Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiewiorka13

dla odmiany....szczęśliwe mężatki i szczęsliwi żonaci

Polecane posty

Ja już chyba pójdę do domu, przepraszam za te literówki, to dlatego, ze się spieszę, papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yasmin jestem barzdo zadowolona z naszego biznesu. Prowadzimy już firmę szósty rok i naprawde jest dobrze nawet bardzo dobrze. A to jest najwazniejsze:D. A poza tym to jest interes rodzinny więc jest bezpieczny. Wiem ze się mówi ze z rodzina się najlepiej na zdjęciach wychodzi ale w naszym prztpadku się to nie sprawdziło:D. rzeczywiście anach tez nie widac, kurcze az się martwię troszku. Dziewczyny odezwijcie się!! zmykam do domciu całuski i ściskam papa ❤️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja się odzywam:) Monia - kuruj się biedactwo.. jat ylko patrze jak mnie znowu gardło dopadnie - u mnie to już norma o tej porze roku. Yasmin - z tą pracą to od razu człowiek wie.. ja po kilku zdaniach wiedziałam ze robota nie dla mnie. Teraz czekam na odzew z jeszcze jednej firmy gdzie wysłałam cv i przyznam sie że chyba to by mi najbardziej odpowiadało - konsultant ds obsługi klienta. Ja tam lubie dużo ludzi i nieznosze monotonii wiec podejrzewam ze w tej pracy bym się sprawdziła. No ale najpierw muszą się odezwać... czekam więc z niepokojem czy to zrobią bo nie zawsze to robią. Faktycznie czas pracy do bani - rozwalony cały dzień, poza tym umowa o prace też nieciekawa. No więc szukamy dalej?:) Dziś spędziliśmy miły dzionek, troszke połaziliśmy po mieście, odwiedziliśmy biblioteke i teraz mam zapas książek do wieczornego czytania. A wieczorkiem idziemy na piwko z sąsiadami - jakoś trzeba zagospodarować wolny wieczór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam! Ano ejmi chodzę spać późno ze względu na moją pracę :) Za to potem w dzień dłuuuuuuugo śpię :) a co do wynajmu mieszkań to są faktycznie bardzo drogie, ale jak Asia napisała można starć się o różne dodatki :) Asia jestem w Luton!Miasto bardzo nieciekawe!I absolutnie nikomu nie polecam!Jeśi ktoś ma wybór i może jechac do innego to jak najbardziej, ale nie do LUton!!!Pełno Pakoli i bardzo niebezpiecznie!Poza tym od groma Polaków :) czasami to się zastanawiam czy ja aby napewno w Anglii jestem :) Spadam do pracy :) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wracajac do tematu dziewczyn kingi i annah - to od kąd ja udzielam się na topiku to annah się nie odezwała.. pisałyście ze jest w ciaży może coś nie tak? Może któraś ma do niej numer gg albo maila???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno mnie nie bylo i znowu tyle stron do czytania , milo. Ja juz mam wolne wiec moze teraz troszke o sobie napisze. Mieszkam aktualnie w Oslo , tydzien temu ninely mi 4 lata. Czas leci Swojego polowka jak juz pisalam poznalam na necie, bylismy zwiazkiem na odleglosc spory kawalek, bo dopiero od roku mieszkamy razem. Niedlugo 3 rocznica poznania Czy jestem szczesliwa? Chyba moge tak powiedziec. Chociaz zawsze czlowiekowi czegos brakuje, ale chyba o to chodzi w zyciu,trzeba dazyc do czegos. Zycie chyba bylo by nudne gdyby czlowiek mial wszystko i osiadl na laurach. Aktualnie wypelniam dokumenty na pozwolenie o prace, jak juz to dostane to zaczne rozgladac sie za jaaks normalna praca. Dotychczas bylam opiekunka, gosposia itp. Zauwazylam ze duzo tu kobietek ktore planuja dzieciatko. Hm ja bede wyjatkiem od reguly,nie chce miec dzieci. Jakos mi sie odechcialo . Wychowalam juz kilka w swoim krotkim zyciu. Teraz zaciazyly mi dwie przyjaciolki,jedna tu druga w Polsce ,wiec znowu bede miala sie kim cieszyc. Pozdrawiam wszystkich bywalcow Moze z czasem naucze sie waszych nickow i kilku cech zeby was jakos kojarzyc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj bling-bling po naprawdę bardzo dlugiej przerwie.Zaglądaj,zagladaj ,bo po długiej przerwie cieżko nadrobić zaleglości. Yasmin jak ci nie odpowiada praca to sie wstrzymaj,znajdzie się lepsza Ejmi,zycze ci aby udałoci się znależc to wymarzone zajęcie Pozdrawiam całą resztę.chyba już dziś tu nie wpadnę.Mąż wróci z jazdy to usiądziemy sobie spokojnie i wykorzystamy resztę dnia.Ajutro tez mu wcisnęli jazdę,a cieszyłam się,że bedziemy mieli cały dzień dla siebie.Damianek jest też bardzo zawiedziony,że nie bedzie taty na zawodach.Ale ja nadrobie tę stratę.Zapewne stracę jutro