Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiewiorka13

dla odmiany....szczęśliwe mężatki i szczęsliwi żonaci

Polecane posty

Ejmi, ja uwielbiam lody, ale słyszalam, że teraz powinna je ograniczać. Nie wiem jak zniosę lato bez lodów....? M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia - powiem Ci że ja mam takie napady na lody nieraz moge całe lato nie jeść bo nie mam ochoty ale na wiosne mi się tak zbiera smaczek:) Ale ja lubie z owocami i najlepiej z bitą śmietanką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.... Ja dochodze do siebie po wczorajszych problemach...Jednak bez lekarza sie nie obylo,mialam takie zawroty głowy,ze nie moglam ustac na nogach,robilo mi sie ciemno przed oczami doslownie...lekarz stwierdzil nagly spadek ciśnienia,wiec cała noc z mężem spedzilam w szpitalu na izbie przyjec....:( Chcialam Wam tylko dac znac,ze nic juz nie grozi mojej Malutkiej (mam nadzieje)... Rozpisze sie pozniej,co i jak bylo przyczyna....teraz sie klade, musze duzo odpoczywac...wiec położe sie na chwil kilka Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia cieszę się,że nie stalo sie nic poważniejszego.Dbaj o siebie i o swoje maleństwo.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konia - odpoczywaj jak najwięcej cóż takie przygody w ciąży to nic dziwnego, może powinnaś bardziej się oszczędzać. Jeszcze tylko 2 miesiace i Twoje Maleństwo już będzie z Wami, zatem duzo zdrówka zyczę i spokoju!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I oczywiscie nie Konia tylko Kinia;) pierdoła ze mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniu ja tez sie ciesze, ze wszystko ok! tak kochana odpoczywaj jak najwiecej Elciu pytalas czy pracuje, a no nie pracuje!I musialam zrezygnowac ze szkoly angielskiego :( zajecia jak dla mnie byly zbyt wczesnie :( ja akurat w tych godzinach to jestem nie do zycia przez poranne mdlosci :( Mam teraz duzo czasu to bede sie uczyc sama! Ciekawe na ile wystarczy mi zapalu :) bobasku milo, ze sie odezwalas :) I Kubus tez bardzo mi sie podoba, ale moj Pawel ma jakies zle skojarzenia z tym imieniem, wiec raczej odpada :( Ostatnio myslalam nad Jasiem :) kurde musze sie zaopatrzec w jakas ksiege imion meskich :) bo mam przeczucie, ze to bedzie chlopiec :) wiecie szukalam Wisniowej na wrzesniowkach! widzialam, ze sie tam udzielala, ale tam tez zamilkla :( Naprawde martwie sie o nia! co do annah to ja mam jakies zle przeczucia, wiec byc moze to co tu ktos o niej napisal jest prawda! kolezanko badz kolego annah powiedz jej, ze martwimy sie o nia! pozdrawiam cala reszte :) PS. Ejmi, Monia ja tez lubie lody :), najbardziej owocowe z jakims likierkiem :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhh_
Gawit twoje przeczucia co do annah sa sluszne....spotkalo ja wielkie nieszczescie... czasem ufamy bezgranicznie,a i tak ktos łamie nam serce i burzy plany... byc moze ona sama do was sie odezwie,jesli bedzie miala sily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże... jeśli to jest prawdą co piszecie o annah to ja.. nie mam już pytań:( Jak można zostawić kobiete w ciąży? Nie.. mi to się w ogóle w głowie nie mieści! Gawit - wiesz .. jeśli odpowiednio się nastawisz do nauki jezyka to nauka pójdzie Ci jak spłatka, poprostu robisz to dla siebie a dla siebie człowiek wiele wiecej chce, nie robisz tego dla ocen tylko po to zeby ułatwiło Ci to zycie. Mój T ma super podejście teraz kiedy jest na kursie uczy sie bardzo systematycznie