Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiewiorka13

dla odmiany....szczęśliwe mężatki i szczęsliwi żonaci

Polecane posty

dokładnie Ejmi, nie ma sie co nakrecac. Co ma być to będzie. Choć ja wierzę ze czasami sny mogą nam coś podpowiedzieć, zasugerować. Czasami tak się zdarza. Moze to byc tez wynik silnych przezyc. Ja po tamtym snie czułam sie okropnie, obudziłam sie zaryczana, serce biło jak oszalałe. A mojej siostrze np. 2,3 mies. przed smiercią taty non stop w nocy wypadały zęby:( noc w noc miała taki sen. Az do dnia wypadku Taty. No i 20 min przed wypadkiem Taty ta krew na ustach mojego siostrzeńca....:-O to musiał być jakis znak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie Ejmi, nie ma sie co nakrecac. Co ma być to będzie. Choć ja wierzę ze czasami sny mogą nam coś podpowiedzieć, zasugerować. Czasami tak się zdarza. Moze to byc tez wynik silnych przezyc. Ja po tamtym snie czułam sie okropnie, obudziłam sie zaryczana, serce biło jak oszalałe. A mojej siostrze np. 2,3 mies. przed smiercią taty non stop w nocy wypadały zęby:( noc w noc miała taki sen. Az do dnia wypadku Taty. No i 20 min przed wypadkiem Taty ta krew na ustach mojego siostrzeńca....:-O to musiał być jakis znak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj co za sny Mi sie dzisiaj snila kolezanka,ta ktora tak sie na mnie obrazila. Snilo mi sie ze jeszcze nie byla po porodzie a juz nosila swojego maluszka, i powiedziala ze do porodu to spowrotem go sobie wlozy . Co za bzdury .... Uciekam,ale jeszce sie dzisiaj odezwe,papaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry... Monia mam nadzieje,ze znalazlas moj wpis odnosnie kropli do oczu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam Odrobiłam sie już z zaległosciami, a teraz zabieram się za bieżace sprawy. Ejmi, przerażające te sny, ale powiem CI jedno. Czasem masz konflikty z tatą, przez jego nadopiekuńcze i podświadomie myslisz sobie \"odczep się\", \"idz do diabła\", choć tak na prawde bardzo kochasz tatę i nie chcesz, zeby odchodził....to sens Twoich snów. Podświadomość sie czasem odzywa wsnach, ale niech Cię to nie przeraża, to normalne. Życzę Twojemu Tacie i całej Twojej rodzinie dużo zdrowia i szcześcia:)Szczesliwej podróży do domku... B.ona- dobrze, ze młoda jest już zdrowa:) a co u Ciebie Słońce, jakoś mało ostatnio piszesz? Bling- widzę, że koleżanka nadal siedzi Ci w glowie:) Kinia, tak, bardzo Ci dziękuję, mam te krople w domu, jeszcze nie otwarte:) Bo kiedys kupiłam, ale nie zaczełam używać, używałam inne.... Jak się czujesz? Wisniowa, gdzie jesteś, martwimy się o Ciebie, wracaj i napisz, że u Ciebie wszystko gra, proszę!!!!! Elunia, where are you??? Miłego dnia M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZIEWCZYNY. Ja wam radzę jedno odnosnie tych snów,a szczegolnie tobie Ejmi.Sen to sen i w chwili kiedy nic sie nie dzieję nie zaprzataj sobie nimi glowy.I tak wierząc w to nie jestesmy w stanie zmienić tego co zapisane jest w ksiedze naszego życia.Prędzej czy póżniej przyjdzie na wszystkich czas.Dlatego radze zyć tak aby jak najmniej zalowac tego co zrobilismy i jak przezylismy nasze życie. Nie myśl prosze o tym co ci się snilo.Pociesz się,że już niedlugo bedziesz w ramionach swojego kochanego i wszystkie smutki i troski odrazu uleca jak za dotknięciem magicznej różdźki.Skup sie głównie na tym,że w koncu będziecie znowu troszke razem i wykorzystaj to na maxa. Sny niestety plataja figla,a to że dodatkowo obciaza sie swój brzuszek na wieczór też niezdrowo wplywa na nasze sny.Wczoraj to usłyszałam w telewizji,wypowiadała się jakaś dietetyczka. A może ten