głos ole ole.....:P:D ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️macham do Was łąpką i oznajmiam, ze zyję ale mam masę roboty i nie mam kiedy do Was zajrzeć.Może po weekendzie mi sie uda:) Tymczasem pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie i życzę milych dni papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja teraz piszę do was znowu:D. Miło bling że się odezwałaś i ze o nas pamiętasz:). Strasznie daleko od nas jesteś, ale miło ze internet zbliżają ludzi i fajnie móc powiedziec że sie ma koleżanke w Oslo hihi. jak to fajnie brzmi:P. Ejmi - mam nadzieję ze się odezwą do ciebie z tej pracy - i zę będziesz zadowolona. Yasmin przyjdzie czas na znalezienie fajnej roboty. Nie ma co się pakowac w prace kóra nie przyniesie satysfakcji, nawet nie chodzi i kase ale o samopoczucie. Kropelko nie kibicuj tam za wiele, chociaz pocieszający jest fakt że nawet jak stracisz głos to z anmi będzie mogła poklikać - bo do tego głos nie jest potrzebny:P. hihihi. Ale życzę udanej i miłej zabawy:D. Mój J. własnie pojechał na słóżbowe spotkanie z kolacją połączoną, dobrze ze mój brat pojechał z nim bo inaczej to bym mogła sobie dodać co nie co:P. A tak przynajmniej wiem ze bedzie ok. Pozatym wszyscy mnie zapewniają że tam same rodzynki są:P. Ja nie wiem czy to jest normalne ze ja taka zazdrosna jestem??? Wy też tak macie?? straszna sprawa. Ide zacząć kąpać dzieciaki i przygotowywac je do spania. woadne jak położą się spac. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko ile literówek zrobiłam - ale to u mnie normalne. Nie można słuchac kłótni dzieci i ich przekiwania się jedna przez drugą i pisac Normalnie mam dosyć. Julka jest mała więc powiedzmy że pewne zachowania można jej wybaczyć, ale Sara jaka stara taka głupia. Już tak musze powiedzieć. Normalnie ona jest taka złośliwa i taka wredna czasami że ja już nie wiem jak z nią rozmawiać. Chyba będę musiałą wprowadzić metody klapsa. Bo tłumaczenie nie pomaga. Dostanie raz w tyłek to może się opamięta. Czy to jest normalne u 10 latki ze robi wszystko żeby tą młodszą wyprowadzić z równowagi i doprowadzić do płaczu??? Dla mnie nie. Sory ale nie. A moje dziecko nie widzi w tym nic nienormalnego. Julia w obronie włąsnej ja trzepnie to ta koza jej odda normalnie ręce mi opadają. Już czasami nie moge dac sobie rady z nimi. Ide bo jak zaraz nie wkrocze to mozę być źle bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z wieczorka ale Wy sie rozpędzacie kurde tyle mam zawsze do czytania :) Gawit kochana slyszlalam o Luton wlasnie nie za dobrze ja jade do Preston ale niewiem jakie to sa odleglosci z geografi niegdy nie bylam dobra u mnie dzien jako tako caly spedzilam z mala :) odezwe sie jutro papa trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wpadam powiedziec wam dobrej nocki. I kolorowych snów. Jutro wpadne do Was na pewno. ejmi 🌼 kropelka 🌼 b.ona 🌼 yasmin🌼 fajna🌼 moniakwiatek] asiula🌼 gawit🌼 thahluant🌼 bobasekm🌼 blingbling🌼 mylo 🌼 a ty gdzie???? no i kinga i anah 🌼 gdziekolwiek jesteście:D odezwijcie się 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale się porobiło najpierw się zegnam a potem się witam i oprócz mnie pustki:(. Cześc kochane, witam w sobotni poranek. Słoneczny i nawet przyje,mny az się chce wstawac jak jest tak ładnie na dworze:)). Dzisisja mamy trochę planów. teraz jade na zakupy po kurtke i po inne rzeczy niezbędne o funkcjonowania człowieka:P. A potem ajde z dziećmi na szkółke i do todziców. Więc chyba nie dam rady zaglądnąc do was podczas dnai. Ale wpadne wieczorkiem. Tylko żebym nie musiała znowu Was szukać na jakiś dalekich stronach. Hello laski wstawac i podbijac liste obecności co to się dzieje:D. Ściskam i całuje duże buuuuuuzi dla wszystkich>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam od rana dzis pobudka o 6 :( a połozyzlam sie o 1 wiec padam bede później życze milej soboty 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki ;-) jak wam sie dzionek zaczął? kawka wypita? :-) ja dzis robię sobie taki dzien oczyszczania, żadnego jedzenia tylko woda z cytryną albo sama woda, jak kto woli:) zaraz śmigam zaparzyc sobie zieloną herbatkę:) no i jakos wieczorkiem zafunduje sobie jakis porządny aerobik:) zajrzę do was jeszcze. Misiek poszedł do szkoły więc jestem sama, nawet nie wiemjak długo:) buziaki dla was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha...nie wiem czy wam pisałam...wczoraj byłam u mojego ortodonty (noszę aparacik na ząbkach) i podjął decyzje o usunięciu jednego zęba, u góry piątki. Strasznie się tego boję.:-O Nigdy nie miałam usuwanego żadnego zęba.Czy któras z was miała? moze to tylko tak strasznie brzmi a wcale nie jest takie straszne? pocieszam sie kazdym sposobem ale jakos słabo mi wychodzi:-O Juz kilka razy zdarzyło mi sie uciec od dentysty z rozwierconą dziurą w zębie więc boje sie ze i tym razem uciekne:-) jesli któras z was miała usuwanego jakiegos zęba to niech mnie pocieszy!! plisss!