Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiewiorka13

dla odmiany....szczęśliwe mężatki i szczęsliwi żonaci

Polecane posty

Monia - zrobiłam sobie loki lokówką - nic wiecej:) dzieki dziewczyny🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie dziewczyny.. powiedziałam dzisiaj szefowi, ze chce wziąść sobie wolny poniedziałek... a on tak normalnie pyta...czy gdzies wyjeżzdam, skoro chce sobie przedłuzyć ...weekend..a ja mowie ze D tez ma wolne, wiec moze pojedziemydo moich rodzicow, czy coś..a on do mnie: (w zartach oczywiście) Żebyśmy, tylko czegoś nie zmajstrowali:P.. Śmiać mi się zachciało na myśl jak będzie wyglądała jego mina kiedy przed świetami przyjde i powiem o ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie dziewczyny.. powiedziałam dzisiaj szefowi, ze chce wziąść sobie wolny poniedziałek... a on tak normalnie pyta...czy gdzies wyjeżzdam, skoro chce sobie przedłuzyć ...weekend..a ja mowie ze D tez ma wolne, wiec moze pojedziemydo moich rodzicow, czy coś..a on do mnie: (w zartach oczywiście) Żebyśmy, tylko czegoś nie zmajstrowali:P.. Śmiać mi się zachciało na myśl jak będzie wyglądała jego mina kiedy przed świetami przyjde i powiem o ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, Wisnowa, dziwię się, że szef Cię o takie rzeczy pyta i traktuje jak własna córkę.......w jakich jestescie relacjach? Bo ja nie rozumiem tego- to nie jego sprawa! M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn jest tak...ogolnie nie narzekam na niego jest zawsze miły.. i jeżeli muszę załatwić coś na mieście to nie robi z tego problemu.. Ale czasami się zapomina i własnie coś komentuje właśnie w taki sposób! Chociaż w stosunku do mnie nie wiem dlaczego..ale sie hamuje.. Gorzej ze stazystami i stazystkami.. Ogólnie go lubie...i znasm go już troszke takze przywykłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie będzie zachwycony jak przyjdziesz po świętach z zaswiadczeniem od lekarza, ze spodziewasz sie dziecka i to szybciej niż przypuszcza.....weź aparat i zrób mu zdjecie- jestem ciekawa jaką będzie miał minę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisniowa - czekasz do 4 miesiaca żeby powiedzieć o ciaży? Masz obawe czy Cię może zwolnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi--moj szef tez nic nie wie (narazie). Ale sie dowie. Tylko jakos nie wiek kiedy mu to powiedziec. Jeszcze troche poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli macie obawy dziewczyny to lepiej nic nie mówić.. po 4 miesiacu ciąży pracodawca nie może Was zwolnić, zabrania mu to prawo pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi,dzieki za fotke. Słodziutko wyszlas na zdjeciu.Ale majac na uwadze te poprzednia zdjecia,to nie poznalabym ciebie.Jestes teraz podobna do mojej kuzynki.Jest bardzo ładna,a co za tym idzie,ty tez. PAPA stokrotki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi nie chodzi o to, poniewaz mam umowe na stałe:):) po prostu jakos tak wyszło...ja nie mogłam sie w sobie zebrać...a i moze nie chce go denerwować..bo ma duzo na głowie ostatnio :O i w koncu pomyślałam, że powiem przed świętami.. Dziewczyny mam do Was pytanie... Otoz...chciałabym poznać Wasze zdanie odnośnie chinskiej tuniki-0----ytakiej barrdziej w wieczorowym wydaniu:):) Proszę tylko nie kierujcien się tym, ze jestem znajomą z Waszego topicu:):) Yasmin a Ty dlaczego nie powiedziałas?? Obawiasz sie, czy tez sie poprostu tak jakos złożyło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yasmin, jeśli masz w porządku szefa (a z tego co pisałaś kiedyś to raczej tak) i umowe na stałe, to myślę, że możesz powiedzieć. Tym bardziej, ze jesli wie ktos z Twoich współpracowników, to może info przejśc do niego i to nie z Twoich ust- i będzie klops, wkurzy się, że mu nie powiedziałaś. Jesli masz umowę na stałe, to nie masz sie czego obawiać, jestes chroniona od pierwszego dnia ciazy. Nie moze Cię zwolnić....jeśli masz umowę na czas okreslony to poczekaj aż skonczysz 3 miesiąc, wtedy nie tylko nie moze Cię zwolnić, ale musi Ci przedłyć umowe do końca ciaży i jeszcze przysługuje Ci macierzyński (na dzien dzisiejszy 18 tygodni). M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiśniowa, a jaką masz figurę, typ gruszka, czy trójkąt?? Gruszka (szeroka w biodrach fantastycznie wygląda w Tunikach.....Trójkąt, szerszy u góry- nie polecam, chyba, że ma dekolt w serek i dłuższe rekawy:) M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Wisniowa, Monia---ja mam umowe o prace na czas nieokreslony, no i bardzo, bardzo w porządku dyrektora.:-) Nie mam sie czego obawiac. Po prostu tak jakos wyszlo ze mu nie powiedziałam. Nie bylo takowej okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiśniowa, mnie się osobiście takie bluzki podobają, tak jak kultura wschodu. Kolor musisz sama wybrać:) Wisniowa, a dlaczego ja mam od Ciebie tylko 1 zdjęcie??? W dodatku takie melutkie, wyślij mi cos jeszcze, to Ci powiem, czy możesz chodzić w Tunikach (Bluzkach zabudowanych u góry). M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisienko,bardzo ladne te bluzyczki.Mnie