Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

oooo :) moge z mojego starego pseudonimu wysłyc :) ale fajnie, ale fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane:D wlasnie wrocilam z zakupow..zamowilam suknie ..normalnie zakochalam sie w niej..calkiem inna niz wam pokazywalam tamte na zywo mi sie nie podobaly:D...jest piekna ..3 ktora mierzylam...cudowne uczucie jak sie jest w tej wymarzonej sukni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dawaj linka
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a linka nie podam tylko wysle im na meila jak beda chcialy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alo:) napisałam długaśnego posta i mi go zeżarło :( no dobra próbuję jeszcze raz..... agatka_wariatka vel gagatek85 jesteśmy z tego samego rocznika. Możesz wrzucić zdjęcia fryzur? Pooglądałoby się :) YZULKA pół roczku to bardzo zaawansowany wiek :) Witak kropka nad o Mój kuzyn ożenił się z dziewczyną, która miała syna- mały go uwielbia, pewnie u Was będzie podobnie. Zaproszenia rozdałabym wcześniej- sierpień to czas urlopowy i potencjalni goście moga mieć inne plany. imili86 mój adres to asmic85@interia.pl proszę o zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CD: zonqa suknia urocza (i widać to na zdjęciach) ale keep smiling :) summer. 22 dni jacieeeeee :) Bardzo podoba mi się prezent dla rodziców- myślelismy o czyms podobnym- jest trwały (nie tak jak kwiaty) i nie kiczowaty (jak te plastikowe księgi :O) aaaaaaaaaaa glupolek miał fryzury wkleić, a nie gagatek (pisałam z pamięci tamtego posta stąd nieporozumienie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CD: A teraz o sobie :) Spotkanie rodziców z Szanownym Panem Teściem było w miarę sympatyczne, on grał idealnego ojca i męża, my wiemy jak było naprawdę, ale trudno. N to trochę drażniło, ale siedział cicho. SZ. P Teść życzy sobie bym na niego już od dziś mówiła per "tato" :O nie uśmiecha mi się to, ale skoro on chce to się przełamię........ I........znalazłam suknię, którą kiedyś, kiedyś na początku moich poszukiwań gryzmoliłam na kartce ołówkiem. Nie wiedziałam jak wykończyć koronkę i zarzuciłam ten pomysł. Szukałam tej "wymarzonej" (nie lubię tego określenia.....) obejrzałam kilka razy madonny, sottero, agnesy, alviny.....i zawsze był to "prawie to" (prawie robi różnicę)aż tydzień temu trafiłam pierwszy raz na strone papilio i......jest mój pierwowzór :D Tak się prezentuje: http://www.suknievogue.pl/papilio2007/03.html Wprowadzane zmiany- bez kwiatak (nie lubię takich pierdółek), szerokie ramiączka w kształcie V, nieco lżejszy dół (tiul, szyfon czy coś tam z zachowaniem fasonu "kielicha"). Byłam dziś rano u krawcowej- baeczka szyje już 15 lat, od razu załapała o co chodzi, dostałam nawet pochwałę za dopasowanie kroju do figury:) Dogadałyśmy szczegóły i cenę. Wyruszam na poszukiwania złotej koronki (jedyna rzecz, którą muszę kupić samodzielnie). Pozostaje jeszcze nierozstzrzygnięta kwestia płaszczyka (krawcowa uszyje mi z satyny, a ja nie wiem czy taki chcę) JUUUUUUUUUUUUUUUUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda zdjecia wyslane..:) a i do niej bedzie jeszcze bolerko z takiej koronki jaka jest na sukni...i kwiat we wlosach malutki taki jaki jest na sukni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory za minę ale po pięciu godzinach poprawek to naprawdę ma się dość :P tym bardziej, że nie miałam wcześniej przymiarek poprosze o zdjęcie agniesia252@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda, piekna suknia. naprawde cudna :-) bedziesz slicznie wyglada :) imili, zdjecie ja poprosze :) mail w nicku. ja jestem nadal zakochana w swojej JEDYNEJ sukience. a propos tematu ktory wspomniala ruda, jak bedziecie mowic do rodzicow meza ?? czy jeste jeszcze ktos oprocz mnie kto ma opory przed \"mamo\' i \'tato\'.... :-( ruda, oprocz albumow bedzie tez po symbolicznym bukiecie kwiatow dla rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zdjecia sie wysylaja napisac jak dojda:D zebym wiedziala ze dobrze adresy dalam:) .... Co do tesciow nie wiem jak bede mowic bo jestem z nimi troszke sklocona od wesela..tesc sie rzucal ze ja