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Przyszłam sie przywitać i życzyć udanego dnia:) Ja będę dzis malowała kuchnię i łązienkę wiec nie będę miała kiedy zajrzeć. Zyczę również udanego dnia jutrzejszego, bo jutro na pewno nie uda mi sie do Was pomachać łąpką. Yasmin spokojnie, ja miałam usuwaną 8. Jeżeli jest dobry stomatolog to nawet nie poczujesz a będzie po wszystkim:) I nie bój się. Uszy do góry:) Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przepraszam ze wam przeszkodze ale musze to napisac pije wlanie kawke i tak sobie mysle....ale ja wam zazdroszcze. zycze wam wsio najlepszego kobitki:)) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek27--dziękuje za zdjęcia:) masz rozkoszną dzidzie;-) bobasekm--dzięki za pocieszenie:) mój ortodonta zajmie sie usunięciem zęba. Ufam mu. I mam nadzieje ze nie ucieknę:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak o sobie..mam za sona nieduany ponad 4 latni zwiazek....teraz pol roku temu poznlaam cudonego faceta jest pol arabem ale mnie to w ogole nie odstrasza jest po prostu cudowny ale jakos nie mieszkamy razem a i o slubie nie ma mowy bo dopiero por roku przeciez:) ale moja mama troche jest uprzdzona bo arab i tak dalej nie jest muzulmaninem bron BOże!!!ale spotykamy sie tylko raz w tygodniu na dluzej bo tak czas powzwala jest kochany ja na niego nie narzekam jestem z nim szczesliwa ale tak mi sie marzy cieply do m dzieci i kochajaca rodzina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra kobitki lece posprzatc bo wreszcie mam na to czas zajze do was potem:) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 judka---jesli jestes szczesliwa to to jest najwazniejsze:) choc to troche skomplikowana sytuacja bo pewnie rodzice, Twoja mama, zaraz mysli sobie nie wiadomo co, co to za rasa, ze takim mężczyznom nie mozna ufać itd. Jesli bedziecie razem i bedziecie szczesliwi to kiedys Twoja mama sie do niego przekona:) i oby tak było!:) mam kolezankę której narzeczony jest Egipcjaninem:) w te wakacje się zareczyli, on często przyjezdzał do Polski zeby poznac jej rodzinę, spędzic z nimi troche czasu, zeby nabrali do niego zaufania. I nabrali. Z tego co wiem traktują go jak swojego syna:) a ona jest bardzo szczesliwa. Mam nadzieje ze to sie zmieni. I u Ciebie tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niom tak...tylko nqa szczescie on mieszka w lublinie no fakt mam sie boi ze to rasa co bije kobiety a wzwlaszca ze ten byly palant mnie uderzl ale byl polakiem!!!!!!!!wiecie mama sie boi ze to arab wywiezie zamknie ale ja mu ufam i juz tylko zeby te pierwsze lata przetrwac potem moze sie przyzwyczai poznala go i mowi ze mily ale widze z ejets jakies ale.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Podbijam liste obecności i zaraz uciekam. Dziś mamy dzień wielkiego sprzatania. Niestety u nas w mieszkaniu wychodzi nam wilgoć przy oknach, własnie mąż sie z tym zmaga.. oj musimy stąd uciekać bo niedługo ta wilgoć zamieni się w grzyb i będzie śmierdziało. Niestety stare budownictwo blok nieocieplnony słabo grzeją a okna bardzo szczelne i wychodzi dziadostwo:( No ale i tak mamy zamiar zmieniać mieszkanie czekamy tylko na przydział. Kuchnie już popsrzątałam została sypialnia i pokój dzienny.. łazienke chyba zostawie mężowi:) Troche się nawet spociłam przy tym sprzataniu - yasmin to równie dobre jak aerobik:) Potem obiadek i odpoczynek przy desce do prasowania:) na wieczór książka i leżakowanie:) Jutro jedziemy do teściowej - na szczęście nie bede musiała gotowac:) Witam Judka:* Pozdrawiam WSZYSTKICH buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi to zycze milego dnia i niedzieli:) hej Yasmin a jak Twoje sprzatanie??kurcze dobrze ze tu zajrzalam fajne z was babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×