bardzo podoba sie ta czarna,z 1 linka.Zreszta gustuje w czerni i brązie głownie. Na pewno bedziesz ładnie wygladala w takiej bluzeczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o tym co saedzicie:) http://www.allegro.pl/show_item.php?item=174986831#photo no mi sie bardzo podobaja... Monia...no postaram sie cos wyslac...:O kropelka..a ja ostatnio zachorowalam na zcerwony:) chociaz nie ukrywam, ze czarny tez lubie.. Monia a mi sie wydaje, ze jakos wygladalabym w tey bluzce...gdybym nosila buty na wysokiem obcasie..bo kurdupel ze mnie:D piersi mam teraz duze..i jakos \"to \" wyglada..ale czuje sie dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisniowa, bardzo łasna ta tunika.... Uciekam, szef pozwolił, jadę na zakupki z rodzicami, a mój meżuś gotuje dziś dla nas.... Buziaki M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie ile ja mam zaleglosci,tzn juz prawie przeczytalam ale chyba bede musiala ostatnia stronke powtorzyc. Musze zmykac ogarnac biuro ale na pewno na weekend sie odezwe. Z siostra ok, polazilysmy wczoraj troszke po miescie kupilam jej 3 bluzeczki i dwa super grube paski. Dzisiaj byla mi pomoc posprzatac u szefa i polazilysmy po jednym centrum kolo biura. U nas zimno,snieg z deszczem wiec nie chce jej na razie nigdzie ciagac bo ona ciagle ma katar, kaszle itp Kobietki mowa o remontach to aj sie tez przylacze jak znajde czas Ja juz kibelek, wanne naroznikowa i szafke do lazienki mam kupione. no i sypialnie tzn wyrko, biurko, juz teraz to nie wiem po co je kupilam, duza szafe, komode i lustro.... Ciezarne nie przejmujcie sie ze nie tyjecie,slyszalam ze ta moja kolezanka czerwcowka przytyla 7 kilo, ona taka chudzinka jak wy, i pamietam ze jak byla na poczatku ciazy to nic nie mogla jesc,tylko slodycze jej wchodzily,ale ponoc czuje sie bardzo dobrze ,to najwazniejsze Nie bede was pokolei pozdrawiac, wiec buziaczki i do jak najszybszego popisania. Buzki O wychowaniu nastolatek tez moglabym cos napisac, hihi Wlasnie mi siostra opowiadala o mojej kuzynce, oczku w glowie braci i mamy , Laska konczy 18 lat zaraz, taka wzorowa uczennica, ciocia to z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcielo mi kawalek wypowiedzi buuuuu Myslalam ze sie jeszcze ktoras z was pojawi a tu lipa, no ale weekend sie zaczal to sie nie dziwie. My z Siostra utknelysmy w biurze bo K pojechal zawiez szefa do domu. A to troche za miastem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam wszystkim życzyć udanego weekendu, my będziemy mieli weekend intensywny ale mam nadzieje że uda mi siewpaść choc na chwilke. A teraz ide gotować obiad na jutro bo jutro pewnie nie bedzie czasu:) Buziale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello miała dzisja taki zakręcony dzien że ani momentu nie miałam zęby do wasd wpasc. Nawet niue wiem o czym pisąłyście:( ale nadrobie szybko - i popisze. A teraz mówie wam dobranoc i ide spoac bo jestem wykamana. Buziaki słoneczka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi - dzięki za fotke super zdjęcie - i wyglądasz jak pani profesor - bardzo ładnie i dostojnie:) buziaczki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 hey moje najdroższe 🌼 :) ja juz nie śpie, chociaż mam nadzieję, że jeszcze zmrużę oko:O Mam dzisiaj szkołe niestety... beznadziiejne nudne siedzenie:O Ejmi rzeczywiście ładnie Tobie w tych loczkach,..moja mama robi sobie trwałą od zawsze, a ja kiedyś za nią zrobiłam..ale niestety..wszystko co piekne szybko sie konczy:) Muszę się Wam pochwalić, że chyba moje maleństwo daje mi od kilku dni jakieś małe przypomnienia...o mswoim istnieniu:D i chyba brzuszek mi się w końcu troszeczkę jakby powiekszył.. Wczoraj Pan ze spółdzielni wymieniał wodomierze i okazało się, ze plomby były pozdrywane:P, ale to nie nasza sprawka..nie myślcie sobie:) A poza tym, to mam okna od wschodu i podziwiamm właśnie przepiękny wschód słońca... :) troszke też głodna jestem, więc zaraz wstanę coś przekąsić:) Dziisiaj śmiałam sie przez sen tak głośno, że aż się obudziłam:D:D hihi..zazwyczaj zdarza się to mojemu D :) Całusy dla Waszych 🌼 MALEŃSTWA 🌼 i dla 🌼 Was 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha...i mam nadzieję, że przyzwyczaiłyście się już do moich literówek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiśniowa, a TY co, spać nie umiesz?:) A jak Ci daje znac maleństwo? Kopie, rusza się??? Bling- napisz co dalej z tą kuzynką, bo mnie zaciekawiłaś? Ejmi, bawcie sie dobrze z Twoim Ksieciem:) Elcia, opowiadaj co tam u Ciebie.... Kinia, jak sie czujesz, to juz niebawem....a jak Mala, już jest lepiej? B.ona, a co u Ciebie? Mała zdrowa? Gawit, jak USG??? Miłego weekendu. Bedę tu wpadac do WAs od czasu do czasu:) M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! zyczę udanej soboty i jutrzejszej niedzieli. Chyba zrobimy sobie dzisiaj p[rzejażdżke rowerowa.Taka dzisiej piekna pogoda.Ale to dopiero póżniej jak będzie mial kto zostac z malym.Ups,chyba jednak nie da rady.Do wieczorka raczej nie będzie moich rodziców. Zobaczymy jeszce. Pozdrawiam:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×