i lubi to robić, widać że sprawia mu to radość.. druga sprawa jest taka że on ma zdolności językowe wiec ta wiedza mu nie ucieka tak szybko. No ale w każdym razie grunt to podejscie:) Wiec życzę samozaparcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna annah :( Matko dlaczego na ziemi są tacy padalcy???? Jak można tak bardzo skrzywdzić druga osobę i to jeszcze w takim stanie|???? chyba nigdy nie zrozumiem tego świata :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No naprodukowałyście kobietki. Ale rzezcywiscie ten dzień dzisja jakiś smętny jest. Gawit - dobrze ze zrezygnowałas z pracy - teraz musisz duzo odpoczywac i nie przemęczac się. Kiniu - ciesze się ze już wracasz do normy. Odpoczywaj i pilnuj się :) Kurcze - to chyba rzeczywiście poważna sprawa z nasza anah. Az wierzyć mi sie nie chce. A moze jednak jest nadzieja że to nie prawda.Było by fajnie. Ejmi - ja tez mam dzisja jakiś smutnawy i porabany dzien. to chyba pogoda tak dziaął beznadziejnie. Byłam dzisja z dzieciakami w Komnacie solnej. dzieciakom bardzo się podobało. Miały łopatki i foremki i pzresypywały sobie kamyki solne:) relaks piękny. W piatek następny seans. Narazie pozdrowionka wam slę i buziaki. Wpadne potem.😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś też jestem przymulona ale bardziej dlatego że mi brakuje towarzystwa:O Ale potem bede miała wieczorne \"atrakcje\" Koleżanka która mi zostawiła kotka pojechała do warszawy z kolegą na koncert, facet zrobił ją w balona i ona dziś już wraca. Prosiła mnie żebym po nią wyjechała na dworzec, a że ja nie mam swojego auta to musiałam wziaśc jej auto. Wiec właśnie zrobiłam jej pilota w domu w poszukiwaniu dokumentów i kluczyków no i mam jej auto pod blokiem. Dziś pewnie się upijemy.... powód jest:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRANOC! Mam nadzieje,że ta cała reszta nie zaglada do nas z innych powodow niz Annah. Jeszcze Ewcia mi sie przypomniała,była tu trochę i nic od niej nie słychac.:( Boże jak to szczęście czasami bywa ulotne. Ale wierze w to,że ten smutek jeszcze zostanie wszystkim,bez względu na powod,wynagrodzony. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą Koleżanka poszla juz do domku, a ja zabralam sie za zmywanie i gotoanie, pałaszuje właśnie spaghetti z brokulami wg przepisu mojego męża:) Ja sie nie wypowiadam na temat Annah, poczekam na jej osobistą wypowiedz... Gawitku, to dobrze, ze nie pracujesz, jak opisywałas warunki swojej pracy, to łapałam sie za glowę...j pracuje, ale to zupelnie inna praca. Z reszta nikt nie pozwoliłby normalnie mi dzwigać, a co doiero teraz.... Jezyka najlepiej sie nauczysz, jak wyjdziesz do ludzi, tzn bedziesz zmuszona, bo nie raz trzeba kogos o cos poprosić, o cos spytać. POwinnaś jak najwiecej spacerować. Ja chodzę do pracy na piechotę, czesciowo dojeżdzam jednym autobusem, a potem na piechotkę- to sugerowal lekarz, gdyż mam siedzaca prace przy biurku. Z resztą gdybym byla na L4, to obok siebie mam park i mam gdzie spacerować. A jak sie czujesz poza mdlościami? Mnie dopadaja w najmniej odpowiednim momencie. A o której te lekcje masz? Bo ja jestem codziennie o 6 na nogach, z tym, ze po pracy obowiazkowo dzemka, bo zasypiam na stojaco. Byłam dziś w sklepie z odzieżą ciażową, rozmiary juz od 34, wiec znajdę cos dla siebie. Bardzo mnie to ucieszyło, bo ciuchy ciażowe do tej pory kojarzyły mi się z workami i dzinsowymi ogrodniczkami, a tu spódniczki, spodnie w kant, bluzeczki, garsonki, wow!!! A