Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiqunia

stare panny czychają na naszych mężów

Polecane posty

Gość wiqunia

każda, która przeszła romans męża ze starą panną wie, że nie ma większej szmaty i pranii od starej panny. Taka desperatka życiowa rzuca się z seksem na każdego mężczyznę, który ma dom, pozycję i kasę. To, że jest żonaty i dzieciaty dla takiej nie gra roli. Sate panny powinnyu zostyać zakazane albo eksportowane do Arabii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A TY NIE ZNASZ ORTOGRAFII
:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a stare panny
nie znają zasad etyki i moralności. Żałosne babska. Zgadzam się z autorką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację. Ja osobiście uważam, że na seks powinny być wydawane pozwolenia jak na broń. Przeciez to zgroza, żeby tak byle kto z tym seksem się rzucał na bliźnich :o Przeciez to napaść z niebezpiecznym narzędziem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A TY NIE ZNASZ ORTOGRAFII
analfabetki tez do Arabii:P:P:Pi bedzie spokój:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiqunia
jeśli jakaś lafirynda degeneruje lub rozbija rodzinę z dziećmi, od której przecież zależy przyszłość naszego społeczeństwa, to należy taką ścigać z mocy prawa. Może nawet niegłupie byłoby kamieniowanie - wtedy niewiele amtaorek na cudzych facetów by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacy piękni ludzie
jaka słodycz płynie z ust, co za łagodność i tolerancja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuski piesek
faceta kastrowac a babe zaszywac.....i poczytac Abellarda i Heloize

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Boże...i wy ZNALAZŁYŚCIE MĘŻÓW? Matko Boska! A któż się ożenił z tak ograniczonymi babsztylami?! O_O?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahahahahaha
Mężów powinno się eksportować do Arabii, ponieważ uprawiają seks ze starymi pannami i to, że są żonaci i dzieciaci nie gra dla nich roli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ykhm...ykhm... Wypraszam sobie, nie rozbilam nikomu rodziny ani nie rzucam sie na zajetych facetow. Poza tym zauwazylam, ze zajeci faceci maja romanse takze z mezatkami, jak facet chce, to chetna zawsze znajdzie, to moze od razu wyslijcie caly rodzaj zenski w najblizszej okolicy do Arabiii, czy gdzie tam chcecie. :O Glupia baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiqunia
do francuskiego pieska - chyba nie wiesz o czym piszesz. Stare panny nie tylko, że zaciągają do łóżka facetów, którym rodzinny seks nieco spowszedniał ale przede wszystkim dążą do rozbicia małżeństwa mimo, że 95% facetów tego nie chce. Stare szmaty same informują żonę o romansie i namawiają ją do rozwodu, Niestety często z dobrym skutkiem. Taką dziwkę tobym utopiła włąsnoręcznie, albo bym ukamieniowała. Faceci oczywiście takich numerów nie tolerują więc i tak z zołzą nie zostają. A dzieci jak cierpią z braku normalnej rodziny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiqunia
nie ma tolerancji dla zła, nie ma tolerancji dla starych panien ! Zbrodnia rozbijania rodziny musi być ukarana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuski piesek
winne oboja a nie tylko kobieta ! Poza tym mowisz o marginesie a nie o sredniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaciągają do łóżka facetów - kobieto, to jaką ty sierote wzięłaś za ojca swoich dzieci jak ci go baba jakas potrafi na siłę zaciągnąć:o poza tym jak ci mąz poszedł na jakąś starą szmate bo jest od Ciebie lepsza to też nie najlepiej co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna ale młoda
co prawda stara mnie nazwać nie można,ale fakt faktem męża nie posiadam jak narazie.I miałam romans z żonatym facetem.A nawet dwa romanse z żonatymi facetami.I wcale nie wykluczam trzeciego.Bo niby czemu.Jeśli jemu to nie przeszkadza,że zdradza żonę,no to mnie tym bardziej.W końcu ja jestem wolna.Łączy nas seks,przyjaźń i miło spędzony czas.Tyle.Jeśli was zdradzają,to widocznie czegos im brak i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego każda zamęzna kobieta powinna kupić trutkę na stare panny ( ddo kupienia w każdym dobrym sklepie gospodarstwa domowego) i rozsypać w strategicznych punktach. Podłączenie męża pod prąd, choć skutkuje, w przypadku gdy stara panna rzuci się z zionącym ogniem seksem nagłym odrzuceniem napastniczki ze spaloną koafiurą ( i w następstwie dzikim wrzaskiem rozpaczy) polecane jest wyłacznie amatorkom bardzo mocno wysmażonej jajecznicy. Ale już zasieki pod prądem wokół domu i urządzenia typu elektryczny pasterz noszone przez żonę i służące do zaganiania atakujących starych panien wprost do Arabii i to całym stadem warte są polecenia i zyskuja w sondażach konsumenckich wysokie noty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja proponuję wysmarować tą trutką biednego męża, coby mieć pewnośc....żona nie zawsze upilnuje a jak się taka rzuci w tym sekszualnym szale, nastąpi kontakt z trucizną i jeno potem ścierwo trzeba usuwać. Niektóre miejsca na mężu proponuję wysmarować obficiej niż inne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
------------->Sygryda córka wikingów Gdyby to twój mąż zdradzał to też pewnie uważałabyś, że to głównie wina tej innej kobiety a nie faceta - taka sierota dał się omotać. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te stare panny
zarabiają na wasze emerytury-bezrobotne zony kury domowe, żerujące na pracującym społeczeństwie, jedno dziecko ma i do pracy jej się nie chce iśc siedxi taka w domu, ledwo co umie ugotować, żeruje na facecie, seks ogranicza a potem się dziwi, zdaje się jej że jest angielską królową baby bez wyobraźni żądają zniknięcia pewnej grupy osób bo same swoja osoba nie umieją obronioć swojego jak że marnego małżęnstwa :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiqunia
facet chce tylko przygodnego seksu, który choć oczywiście naganny nie prowadzi do rozbicia rodziny jeśli jest dykretny. Faceci skrajnie rzadko skaczą w bok by znależć nową stałą pratnerkę, oni chcą urozmaicenia. Zdrada to zło ale jeszce nie zło absolutne. Rozbicie rodziny do jakiego dąży zawsze stara panna to szatańskie działąnia godne jednoznacznego potępienia. Tak więc zgoda, że oni oboje są winni. Ale nie są winni jednako ! Stara panna jest winna nieskończenie bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tylko ze stara panna nikomu nie przysiegala wiernosci, wiec jednak wydaje mi sie, ze w tym przypadku facet jest wieksza swinia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrom-------> byłam w związku - kilkuletnim - w którym zostałam zdradzona. Ale to nie ona obiecywała mi wierność (jego kochanka) lecz on. I to nie ona była mi winna lojalnośc lecz on. To on wobec mnie zawinił, nie ona. Nie chciałam jej truć, palic na stosie, zatłuc ani wysyłać do Abudabii:) bo ona tak naprawdę nic mnie nie obchodziła:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te stare panny
wogóle to wiel czycha na waszych mężów-koledzy, alkohol. dziwki, praca, i SAME WY!!! Boże co za sformuowanie że ktoś czycha na męża jakiegoś? głęboka wiocha się kłania na mnie czychają za to żonaci faceci i jebnięte sfrustrowane baby-tez się czuję zagrozona-ale się bronię i przed jednym i przed drugim wieśniary co za mąz wyszły bo wpadły :-P a teraz się szczycą i że coś "niby na nie czycha"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×