tancze a nie siedze itd zrobil ze mnie lekko mowiac panienke lekkich obyczajow :/ a ja sie niedam tak traktowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w ogole bede miala jedna przymiarke z czego sie ciesze:D bo na wiesc ze jestem ze slaska ustaliysmy ze przyjade 23 wrzesnia wszystko przymierze i jakby mialy byc jakies poprawki zrobi mi to w ten sam dzien w ciagu 2-3 godzin a ja sobie pochodze po radomiu i odbiore:D ..super:)..i stwierdzila ze jeszcze nie widziala zeby ta sukienka komus idealnie pasowala hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) Ja juz po pracy i po malych zakupach zakupilam 2 pary butow na lato :) Zabusia juz pewnie w Chybiu mam nadzieje ze milo spedzi tam weekend, Kreska nad O super ...odwiedzaj nas czesto i pisz !!! Glupolek witaj witaj... Summer i jak twoje samopoczucie jeszcze 3 tygodnie i bedziesz zona !!!! Jaki bedziesz miec bukiet? Imili ja tez po prosze izabela37@wp.pl dziekuje z gory. Ruda ladna sukienka.:) Ja mimoze jestesmy po slubie cywilnym 4 lata juz do tesciow mowie przez \"Wy\" Mamo i Tato jakos nie umiem ...ale mze tez dlatego ze ja ich widuje ran na rok !!!! Aha dziewczyny mam pytanie czy ktos z was posiada piosenke Anna Szarmach\"Wybieram cie \"jezeli tak prosze o wyslanie ....wszedzie jej szukam a nie moge jej znalezsc ...tylko na youtube albo innych portalach a chcialabym sobie ja nagrac .... Milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj michal sam niew ie czego chce, najpierw ze nie przyjedzie teraz mowi ze przyjedzie !! Imili ładna sukienka :) ślicznie wygladasz w niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko dziekuje:)...i czuje sie w niej swietnie... lekko i w ogole:D Iza zdjecia wyslane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili SLiczne zdjecia I sliczna sukienka swietnie w Niej wygladasz a przy okazji dziekuje rowniez za zdjecie z Twoim Ukochanym ...Sliczna z was para .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to jakies wyslalam zdjecie z moim:P hehe teraz? to moze przez przypadek wkleiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam na spacerek z kolezanka:D...pozniej zajrze:)...i dziekuje za mile slowa:)...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili, suknia bomba :) po prostu co jedna to piekniejsza :) co twojej bardzo mi sie podoba takie pomieszania stylow jakie masz na dole spodnicy i takie \"firanki\" (sorry nie wiem jak to nazwac :)) ja mam caly dol z takich udrapowanych firanek :-) a kwiat bedziesz miala we wlosach prawdzwy czy sztuczny ?? a welon, mimo ze prowizoryczny mnie sie akurat bardzo podoba :-) iza, http://www.decorado.pl/main/d,d,6,wiazanki-slubne.html Bukiety ślubne \"Cantedeskie\" kolor pomaranczowy a wzor taki bardziej \"zlamany\" jak te biale na zdjciach :-) jak to mowisz do tesciow WY... moze jestem malo kumata ale nie rozumiem :-) np. do mamy meza \"jak sie macie\"...?? jak sie czujejako za-22-dni-zona ?? :) jeszcze nerwowo :) i troche mi zal ze juz niedlugo bedzie po wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba link wkopiowac do paska adresu i wykasowac spacje przed drugim 'd' inaczej niestety nie wchodzi 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko sałatko
wspolczuję. Polecam szybką wizytę u psychiatry, bo naprawdę z Wami nie teges. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak mniej wiecej mowie do Tesciow albo przez Ty ... Albo Tesciowa i Tesc Mamo i Tato mowie tylko do swoich rodzicow...I mysle ze tak pozostanie moze pozniej jak bedzie\"dziecko\"bede mowic Dziadek i Babcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, dokladnie ja tak samo, mysle ze jak sie pojawi dziecko t bede mowic babcia dziadek ale na pewno nie mamo i tato. problem z tym, ze moj m. mi powiedzial, ze tak jak ja do jedo tak on bedzie mowil do moich rodzicow.. mysle ze tak mowil ze zlosci ale cholera go tam wie :-) co do bukietu ja akurat lubie takie proste :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W naszym przypadku ani ja ani moj maz do Tesciow nie mowimy Mamo i Tato .... Moja szwgaierka do Tesciow mowi Per Pani Per Pan ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×