ceny- masakra. Muszę so bie kupić 2 staniki, ale to juz na cały okres ciaży i do karmienia. Kazdy po 120zł. I nie jakieś z Triumpha, zwykle! Czekają mnie spore wydatki....i to sam początek! Ejmi, ja najbardziej lubię lody waniliowe i orzechowe, nie musi byc zadnych dodatkow- rozkoszuje sie smakiem lodów. No to udanego zapijania robaka z koleżanką- widzisz, czasem faceci nie są w stanie sprostać wymaganiom kobiety. Może kolezanka za duzo oczekiwała, a koleś sie wystraszył i uciekł z podkulonym ogonkiem....? Kinia, jak sie cieszę, ze wszystko juz dobrze, martwilam się- widzisz teraz musisz uważać, widać maleństwo się zbuntowalo. Chętnie bym cos wysłała wszystkim ciężarnym, ale nie mam Waszych adresow domowych....mam fantastyczne słuc howisko o tym co fasolka myśli i czuje w łonie matki- jest zabawne i bardzo wzruszające.....ja to słyszalam pierwszy raz 20 lat temu, wiec być moze się z tym spotkałyście? Spokojnie w ten sposółb mozna uswiadamiać dzieci i samych siebie- przyszlych rodzicow.... Kropelka, a ja myślę, że prawdziwa młosć zwycięża wszystko (Amor Vincit Omnia), tak uskrzydla, że mozna góry przenosić.... Dobranoc, śpijcie słodko!!! M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam powiedziec wam dobranoc:) Monia - no sklepy i odzoeż ciążowa cenami szokują. Ja się obyłam bez takich rzeczy. Dałam sobie rade. spodnie, bluzeczki i sweterki od mamy mojej miałam bo ona jest troszeczke szerszai mnie idealnie pasowały na ciąże:). odnośnie stanikó to tez dałam se rady bez specjalnych. Ja tem jestem mało wymagająco i jakoś nie miałam nigdy głowy do takich zakupów. Wolałam tą kase pzreznaczyć na coś dla malucha. Ciąża stan przejściowy wiec nie wydawałam zbyt duzo kasy a maluch potrzebuje łoooooj - sporo rzeczy. Ale to sama prztyjemnośc iśc i wydawac kase na ciuchy dla dzieci. Ja maiałm i mam do tej pory chopla na punkcie czapek dla moich dzieci. po prostu czapek mam dla dzieci od zatrzęsienia. Normalnie moje dzuiecko mogło co godzina w innej czapce chodzić;P. Zboczenie co nie:P Ale taka juz jestem. To znaczy innych rzeczy tez miały duzo ale tego to u mnie całe reklamówki hihihi. Lece spac. Dobranoc słoneczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zyczę Wam dobrej nocki :) Moniu poza mdłościami to czuję się tak sobie :( Ciągle jestem zmęczona i nie wyobrażam sobie wstawania o 6 rano :( Wstawałam tak jeden tydzień do pracy, a potem na przerwie zasypiałam i wogóle byłam nie dożycia :( Lekcje były o 9.00, a dla mnie to akurat czas na wymiotki :( tak od 9.00 do 10.00 to sobie spędzam w łazience :( Cieszę się, że Ty czujesz się dobrze!Jak widać każda z nas inaczej przechodzi ciążę!Ja mam to po mojej mamie!Ona też bardzo źle znosiła ten okres :( Chociaż mnie cieszą te mdłości, zmęczenie, senność, bo wiem, że to są objawy ciąży i wiem, że z dzidzią jest wszystko dobrze!No taka mam przynajmniej nadzieję! Co do odzieży ciążowej to tutaj jest też dość droga w porównaniu z innymi ciuchami!Niestety ja się bez niej nie obejdę ze względu na swoje kształty!Już noszę dość duży rozmiar, a więc obawiam się, że jak urośnie brzuszek to się już w nic nie zmieszczę :(Ale nie zamierzam dużo kupować!Jedną sukienkę i jedne spodnie, do tego jakieś ze dwie bluzeczki - to tak na jakieś ekstra wyjści :) !po domu świetnie sprawdzają mi się dresy i zwykłe podkoszulki! Poza tym ostatnio udało mi się kupić super bluzeczkę (co prawda na lato), ale jest taka, że wejde w nią nawet z brzuszkiem :P i