Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

No no pewnie wyjdzie tak ze w koncu kupie ja chociaz wolalabym cos tanszego a pieniazki przeznaczyc na synka:) :D .. mam manie kupowanie mu ciuszkow w h&m nie wiem nie widze nigdzie nic ciekawego w smyku rzadko kiedy mi sie cos spodoba a wh&m i fajne i jeszcze ceny przystepne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale jak synuś markowy to niech i mama zaszaleje ;) :) Aaaaaaaa.... o tacie nie zapomnijcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny. Brat był tak zakręcony, że wszystkim wokół mówił co innego odnośnie swojej nowonarodzonej córy. Raz ważyła 3700g, raz 3300g, a raz 3800g. Mierzyła za to wg niego 38cm. Realia są takie - 3700g i 58cm. Jest śliczna i ma długie czarne włosy :) Imię - Malwinka, ale to już chyba pisałam. Udało się sn, ale nacięli bratową w dwóch miejscach, a w środku dodatkowo popękała, szyli więc w narkozie. Ale już po wszystkim i wszyscy są szczęśliwi :) Darianka super, że wszystko ok :) imili też lubię zaglądać do H&M :) Niestety do stolicy mam 60km, a u mnie w mieście nie ma takich sklepów. W niedzielę wstąpiliśmy na 15 min do hipermarketu to myślałam, że oszaleję z radości :D Weszłam jednak tylko do C&A i nakupowałam body dla synka (po 12zł są) i bluzkę mu wzięłam bo wyrasta ze wszystkiego (niektóre ciuszki musi już mieć na 74). Dla wszystkich rabatka 🌼 🌼 🌼 Aaaa nie wiem, czy się wam "chwaliłam". Okresu dostałam w poniedziałek!!! Szok. Karmię tylko piersią i miałam nadzieję, że nie zawita u mnie za szybko, ale jednak... Podobno oznacza to, że hormony się unormowały, ale ja tam się nie znam. Przylazła i muszę z nią żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianko super z wszystko ok ;) kati ja nie wiem kiedy do mnie przylezie narazie jem juz ponad tydzień tą azalie hmm narazie ok zobaczymy fajnie ze bratowej jednak się udało urodzić normalnie zawsze to szybszy powrót do formy :) buziaki dla swiezo upieczonej cioci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabusia ja Azalię łyknęłam w końcu w poniedziałek pierwszy raz. Jak @ przylazła. Zbierałam się i zbierałam, aż w końcu wzięłam. Zastanawiam się tylko czy biorąc teraz te prochy bez 7-dniowej przerwy będę miała @ w miarę regularnie? ehh... durne to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam:) Kati no to brat niezle zakrecony no ale wiadomo ogormne szczescie:) No moj dopiero zaczyna w 62 wchodzic no ale wiadomo jak jest :)nadrobi po operacji pewnie:) wczoraj zarejestrowalam sie do ginekologa masakra dopiero teraz ale nie bylo czasu bo albo maly w szpitalu albo cos innego i tak ciagle cos zadzwonilam a tu dopiero miejsca na 7 pazdziernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili spokojnie, lekarz nie zając nie ucieknie ;) zartuje...kontrola ważna rzecz :P sama cos o tym wiem :o kurde czy wy musicie ciągle o dzieciach?????????? zwariuje przy Was :( ja tez chceeeeeeeeeeeeeeeeeeee :P eh... miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili nadrobi Mikołaj, nadrobi :) waikiki ok - od teraz rozmawiamy tylko o obiadkach, relacjach z m pracy, szkole itd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki-spoko,my będziemy miały jak one odchowają i wtedy będą mądre ciocie musiały nam radzić co i jak:P:) ja dziś dostałam @ a w sobotę jedziemy do Częstochowy i wracamy w niedzielę,cieszę się,bo obiecywaliśmy sobie to już długo,a teraz się uda:D natomiast 3 paź jadę sobie z mamą do Ciechocinka pozwiedzać:) korzystam póki mogę,że mam wolne:P jak co to chętnie zawiozę intencję do MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati nie no...ja nic nie hcce wymuszac :) rozumiem, że sie radzicie w sprawach maluszków, to normalne i nawet nieraz fajnie poczytac o szkrabkach :) :D tylko mam dni, ze mnie to przytłacza :( ehhh nie wazne Kala w weekend w Czestochowie pomódl sie za Mikusia ❤️ :) to jest najlepsza intencja :) a tam własnie jest odpowiednie miejsce na nią ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala non stop podróżujesz :) Faaajnie masz :) Też uważam, że zdrówko Mikołajka to najlepsza intencja jaką możesz teraz skierować do Matki Boskiej. waikiki