Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiewiorka13

dla odmiany....szczęśliwe mężatki i szczęsliwi żonaci

Polecane posty

Judkall witaj. Nie przejmuj sie co inni mowia, ludzie starsi maja uprzedenia do wszystkich ,ktorzy nie sa biali itp Musisz sprawdzic zeby wiedziec , tak to juz jest ,na wlasnej skorze musisz sie przekonac, w koncu to twoje zycie. Yasmin chcialas pocieszenie to je masz. Ja mialam usuniete 3 zeby. Jakos tak mi poszlo w genach chyba. Cala lewa strona jakas slaba, ale dzieki mojej ciezkiej pracy zostaly odbudowane i od ponad 3 lat nosze mosteknic nie widac. Mam kolezanke ktora tez nosi aparat i tez miala usuwanego zeba,bo inaczej by sie inne zeby nie zmiescily,nie naprostowaly. Kropelko zagladam,zagladam, tylko czasem nie starcza mi czasu zeby cos napisac. Pozdrawiam.Mam nadzieje ze nie zdarlas gardla do konca Elcia, tez sie ciesze ze chociaz wirtualnie moge miec duzo kolezanek z Polski i nie tylko. Z dziecmi tak to juz jest,zawsze robia sobie na zlosc,mowia przykre slowa,ale w glebi serdusza bardzo siebie kochaja. Ja dzis tez juz posprzatalam w domku,ze wzgledu ze wspollokatorzy spali nie moglam odkurzac ,ale za to cala podloge umylam na kolanach. Czeka mnie jeszcze posprzatanie biura z ktorego do was pisze ale jakos nie mam checi hihi Moj polowek jeszcze bedzie musial jechac do pracy no i chyba z planow odwiedzenia znajomych nici, bo bedzie za pozno. Dzien bez kawusi bo jakos kawoszem nie jestem,chociaz lubie sobie wypic w zimny dzien na miescie cosik. Wsuwamy kebaba.Dzis obiad w biurze. Bobasek widze ze prawdziwa zaradna z ciebie rodaczka. Tez bede malowac swoje mieszkanko , jak znajde ludzi ktorzy mi je do tego przygotuja. Kupilam rok temu i do tej pory nie mam robotnikow do remontu. Troszke ciezko jak czlowieka nie ma na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam napisac ze wczoraj farbowalam sobie wlosy na czekoladowy. Ja moze jakas swoja fotke zalacze tu w linku , nie bede musiala kazdej z was z osobna wysylac. Na razie pojedynczo bo nie wiem czy uda mi sie wyslac stronke ze slajdami. http://img241.imageshack.us/my.php?image=p9220056iu7.jpg ja z Beniem, tzn z dzieckiem ktorym sie tu zajmowalam przez 2,5 roku. http://img170.imageshack.us/my.php?image=p9220069zj5.jpg http://img176.imageshack.us/my.php?image=p9220070rb8.jpg Wodospad niedaleko mojego domu http://img204.imageshack.us/my.php?image=maj5bb7.jpg Ja i Moj polowek Karol Na razie to tyle teraz mam czas , i moze postaram sie sciagnac i zmniejszyc kilka z poczty i umieszcze na stronce ze slajdami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejmi--hehe...sprzątając mozna sie faktycznie niezle napocić:) tez miałam na dzis plany nie wiadomo jakie, miałam pocwiczyc ale szlag wszystko trafił:( humor mi sie popsuł, kumpela zadzwoniła do mnie, oblałam pierwsze zaliczenie w budzie i az mnie nosi teraz:( w zyciu nie podejrzewałabym ze dostane dwóje, wyszłam z zaliczenia zadowolona a tu taki wielki KLOPS :-O odechciało mi sie i cwiczyc i w ogóle wszystkiego:( na dodatek zafundowałam sobie dzis głodówke 1 dniową i tak mi kichy marsza grają, ale skoro juz tyle wytrzymałam to dam rade do konca:) ide sie polozyc. Moze jak sie zdrzemne to mi wróci dobry humor....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja się naprawde zmęczyłam tym sprzataniem i powiem Ci Yasmin że chętnie też bym się zdrzemnęła tylko co potem w nocy robić? Zaliczeniem sie nie przejmuj - napewno poprawisz. Ale wiem jak to jest ja też szkolne porażki cieżko trawiłam, raz w życiu nie zdałam egzaminu za pierwszym podejściem i była to dla mnie totalna porażka i nie ważne że poprawke zdałam na 5... niesmak pozostał. Judka - podziwiam Cię że związałaś się z półarabem.. nie wiem czy bym się odważyła na taki krok.. chyba uległam stereotypom - za bardzo bałabym się że ten człowiek mógłby mnie skrzywdzić. No ale Tobie życzę wszystkiego naj naj i oby Ci sie poukładało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotni wieczór:) Udało mi sie zajrzeć do Was:D Oj czyżbym widziałą jakieś mutne minki, jakieś doły. Już pędzę z pomocą i dostarczam łopatki co by te dołki zasypać I--D I--D I--D Mam nadzieję, ze pomogą;) No to łazienka pomalowana:D Ale bez komplikacji sie nie obyło:( Okazało się, że wałek jest nijaki, kolor też nie taki jak należy i musieliśmy pędzić po pigment, czasu trochę zeszło, MM ma jeszcze tochę pracy przy komputerach więc postanowiłąm, że kuchni dziś malować nie będziemy bo przy sztucznym świetle kolor będzie pewnie nie taki jakbym chciała. Kilka dni w tą czy w tą w sumie nie robi różnicy, więc jakoś dam rade i przeprowadzimy się na górę za kilka dni:D Już się doczekać nie mogę:D Normalnie jestem strasznie niewyspana. Marzę o tym zeby iść spać ale jest u nas szwagier, później odwozimy go i pewnie wstąpimy do niego na trochę. Najwyżej usnę;) Jutro mam iść do teściowej (jakoś się nie cieszę) Mamy