głodna się zorbiłam. A też się nigdy z tym bograczem nie spotkałam - no patrz... :)Dzwoniła do mnie moja mamcia - mam KONIECZNIE zabrać obrączki, i ma dla mnie TYYYYYLE pism z wiązankami ślubnymi... Cieszę się, że się choć trochę zaangażowała - wczęsniej tylko \"psuła mi krew\" albo mówiła \"nie chcę o tym słyszeć - masz tyyyyyle czasu\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No powiem że mnie też kiszki marsz grają heheh ale jeszcze godzinka i do domku a tam tata grochówke zrobił mniam:) Jutro bede tworzyc spagetti na obiad bo musze brata dokarmić bo rodzice do Zakopanego jadą na 4 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkręcasz we włosy - ja mam obecnie bardzo krótkie, a jak mam ułożone na gumę to się trzymają. Ślicznie to wygląda a jest banalnie proste do założenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff mam 4 dni wolnego :) zaraz jade na urodziny :) ale powiem Wam, ze mi sie nie chce strasznie :o najbardziehj to mi sie chce spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) Ciekawe te wkręty we włosy:):) Zabusia ;) ale mi smaka narobiłaś:)::) a z tym dziwnym w nazwie-zupa-to ja tez się nie spotkałam;P w kociołku jadłam (z kociołka) ;P strogonowa -mniam mniam w sobotę sobie zjem:):):):):):):):):):):)na weselu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtuś🌼 ma pęknięte dziąseł ko i ząbek niedługo wykiełkuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) musze sie wam pochwalic ze dzis odebralam suknie :D lezy idealnie, bylam z mama i moim przyszlym, tylko ze wygonilam go zeby sobie buty poogladal a ja wtym czasie mierzylam pozniej przyszedl i pomogl mi ja niesc i tak dumnie szedl :D a jak wszedl to spojrzal na jedna z sukien i powiedzial \"kcohanie moze to ta?\" ja sie tylko usmiechnelam bo co mialam powiedziec \"tak ta\" ;) fajne uczucie :) fajne to jest jak cieszy sie jak male dziecko :) a tak w ogole to jest ktos?? co do spinek, ja bede miala 2 margaretki we wlosach z boku wpiete, ale nie powiem ladne te ozdoby bo na poczatku smaa takie chcialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) musze sie wam pochwalic ze dzis odebralam suknie :D lezy idealnie, bylam z mama i moim przyszlym, tylko ze wygonilam go zeby sobie buty poogladal a ja wtym czasie mierzylam pozniej przyszedl i pomogl mi ja niesc i tak dumnie szedl :D a jak wszedl to spojrzal na jedna z sukien i powiedzial "kcohanie moze to ta?" ja sie tylko usmiechnelam bo co mialam powiedziec "tak ta" ;) fajne uczucie :) fajne to jest jak cieszy sie jak male dziecko :) a tak w ogole to jest ktos?? co do spinek, ja bede miala 2 margaretki we wlosach z boku wpiete, ale nie powiem ladne te ozdoby bo na poczatku smaa takie chcialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:)... ja wlasnie wrocilam z garazu sprzatalam auto na nocy wyjazd juz dzisiaj na wies:D...aaa i w piatek juz jade z kkuzynka za suknia slubna:D...ciekawe jaka wybiore:D czy ktoras z tych co wam wklejalam linki czy calkiem inna.. Mniam bogracz uwielbiam:D moj tatus robi pyszny:D... W ogole kupilam slicznny dresik w smyku dzisiaj dla mojej chrzesnicy:D mam nadzieje ze jej sie spodoba ...ma dopiero 5 latek ale jest wybredna bestia heh chociaz na razie ze wszystkim trafialam w jej gust:d...moze wdała się w chrzestną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc kochane ...ja juz uciekam spac bo wstaje o 2,30 hehe..milego weekendu zycze:)...moze sie odezwe od kuzynki z netu:)...jak bedzie czas:)...trzymajcie kciuki zebym znalazla ta wymarzona suknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) my mamy dziś studniówkę:):):) a Wojciech kończy pół roczku🌼 poza tym pogoda do chrzanu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :) czekamy właśnie na naszego fotografa ma przyjechać z bielska obadać trase :) potem jedziemy do kościoła i Winiarni :) potem obiadek i może jakiś fajny filmik jutro do pracy ale na krótko i do Chybia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonqa- a gdzie usmiech na twarzy?? sukienka bardzo ladna takie lubie najbardziej proste bez udziwnien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dopiero od wczoraj zaczelismy rozwozenie zaproszen a juz na sam widok kawy/herbaty mam odruch wymiotny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreska nad o
hej dziewczyny, można się jeszcze do was dołączyć? :) ślub mam 16.08.2008 r. do tej pory do wszystkiego podchodziłam na luzie i z dystansem mam nadzieję, że tak zostanie do ostatnich dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kreska nad o:) zonqa:) mina jak byś szła na ścięcie:):)a suknia skromna,prosta-osobiście taka przymierzałam i nawet ładnie wyglądałam;P:P:P a zis zapraszaliśmy pierwszych gości:):):)moją babcie i dziadka,chrzestną.i jej 4 dzieci wszystkie z osobami albo małżonkami:):) ale to już 12 osób na + w sobotę idziemy na wesele na którym miało być 110 osób-sala wynajęta duża,wódka kupiona i inne pierdoły pod tyle ludzi i się okazało że będzie tylko 65 osób:(:( młoda wczoraj dzwoniła o potwierdzenie a jej mówili ze nie przyjdą-3 dni przed weselem ok 15 osób sie wykruszyło poprostu wrrrrrrrrrrrrrrr wiedzieli