browarek wieczorny splatal ci niemilego figla.Prosze EJMI nie zadręczaj sie i szukaj samych przyjemnosci. Zycze wam pozytywnych mysli na resztę dnia i cały weekend. BUZIAKI DLA WSZYSTKICH. A zauważyłam ,że ktos wpada na inne topiki i sledzi wszystkich .Zauważyłam wczoraj pomarańczę mieszajaca na twoim topiku Yasmin.Ale ktos ma z tego frajde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie myślcie sobie ze juz znowu zniknełam :) Teraz brakuje mi troszke czasu i marze o tym zeby doba sie rozciągnęła troszke :) Julia już maszeruje tzn raczkuje i musze miec oczy dookoła głowy :) Pozatym moje nowe mieszkanko tak mi zajmuje czas ze na wszystko inne brak czasu ;) Ale juz mam umeblowane ładnie i obdekorowane :p Także niedługo juz powinnam miec wiecej wolnego :) Buziaki 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga, my już mamy też skonczkony remont. Zostało jeszcze dopieszczenie mieszkanka, które sprawia nam ogromną radosć, bo w końcu zaczyna to wyglądac tak jak chciałam. Kolorek w kuchni i przedpokoju jest suerancki. Sypialnia z resztą też, więc ciężkimi, małymi krokami finiszujemy. Dzis jedziemy do Leroy Merlin po dodatki do sypialni, zobaczymy. Gawit a jak tam Twoje mdłiości, bardzo Ci dokuczają? Ja z dnia na dzień czuję się lepiej, organizm się przyzwyczaja powoli do nowych warunków:) Niestety mam taką burzę hormonów, że ciężko nadążyć nad tym wszystkim. Ale dnia na dzień jest coraz lepiej. Czuję się swietnie, moja Perełka też. Wczoraj mój mąż wieczorkiem poczytał kilka artykułów w gazecie i zaczyna już mnie rozumieć:) Uwielbiam go! M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia - remonty i dekorowanie mieszkanka sa bardzo fajnie ;) Przynajmniej ja to lubie ;) Najlepszy jest momemnt kiedyw efekcie końcowym widzimy to o czym marzeliśmy od dawna :) Byłam na twoim blogu i musze powiedziec ze jestes bardzo ładną kobietą a razem tworzycie śliczną parke :) Pozatym gratuluje ciazy 🌼 :D Wiem, ze jestem bardzo do tyłu a jednak kazda nowa informacja bardzo mnie cieszy ;) Buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A własnie odnosnie artykułów .wczoraj reklamowali jakas gazetke dla przyszłych mam.Pierwszy numer to jak w sam raz dla was Monia.A może juz go macie.Tam tez zauwazyłam porady dla przyszłych tatusiów. Dobre takie gazetki.To dobre rady dla obojgu . Zawsze pomogą rozwiązac jakies problemy, Jak tam Ejmi samopoczucie,mam nadzieje,że juz nie myslisz o przykrych rzeczach. Kinga to jak twoje maleństwo juz raczkuje,to rzeczywiscie trzeba mieć oczy dookola glowy.Patrz bacznym okiem na swoja pocieche,zeby nic sie nie stalo.Trzeba byc bardzo przewidywalnym przy takich szkrabach. A gdzie cala reszta.Elcia gdzie cie wywaiło kwiatuszku. Yasminko obserwuj bacznie swojego faceta.Widać,że się stara więc jak poczujesz,że to ten czas to wynagrodx mu jego starania.Też nie bądź za chlodna.Pamiętaj o szczęście musicie walczyć razem,mimo przeszkód, cześć cała reszta🖐️ :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka - ja w czasie ciąży tez czytałam duzo takich właśnie gazetek :) Zawsze cos tam ciekawego i waznego dla mnie znalazłam :) Dlatego sadze ze warto je kupowac ;) Co do tego raczkowania to ostatnio zakupiliśmy takie specjalne gumowe nakładki na rogi...A mimo to i tak ciagle mam ją na oku :) Dzis byłam na zakupach i tak mnie cigneło do wyprzedazy...Ale juz ostatnio nakupiłam troszke fajych rzeczy które tutaj były naprawde tanie :) Np. mam piżamke flanelową za 5 E :D I Julce kilka rzeczy za naprawde małe pieniądze - spodenki za 2,49 E i koszulke za 2E :) Czy jakos tak te ceny były :P ...Ale teraz juz trzeba sie