Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiewiorka13

dla odmiany....szczęśliwe mężatki i szczęsliwi żonaci

Polecane posty

Pamiętasz ...? Lata 80-te, to niepojęte, że: 1. Byliśmy święcie przekonani, że George Michael jest hetero 2. Staliśmy w kolejce przed budką telefoniczną za każdym razem, gdy chcieliśmy zadzwonić do domu 3. Trwała uważana była za modną fryzurę - zarówno wsród dziewczyn jak i facetów 4. Gwiazda Dirty Dancing Patrick Swayze był symbolem seksu 5. Kawałek materiału z Lycry o nazwie \"Body\" z zapięciem w kroku (nie do opanowania zwłaszcza w połączeniu z alkoholem) był nieodłączną częścią naszej garderoby 6. Poduszki na ramiona, im większe, tym lepsze, dawały nam naturalną sylwetkę 7. Maskara nie mogła być czarna, tylko w tym samym kolorze, co tęczówka- niebieska, zielona lub brązowa 8. Nie wolno było skakać po podłodze w trakcie słuchania muzyki - rysowały się płyty 9. Chodziły plotki, że Michael i Janet Jackson to jedna i ta sama osoba 10. Getry i koszula były oczywistym zestawieniem 11. Nasze najpiekniejsze obrazy przedstawiały pary całujące się przy zachodzie słońca, płaczących klaunów i galopujące jednorożce 12. Aerobik uprawiało się w stringach założonych na kostium do ćwiczeń -------------------------------------------------------------------------------- Rok 2007, wiesz, że zyjesz w roku 2007 gdy: 1. Przez pomyłkę wcisnąłeś kod pin na kuchence mikrofalowej 2. Od kilku lat nie rozłożyłeś pasjansa używając prawdziwych kart 3. Masz 15 numerów telefonów do rodziny składającej się z 3 osób 4. Wysyłasz maila do kogoś, kto siedzi obok Ciebie 5. Powodem dla którego straciłeś kontakt ze starymi przyjaciółmi jest fakt, że nie masz ich adresu mailowego 6. Pracujesz od 4 lat przy tym samym biurku ale dla trzech różnych firm 7. Twój szef nie daje sobie rady z Twoją pracą 8. Twoja kolacja składa się z surowej ryby, którą jesz pałeczkami 10. Dzwonisz, żeby dowiedzieć się, czy rodzina jest w domu, podczas gdy Ty wjeżdzasz do garażu 11. Wszystkie reklamy w tv mają na dole pasek z adresem internetowym 12. Wpadasz w panikę, gdy uświadamiasz sobie, że wyszedłeś z domu bez komórki (której nie miałeś przez pierwsze 20 lat swojego życia) i musisz wrócić, żeby ją zabrać 13. Pierwszą rzeczą, jaką robisz rano po wstaniu z łóżka, to wejście \"online\" zanim przyniesiesz sobie kubek kawy z ekspresu 14. Kładziesz głowę na bok, żeby się uśmiechnąć : ) 15. Czytasz to, kiwasz głową i się uśmiechasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yasmin jesli tylko bedziesz miala na to sily to walcz.Masz racje ,sprawiedliwosc przede wszystkim Bobasek alez z ciebie jurna babka , hihi. Sorki za okreslenie tak to ja nazywam swojego K. Jurny byczek,albo byczek zagrodowy, on to sex by mogl miec na okraglo,a mi minal ten czas. Wczoraj sie ze mnie smial ze bedzie musial czekac ze dwa miesiace az najdzi emi ochota. Tak wspominalyscie o sprosnych tekstach itp,moj czasami uzywa takiego: umyj sie bo bede cie dzis uzywal,podlapal to kiedys od kolegow ktorzy mowili to do siebie na wzajem. A propo panow to dzis widzialam pana,pania, tzn tranwescyte. Szczuply ,dupcia malusia, krotka kurteczka ze boczki na wierzchu,szpileczki ,umalowany tylko twarz i glos chlopiecy. Prawie nie zwbudzil zainteresowania przechodniow, w Polsce to by sie dzialo. Wczoraj zauwazylam ze moja wspollokatorka kupila sobie super kamizelke z futerka, zrobilam rozeznanie metkowe i dzis poszlam sobie kupic identyczna. Nigdy mi sie nie zdarza zgapiac od kogos,to raczej kolezanki to robily ode mnie ,ale to mi sie tak spodobalo ze musialam to miec. Byla jeszce taka kurteczka ,futerko krotkie,ale jakos tak miskowato wygladalam. Uwielbiam robic zakupy ale