Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiqunia

stare panny czychają na naszych mężów

Polecane posty

Gość konwalijkaaaaa
oni nie nawracaja oni walcza o wyborców wlasnie takim głupimi ustwamai o zyciu o kobietahc itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te stare panny
Niech Państwo stworzy mi warunki do pracy i do rodzenia dzieci :-) będę wdzięczna :-) krajowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te stare panny
bo to nie tak że dzieci miec nie moge lub nie mam z kim. Tylko nie chce tworzyc kolejnych nieszczęśliwych w imie Boga i w mysl zasady Bóg dał Bóg wychowa-bo nie wychowa-to wiemy już!! od dawna a reszta niech się zasłania powołaniem Boskim i poczeciem nadludzkim-każda Maryja Panna czysta i nieskalana nie mysli o dobrach doczesnych i za co te dzieci wychowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagrozona
->plumczik - to czy kobieta (para) chce mieć dzieci (0, 1, 2, itd.) jest wyborem jej i partnera (spójrz też na to, ile par nie może ich posiadać ze względów zdrowotnych) . i nikt nie ma prawa w to się wtrącać! tu pachnie średniowieczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumczik
wolność to uświadomiona konieczność - dopóki kobiety rodziły ile potrzeba były wolne, teraz są pozornie wolne bo nikt nie kwestionuje ich prawa do decydowania "o swoim brzuchu" ale to ostatnie chwile. Albo nasi narzucą kobietom prawny przymus rodzenia dzieci albo nasza cywilizacja upadnie i będziecie rodzić dzieci arabom tyle że już z nożem na gardale. Rodzenie dzieci nigdy w historii nie było prywatn ą sprawą kobiety. To Europa dała im takie prawo pół wieku temu w nadziei, że czując się wolne będą jednak rodziły. Okazało się to złudzeniem. Kobiety wolą kopulować niż rodzić i wychowywać ... czas wrócić do "upaństwowienia brzucha kobiety".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagrozona
zapytam z ciekawości - plumczik - jesteś kobietą czy mezczyzna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie do cholery ile potrzeba - to twoim zdaniem kobiety co - krowy rozpłodowe? wasi narzucą, czym - obozami rozpłodowymi jak w faszyźmie? ty se kolego móżg upaństwowij. Albo jestes wredny prowokator albo jesteś zwyczajnie szurnięty:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plumczik ciemniaczku - tu cię zmartwię - takich jak ja jest coraz więcej i cale szczęście! Zalożę się że dla ciebie idealna rodzina wygląda w następujący sposób - ty pan i wladca, kobieta to twoja slużąca nie posiadająca prawa glosu za to spelniająca każdą zachciankę chodząca wiecznie w ciąży. Twój ideal państwa -ostoja chrześcijaństwa, dyktatura kaczora weszmogącego i kościól na każdej ulicy przynajmniej co 100metrów. Jak czytam twoje wypowiedzi to mi się przypomina typowa katolicka rodzina z \"sensu życia wg. Monty Pythona\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumczik
jestem facetem. nie jestem szurnięty tylko trochę znam historię i wiem jak upadały cywilizacje ... czytam prognozy polityczne, demograficzne i ekonomiczne. Trochę prowokuję ale tylko trochę. Oczywiście nikt wam niczego raczej nie narzuci w najbliższych kilku latach ale gdy wzrośnie desperacja związana ze skutkami wysokiej dzietności muzułmanek i nieskiej dzietności europejek to może pojawić się dyktator, który weżmie się za kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagrozona
aż strach czytać, to co piszesz plumczik :/ prawny przymus rodzenia dzieci? niczym w Chinach zakaz posiadania większej ich liczby? stare panny do gazu? z czymś to mi się kojarzy ....? aaaaaa prowokujesz czy jesteś oszalała/y?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te stare panny
przypominam na jakich zasadach weszliśmy do UE obowiązują nas zasady panująće w UE min to że kobieta nie jest ubezwłasnowiolniona i sam decyduje kiedy i zkim chce mieć dzieci mamy XXI wiek jak by kto zapomniał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagrozona
ja też znam prognozy demograficzne i ekonomiczne. jasne, coraz mniejszy jest odsetek osób ( np. w Polsce) czynnych zawodowo, coraz mniejsza dzietność kobiet, mało ludzi młodych i przez to m.in. probelmy z systemem emerytalnym... itd. to wiem. i podejrzewam, że na pewno to się nie zmieni, dopóki państwo nie będzie robić nic w tym kierunku. ale człowieku! nie prawny przymus rodzenia dzieci!!! ale tworzenie warunków sprzyjających temu, aby kobiety "nie bały" się rodzić ( i nie piszę tu o śmiesznym becikowym). miały normalny powrót do pracy po urodzeniu dziecka itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumczik
zagrożona, ty się ciesz, ze Chińczycy wprowadzili ten zakaz bo inaczej to byłoby ich pewnie wkrótce 2 miliardy - a wiec zasobuy ropy i innych surowców szybciej się skończyły na ziemi. Ty myśl anie podążaj za głupią lewicową lub liberalną propagandą. Najpoważniejsi eksperci przepowidają, że wiek XXi będzie krytyczny dla ludzkości właśnie ze względu na braki surowców. Powinnaś Chińczykom bić brawo za samoograniczanie się rozrodcze. Niestety Aranowie nie chcą sie samograniczać więc rzezie staną siuę nieuniknione w świeciew arabskim a może i w europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumczik
