Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

waikiki :) jesteś niemożliwa :P Ty weź mu zrób zdjecia albo napisz na gg jak się nazywa to mozę na nk go znajdziemy!!!! a i uwaga!!!!! w poniedziałek ide do pracy!!!!! chcecie wiedzieć gdzie??? do żłobka :P opiekunka dzieci w wieku 6-18 miesięcy...oto i skuteczna antykoncepcja :P praca 5 razy w tyg. od 7-15, do tego dwa razy w tyg od 16 mam sprzątanie, co drugi week szkoła-Ja Robot!!!! kala pochwal sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka to powodzenia pierwszego dnia w szkole :D słuchaj tam nauczycieli :) hehe gratulacje :) heheh ale jakoa masz wprawe :) Wojtek nieżle Cię wyszkolił :) waikiki popieram prośbe Yzulki, zaraz go tu przemaglujemy przez nk :P a mnie ostatnio podrywal petent (czyli czlowiek, ktory przyszedl wymienic pj) bardzo fajny gosciu aaa juz wiem obejrze go sobie na nk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zdjęcia,ale nie wszystkie:) jutro jadę do Częstochowy,a jak wrócę ,to zrobię i obiecuję pokazać:) w poniedziałek jestem cały dzień w domu to porobię zdjęcia i wrzucę na picasę i wieczorem wyślę Wam linki na meile to sobie zobaczycie:)moje arcydzieła. Ale fajnie mija czas jak się robi takie cudeńka:) chyba ,że ktoś chce to mam chyba kilka szt wstawionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) za chwilę wychodzimy na pociąg i w drogę,pamiętam o Was w modlitwie:) miłego wekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana choc Kala tu juz dzis byla pierwsza :) Ja zaraz zabieram sie za sprztanaie, potem szybki obiad potem jedziemy na zakupy no a potem pewnie tez bede cos jeszcze sprztac. U mnie ladna pogoda - przynajmniej przez okno tak widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny napiszepozniej bo wlasnie wrocilismy z malym ze szpitala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja dziś jakiegoś doła mam :( Jestem złą matką normalnie. Mały chce jeść co godzinę, nie mogę nigdzie wyjść w związku z tym, nie lubi leżeć w wózku, poprzestawiał mu się tryb dnia więc nie wiem kiedy będzie spał, żeby można było wyjść na spacer, nie chce pić z butelki, wykonując ćwiczenia szybko się denerwuje i płacze więc mam wrażenie, że go to boli albo mu krzywdę robię itp itd. Cafka mam nadzieję, że to nic poważnego. Napisz co się stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza to super że sie do żłobka załapałas :) fajowo!!!!!! niestety mój stomatolog nie ma konta na nk :9 już to obczajałam ;) :P he he pewnie, ze bym go wam pokazała :D ale fotki nie mam jak mu strzelić ;) ...by sobie pomyślał, ze nawiedzona jakaś :D :o Kala no juz sie nie moge doczekac kolczyków, ale najpierw trzeba intencje zawieź :) cafka w szpitalu biliście??? a czemu??? :o kati każdy czasem ma doła to normalne :) ale na pewno nie jesteś złą mamą :P musisz na spokojnie z małym potrenować różne zagrywki ...a nóż widelec znajdziesz na niego jakiś sposób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mam troszke czasu, jak wam pisalam bylismy na nowym mieszkaniu zeby sie maly powoli przyzwyczajal, mimo ze nie wszystko tam jest skonczone, no i dzien przed wyjazdem do mojej mamy maz mowi on ma jakies dziwne kropki na nozce (od stopy do kolanka) i nie cala nozka tylko gdzieniegdzie takie sine kropki, ktore po nacisnieciu nie znikaly, wiec ja za telefon i dzwonie do osrodka zdrowia, tam ze mamy przyjechac, no to spakowalismy sie i w 40 minut bylismy na miejscu, pani doktor oglada i mowi ze to lekkie wybroczyny i albo to jest skaza albo podejrzenie sepsy, no i ze kieruje nas zaraz na oddzial bo nie ma zartow, a ja ze gdzie on niby sie ta sepsa mial zarazic? podobno wszedzie mozna, nawet samym wyjsciem na dwor... no ale do reczy, przyjezdzamy do szpitala a pani doktor przyjmujaca mowi ze maly ma poobijane nogi noz k**** gdzie ja niby mu te nogi obilam ???? wiec juz cisnienie 1000, no ale dobra wzieli zrobili badania krew, mocz idealny na infekcje to nie wyglada, w miedzy czasie znalazlam prywatnego lekarza ktory 2 pietra wyzej pracuje jako z-ca ordynatora na chirurgi dzieciej i poprosilam zeby do mnie zajrzal:) no i przyszedl, poogladal i zalatwilam go sobie na przepukline malego bo tez go przy okazji przebadal :) na moim oddziale nikt nic nie wie o wyiniki sie musialam prosic, przyklad jak sie nikogo nie zna, ale juz pomijam ten fakt bo nie zawitamjuz na ten oddzial napewno;) w koncu dostalam sie do ordynatora i pytam co w koncu jestmalemu a on ze ma skaze naczynkowa i stad te sine kropeczki i nie uwierzycie z czego, kupilismy mu mate edukacyjna znaczy zamowilam na allegro, ona bardzo smierdziala ja jej nie wypralam tylko wywietrzylam ale mimo tego i tak zapach zostal maly sobie w czwartek dlugo na niej lezal wdychal ten zapach przez noc mu to wylazlo i wyladowalismy w szpitalu, a skaza naczynkowa charakteryzuje sie wlasnie reakcja na chemiczne rzeczy farby, materialy i inne swinstwa ordynatopr kazal wywalic mate :) tak wiec malemu