rozumiem Cię doskonale. Jestem strasznie niecierpliwa i gdy nie udało się w pierwszym cyklu to wariowałam i przeżywałam wszystko. Ale w końcu nadszedł mój czas. Nadejdzie i Twój i też zaczniesz pisać o maluszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki - jeny, aż mi się głupio tak jakoś zrobiło, bo ja też a to o kopniaczku, a to o fikołku :) Rozumiem Cię, że to drażni. Na pocieszenie Ci powiem, że ja tez tak miałam, myśmy się starali od stycznia o dziecko, a zaciążyć udało nam się dopiero w maju więc sama widzisz że kilka cykli mieliśmy nieowocnych (za to bardzo przyjemnych ;) ) I też mi było przykro jak wówczas zaciążone dziewczyny pisały o swoim szczęściu, a mamusie o swoich maluszkach :) A ja dziś mam dzień sprzątania, ale jakoś mi idzie jak krew z nosa... :O kala - ale macie fajnie z tym wyjazdem, tez bym pojechała chętnie :) Wspomnij Mikusia rzecz jasna i w ogóle szepnij tam słówko za nas wszystkie - żeby się wszystkim dobrze układało :) Kochana jesteś, że zawieziesz nasze intencje 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko o Mikusiu to cały czas wspominam i tam również nie zapomnę:) O Was oczywiście będę pamiętać i Waszych pociechach większych-mężów;P i mniejszych-dzieci.A także za starających się;);P tak tak to o Tobie Waikiki :) właśnie przyszedł towar i zaczęłam zabawę z koralikami:),ale to jest fajne:) tylko muszę jeszcze skoczyć dziś po narzędzia,bo wkurza mnie jak mam pomysł ,a z braku narzędzi nie mogę zrobić:P,ach ta moja niecierpliwość:) Kati podróżuję póki mogę,bo jak wrócę do pracy to koniec:)ale to takie małe podróże,niestety ze względów finansowych(wszystko poszło na nogi) w tym roku Turcji nie będzie:( ale może za rok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny ale wy kochane jestescie dziekuje ze tak myslicie o moim synku a no i Kala tobie z gory dziekuje za modlitwe w Czestochowie ,, Maly bedzie mial zabieg w czwartek ja juz nie moge daty zmieniaja sie jak nie wiem mam nadzieje ze juz mi nic nei zmienai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala nie przejmuj się Turcją. W tym roku strasznie tam padało :) Siostra pojechała i połowę urlopu miała przekichane. Za rok sobie odbijecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzę i robię sobie kolczyki:) palce mnie bolą od zaciskania,bo nie mam szczypców,ale do wieczora nie doczekam więc robię:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny polecam ,która ma blisko Lidl.Dziś można kupić kalendarz do samodzielnego wykonania (2 szt za 9,99),fajny można dać zdjęcia maleństw,albo jego rysunki i macie fajną dekorację lub prezent dla babci,dziadka,siostry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) wlasnie zjadlam spagetti :) hehe jeszcze cos zostało jakny ktoras chciala :) bylam dzis u swojej gin. moje wyniki sa w normie, dostalam tabletki na wywolanie owulacji jak skoncze je zazywac w pierwszym cyklu to ide na monitoring :) no ciekawe odezwe sie jeszcze pozniej papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka nie wygłupiaj sie i pisz o kopniaczkach itd :P :D nawet sie nie waż powstrzymywac... kala jak napisałas, ze sie o mnie będziesz modlić to sie az poryczałam ze wzruszenia...ale ciiiiicho - to miedzy nami :) gagatka no widze, ze ładnie dazysz do celu :D trzymam kciuki, zeby wszystko poszło gładko i po twojej mysli :) kala ja sie nie moge doczekac tych Twoich arcydzieł :) jak porobisz to fotki pstrykaj :) ja chce dłuuuugie :) dłuuugasne !!!!! kolor hm...może być niebieski, taki błekit, albo czarny, może byc też koralowy, bardzo ciemny róż... albo granatowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem z powrotem. dzis po lekarzu poszlam na solarium i to byl blad troche mi twarz spieklo :( a jutro do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie:) To jakis dzien wzruszen waikiki bo mi lzy stanely ze wzruszenia ze tak myslicie o moim synku :) Gagatko zazdroszcze solarium ja to nie wiem kiedy moge isc po tej cesarce eh musze sie wypytac gina jak pojde kiedy m,oge sobie zaczac cwiczyc kiedy solarium itp itd.. bo juz rozne wersje na temat cwiczen slyszalam a to ze po pologu mozna zaczac