też jechać do rodzinki i z pieskiem do weterynarza, więc nie wiem czy do Was zajrzę, tym bardziej, ze net strasznie wolno mi działa i denerwuje mnie to okropnie. No w każdym bądź razie zyczę przyjemnego wieczorku:D I pięknego dnia jutrzejszego:D Dla Was Waszystkich przesyłąm całą łąkę kwiatów 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam do was na chwilke korzystam że tata nie siedzi przy kompie:D. Ale zaraz ide napić się kawusi z rodzicami:). bling jakoś nie chcą mi się te twoje foty otwierać ale moze ten komputer jest za słaby. Spróbuje w domciu. Ejmi ja tez dzisiaj sprzatałam i tez się nieźle napociłam. łazienke sperzatałam na samym końcu - niecierpie tego robić.. oki ide wpadne po powrocie. Pozdrawiam. a i witam nową lkoleżankę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z wieczorka dzis moja mala samodzielnie przeszla kilkanascie kroczków :) ale szczescie w rodzinie. :) BlingBling nawet nie mialam pojecia jaka Norwegia moze byc sliczna - zdjecia super mozna sie przy nich zrelaksowac. Smacznego kochana yasnim tak czasami jest na studiach wiesz kiedys pisalymy w trzy egzamin ja pisalam od znajome a znajoma ode mnie i ja dostalam 3 ta co pisala ode mnie 4 a ta nasze źródlo informacji nie zaliczyla ale byla zla ale nic nie moglismy zrobic, biedna musiala zaliczac ustnie a najwiecej sie uczyla a na jakich stdiach jestes ? Ejmi mam nadzieje ze dasz rade dzis odpoczac🌻 Bobasekm widze że z Ciebie zlota rączka :) 🌻🌻🌻 dla reszty kobitek :) zycze mlego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JudkaII u mnie ok juz pocwiczylam wykapalam sie i mam czas dla siebie zaraz włacze sobie muze na sluchawki by malej nie obudzic i sieedze w neciku i kolejny samotny wieczór mi zleci ... a co Ty robisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja siedze sobie na kompie ide sie zaraz wykapc i spac..a czego sama siedzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaraz tez chyba spadam z biura,bo juz to co mialam do poczytania i napisania na necie zrobilam i teraz mi nudno, a nie ma znajomych ani na gg ani na skypie . Wysle tylko siostrze maila i chyba zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JudkoII jestem od 1,5 m-ca sama bo mąz za granica :( tesknie jak cholera spokojnej nocki zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Top znowu ja. wpadam. I mówie wam dobrej nocki i kolorowych snów. jestem tak padnięta ze ide kłaść julke i sama padnę spać:D. Więc jeszcze raz wam życzę dobranoc. i 😘 wszystkie ściskam mocniutko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bling u siebie na komputerze otworzyły się bez zarzutu:D. Rodzice po hyba mają coś nie tak z kompem. Fajne widoczki, napatrzec się nie można:D. Pozdrawiam i cąłuje {kiss]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a to ja jak zwykle ranną porą :) Dziś przede mną wolna niedziela :) Eh fajnie będzie poleniuchować :) A wiecie co?paweł zrobił mi niespodzianke i kupił mi mój wymarzony telefon (nokia, ale nie pamiętam symbolu :) ) W każym bądź razie dokupił mi do niej dostęp do neta :). Ona ma możliwość przeglądania stron www i teraz w każdym miejscu gdzie jest zasięg T - Mobile to sobie mogę do Was zaglądać :) Kurde ale się cieszę :) yasmin - ja miałam wyrywane 2 zęby i powiem tak : dałabym sobie wyrwać wszystkie byle mi tylko nie borowali :) Naprawdę wyrywanie nic nie bolało!!! judkall witaj :) super, że kolejna szczęśliwa dołącza do nas :) BlingBling u mnie otworzyły się wszystkie zdjęcia oprócz tego ostatniego :( Kto chciałby jeszcze moje zdjęcia to proszę podać adres, a wogóle to za chwilkę wyslę do tych, ktorych adres znajdę :) a jeszcze nie wysyłałam :) Ściskam wszystkich mocno :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia poszły :) wysłałam do Asi, bobasekm,BlingBling i Judkall :) jeśli kogoś pominęłam to krzyczeć :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znów ja! Niestety zdjęcia z tego adresu ewka-macius2@wp.pl wróciły :( Napisane jest, że takowy adres nie istnieje :( Kochana jesli chcesz zobaczyc moje zdjątka to podaj inny adresik :) Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki pije wlansie kawke:) pycha..slodka niedziela pelna lenistwa:) moj miso pisal rano teraz pojechal do chorego bratanka juz jutro go zobacze:) co tam u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laboratorium z chemii. Studentka do koleżanki: - Co robisz? - Ekstrahuje... - Naprawdę? Zrób mi dwa... Szczyt cierpliwosci: Puscić pawia przez słomkę. Szczyt odwagi: Zjechać z dziesiątego piętra gołą dupą na brzytwie i jajami chamować na zakrętach. Szczyt szybkosći: Zamknąć tak szybko szufladę na klucz, żeby go jeszcze do niej schować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co wy dziewczyny jeszcze spicie? a ja juz jutra nie moge sie doczekac wszytsko oddam zeby mnie przytulil mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×