trzymac :P Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY,uwaga,byc może jesteśmy zagrożone.Kasuja dlugie topiki.MAM nadzieje,że nas nie ruszą papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest juz mój mąż i lecimy... Co do gazet, to wiem o jaką Ci Kropeko chodziło \"M jak Mama\"...kupię!!! Kinga, będę na pewno Wam opowiadać co i jak w mieszkanku, potem zrobimy zdjęcia i Wam roześlę:) Buziaki dla WAs i życzę WAm wystrzałowego weekendu...a póki co udanego wieczorku👄 M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć myszeczki moje. Bosiuuuu jak ja sie za wami stęskniłam . Niestety miałam problemy z kon pem i mam spore zaległości w czytaniu. Ale nadrobie szybko i znowu będe na bieżąco:D. teraz tylko powierzchownie poczytałam i wiem ze teraz pod obstrzałem bombardowym pomarańczek jest nasza monisia. No cóz najwyraxniej za jakiś czas przyjdzie czas na mnie;P chyba każda misu przez to przejśc;P. Monia - jestem z toobą. masz prawo do humorów bo jesteś w ciązy.. całuje i ściskam [kiss}{ Kinguś - jak dobrze ze wóciłaś!!!!!!!! nareszcie. Nawet nie wiesz jak mi ciebie tutaj brakowało:)) mam nadzieję ze juz nie opuścisz nas na tak długo i ze będziesz z nami czesto:)) Ściskam i całuje mocno :)) jak tam twoja Julka?? ja narazie uciekam Przypomniałam się wam a wieczorkiem znowu wpadne. Całuje mocno papap 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka - z tymi topikami to prawda :( Ja pisalalam od czasu to czasu na innym topiku i tam było około 610 stron i teraz wszystko poszło :( Mimo ze teraz pisze sie na innym temacie to Troche tego szkoda, bo w sumie tak kawał historii był zapisany :( Mam nadzieje, ze tego chociaz nie ruszy nikt.. Monia - no to nie pozostaje nic jak czekac [kwiatek[ na fotki oczywiscie ;) I ja chetnie o mieszkanku poczytam :) Elcia - Tez sie ciesze ze cie \"widze\" :P 🌼 Mi tez was brakowało jednak czas robi swoje...No i Julka rośnie i potzrebuje coraz wiecej uwagi ;) Postaram sie teraz pisac w miae swoim możliwości i czesto ❤️ Dobrze, z e z twoim kompem juz lepiej :) Julcia idealnie i oby tak dalej ;) Nie choruje nie płacze, ale czesto sie śmieje :) I codzien pokazuje nam co nowego potrafi ;) No i musze wspomniec, ze jest taką typową \"córeczką tatusia\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To juz wiem dlaczego mi jeden temat wywialo z obserwowanych. Kinga a ciebie gdzie wywialo? Niemcy czy moze Francja ,Hiszpania? Jejciu ile u nas sniegu. Zima na calego. Dzisiaj bylam w okolicach swojego starego miejsca zamieszkania, tam to jest dopiero sniegowisko. Wrocilismy jeszcze do biura bo oczywiscie jakis agent chce zrealizowac jeszcze przed weekendem swoje zamowienie,to nic ze K konczy prace o 16. Dzis K kupowal bilety szefowi na Osborna, pamietam ze swojego czasu ogladalam o nich filmik,ale jego muza nie dla moich uszu. Koncert dopiero w czerwcu ,ale bilety zawsze warto miec duzo wczesniej bo sa tansze. Milego weekendu dla was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dojechaliśmy szczęśliwie, mój humor też jest już o wiele lepszy, ale przez cała droge do warszawy czułam jeszcze niepokój:O Teraz jakaś kolacyjka i odpoczywamy:) Dziękuję Wam, za wsparcie:) Kropelka🌻 Monia Napiszę coś wiecej w wolnej chwilik. