Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiewiorka13

dla odmiany....szczęśliwe mężatki i szczęsliwi żonaci

Polecane posty

to jest nadżerka ktora oprocz tradycyjnej wypalanki będzie wymagala malej interwencji chirurgicznej - jakies podciecie czy wycięcie... Mój lekarz powiedział, ze jeżeli nie zdecyduje sie na ten element chirurgiczny i pozostanę przy samej wypalance - nadżerka się rozwinie narazie mam leki za stówkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z powodu pracy schodłam w ciągu dwóch czy trzech tygodni dwa i pół kilo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b.ona---oj....to nieciekawa sprawa. Ja tez mam nadzerke ale nie do usunięcia. Nawet jej nie lecze. Byłam z tym u dobrego specjalisty, prywatnie do którego moja mama chodzila, który stwierdził ze wszystko wygląda dobrze. I nie trzeba z tym nic robic. Nie mam zadnych dolegliwosci z tym związanych, czuje sie dobrze. Tylko tu w Sz-nie moja p. doktor do której chodze, nie prywatnie, zaraz po zbadaniu chciała mi to od reki usuwac:-O jakas wariatka:-O teraz chodze do niej jedynie po recepte na tabsy. Niektórzy lekarze dostali tytuł chyba po znajomości:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane ja jak zwykle ze sluchawkami na uszach bo mala zasnela :) dzis w koncu dalam spokój z nocnym wstawaniem do malej bo wiem że ona sama zasnie nawet gdy sie obudzi w srodku nocy troche placzu i spiocha :) wiec dzis nie wstalam i zasnela :) ogólnie dzien ok tez mysle o tej tragedii i mysle o tych ludziach co czekaja co z ich rodzina to musi byc straszne tak czekac z nadzieją :( sczerze współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b.ona - skoro to nadżerka to warto się tym zająć.. a skoro wymaga dodatkowego leczenia poza wypalaniem no to tym bardziej. Ja osobiśnie nie jestem zwolenniczką wypalania nadżerki teraz są super środki na zmniejszenie samej nadżerki a poza tym są wprowadozne zabiegi laserowe dużo zdrowsze od tradycyjnego wypalania. Mniej inwazyjnym sposobem jest też zamrażanie.. ale zależy to już od gina. Mi mój lekarz powiedział że mam malutką nadżerkę która sie nie rozwija i nie bedziemy tego ruszać bo jeszcze nie rodziłam. Nie martw sie wszystko będzie dobrze, nadżerka to jeszczen ic strasznego, mam nadzieje że masz dobrą cytologie? Yasmin - Ty to przesadzasz z tą swoją wagą, masz idealną figure a strasznie się pilnujesz tak jakbyś przez jedno ciastko miała zaraz przytyć 10 kg:) Wyluzuj kobito. Jak masz apetyt w czasie @ to jedz bo tego najwyraźniej potrzebuje organizm. Wiesz że przy utracie krwi organizm słabnie i potrzebuje wtedy wiecej energii. Dlatego część kobiet ma zachcianki wtedy albo wzmorzony apetyt przed w trakcie lub po menstruacji:) Możesz jesć często w umiarkowanych ilościach i nic ci sie nie stanie, organizm bedzie na bieżaco to trawił. Gorzej jak byś jadła jeden posiłek dziennie:) Ja dziś mam dostać @.. tzn według planu, ale czy przyjdzie? Wczoraj było wkurwienie, dziś jest podminowanie.. czekam:) Przypomniał mi się kawał.. bardzo świński ale ja tylko takie pamiętam:) Wleciała muca do pochwy. Rozgląda się, wszędzie ciemno, wilgotno.. eee to miejsce nie dla mnie - myśli. Ale nie może się wydostać. Próbuje na wszystkie sposoby no i nie daje rady. Zniecierpliwiona mówi: - kurwa.. albo mnie tutaj chuj strzeli albo krew zaleje! Podobno autentyk: kobieta u ginekologa - panie doktorze znowu mam stan zapalny. Na to lekarz... ech wy kobiety to jak pieczarkarnie.. ciemno.. wilgotno... i grzyby rosną:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejmi :-D ale się usmiałam:-D dobre dobre :-D eh...widzisz...tak mi od tego odchudzania zostało chyba ze teraz sie troszeczkę pilnuję:-) bo