a to po 10 ygodniach a ostatnio nawet ze okolo 6-10 miesiecy makabra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja w sobote do szkoły-a dziś błam na rozmowie kwalifikacyjnej do pracy nie napalam się.... imili-trzymam kciuki za małęgo.. kati gratulacje dla mlodych rodziców ;) 38 cm-kawał kobity ;P ale imię to mi się nie podoba-takie mało kobiece.... no i większosć Malwin które znam to pustaki-poza jedną fajną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka podziwiam ze Ci sie chce do szkoły :) choc najgorsze dla mnie byly pierwsze miesiace pozniej jzu jakos leciało :) oj Imilii nie ma czego zazdroscic wygladam jak upiór - a do ludzi musze jutro isc :( dzis swterdziłyśmy w pracy, ze nie lubimy czwartku, poniedziłku, wtorku,środy lubimy z ato piatek jak wychodzimy z roboty aaa i na koniec stweirzdilysmy ze nie lubimy jeszcze niedzieli wieczór :) wlasnie pozeram chipy i pije piwo - w sam raz na moja diete :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka smacznego ;) ja tez tylko piatek lubię i sobote :) Imili ❤️ buziak ;) ja Ci powiem tak...jak ja miałam taką cesarke ale nie w celu wyjęcia dzidziusia a w celu usunięcia pękniętej torbieli to mi lekarze chirurdzy powiedzieli, ze ćwiczyć i dzwigać cięzkie moge dopiero po 6 miesiącach... za to na solarium mogłam iśc jak tylko sie rana zagoiła tylko lekazr kazał zakrywac blizne !!!! w przeciwnym razie blizna by póxniej gorzej wyglądała, bo od solarium i słonca swieże bliznowce twardnieją i grubieją podobno :o wiec jak szlam na solarke to sobie taki plasterek naklejałam na całą blizne :) a teraz prawie wcale jej nie widac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki tak czytam twoje piewrsze słowa o cesrace i sobie mysle hmmm cos przeoczylam :) a pozniej doczytalam co dalej a moje znajoma ode mnie 3 lata mlodsza (jak nie wiecej) w kwietniu sie hajtala bo musiala i wlasnie nie dawno urodzila 2 dziewczynki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja siedzę i skręcam kolczyki jak świstak sreberka:P wrzucił mi J. zdjęcia na picassę,jeszcze tych co robiłam dziś(zrobię jutro zdjęcia i i wrzucę)a potem która będzie chciała dostanie linka i sobie zobaczy.Jak będę dodawać nowe to tam będą widoczne:) lubię to robić,ale mam frajdę,już nie mogę siędoczekać jutra aby robić następne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka :) nic nie przeoczyłas kochanie kala ale się wkręciłas w temat :D he he dobrzeeee!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj wieczorem siedziałam u mamy..mąż pojechał załatwic pewne sprawy z kumplem...i po mnie przyjechał po 20:00. Jak odjeżdżalismy to gabinet zamykał pan dentysta...tj ten mój sexy stomatolog a mój mąż się z nim poznał kiedyś u mojego męża kumpla w wielkim warsztacie, serwisie samochodowym...póxniej jeszcze sie z nim spotkał na siłce a potem na myjce i tak sie stali znajomymi na "cześć"... mój zahamował, otworzył okno i zagadał do stomatologa. On podszedł i gadali tak z 10 minut...gadali o autach, bo sexy chce kupic nowy, tzn nie nowy nowy, tylko taki jak ma a młodszy, z 2008 roku...a mój mąż sie zobowiązał że może mu taki sprowadzić z niemiec. W pewnym momencie zaczeli się smiac,ze mój to co chwile czymś innym jeździ...ale taka praca i on walnął taki tekst: "no bo mam tez takiego kolege co ma kochanke, co co chwile ma inne auto, ale jego nie sa zadbane te samochody... a mój na to: a kochankę ma tez niezbyt czy fajną... (oczywiście śmichy chihy) a stom: no kochanka fajna!!!! i sie chwile posmiali pogadali o aucie i my pojechaliśmy a on sobie poszedł do swojej bryki... kuźwa jaki on jest sexy!!!!!!!!!!!!! a jak ładnie pachnie :D ;) ..ale ja jakto baba od razu analizuje: czy on o tej kochance powiedział chcąc wskazac, ze faceci czesto zmieniający auta mają kochanki - i tak sobie mysle że mój mąż jednak nie ma czasu na kochanke...hm...a nawet z tego co sie orientuje to mu ze mna dobrze jest więc chyba nie szukałby nic więcej ;) czy może on tak powiedział o tej kochance bo sam chce mieć kochanke ha ha ha ha ha ha :D :D :D TO JA SIE NA TO PISZE!!!!!!!!!!! :P :P ;) :) ;) :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×