teraz portfel cieniutki wiec nie moge juz sobie pozwolic zeby wracac z kilkoma reklamowkami do domu. Szkoda. Procz kamizelki kupilam brazowy sweterek,pasek plecionke no i w koncu dzinsy ktore mi pasuja, dlugie,szersze na dole nogawki. No i w udach dopasowane. Mam starszne problemy z doborem dzinsow bo mam za duzo w pasie w porownaniu do pupy ,wolalabym zgubic niz dostac wiekszy tylek hihi Ejmi fajnie zemama juz po operacji no i ze wszystko w porzadku Monia ty maly psotniku,mam nadzieje ze kieszonke da sie naprawic. Elcia , widze ze bez biura zyc nie mozesz ,hihi albo to raczej ono bez ciebie. Gawit znam ten bol, dni bez pracy sa takie jakies bezplciowe dla mnie , no ale mam nadzieje ze cos sie ruszy.Zeby nie czuc nudy latam jak wsciekla po miescie, do biura , od zcasu do czasu spotkam sie z kolezanka. Niestety przyjaciolka ,chyba za bardzo nie chce mojego towarzystwa ,chociaz ciagle narzeka ze nie ma tu nikogo. No ale jak urodzi jej sie bejbi to bedzie miala rece pelne roboty. Kropelko moze kiedys uda nam sie spotkac, chyba trzeba zaczac od sporzadzenia mapki z miejscami naszego zamieszkania i zobaczyc ktore maisto by pasowalo na spotkanie , i cos zorganizowac latem. Jestem za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja już zmykam, mój mężuś czeka na mnie, a ja tu nadal jestem.... Jak nie dam rady wieczorkiem, to na pewno rano opowiem Wam jak wyglądał dzisiejszy wieczór:) Bling- ano widzisz taki psotnik wiercipientek jestem:D Buziaki dla Was M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Widziałam mame po operacji, wygląda ładnie, czuje się dobrze, nic ją nie boli, tylko troche te rurki w jej brzychu troche mnie przerażają. Teraz już po krzyku, teraz byle tylko dochodziła do siebie. Słuchajcie kamieni miała 10 wielkości orzechów włoskich! Byliśmy w szoku, lekarz stwierdził że jeszcze tylu kamieni to nie widział. Zmiany na usg to był jakis muł piaskowy czy coś tam.. no w każdym razie miała 10 wielkich kamieni i mnóstwo jeszcze małych a woreczek był w kształcie klepsydry, tak jakby przepołowił się na pół. Fuj.. całe szczęście że jej to usunęli. Teraz mogę odsapnąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bling Bling całkiem trafne określenie:) Ale cóż ja poradzę, że MM tak na mnie działą. Chyba powinnam się tylko cieszyć. Po obiadku troszke poleżeliśmy z MM na łóżeczku i popieściliśmy sie, ale musielismy przestać, bo... no bo trudno wytrzymać. Chyba musimy spać oddzielnie:P Monia hoho to sie będzie u Was działo. Wcale się nie dziwię, że zajrzysz do nas dopiero jutro:P No to do dzieła kobieto i życzę upojnych chwil. Ejmi super wieści. Zobaczysz, że z mamą będzie tylko lepiej z dnia na dzień. Pozdrawiam. Papatki 🖐️ i całuski 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yasmin słoneczko, to co robią ci ludzie to po prostu zwykłe chamstwo i brak wychowania. Jeśli tylko masz taka możliwość to walczcie o sprawiedliwość. Musi się udać. A takim chamom mówimy zdecydowane NIE i precz z naszej ziemi patałachy!!!!!!!!!!!!!!!!! Co za obrzydliwie skorumpowany kraj 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z biura. Bling - to raczej biuro nie moze żyć beze mnie. Normalnie jak mnie nie ma i pootem wracam to nie wiem gdzie ręce włożyc:P. No ale tak to już jest - pńskie oko konia tuczy. Monia - trzeby by było o takiej petycjii przedłużenia doby pomyuslec i może do jakiegoś ministra wystąpic o nią hihihi. Ci na górze wszystko potrafia to moze jakies czary mary:p. Yasmin - walcz skarbie ile sił znajdziesz. I nie dajcie się. Nic nie wóci życia twojemu tatusiowi ale winni powinni ponieśc kare za to co narobili. Ejmi - życze mamusi szybkiego powrotu do zdrowia. I miło słyszec że dobzre sie