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i doczytałam treściwie wszystkie was:)) Ejmi - zycze powodzonka na kursie. Skarbie trzymam za ciebie kciuki i ja nie \" mam nadzieje\" tylko wierze że zdasz ten egzamin za pierwszym podejsciem. Przecież ty jesteś mądrą kobieta i zdolną. Więc żadnych wątpliwości nie mam :D. Trzyma za ciebie. No i życzę udanego - stosunkowo - weekendu z mężem:D. Całuje 😘 bling - ja widze ze tobie dalej siedzi na koleżanka w głowie i nie daje spokoju. Nie przejmuj się nią tak bardzo... A u nas jest mróz ale nia ma śniegu:( szkoda troszku. gawit - ty nie patrz na nic tylko rezygnuj z pracy albo bierz wolne. Przeciez teraz to jest tylko ważne twoje maleństwo. nie wolno ci dźwigać... SZanuj się i dbaj o bobaska - bo ciocia Ela przez kolano pzrełoży mamusie i natrzaska:P. 😘 kuleczka - buzi wielkie dla ciebie. co tam słychac w wielkim świecie?? Maluch już zdrowy takze dziękuję za troske:D Pytacie wszystkie o moją julke - a więc jest już dobrze. ma co prawda jeszcze nochal zapchany ale już nie tak bardzo jak pare dni temu. No i nie kaszla już tak paskudnie. Więc mozan powiedziec ze jest już prawie zdrowa:)) yasmin - ciesze się że dałaś M jeszcze jedną szanse. Uda wam się wierze w to i mam nadzieje ze M dotrzyma słowa i będzie już się poprawiał.:D. Trzymam za was kciuki i jestem z tobą 😘 kropelka jak rusza nasz topic to napiszemy jeszcze jeden:D. i mam nadzieję ze jakoś się wszystkie znajdziemy:) w tłumie:D. Kurcze też się zaczynam martwić o Wiśniową i jakos bobaska nie widać. Dziewczyny co jest???? A no i gdzie się znowu podziały nasze kobietki thahulnad hello gdzie jestes??? A nasz rodzynek znowu nas zaniedbuje. Oj niełądnie Mylo tytyty:P Ciekawe co tam u asiuli nasze słychac, jak się użądziłą w tej angliii. Nie wiem czy wam pisąłm ale mój maz wrócił z tej malty - zachwycony, odpoczety i taki pełen pozytywnej energii i pozytywnego nastawienia do świata. Podoba mi się to bo teraz ja moge czerpac od niego tą energie :) Całuje was mozno. I życze miłego wieczorka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Kurde Ejmi mi też się kiedys śniło,że umarł mój dziadek!Widziałam go w trumnie i tak mi było źle!Pamiętam ten sen, bo strasznie sie go wystarszyłam!Byłam wtedy mała dziewczynką!No to było z jakieś 20 lat temu, a dziadek żyje do tej pory :) i mimo swoich 85 lat świetnie się trzyma :) Co prawda ma tam swoje problemy no , ale w tym wieku to trudno, żeby był okazem zdrowia :) tym bardziej, że całe życie ciężko pracował na gospodarce! Wogóle często mam takie sny, że ktoś tam umarł i jak narazie (odpukac w niemalowane) wszyscy żyją!I niech żyją 100 lat, albo i dł€żej :) Moniu moje nudności są coraz gorsze :( Dziś mi się nawet zwymiotowało :( i kurde chyba powinnam zamieszkac w toalecie, tak często muszę tam chodzić siku :( To jest strasznie uciążliwe, zwłaszcza w nocy :( Wisniowej napisałam wczoraj e - maila, ale narazie nie odpisała!Naprawdę sie o nią martwię! Elciu miło, że wróciłaś i że malutka lepiej się czuje :) Kinga, Kinia buziaczki dla Was 😘 b.ona napewno ta przeklęta choroba opuściła już Beatkę na zawsze :) yasmin cieszę się, że zdecydowałaś się dać swojemu M ostatnią szansę i w zupełności się z Tobą zgadzam co do tego, żeby mu nic nie ułatwiać :) Niech się chłopak pomęczy :) A swoja drogą to jacy Ci faceci sa nie kumaci!Musiałas mu list napisac, żeby zrozumiał co może stracić! Ale pociesze Cię!Mój P też jest bardzo nie kumaty!Jak mu nie powiem głośno i wyraźnie, że coś tam ma zrobic to tego nie zrobi, choć to jest bardzo oczywiste,np. (banalny) ale zawsze :) powiesiłam pranie, wisiało chyba ze 3 dni :) było juz zupełnie suchutkie!Przychodzę z pracy, pytam Pawła \"zdjąłęs pranie\", a on mi na to \"a kazałaś?