Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kwiatkowa pani

Unidox Solutab-kto stosował? trądzik

Polecane posty

Gość gość
ja mam kuracje 0,5 tabletki przez 20 dni i do tego zel EPIDUO na noc potem przerwa az do jesieni bo jak sie bieze te leki trzeba unikac słonca dam znac po zakonczonej kuracji 20 dniowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawutka
Syn właśnie zakończył 3-miesięczną kurację tym antybiotykiem. Niestety cera jest jeszcze gorsza niż przed leczeniem. Szczerze nie polecam. Gdyby ktoś znał dobry sposób na pozbycie się trądziku u szesnastolatka proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katiai
Już długo walczę z trądzikiem. rok temu zaczęłam kurację - brałam tetralysal przez 3 miesięcy, cera zaczynała szybko goić się, poprawiła się, punktualnie nanosiłam duac żel , potem, acnelek, normaklin żel. stało lepiej. ale jak pojechałam nad może to tylko czasem normaklin na noc nanośiłam. Skutków ubocznych od tetralysalu nie było. Powiem,. że ze wszystkiego najbardziej pomogło mi może,:) bo już z początkiem jesieni trądzik zacznął powracać. różne dermatolodzy przypisywali leki, zineryt, pomaga, kiedy stosujesz go, po kuracji jeszcze zobaczę. UNIDOX Solutab. - wczoraj wziąłam pierwszą tabletkę, i chyba odstawię ten lek. po godzinie tak się źle czułam, zmniejszyła się koncentracja, rewolucja żołodkowa, na dotatek zgaga, rzucało mnie w gorączkę przez cały dzień, i biegunka spotkały mnie. dzisiaj rano jeszcze brzech jeszcze rewolucjonuję. Dodam, że osłonne brałam, mlecznych produktów nie używałam, dotrzymałam wszystkich rekomendacji lekarza i instrukcji. ale, powiem, boję się kontynuować kurację, nie chcę zabić swój organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tego nie brałam, ale ogólnie pryszcze mi zniknęły dopiero jak się od środka oczyściłam - tu możecie sobie więcej o tym poczytać http://terapiasokami.pl/oczyszczanie-organizmu-z-toksyn ogólnie chodzi o to, że mamy w sobie pełno toksyn, same wiecie co jemy, i to niestety ma odbicie na naszej twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ma przepisany Unodox Solutab i do tego mam Zincas forte. Unidox mam brać jedną tabletkę dziennie a po 5 dniach co drugi dzień i mam jedno opakowanie, natomiast Zinkas jedna tabletka dziennie na noc. Do tego mam jeszcze Differin, którego używam na noc i Klindacin, który mam stosować punktowa w ciągu dnia np. jak jestem w domu. Dermatolog powiedziała mi również, że mam wykluczyć z diety cukry i tłuszcze. Obiady jem normalnie ale staram się żeby były zdrowe i zawierały mało tłuszczu a cukry ograniczyłam. Teraz tylko czekać na efekty ale jakąś poprawę zauważyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przez mięsiac brałam po 2 tabl. póżniej po jednej,po 7 tyg.kontrola i jeszcze mi przepisała na miesiąc,bo 100% poprawy jeszcze nie ma,i stosuje masc Duac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie polecam- po skonczonej kuracji wszystko wrocilo, bylo nawet gorzej. szkoda czasu i pieniedzy, chociaz jego jedynym plusem jest niska cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katiai
Nie warto brać unidox. Już rok minął , a pryszcze jak były tak i są, i wszystkie kurację są chwilowe :( chce mi się tylko płakać, ale nic, stosuje inny lek Differin , poprawa ma nastąpić po trzech miesiącach. To nie antybiotyk, na raczej retynoidy. Zobaczymy. Napisze czy coś dało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba coś nie hallo, bo ja te tabletki podaję...kotu. Weterynarz mi je przypisał dla chorego na koci katar prawdopodobnie, kota. Widać bardzo rozległe spektrum dzialania ma doxycyclina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny Kochane! :) miałem (mężczyzną jestem wszak) niewiele ponad 40 lat gdy pojawił się u mnie na twarzy, czole, no i na nosie trądzik różowaty. na zlecenie dermatologa brałem tetralysal - (z czasem) z najwyższą dawką - czyli 300 mg 2 razy dziennie, przyznaję, że nie byłem systematyczny w braniu tego leku - praca, obowiązki i piwo z kolegami - ok - MOJA WINA, trądzik powracał i ciągle wyglądałem jak menel (twarz czerwona ze zgrubieniami), po 5 latach trafiłem na innego doktora (panią - ale to pewnie nie ma znaczenia), i przepisała mi Unidox Solutab, od razu ostra kuracja - do której się WYJĄTKOWO!!! ;) W PEŁNI DOSTOSOWAŁEM! - wstępnie po 2 lub trzy tabletki (już dzisiaj nie pamiętam) i to przez 20, czy 30 dni - sory nie pamiętam - bo dawno było to, ale... ZOSTAŁEM UZDROWIONYYYYYY! :):):) po przepisanej kalendarzowo kuracji: nos czyściutki - a nie jak u pijaka wcześniej! :) pomimo, że z kolegami piwo piję jak dawniej ;) polecam antybiotyk: Unidox Solutab - ale przypominam - SYSTEMATYCZNIE BRANIE DUŻYCH DAWEK!!! dzisiaj (po 2 latach niebrania żadnych lekarstw) - jak na razie - buzia czyściutka. :) pozdrawiam! ps. mam nadzieję, że którejś z Was - a może jeżeli czytają to faceci - to i to KTÓREMUŚ z Was - pomoże mój wpis :) pozdro WIELKIE - ale tak na poważnie - jak lekarz mówi: bąź systematyczny w braniu leków - to bądź! ale wcześniej olewłem polecenia lekarskie - dopiero gdy się dostosowałem - pomogło. :) Warszawa, 2009.09.27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dooobra :) jakaś pomyłka - bo ten wpis dokonałem TERAZ 2017.09.27 :) pozdro! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×