zapłaciłam za nią tylko 6 funtów!W tym sklepie co ją kupiłam było jeszcze troszkę takich bluzeczek, więc może nie będę musiała wydawać na ciążowe!Aczkolwiek napewno muszę kupić spodnie i sukienkę w sklepie dla ciężarnych! Chciałabym czasami ładnie się ubrać! w końcu jestem kobietą i lubię wyglądać ładnie i elegancko :P Buziaki i jeszcze raz dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem wstawiona.. wieć ide spać... dobraaanoc:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam na chilkę WAs poczytać, bo wlaśnie sie skonczylam rozliczać(PIT-y 2006) :) Co do tych ciuszków, to własnie chodzi o cos do pracy i na jakieś wyjścia: komunia 20 maja i impreza urodzinowa babci w lokalu 19 sierpnia. Trzeba jakoś wygladać. Elciu 🌻, bez stanika nie da rady. Mimo, że jestem szczupła pod biustem (70 cm- moze teraz 75), to miseczke noszę C, a czuję, ze juz sie powiekszyly- a to dopiero początek. Staniki juz mnie uwierają....a muszę kupic przynajmniej 2 kolorki (biały i czarny). Jakąś sukienkę, 2 bluzeczki, 2 spodni, 1 spódnicę.tak sie składa, ze te ciuchy są takie zgrabne i naprawde dobrej jakości. Tyle że bluzeczki sa tam za 135zł. Slyszalam, ze w sklepie H&M mozna kupic ciuchy ciążowe- wybiore się jutro. A jedne spodnie musze kupic na już- 150zł- masakra. Wyprawkę mam cała u mojej babci- ciuszki po moim kuzynie- niektórych jeszcze nie zdażyl załozyć, z metkami....wiec sie nie martwię. Mojej siostrze też sie spoźnia @. Test wyszedł negatywnie, jutro ma potwierdzić testem z krwi. A jak sie okres nie pojawi to szybkosciowo do lekarza, zeby wykluczyć ciażę pozamaciczną....Martwi mnie to, bo ona ma @ zawsze regularnie co 28-29 dni...ciekawe! Yasmin, a jak Twoja siostra? aka mloda dziewczyna, powinna zadbać o siebie... BObasekm 🌻 Bling👄 Kuleczka 🌻 Kropelka 👄 B.ona🌻 Ejmi, dla Ciebie kefirek na rano:D Mylo, łobuzie, gdzie sie podziewasz? Kinga_23🌻 Kinia👄 Gawit 👄👄 (jedno dla Ciebie jedno dla Fasolki) Wszystkich, których pominęłam, bardzio przepraszam- jestem padnięta.... Dobranocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny moje kochane 🌻... Dziekuje za pamiec i za troske o mnie i mojego maluszka.Juz jest wszystko dobrze,ale co sie strachu najadłam:O...Mam sie oszczedzac,zero jakiegokolwiek wysiłku fizycznego,wiecej jeść,\"odpoczywac,odpoczywac i jeszcze raz odpoczywac\"....jak to powiedzial lekarz,bo bedzie wczesniejszy poród.Ja od poczatku mam ciąże podwyzszonego ryzyka no ale w ostatnim czasie tak dobrze sie czułam,ze troszke sie zapomnialam i byly skutki....A nie wybaczyłabym sobie gdyby cos sie stało dziecku z mojego braku ostrożności.Mój mąz jest teraz cały czas ze mną w domu,i nawet filiżanki z herbatą nie pozwała mi podnieść:) Monia dzikuje Ci za buziaczki dla mojego Skarba...oczywiscie je odwzajemniamy 😘 Ty tez na siebie uważaj i dbaj o malenstwo. Gawit dla Ciebie tez przesyłam buziaka ode mnie i mojej córci 😘 Do Anglii pewnie dlużej bedzie leciał;) Poruszyłyscie kwestie ciuszków ciążowych...ja w ciązy duzo nie przytyłam,własciwie sylwetka mi sie nie zmienila w ogołnym zarysie.Wiec wchodze w wiekszosc swoich ubran,nawet ostatnio mierzylam swoje biodrówki,i o dziwo w biodrach nie przytylam,dopinam sie...JUPI;)Ale wszystko co jem idzie w brzuszek i dziedzie,wiec mam z przodu duuużą piłeczke...Musialam calkowicie za to wymienic bielizne,zwlaszcza staniki...przed ciąża nosiłam 75B,a teraz jest 80D:P...ale niemialabym nic przeciwko gdyby taki rozmiar biust mi zostal po ciąży...hehehe;) Pozdrawiam