prawny pzrymu srodzenia to prowokacja ale jakaś kombinacja zachęt i nacisków na pewno się pojawi ... i oby się pojawiła bo inaczej europa będzie islamska a wieć średniowieczna ... Koran niepsdłuszne kobiety pozwala bić więc nierodzenie będzie oznaczało bycie katowaną przez męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przestaniem się hajtać
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mężatek
MYJCIE SIĘ I DBAJCIE O SIEBIE podstawa:P stare panny górą !! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumczik
lewicowo-liberalna europa usiłuje robić jeszcze dobrą minę do złej gry - wieć na prawo i lewo rozdaje niewykonalne bądź nieracjonalne przywileje feministkom i pedałom, pozwala na nie rodzenie dzieci. To się wkrórtce skończy bo ludzie są coraz bardziej są zaniepokojeni skutkami takiego dekadentyzmu i głosują coraz chętniej na prawicę. Prawica zaś wie, że demografia to klucz do pomyślnej przyszłosci a prywatniość brzucha to jakaś komuunistyczna chora idea,. Rodzenie to kwestia społeczna i państwowa. Tak było od zawsze do rewolucji 68 roku, która wpędziłą świat białego człowieka w kopoty z imigracją muzułmańską i grożbą upadku naszej cywilizacji na rzecz cywilizacj islamskiej - czyl cofnięcie się do średniowiecza nieomal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka niby państwowa sprawa
to czemu państwo nie pomaga rodzinom? nich dadzą 1000zł miesiącznie zasiłku na każde dziecko.... to sytuacja od razu by się diametralnie zmieniła.... skoro tak im niby zależy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajcie mnie, bo zaraz w ryj zasune temu plumczikowi!!! Upanstwowienie brzucha, ku.wa mac... Sluchaj no, fanatyku Romusiopodobnych stworow, ja jestem kobieta, a nie brzuchem, i zapewniam Cie, ze nigdy nikt nie zmusi mnie do plodzenia dzieci wbrew mojej woli!!! 😡 😠 AMEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumczik
islam nie zn pojęcia staropanieństwa i decydowania samej o rodzeniu. Kobiety zamężne s zapładnianie pod grożbą pobicia przez męzą, a kobiety samotne są gwałcone - jest na to kulturowe przyzwolenie. Inaczej mówiąc kobiety nie maja wyboru - muszą rodzić ... i rodzą na potegę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę... i nie mam zamiaru bić oklasków dla Chińczyków... i nie mam zamiaru wyzywać starych panien i wysyłać ich do gazu... :/ \"prywatnosc brzucha to jakaś komuunistyczna chora idea\"? no cóż, ja nie pozwolę na upaństwowienie mojego brzucha czy się to komuś podoba czy też nie. póki co nie mieszkam w panstwie islamskim! plumczik? kto wedlug ciebie jest stara panna? w jakim wieku nalezy wyjsc za maz, i w jakim wieku urodzic pierwsze, drugie, piąte dziecko? czy to tez nalezy uregulowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepsza marchewka od kija
zapewniam lepsze chciane kochane dziecko...o które się dba, kształci i kocha niż tuzin spłodzonych na siłę....pałętających się byle gdzie, niedożywionych głuptasków.... gwarantuje że wiele kobiet zdecydowałoby się na dziecko, gdyby zwyczajnie miały warunki.... sama bym się zdecydowała.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumczik
badania medyczne pokazują, że po 27 roku życia szybko zaczyna rosnąć możliwośc wystąpienai wad genetycznych u potomstwa. Z tego wynika że kobieta powinna wyjśc za mąż gdzieś miedzy 21 a 25 rokiem życia. Oczywiście niektóre z was zaprotestują a co z samorealizacją ? problem w tym, że samorealizacja to poj ęcie stosowalne do jednostek wybitnie uzdolnionych czyli do około 1-2 % społeczenstwa. Na pewno nie do większości. Karykaturą samorealizacji jest działalność niejakiej Mandaryny. Totalnego beztalenia, które usiłuje robić karierę, i które dla miraży zdecydował się na rozbicie rodziny. Samorealizacja to mit ! Priorytetem jest rodzenie i wychowywanie potomstwaa. To pole do sukcesów realnych a ni ewirtualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale urodziła 2 dzieci
Mandaryna i to przed 25 rokiem życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumczik
i to jest jej realny sukxces życiowy. Niestety pozbawiła te dzieci szansy na wychowanie w normalnej rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokutnica
hej mądralo plum... ty masz dzieci?zgodzę się że liberalne społrczeństwa zrobiły się za wygodne na rodzenie i wychowywanie dzieci-to ponoć nie kwestia kasy np. niemcy mają kasę na dzieci a dzieci tam rodzi się mało... a co ty proponujesz prawicowcu?może pozamykać stare panny w specjalnych zakładach i pozapładniać następnie podkarmiać będziemy mieli młode społeczeństwo...hmm... a dzieci to piękna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm*
człowiek rozni sie tym od ssaków, ze sam moze o sobie stanowic. O tym ile ma dzieci i kiedy. I pochwalam to. A dzieci sa jedynie wykladnikiem tego, ze ktos ma sprawny systme plciowy nic wiecej. rozumu od tego nie przybywa. Miłosci do swiata tez nie., czemu wiec kazdy ma sie plodzic? nie jestesmy ssakami, ze kopulujemy ot tak. czlowiek to i rozne scizki zycia, nie tylko to z dziecmi itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepsza marchewka od kija
tylko, że w naszym "pięknym" kraju.... normalne życie z rodziną jako priorytet=nędza.... 800zł brutto.... chcesdz żyć jak człowiek, nie bać się o rachunki.... to musisz harować po 12 godzin....inwsetować w wykształcenie itd i kiedy tu czas na dziecko? to jest samorealizacja z konieczności.... czesto..... a nie z powodu jakiejś fanaberii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×