Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiewiorka13

dla odmiany....szczęśliwe mężatki i szczęsliwi żonaci

Polecane posty

Kiniu mam nadzieje, że wszystko jest u Was dobrze! Odezwij sie do nas jak tylko będziesz się czuła na siłach! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Kinia mam nadzieje że to nic poważnego, może coś zjadłaś i Ci zaszkodiło:( Trzymam mocno kciuki zeby wszystko było dobrze! Daj koniecznie znać co i jak! A co do imion no to oczywiście jest to sprawa bardzo indywidualna zalezy co sie komu podoba i innym guzik do tego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia nie ma co się zastanawiac nad lekarzem.Mam nadzieje,że sie zdecydowałaś na wizyte.W twoim stanie to nienormalne,tak nagle żeby sie zmienilo. Ufam,że z wami jest ok i nic groznego sie nie stało. Odpoczywaj duzo i zrezygnuj z większego ruchu.Dbaj o siebie slonko Bling a co maja oznaczać te liczby.Domyslam sie,że to daty.Może zdradzisz co oznaczaja. Przepraszam,jeżeli jestem zbyt wscibska.Jeżeli to tajemnica to wycofuje pytanie. czolem cała reszta🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko te daty to nie u mnie tylko u naszej Eli Domyslam sie ze 1995 to slub, 1996 to narodziny Julii 2004 narodziny Sary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się wydaje, że narodziny Sary to 1996, a narodziny Juli to 2004, ale może się myle :) Elciu oświeć nas szybko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️MYLO? 🌻YASMIN? 🌻BOBASEK? 🌻Wiśniowa? 🌻B.ONA? 🌻KINGA? 🌻THAHLUANT? 🌻ASIA2006? 🌻FAJNA? 🌻AXXK? 🌻ALEX? 🌻GRZESZNICA M? 🌻ASIULA? 🌻JUDKA? 🌻.......i inne :(:(:(:(:(:( Widzicie i le zagubionych w akcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie to u Elci. Bling sorrry.Tak jakos wyszlo. Dzieki za oświecenie:D:D Całuski👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annah tez
trzeba zaliczyc do zagubionych w akcji...pamietacie ja jeszcze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietamy i dlatego napisałam ,"i inne" Brakuje ich wszystkich.Byloby jeszcze weselej jak bysmy wiedzieli,że ich szczęście nie omija i ,że dobrze się maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annah - też ciężarna od dawna się nie pojawiła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już właściwie nie ciężarna,bo miala termin na styczen. A już mamy luty,a jej od dawna nie słychować 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to można ją zrozumieć teraz dzieciaczkiem się zajmuje:) Poprostu z czasem można się odzwyczaić od pisania na forum.. miejmy nadzieje że zaginieni w akcji są nadal szczęśliwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annah tez
Podobno mąż ją zostawil,gdy byla w zaawansowanej ciąży...to straszne,ze takie cos ja spotkalo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku! Skąd masz takie informacje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO za bzdury!!!!!!skąd takie wiadomości??????? 🌻🌻🌻🌻🌻 to dla tych wszystkich których tu dawno nie było:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane psiapsioly🖐️ tworzycie sporo wpisow milo sie je czyta:D, widze ze rozgorzala dyskuska w kwestii imion:)ja uwazam ze przy wyborze imienia trzeba sie kierowac przede wszystkim tym aby nie skrzywdzic imieniem dziecka...tak jak moja kolezanka ma na pierwsze imie Jozefa.po babci...bez przesady:o...ja rozumiem sentyment ale Jozefa??...na drugie ma Kamila wiec na szczescie wiekszosc osob zna ja pod drugim imieniem...poza tym imie powinno pasowac zarowno do malego dziecka jak i do doroslego, powinno sie ladnie zdrabniac...w sumie rozumiem ze wybor imienia to indywidualna sprawa dlatego nie oceniam waszych wyborow choc wiekszosc imion bardzo mi sie podoba:), ja dziewczynce dalabym Oliwia, Natalia lub Julia, a chlopcu szymon:) jak sie czujecie nasze przyszle mamunie??:)mam nadzieje ze typowe ciazowe dolegliwosci nie daja za czesto o sobie znac:), moja bratowka ma wyniki w normie tylko ostatnio przestraszyla sie troche bo miala dodatni wynik w badaniu toksoplazmozy..ale miescila sie w normie co znaczy ze moze cos gdzies kiedys bylo ale teraz nic nie zagraza dla plodu:)termin ma na 4 pazdziernika wiec podobnie jak gawit:),Kinia,Monia,Gawit caluje mocno poglaszczcie brzusie ode mnie👄 Yasmin co u Ciebie?? jak sprawy z M?? napisz prosze bo troche sie martwie, buziaki:* Ejmi nasza Emilijo lilijo:D jakos mijamy sie na gadu, mam nadziemy ze klikniemy niebawem, pozdrawiam:) coraz bardziej staje sie realna wizja rozkrecenia mojego malego interesu;)ciesze sie bo dosc mam siedzenia w domku, na razie nic wiecej nie powiem nie chce zapeszyc jak tylko dalej