Was cieplutko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny... dzis wyglądam jak Klapouchy.... dopiero wstałam, suszy mnie jak diabli.. jak to cudownie mieć słaba głowę do alkoholu. Wypiłam troche ponad 2 lampki wina.. ale to wino było mocne i mnie nieźle trzepnęło. Teraz chyba musze zrobic sobie jakaś kawe co? Ja kawy nie pije wcale bo mam za wysokie ciśnienie do kawy.. wieć moze nie powinnam pić bo mnie jeszcze zmuli.. Cholera jasna nniepotrzebnie tyle piłam... i do tego jeszcze nie wiem jak się leczy kaca. Zazwyczaj nie mam kaca bo zaraz po upiciu ląduje w kibelku i witam szuwarka, wczoraj mnie ścieło z nóg i usnęłam błyskawicznie.. no i dziś kac... Dobra idę się pluskać.. jest mi źle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane, sporo napisalyscie, nadrobie zaleglosci pote, a teraz jestem u mego Mi zaraz jade szybko do domu a raczej do babci ktora mieszka kilka domow ode mnie bo stan mego dziadka jest juz bardzo zly i to pewnie ostatnie godziny albo dni zycia:(, okropna jest starosc...bardzo przykra...zmykam odezwe sie pozniej papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceść, czołem... Ejmi, zacznij dzień od soku z cytrusów (najlepiej swieżo wyciśniętego)- vitamina C. Nie bierzkąpieli, weż chłodny orzeżwiający prysznic najlepiej z żelem o apachu cytrusów- taki pobudzajacy. Potem lekkie sniadanie i moze być kawa, ale w Twoim przypadku proponuję słabą i koniecznie slodzoną (węglowodany). wywietrz mieszkanie, zeby dostarczyć tlenu orgznimowui, lub wybierz się na krótki spacer. Jeśli będzie Cię bolała głowa, weż ibuprom- można lączyć z alkohole, który jak widać jeszcze się nie wypłukał. Powodzenia! Kinia, też myślę, że inwestycja w stanik to dobra inwestycja, tym bardziej, ze mam zamiar conajmniej 6 miesięcy karmić piersią, a jak dam rade, to dłużej... Jest tylko 1 sklep w Katowicach z takimi ciuchami- Dziewczyny, jeśli nie macie pomysłu na business, to właśnie WAm go podsunęłam....zorientujcie się w okolicy jak to u Was wygląda i wierzcie mi mają kosmiczne ceny.....da sie na tym zarobić, szczególnie teraz, gdy wyż demograficzny z lat 80-tych zaczyna zakładać rodziny..... Miłego dnia! M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie Monia,ze stnaniki to dobra inwestycja dl akobiety w ciazy...w kocu piersi nie moga byc nigdzie uciskane,w jakims zamalym staniku.Ja zamierzam karmic dziecko conajmniej rok,a jak bede miala pokarm (a po wielkosci biustu,przypuszcam,ze bede miala;) ) to nawet dwa latka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia - dziękuje Ci Kochana za rady, właśnie wzięłam chłodny prysznic (jak co rano)no i mam żel cytrusowy wiec wszystko się zgadza w zaleceniach:) Kawe jeśli juz pije to bardzo słabą i słodką z duża ilością mleka, śmieje się że zawsze sobie robie latemachiato;) Co do śniadania no to nie mam na nic ochoty moze później, zaraz ide też na spacer do kiosku po gazety:) No ale najpierw suszenie włosków make-up i może jakos bede wyglądać;) Kuleczko - bardzo przykrta sprawa z dziadekiem:( Daj prosze znać jeśli będzie c oś wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi skarbie wypij sobie magnez.Alkohol go wyplukuje,więc musisz wyrównać go w organiżmie.My z męzem zawsze po imprezkach lykamy magnez,choć wlaściwie kaca nigdy nie leczylam,bo nie miałam. A ten soczek to najlepiej wycisnij ze świeżej cytrynki na szkalanke wody.Nawet 2 cytrynki.Dodaj odrobine miodu dla lepszego smaku. Śmiac mi sie chce,bo