mama czuje :)). wiecie co dzisja miałabym skasowane auto. czekaliśmy z miskiem w MC donaldzie - na mc drivie na zestawy i z boku podjechali jacyś młodzi chłopaczkowie i zaparkowali auto przodem do naszego prawego boku, no i poszli do srodka ja nagle patrze a to auto rusza w nasza stronę jak wyskoczyłam z nieg krzyknęłam na nich a oni musieli użyc nielada siły to auto zatrzymac normalnie ich samochód przygniutł ich do naszego auta. na szczęście nic się nie stało ale by było. Serce to mi do tej pory klepie nerwowo. Ładne jaja. Ide do koleżanki na klachy. Wpadne potem. Narazie papapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc słonka - przyszłam z kalchów:). Wypiłyśmy kawke i pogadałysmy:) Mobnia - mój szwagier będzie remontował mieszkanie tej mojej znajomej. Normalnie ja tu jakieś prowizje marketingowe będe musiała dostawac od niego :P. hihihihi. Chyba sie upomne o to:P. ide zrobić kolacyjke. Potem kompanko, ustypianie Julki. No a potem jestem do dyspozycji mojego Miśka:). Wpadne się jeszcze pożegnbac przed spaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonka moje🌼 Chciałam Was przeprosić za to że ostatnio jestem monotematyczna i pisze tylko o sobie. Chcę teraz choc w jakiejś małej części nadrobić te zaległości. mam nadzieje że nie byłam upierdliwa;) Kuleczko - MOJE MIASTO TO BIAŁYSTOK zapewne najsłynniejszym obywatelem Białegostoku jest pan Kononowicz. Jest o nim naprawde głośno i wiesz co.. żal mi tego prostego człowieka ze wsi, bo on nie wie że jest zwyczajnie wykorzystywany przez innych - którzy na nim zarabiają kasę, a ten biedaczek myśli że zdobył popularność;) Mam nadzieje że w końcu ktoś skończy tą farsę, bo szkoda mi tego ludzika. Gawit - oj nie Ty jedna myślisz że jesteś darmozjadem, uwierz mi ja też mam takie głupie myśli...dlatego trzeba je odpędzać jak najdalej. Znajdziesz robote jestem tego pewna, więc głowa do góry:) Grzesznica magdalena - witaj w naszym gronie🌻 mam nadzieje że nasze towarzystwo w jakimś procencie umili Ci zycie:) Bobasekm- to bardzo dobrze, że Twoje libido jest w dobrym stanie:) mąż zapewne uradowany. Ale skoro wstrzemieźliwość wskazana to nie ma przeproś... ale potem ochota będzie jeszcze większa. Zawsze uważałam że przerwa jest potrzebna, potem to wszystko lepiej smakuje:) Yasmin - bardzo mi przykro z takiego obrotu spraw. Nie sądziłam że tak to się wszystko skończy:( Prawda jest taka że nie ma sprawiedliwości w naszym kraju. Sprawiedliwość wymierzaja nie kodeksy tylko ludzie z pieniędzmi i pozycją, władzą. Nic więcej sie nie liczy, żadna godnośc człowieka, poszanowanie wartości.. to wszystko nic nie znaczy. Dlatego popieram Waszą decyzję, musicie zawalczyć. Masz rację.. Twojemu ojcu zycia to nie wróci, ale warto to zrobić ku jego pamięci i poczuciu sprawiedliwości. Ściskam Cię mocno i zycze powodzenia 👄 właśnie jestem po lampce wina i alkohol rozłożyl mnie kompletnie:)pewnie zalicze prysznic i spać.. ale już mam dośc dzisiejszego dnia. Tęsknię za mężem:( Ale w piatek wieczorem już będziemy się widzieć:) Jud niedługo:) zyczę wszystkim dobrej nocy I pozdrawiam wszystkich których ominęlam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBREJ NOCKI:d:d:):) :( JA TEŻ MUSZĘ SIE OBEJŚC Smakiem.Moje dolegliwości kobiece znowu mnie dręcza.Juz prawie było dobrze,ale zmieniłam lek i myslałam,że w nocy zbzikuje.Czemu to cholers..o mnie sie przyczepilo.urde zawsze muszę stanowic ten % kobiet co maja przekichane.Ale juz mąż dzisiaj kupił mi to co stosuje zawsze i juz jest lepiej,ale nie moge sobie pobaraszkowac.Poprzytulam tylko swojego skarba bardzo namiętnie:D PAPAPA Yasmin walczcie o swoje racje.Tak nie moze być na tym świecie,że za drobiazgi człowiek pokutuje całe życie,a