wszystko sie rozwinie nie omieszkam sie pochwalic:) a pogoda w Bialymstoku mnie zalamuje...przedwczoraj rano taka zamiec sniezna opanowala miasto:o..zima w pelni...dzis to wszystko sie topi i jest jedna wielka chlapa siezno-blotna..czulam jak mi woda w butach chlupala brrr...oby do wiosny:) jestem padnieta po dzisiejszym dniu...na uczelni zaczal sie przedmot pt kultura plastyczna...siedza osoby dobiegajace 30 (bo rozne roczniki uczeszczaja na studia) i bawia sie w wycinanki rysowanie heh dziwnie sie czulam..ostatnio takie rzeczy mialam w podstawowce...ale coz jak mus to mus...w koncu bedzie z tego zaliczenie... Elcia👄 buziaki wielkie przesylam wszystkim i lece juz lulkac bo powieki same opadaja:)db nocki i kolorowych snow:)papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annah tez
Utrzymuje z nia kontakt i utrymywalam stad wiem....Ale niechcialabym bez jej zgody i wiedzy pisac o szczegolach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka - bling mnie rozszyfrowała:P. z tą tylko mała rużnicą zę najpierw była sara a potem julka. Ale to pewnie tylko czeski błąd:D. Trzy najważniejsze daty w moim życiu:D. Kiniu - słoneczko mam nadzieję ze to tylko jakieś zatrucie maleńkie. Trzymam kochanie kciuki i daj znać zaraz jak będziesz cokolwiek wiedziec. Mam nadzieję ze poszłas do lekarza....😘 kuleczko - skarbie kochany mnie sie tak zal zrobiło że ty ostatnio sobie pobalangowałaś ze własnie siedze przy piwie:P. dobre nawet tylko szkodac ze musze sama je pić bo mój Misoek jest na spotkaniu z delegatem z Olsztyna. i sama sobie pije piwo i klikam do Was. Ale humotek już amm lekki i już mi wszystko jedno i oczka mi się zamykają;P. Mnie naprawde duzo nie trzeba zeby mieć faze hihihi. Wystarczy pól piwa. ja mam strasznie słabą głowe. A co do twojego palu z interesem to jedna dobra rada - albo raczej moje życzenia dla ciebie - DOBREGO KSIĘGOWEGO CI ŻYCZĘ!!!!😘 i ściskam mocno:D. gawit - mam nadzieję że oświciłam Was:P. Jak tam twoja praca?? pracujesz jeszcze?? Mam nadzieję ze juz nie. teraz dzidzia najwazniejsza. mamuśki przesyłam buziaki dla waszych pociech 😘 pogłaskajcie ode mnie maluszki:). Chyba ide spać. Dopije to piwo i lece w krainę snów. Zyczę wam dobrej nocki i spokojnej. A i włączam się w akcję wywoływwawcza wszystkich zaginionych w akcjii. HELLLO Wracac mi tutaj szybko :D. Brakuje nam Was!!!!! Dobranoc do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśko RÓZNICĄ się pisze łoj - ja naprawde nie powinnam już pić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Jestem i żyję i to tyle:) A jeśli chodzi o imiona to ja synkowi dałabym na imię Kubuś albo Filip albo Juliusz a dziewczynka miałaby na imię Lilia (ja mam tak na drugie) Dla chłopców imiona wymyslałam ja a dla dziewczynki MM:) Pozdrawiam i 😘 dla tych co o mnie pamiętali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Mam dzis męza w domku,więc nie wiem jak będzie moje pisanie wyglądało. Może jak będzie wychodzil płacic rachunki to wpadne, Annah nie daje mi spokoju:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miiiiiiii
Annah tez nie daje spokoju....moze to czyta sie odezwie....zebysmy sie nie martwily:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć słonka:) Ja tylko podbija liste obecnosci i uciekam bo masa pracy mnie czeka:) Rozpiszę się jak sie wyrobie z robota. Całuski 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ narazie też się tylko z Wami witam! zajrzę wieczorkiem, ewentualnie może się uda po południu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.. ja dziś też nie mam humoru na pisanie jakoś tak nie mam o czym:O w ogóle dzisja jest smętny dzień nic się nie chce:(🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Matko! Ae dziś nas malutko...tzn króciutko, ale chociaż widać, ze żyjecie:) Ja się wyrobiłam z papierami i podobnie jak wczoraj zasypiam przy kompie.....masakra. Wieczorkami też jest mnie mało z Wami, bo zwykle jestem już tak padnienta, że nie mam siły nic pisać. Ejmi, dziękuję za wpis na Blogu, podobało nam się z mężem, szczególnie o tym pyskowaniu :P Buziaki dla Was.... M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KINIA jak siędzisiaj czujesz.Mam nadzieje,że już sie wszystko ustabilizowało. No i wpadła na momencik.Właśnie męża wrócił do domu,a wczesniej sobie ćwiczyłam.Spadam wypic kawke i pogadac sobie z męzem. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W taki smutny dzień trzeba sobie zycie osłodzić... kto ma ochote na lody śmietankowo-czekoladowe z owocami, pomarańczą rodzynkami i powidłami z jagód to zapraszam do nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×