kiedys podalam taki sposób swojemu kuzynowi jak ledwo co żyl.Dodal sobie jeszcze odrobine octu jablkowego do tej mieszanki.No i w chwilę po wypiciu zawital do ubikacji.PO czasie byl świeżutki.Jednak te cytrynki skutkują:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć kobietki;) Ejmi - najwazniejsze że wieczór się udał i imprezka tez. Wyluzowałas się i o to chodziło przecież:) A stan po alkoholowy przejdzie:) Monia - ja się zgadzam że trzeba mieć w czym chodzic. trudno zeby wyglądac jak kopciuszek - przeciez ciąża to super stan i tzrba być eleganckim. ja tylko mówie że miałam takie szczęście że nie było potrzeby kupować rzeczy. W moim przypadku:). ja podobnie jak Kinia - wiele nie przytyłam. Wiuęc mieściłam się w ciuchy moje a reszte brałam od mamy. A co do staników to powaliły mnie ceny tych stanikó i poprostu kupiłam sobie takie jak kupuje zwykle tyle ze rozmiar większe. I jakos nam się odało wykarmić się:) Masz szczęście z tą wyprawka. Ja też miałam bardzo duzo po siostrach i po mojej znajomej i w zasadzie to wiele nie kupiłam.A pozatym to jak ktoś przyszedł Julke oglądac to zawsze jakiś ciuszek przyniósł. najgorsza sprawa była z pampersami. Paczka pieluch szła na dwa tygodnie - albo i częściej. to jest dopiero pozeracz kasy. sara była chowana na tetrowych pieluchach - wtedy dopiero pampersy wchodziły i zakładało się je dziecku na spacerki albo na noc. A Julek - wygodnie ale drogo. cgociaz jakby człowiek policzył - pieluchy tetrowe, pranie, proszki, woda, prąd i jeszcze prasowanie to tez wczale taniej nie wychodziło. A roboty od groma. A tak wygodnie, czysto i nie musisz stac przy zelazku i prasowac godzinami pieluch. Kinia ja tez bardzi chciałam zeby został mi rozmiar biustu taki jak podczas ciąży i karmienia - ale niestety - muszę cię zmartwic. Po karmieniu biust maleje. I to nie jets tylko moje spostrzeżenie. Ale wam zazdroszcze mamuśki. ja chyba tez już zaczynam tęsknić za takim amłym bpbaskiem w domu:) Chyba będę częstym gościem mojej siostry:P. lece na kawe do teściowej. Potem wróce poklikac. Buziaki dla was wszystkich i buziaki dla naszych małych brzuszków - i tych trochę większych też:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi- Kropelka ma racę z ta cytrynką i miodem, ja nie sugerowałam, bo sama nie mogę gos stosować- mam uczulenie na rózne roślinki, dlatego o miodzie mogę zapomnieć! Co do magnezu, to waro go wypić zanim się połozysz spać. Taki musujacy. Dzis polecam gorzkią czekoladę. Miłego dnia Dziewczyny, wracam do swoich obowiązków biurowych:) M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuleczka, daj znać jak Dziadek, mam nadzieję, ze to falszywy alarm...? M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia - moja Julka jest wykarmiona przez 20 miesięcy. I w zasazdie to dalej mogłabym ją karmić ale dziecko już potem jest za duże i uważałam ze to najlepszy czas odstawić. Było troche problemów bo ona bez cycusi nie umiała zasypiać ale jakoś przewalczyłyśmy. tylko nie wiem która z nas bardziej cierpiała ja czy ona. Bardzo mi brakowało pzrez długi czas tych chwil kiedy obie leżałysmy i taki spokój był i relaks. Ale co za duzo to niezdrowo więc należało przerwać:P. karmcie dzieciaki jak najdłuzej - dzieci nie chorują. A ile zaoszczędzi się na mlekach, smoczkach i butelkach:P. hihihi. I zas wszystko sprowadza się do kasy. ja to chyba jakas sknera jestem normalnie. Nic tylko bym oszczędzała:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×