\" :P no myślałam, że go uduszę :) kuleczko, a Ty gdzie się dziś podziewasz? Bobasku Ty tez milczysz! Pozdrawiam Was wszystkie moje kochane psiapsiółki :) 😘 😘 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze ,żejeemy.Na szczęście. robimy dzisiaj wypad na naocke na wioske,w rodzinne strony meza,.Jego brat przyjechal na 2 tygodnie zze szkocji.No z żona juz prawie rozwód.Przyjechał do dzieci,a dzieci szczęśliwe ,bo tak jak mamuska juz sie nauczyly ,że przyjazd taty to kasa. Co to robi pogon za pieniadzem.Na codzien to my zalatwiamy jego sprawy finansowe,czyli rachunki za telefon(on jest i tak na nas,a raczej na męza),WysyłaMY ALIMENTY,JAK ON PRZYSLE KASE. mAM NADZIEJE,ŻE ZALATWI TYM RAZEM ZLECENIE BEZPOSREDNIE NA JEJ KONTO I UWOLNI NAS OD TYCH ALIMENTÓW I JESZCZE WPŁAT NA JEGO KONTO. tRZYMAJCIE SIE KOCHANIUTKIE,MILEGO DNIA. PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł mile panie:Dwitam witam🖐️:D jak mija weekendzik??:D, ja dzis planuje poswiecic czas na sprzatanko i nauke, poniewaz w srode mam egzamin:), no wiec bylam wczoraj w fitness clubie zaklepalam sobie pn na 20.00 i pt na 17.00, bede chadzac na aerobik z wielka werwa i mam nadzieje mobilizacja, bede wymachiiwac konczynami i zalewac sie siodmymi potami;)a wszystko to w imie szczuplej sylwetki i super kondycji hihih zobaczymy czy mnie zapal nie opusci po pierwszych zajeciach kiedy to na drugi dzien pewnie nie bede dala rady wstac z lozka z powodu zakwasow;) Kinga witam Cie serdecznie, choc sie nie znamy nawet wirtualnie poniewaz twoja kadencja na tym topiku jest sto razy dluzsza anizeli moja ale macham ci lapka:)wydajesz sie byc sympatyczna kobitka:D, 3maj sie i niech cora rosnie zdrowo:Dbuziak!! Yasmin no widzisz wystarcza zdecydowane kroki i kubel zimnej wody na glowe a facet zmienia sie calkowicie...oby to nie byly obiecanki cacanki....mysle ze twoj M zrozumial swoje bledy i postara sie wszystko naprawic..latwo jest zagubic sie w rutynie i codziennosci ale prawdziwa milosc wszystko zwyciezy nawet najgorsze kryzysy, zycze wam wszystkiego dobrego:D Ejmi podzielam zdanie dziewczyn nie przejmuj sie takimi snami:), mi tez czesto snia sie bliscy lezacy w trumnie itd....i poki co odpukac nic zlego sie nie dzieje, sen w z wypadajacymi zebami rowniez sni sie wielu osobom ale naprawde niewiele osob ma tzw prorocze sny, a gdyby tak wierzyc w kazdy sen to mozna sie zameczyc psychicznie....co ma byc to i tak bedzie trzeba sie cieszyc kazdym dniem:)carpe diem:D Kinia, Monia jak tam wasze fasoleczki??;), prosze poglaskac sie po brzuszkach i pozdrowic swoje malenstwa:D, kiniu ty juz pewnie masz niezla pileczke przed soba i dzidzia na pewno kopie:D, Moniu ty ani sie obejrzysz tez bedziesz miala pileczke przed soba:D, kobiety w ciazy wygladaja pieknie:D bling bling👄 kropelko zawsze tak ladnie potrafisz ubrac wszystko w slowa:Djestes taka nasza topikowa wyrocznia heh:)przynajmniej ja cie tak obieram oczywiscie w pozytywnym sensie:) elcia co u mnie slychac w wielkim swiecie??:D-ano wszystko po staremu ale narzekac nie bede bo i nie mam na co:)tfu tfu:), ciesze sie Elciu ze corcia juz coraz zdrowsza a ty pewnie juz spokojniejsza;)caluski👄 gawitku no widzisz biedactwo ty moje nie omijaja cie typowe ciazowe objawy, trzeba to jakos przebolec:), a dzidzia na pewno urodzi sie silna i zdrowa:Dpozdrawiam:) przytulam mocno cala reszte naszego babinca i zmykam sprzatac chalupke, odezwe sie pozniej :)ciao kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć słońca Wstałam sobie po 10,00, okapałam, zjadłam i wcale nie mam ochoty dalej nic robić:P a tu sprzatąc trzeba blee.. kuleczko - kochanie ja jestem spokojna jeąli chodzi o zdowie córci. Ale dalej przechodze nerwy z księgowym i walcze jak lwica.. Normalnie z tych nerwów to mam już nerwobóle jajników. Codziennie łykam tabletki na ból głowy - migreny na porządku dzienny. On mnie wykończy normalnie. Szkoda