się w pewnym momencie przestanę kontrolowac i ani sie obejrze a bede na deser wpieprzac torcik z bitą smietaną :-D a wlasnie nie zawsze tak mam ze w trakcie okresu tyle jem. Raz mam raz nie. Różnie to bywa. Raz mnie tak boli głowa ze wymiotuję, a za drugim razem jest spokój. Tak jak np. teraz. zobaczymy co bedzie jak odstawię tabletki. Pewnie masakra:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yasminku- nie będziesz wiedziała jeśli nie odstawisz.. gdybanie nic nie da. Ja tez byłam przerażona a potem nawet jak zaczeło sie chrzanic to nie poddałam się i narazie jest ok mimo ze musze brac jeszcze leki. Grunt to się odwazyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejmi a jakie leki bierzesz? poszłas do ginekologa z tym problemem jak zaczęło ci sie chrzanic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yasmin - to dośc skomplikowana historia, ale już powoli sie prostuje. Cały czas jestem w kontakcie z ginekologiem. Biore luteine bo mam niedomoge lutealną - zamiast okresu plamiłam po 2 tygodnie. No ale kuracje niedługo kończe za 2 miesiące odstawiam leki no i zobaczymy czy coś pomogło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejmi..wiesz....odstawienie tabletek bedzie o tyle dobre dla mnie bo sprawdze czy wszystko jest ok. Jesli będą jakies problemy to po prostu zacznę się leczyc. Im szybciej tym lepiej. Bo pewnie za kilka lat zdecyduję się zostac mamą, Michał tatą a tutaj klops:-O dlatego lepiej zadbac o to za wczasu a nie czekac na ostatnią chwilę. mam rację? :-) i w razie jakichkolwiek wątpliwosci bedę walic do Ciebie jak w dym:-) mogęęęęęęę? ;-) 🌼 dla Ciebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wpadłam wam pomachać. wróciłam z zakupów ale zaraz jade do laryngologa ze szwagierką. B.ona - nadzerka to jak by na to nie patrzec jest dośc poważna sprawa. Mnie straczyło wypalanka po pierwszym porodzie i narazie jest spokój. Została w maire wcześniej usunięta więc jest ju spoko.U ciebie tez będze dobrze. Tak jak mówisz trzymam za ciebie kciuki i jestem z toba:). Wszystkiego naj naj naj dla Beatki 🌼 🌼 to specjalnie dla niej 😘. a co zta praca?? sie dzieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi ty wiesz że jak pisąłam o tych gornikach i rozczulałam się na temat tety w pracy to przyszlas mi na myśl i własnie sobie pomyślałam kurcze przeciez mąz Ejmi jest zawodowym zołnierzem i też ma wysokie ryzyko w pracy. Tak to jest niestety - ale z drugiej strony ktoś to musi wykonywac te zawody no nie?? Ale trzeba być dobrej mysli i przed każdym wyjściem do pracy naszych bliskich pomodlic się o ich bezpieczna prace i powrót do domciu:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziubeczki moje kochane . Zaleciałam tylko przywitać się i pomachać do Was łapką . Po niedzieli już będę miała luzik to na nowo zagoszczę na moim ulubionym topiku. :-) Smutno mi ,że nie jestem za bardzo w temacie!!!! A tak apropo czy ktoś wie co się dzieje z Annah ? - martwię się bo jest w ciąży i coś dawno się nie odzywała:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yasmin - uderzaj śmiało nie masz co pytac:) Jeśli tylko bedę potrafiła to chętnie pomoge i doradze:) Elcia - no niestety ktoś musi wykonywac te zawody. Mój mąż jest z powołania żołnierzem widać że on się w tym poprostu sprawdza.. ale osiwieje jak mi go zabiorą na jakąś misje:( nawet sobie tego nie potrafie wyobrazić:( No ale miejmy nadzieje że tak sie nie stanie. Kaczuchy mieli wycofać nasze wojska z Iraku a nadal organizowane są wyjazdy.. jeszcze żeby to były godne pieniądze za takie ryzyko. To co oni proponują to jest poprostu śmieszna cena za ludzkie życie. Przykre to bardzo że zyjemy w tak podłym.. niewdzięcznym ..zacofanym kraju. Młodzi ludzie giną, rodziny szaleją z rozpaczy i w imie czego? Naszej wojny? Ta sprawa nas w ogóle nie dotyczy! żałość siewe mnie zbiera jak o tym wszystkim myśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yasmin - fajny ten kalendarzyk ale mi coś tam nie działa.. lepiej mieć swój podręczny:) Dziewczyny dziś upiekłam schab. Zrobiłam to pierwszy raz i musze sie pochwalić że wyszedł super, mięciutki, soczysty i bardzo smaczny:) Oj mój zołnierz dziś bedzie się zajadał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b.ona z okazji święta Twojej pociechy 🌻🌻🌻 Idzie misio...Idzie słonik... Idzie lalka...No i konik... Wszyscy razem z balonami... Z najlepszymi zyczonkami... Bo to dzien radosny wielce... Masz juz jeden roczek więcej... 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiuelk27
witam ja dzis chyba sobie w łeb strzele :((( mam dola jak stodola 😭 odezwe sie później ale juz mam dosc byc tu sama wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokika
sorry ze nie na temat ale mam pytanie do yasmin - jak wyglada twoj codzienny jadlospis ze nie przybierasz na wadze? mozesz napisac co jadlas np dzis, wczoraj? pozdrawiam wszystkie szczesliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim.witam was moi mili b.ona.mam dziwne wrazenie ze bedziesz miala ten sam zabieg ,który ja mialam kilka lat temu.byc moze czeka cie to samo,jezelia tak to pociesze cię ze to nie takie straszne.byla to elektrokonizacja czy cos w tym stylu.polegalo to na wypaleniu nadzerki i pobraniu wycinka do badania,w celu wykrycia komórek rakowych.POwiem tak,że zabieg i owszem nie byl przyjemnoscia,bo pomomo znieczulenia czulam dos bardzo bol.PO zkonczeniu bardzo dziwnie sie czulam,bylo mi slabo i krecilo sie w glowie.Anajgorsze w tym wszystkim bylo oczekiwanie na wynik badania wycinka.2tygodnie strachu,ale jednak nic nie bylo-na szczescie.Kochana,życze ci zdrówka i mam nadzieję,ze wszystko bedzie ok.Trzymam kcieki.Córeczce d€ży calusek z okazji urodzin👄 Moi drodzy,pierwszy etap egzaminu mój mąz ma za sobą.0 błedów na egzaminie wstepnym,ale niestety egzamin ostateczny dopiero na poczatku stycznia,bo jest za d€zo kandydatów i terminy pozajmowane.Czyli ciagle potrzebny bedzie nam szofer,ale coż mówi sie trudno.Trzymajcie sie cieplutko,kolorowych snów życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mialam Wam napisac ale nie mam juz sily o tym myslec a tym bardziej pisac wierze tylko ze jutro bedzie lepsze i Wam tego zyczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam! b.ona sto lat dla Małej :) Kurde podobno po dzieciach widac jak szybko płynie czas :) Też mam nadżerke, ale taka która się nie rozwija i lekarz twierdzi, że dopóki nie bedę rodzic to nic z nia nie robimy!jestem pod stałą kontrolą, co pół roku mam robiona cytologię i jak narazie wszystko jest ok :) asiulek ❤️ ejmi kawały swietne :)usmiałam się jak nie wiem co :)Mam nadzieję, że Twoje problemy zdrowotne jaos się uspokoją :) wiesz ja miałam kiedyś chłopaka zawodowego zołnierza!Był dla mnie kims bardzo ważnym!Kiedy byliśmy razem to były chyba misje w Kuwejcie!Matko jak ja sie bałam, że tam pojedzie!!!Straszne!Ale z drugiej strony wiem, że ktos to robić musi!Rozumiem Cię doskonale!Każda z nas chce mieć ukochanego przy swoim boku, a nie gdzieś daleko i jeszcze narażajacego się na takie niebezpieczeństwo! tez nie rozumiem tego co my w Iraku robimy?W imię czego nasi żołnierze tam giną?Za Amerykę???Jakim prawem???Co oni dla nas takiego zrobili, że nasi chłopcy tracą tam zdrowie, życie??? Naprawdę nie rozumiem tego!!! yasmin ❤️ elcia ❤️ fajna ja też bardzo martwię się o Anię!!!JUż nawet nie pamiętam kiedy tu ostatnio zaglądała!!!Napisałam