nic nie ma cale szczescie ale sam fakt ze musielimsy tam byc... lekarstw zadnych nie dostal wyniki super, kropki schodza z nozki i bardzo sie ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ;) kati:) nie jesteś złą mamą.to ze mały ma grymasy, plącze nie jest Twoją winą!! to tylko dziecko i jak my ma swoje złe i dobre dni-pamiętaj że wy cały czas się siebie uczycie :) w szkole oki :) dzis pedagogika i socjologia była...waikiki wiesz cos o Auguście Comcie? czy jak się to pisze??? i o Maxie Weberze, Johnie Downie i E. Diltheyu??? masz coś Barbary Szadzkiej, Zygmunta Baumana, Jonatana Tournera, Petera Bergera, Jana Szczepańskiego?? cokolwiek o socjologii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajjj uzbierało mi się i już. Jutro jedziemy do M babci. Mam nadzieję, że młody dobrze zniesie podróż (1,5 godz w jedną stronę). No i może ja odpocznę choć chwilkę. cafka - skaza naczynkowa? pierwsze słyszę. Najważniejsze, że już wszystko dobrze. Stracha się najedliście. Yzulka aż mi się studia przypominają jak Cię czytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza oj jak ja nienawidziałm tych wszystkich nudnych podstaw :o popatrze czy cos mam, ale w tej kwestii może byc cienko...na te rzeczy to nawet mało chodziłam, a notatki kserowałam... :( nigdy nie lubiłam historii a oni tam do zamieschłych czasów sięgają ;) he he w necie znajdziesz na bank sporo tego w google :) ;) poza tym jakas książka z biblioteki i masz wszystko w raczce :D ale sprawdze czy cos jednak nie mam tu gdzieś...jakby co wysle na maila :) cafka ufffffffff co za ulga :) jak dobrze, ze to tylko przez mate i nic powaznego...głupia mata!!!!!! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) ja myślałam ,że tu elaboraty przeczytam ,a tu tak mało,choć widzę ,że się działo,: Cafka-ale mnie wystraszyłaś,ale dobrze,że już ok:) Kati-na pewno jesteś dobra matką,a dzieci czasem płaczą,ale może później będzie aniołek jak dorośnie:) Waikiki-kolczyki jutro wstawię już na bank,bo padam na nos zmęczona,ale naładowana pozytywnie O szczególnych życzeniach i prośbach pamiętałam i wszystkie Was i Wasze rodziny obejmowałam modlitwą i ofiarą Komunii św. Ale te 8 godzin w jedną i w drugą stronę,chodzenie o kuli,nocne gawędzenie ze znajomymi i ranna pobudka,aby zdążyć na 6 rano do kaplicy -wykańcza mój niezahartowany organizm.Jutro śpię do oporu i daję odpocząć nogom,ale J. niestety do pracy.Wiecie co dodatkowo były to dni modlitw za małżeństwa ,więc tym bardziej polecałam wszystkie z naszego forum(rocznicowo):) pozdrawiam i miłej nocki mycie i spanie to jedyne teraz moje marzenie:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala dziękuje w swoim własnym imieniu i nas wszystkich...kochana jestes!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Kala a ja tez moge zobaczyc Twoje dziela? :) dzieki dziewczyny, jeden plus ze maly ma wyniki super i przynajmniej nie musialam za nie placic :P nooo chociaz zaplacilam za pobyt 60zl wiec to hmmm tak jakby sobie samemu fundnac te badania :o ale jeden kit, juz sie tam nie pojawimy:) ja dzisiaj do gina ide, Wakiki Ty masz dentyste przystojnego a ja gina :P z tymze moj lekarz jest ciut starszy ale jak na swoj wiek to hmmm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) a ja miala dzis urlop - ale zero chwili wolnej dla siebie bo zajmowalam sie mala terrorystka. Cafka moja siostra tez ma taka mate, fakt msierdziala strasznie ale ona ja dlugo wieczyla. Na szczescie wszystko dobrze sie skonczylo. Milego dnia Wam życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka oczywiście -wieczorem jak przyjdzie J. to wyślę Wam link na meila na picase i tam zobaczycie większość tego co zrobiłam(nie wszystko ,bo nie mam zdjęć zrobionych) musimy czekać na J. bo ja nie umiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka ale mój dentysta nie taki młody...hm... podejrzewam, ze ma juz ze 38 lat spokojnie...ale wygląda wystrzałowo ;) he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej waikiki dzięki ;) za mailito ;) a moj ginekolog ma 50 lat a wyglada na 30-kilka operacji plastycznych ;P dziś po pierwszym dniu w pracy-byo oki kala❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki no moj tez ma jakies 40 lat :P ale wygladem to duzo mniej ;) Kala to czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podałam Wam link na Wasze meile do zdjęć z kolczykami możecie zobaczyć jak chcecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej .. ja tak na chwilke .. cafka dobrze ze wszystko ok z malym nie wiem juz czy pisalam:) Kalaaaaaaaaaaaa mow tu szybciutko po ile je sprzedajesz bo ja juz mam upatrzone az jakies 7 par swietne sa:) napalilam sie na nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)Imilii- większość mieści się w przedziale od 3,99 do 10 zł.Tylko jeden komplet jest droższy,bo materiał droższy:) masz mojego gg? to napisz które ,a ja podam Tobie ceny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×