miesiąc temu i było ok-przyjdą a teraz tak!!!! jedni wyjeżdżają nagle na długi week u innych jedno z małżonków wyjechało; do tego w poniedziałek popsuła ie im lodówka i nową musieli kupic a przed chwila na gg mi napisała ze auto sie popsuło:(:(:( dziewczyny trzymajcie kciuki w sobotę za pogodę piękną:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was ja sie wlasnie klade spac..o jej jaka ja nie wyspana spalam jakies 3 godzinki bo oczywiscie jak sie polozylam wczesniej spac wczoraj to nie umialam zasnac no takw yszlo hehe a wstac i tak musialam o 2,30...teraz sie klade a jutro wyruszam na poszukiwania suknie slubnej do towarzystwa mam moja swiadkowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Ja tylko na chwilke zaraz uciekam do pracy Zonqa Sliczna sukienka . Witam nowa kolezanke no pewnie ze mozesz dolaczyc ...napisz kilka slow o sobie ? Milego poszukiwania sukienki .... Milego dnia dziewczynki Pozddrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) i ja wietam już w pracy ale tylko do 10 :) potem do domku spakujemy pare rzeczy i jedziemy do Chybia Witam nową koleżankę :) napisz coś o sobie Zonqa sukienka w moim typie podobna trszke do mojej tyle że ja nie mam koła bo nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🖐️ kilka słów o sobie? pracuję (architekt), jestem z moim facetem dość krótko, ale to nie ma większego znaczenia, bo kochamy się niesamowicie, mąż pracuje w służbach mundurowych (policjant, ale nie krawężnik :D), uwielbiam go niesamowicie, jestem już młodą macochą, bo narzeczony ma córeczkę, ma 4 lata, jest kochana, cudowna i taka śliczna :) cieszę się, że złapałam z nią dobry kontakt i uwielbiamy się, bo różnie z tym może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana :) Zonqa suknia ładna, minka mniej :) heheh kropkna nad i czesc :) wlasnie przed chwila wstałam :) dzis mam wolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krótko tzn. 1,5 roku :) o córce dowiedziałam się wcale nie tak dawno, ale to mi nie przeszkadzało, chociaż zaskoczona byłam bardzo, zresztą kto by nie był? :) Mieszkamy już razem, ale też od niedawna, mieszkanie właściwie w remoncie. Odnośnie przygotowań do ślubu, to mamy już wszystko, jeszcze mi zostało porozwozić zaproszenia, planujemy zacząć rozwozić na początku czerwca myślicie, ze to nie za późno? właściwie mamy jeszcze cały czerwiec, cały lipiec i pół sierpnia, więc chyba odpowiednia ilość czasu. Zastanawiam się nad zakupem prezentu ślubnego dla rodziców obojga stron, nie mam w ogóle pomysłu. Zostało nam jeszcze zamówienie tortu i odwiedzenie kwiaciarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny te stare i nowo przybyle. nie mialam przez jakis czas internetu. do slubu zostal niecaly miesiac. kurcze jak to szybko zlecialo.jutro do restaurcaji jedziemy ustalic menu, potem w poniedzialek do okriestry we wtorek idziemy na ost spotkanie do poradni. suknia gotowa odbieram ja ze sklepu dwa dni przed slubem, buciki czekaja abym zalozyla je i pochodzila troche w nich w domu. jutro 7.30 tak wczesnie ide na oczyszczanie twarzy w przyszlym tygodniu mam fryzure probna i w nastepnym tez . chce zrobic dwie, trzy fryzury i wybrac ta w ktorej bede czula sie najlepiej. musze kupic ponczochy i podwiazke ale to w przyszlym tygodniu. zaraz uciekam do pracy ach te moje popludniowk nieszczesne popludniowki. pozdrawiam i zycze wam milego dnia :) pa pa buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, dobra pora cos by bylo wreszcie napisac :-) wiec do slubu zostaly 22 dni :-) ale czad! mamy coraz wiecej rzeczy zalatwionych: -------kwiaty - sklaladamy sie z druga para po 100 zl i beda za to bukiety po oltarz i udekorowane swieczniki przy glownym przejsciu kosciola -------suknia - 3 czerwca do odbioru, jest sliczna tylko ta kobieta w studiu krawieckim juz mi dziala na nerwy. ostatnio znow miala zale, ze niby znow schudlam a ona tymczasem nie naniosla poprawek od ostatniego czasu i to wciaz te sama centymetry do wybrania :-( eee ogolnie kiepsko tam. ale co tam suknie jest git :-) -------kwiat wybrany, bukiet zamowiony. -------winietki na stol zrobil moj marcin, bardzo ladne -) musze go pochwalic. -------ciasta na wesele i dla gosci zamowione, alkohol marcin kupuje dzis. ------fryzjerka, kosmetyczka umowione. zostaloojscie do ksiedza ustalic przebieg mszy, do knajpy ustalic menu, zamowic kwiaty dla rodzicow i kupic prezent (zdecydowalismy sie na ladne albumu z jednym tylko naszym zdjeciem aktualnym i bedziemy im dodawac zdjecia ze wspolnego zycia :-) yzulka, pol raku juz Wojtusiowi stuknelo... ale to leci... zonqa, suknia super tylko wlasnie USMIECH prosimy :-) kreska nad o 🖐️ i zostan u nas :-) ja jestem z moim m. tez poltora roku, jak sie decydowalismy na slub to bylo 10 miesiecy :-) wiec czas nie ma tu znaczenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) od wesela chodza za mna przyspiewki :P \"ale fajnie, fajnie jest\" :) i \"jakżeś wypił to se nalej\" :classic_cool: A poza tym to mialam sie dzis spotakc z kolezankami z roku to nie chce, jedna nie bedzie czekac, druga ma juz inne plany :( nie to nie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×