gadac. Całuje cię mocno 😘 lece zacząć coś robic pozytecznego bo popołudniu jade na - jak ja to nazywam - dzień kobiet:P. Spotkanie kobiet mamay u nas w kościele. Już się ciesze bo się odpręże i zapomne troche o księgowym. Całuje i sciskam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochane gadułki;););) Ja tylko tak w przelocie,bo zaraz wybieram sie z meżem na zakupowe szaleństwo...:):):)Musimy jeszcze wybrac różne drobiazgi do pokoju dziecka:):) No i upatrzylam sobie super sukienke kopertowa do kolan z dekoltem,w sexy wzorek leoparda:D i skórzaną kurtke z futerkiem:D,wiec naciagne męża...hehehe Zgadza sie Kuleczko moja \"piłeczka\" jest juz spora,kopie non stop,taka wiercipięta z niej ze nawet w nocy mi spac nie daje;)za dwa miesiace rozwiazanie....w tym tygodniu mialam badania,m.in. usg i okazalo sie ze mała waży juz 3042g,dorodna dziewczyna,a co najwazniejsze zdrowiutka:):):)No i od tej pory mąż mówi na nasze kociatko \"mała smoczyca\":P.Lekarz obstawia,ze waga przy urodzeniu to na pewno bedzie powyzej 4 kg a moze nawet 4,5 kg,nic bede Ją odchudzac pozniej:P...no i mozliwy jest u mnie wczesniejszy porod... Ale i tak jestem bardzo bardzo szczesliwa...:D Udanego dnia Wam zycze...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto chciałby bezpłatny żelik antycellulitusowy z nivei :)???? Jeśli ktos jest chetny to prosze o podanie maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:)a moze juz raczej dobry wieczor;),ojj widze ze pusciutko tu, ale rozumiem weekend przeciez:Dodpoczywacie po ciezkim tygodniu spedzacie czas z polowkami z rodzina z dziecmi:), a ja juz posprzatalam pouczylam sie i zasiadlam przed kompa sprawdzic co sie tutaj dzieje:)na razie niewiele ale moze wieczorem cos sie rozkreci:D elciu skarbie ty pewnie plotkujesz w babskim gronie:D, baw sie db milego wygadania sie;) Kinia szaleje na zakupach:D, i jak tam Kiniu oblowilas sie, kupilas upatrzone szalowe ciuszki??;) zmykam kobietki wpadne jeszcze pozniej papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pisałam do Was w południe i teraz patrzę, a tego wpisu nie ma :( Ktos wie czemu?A napewno był, bo jak wysłałam to jeszcze sprawdziłam czy napewno znajdzie się tutaj!Wycieli mój wpis???:( Ale dlaczego???przecież był zupełnie normalny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawit moze to z powodu tych roznych znikniec tematow itp. Widze ze kolezanka od zeliku i tu trafila. Trzeba uzbierac 10 mailow i sie dostanie krem gratis, hm ciekawe ile potem niepotrzebnej poczty bedzie trafialo na skrzynke.\' Pilnuje dzisiaj 3 dziadziaczkow, tzn co to za pilnowanie,raczej czuwam nad ich snem,bo sobie juz smacznie leza w wyrkach. Wrocili z rodzicami z Danii no i tacy byli zmeczeni ze juz w samochodzie w drodze do domu zasneli Rodzice wybieraja sie na karaoke wiec ktos musial im pomoc. Co do tej mojej kolezanki. Porozmawialam sobie z mama tych dzieciaczkow o niej, bo ona kiedys byla ich opiekunka i mieszkala z nimi jakis czas. Prawdopodobnie to ciaza tak maci w glowie, no nic ja jestem cierpliwa ,poczekam. Jak mialam z 13,14 lat snila mi sie smierc owej kolezanki, obudzilam sie ze lzami w oczach. .... To tylko nasze sny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! A ja sobie słucham starych polskich przebojów :) Maryla Rodowicz, Jantarka, Jarocka, Wodecki :) Uwielbiam taki rodzaj muzyki!Pewnie gdybym była sama w domu to darłabym się w niebogłosy :) Absolutnie nie mam głosu, ale uwielbiam śpiewać te piosenki :P I tak sobie nuce pod nosem :P A co tam :P Najwyżej ktoś usłyszy :PI każe mi zamilknąć :P Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×