do niej maila ale nie odpisała!Wiem, że jest w ciąży, a po mojej stracie dzidziusia to ja wogóle mam bzika cholernego jesli tylko co jakiś czas znajmoa kobietka w ciąży nie odezwie się i nie napisze czy powie, że wszystko ok !!! Bardzo się o nią martwię!!!Mam nadzieję, że poprostu najzwyczajniej w świecie przestała tu zaglądać (jak załozycielka topiku) a nie, że stało się coś z nią lub jej maleństwem :( thahluant ❤️ - miło, że zagadałaś do mnie na gg, tylko ja tam bardzo żadko bywam :( Brak czasu niestety!Nawet do Was piszę w takich dziwnych porach! kropelka ❤️ dla wszystkich pozostałych dziewuszek ❤️ a gdziez to się podziewa nasz rodzynek??? mylo dla Ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i o zdrówko pytam;-) podbijam listę obecności:) co u was? pozdrawiam!!! :-) 🖐️ Mylo gdzies sie zapodział? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokika
sorry ze nie na temat ale mam pytanie do yasmin - jak wyglada twoj codzienny jadlospis ze nie przybierasz na wadze? mozesz napisac co jadlas np dzis, wczoraj? pozdrawiam wszystkie szczesliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:D Witam w kolejny pochmurny dzień i żeby go nieco ożywić macie ode mnie kawał na dziń dobry:) Żona wraca do domu i widzi na drzwiach kartkę. Czyta: NA SPRZEDAŻ - ŻONA. OSTATNIO MAŁO UŻYWANA. CENA 360 ZŁ. INFORMACJA W TYM DOMU. Małżonka robi mężowi karczemną awanturę: - Nawet nie mam pretensji, że chcesz się mnie pozbyć, ale za takie grosze? Skąd wziąłeś cenę. - Prosta matematyka - odpowiada mąż - 80 kg mięsa po 2 zł daje 160 plus złota obrączka - 200. Razem 360. Następnego dnia mąż wraca z pracy i widzi na drzwiach kartkę napisaną przez żonę: PILNIE SPRZEDAM MĘŻA. OSTATNIO NIEWIELE UŻYWANY. CENA 0,67 ZŁ. INFORMACJA W TYM DOMU. Tym razem awanturę robi mąż. - To ja cię wyceniłem na 360 zł, a ty mnie za jakieś marne grosze sprzedajesz? - Już ci tłumaczę - odpowiedziała dumna żona - dwa jajka po 32 to daje 64 grosze plus 10 cm rurki za 3. Razem 67 groszy. Uf zabiegana jestem jak zwykle ale wczoraj udało mi sie poczytać co tam u Was:) B.ona wszystkiego naj... naj... naj... dla Córci życzę:D Kobietki widzę, ze nadżerka lubi kobiece ciałko bo i ja ją mam, ale póki co nic z nią nie robię, bo moja p. Doktor powiedziała, ze może ona minąć a nie jest niczym strasznym tylko czymś zwyczajnym u kobiety do 24 roku życia. No ale tak czy inaczej na cytologię muszę sie wybrać. Miałam mieć zabieg ale po ostatniej cytologii stwierdziła moja lekarka, ze nie trzeba:) No właśnie gdzie sie podziewa Mylo????? Hop hop Mylo gdzie jesteś???????????????????????????? Odezwij sie. Przepraszam, zę nie odnoszę sie do wszystkich postów ale muszę zmykać dalej. Że też człowiek musi w ciagłym biegu zyć. Koszmar. Aha posytaram sie dziś wysłąć zdjęcia do tych osób których maile udało mi sie zdobyć. Mam nadzieję, ze nie będziecie mieć mi tego za złe. Pozdrawiam i zyczę udanego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Podbijam liste obecności i ide pracować. Dzisiaj w pracy spędzam dzień więc trzeba wydajnie popracować:P. Pozdrawiam was słonka wszystkie ❤️. Mylo zgubułeś się nam po drodze gdzieś???/ Zapomniełeś o kolezankach:(. Kurcze wiecie co coraz bardziej martwi mnie anah, wiecie co co uniej?? Bo ja nie mam żadnego kontaktu innego z nią. Wpadne do was jeszcze w ciągu dnia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja tez podbijam liste obecności i idę wypić kawke i cos przegryźć. Właśnie mi kolega oznajmił, że moze zostanie tatusiem!:D Ale tak na 100% to mi powie po wizycie u lekarza :D bobasekm dowcip super! Rozesłałam go do znajomych i wszystkom sie buźki śmieją o tak :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×