za poważne przestępstwa,za sprawa układów,uchodzi mu to płazem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi bardzo sie cieszę, że operacja się udała. Jutro czwartek więc proszę z samego rana dać znać czy zostaniemy ciociami. Fajnie by było. Faktycznie moje libido jest wysokie, ale co z tego skoro robic nic nie mozna:( Od wczoraj biore leki. Jeden antybiotyk i... i oczywiście tabsy (na odbudowanie jakiejś śluzówki, czy czegoś tam), a antrybiotyk przeciw zakażeniu. MM to się nieźle uśmiał z tych tabletek. Byłam z MM u jego rodziny. W pewnym momencie powstrzymywałam łzy napływające do oczu. Ciężko było ale jeszcze żyje więc... Najbardziej to mie denerwowały pytania \"jaks ie czujesz?\" No do jesnej cholery jak ma sie czuć kobieta, która była w ciąży, była bardzo szczęśliwa z tego powodu i nagle sie dowiaduje, że płód jest martwy a następnie ten płódjest usuwany. No chyab odpowiedz jest prosta. Czuje się okropnie więc po co sie głupio pytać 😡 Czy ludzie sa naprawdę tacy tępi 😠 Wkurzyłam sie i tyle. Nie będę juz nigdzie jeździć, bo mam dość. Koleżanka mi powtarza, że nie powinnam teraz siedziec sama tylko być z kimś, ale ja wolę pobyć sama i w spokoju. Jedyną osoba potrzebna mi teraz jest MM. On mi w zupełności wystarcza. No dobra przydałaby się jeszcze Aga \"(moja psiapsióła), ale nie mamy czasu zeby sie spotkać:( Dobrze, że mam Was. Dziekuje za to, że jesteście 🌻 Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ale sobie dzis pospalismy z MM:) Wstaliśmy z łóżka po 10, tak nam sie fajnie razem lezało:) Uwielbiam MM 😍 Pozdrawiam i życzę \"stosunkowo\" udanego dzionka :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz czas na mnie żebym ja podniosła nas :D Ejmi - i jak tam teścik - bo już normalnie od sameo rana czekam na wieści. Więc słonko daj znac co się dzieje. Bobasekm - olej te pytania - ludzie chca być po prostu mili ale nikt nie będzie sobie zdawał sprawy z tego jak się czuje ta osoba którą takie nieszczęście spotkało dopóki sam tego nie przezyje. Z jednej strony to jest dobre bo wiem ze ludzie współczują i martwia się zwałaszcza ci najbliżsi ale z drugiej strony to boli - bardzo wiem . Chyba musisz to pzrezyć i zacisnąć zęby. Pozdrawiam reszte kochanych słoneczek i całuje wszystkich 😘 Ciekawe co słychać o kingi, ewki, i Mylo!!! hello jak nas słyszycie to prosze odezwijcie się do nas bo nam smutno i tęskno :( za wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi🌻?????????czekamy!!!!!!! 🌻Fajna?:( 🌻Thahluant?:( 🌻Kinga?:( 🌻Ewka?:( 🖐️Mylo?:( 🌻Annah????:(:( GDZIE WY SIĘ PODZIEWACIE????????????????????????????????????? Dla całej reszty ,czyli tych którzy się czesto pojawiają👄 🌻Asiula?-czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, to ja, żyję i mam sie dobrze....tylko troche zmasakrowana po wczorajszym, mój maż chciał pokazać mi wczoraj jaki z niego byczek;)hihihhihihi Ejmi, mówiłam, ze wszystko będzie dobrze. Teraz Twoja mama ma dren, to normalne po tej operacji, ale jak sie wszystko zagoi, to jej go usuną. Bobasekm, wiesz, zależy jak się ludzie pytają, nie zawsze zadane pytanie w każdym kontekście brzmi tak samo.....Ale z doswiadczenia wiem, że w takich sytuacjach najlepiej jets razem o czyms pomilczeć, prawda??? Czasem przemilczenie czegoś jest mniej bolesne, niż rozmowa o czymś trudnym... Elusia, no to fajnie, a ta znajoma gdzies w okolicy mieszka?? Bo Twój szwagier mówił, że gdzieś za 2 tygodnie moze najwcześniej. Nas by to urządzało, bo byłabym już po sesji.... Mój mąż będzie jutro malował kaloryfery, moze umyje okno i powiesi firanki w dużym pokoju, bo jak na razie mamy jeszcze nie urządzone do końca.... Ja kupiłam ciemną okleinę na szafki w kuchni (kolor wenge)- musze przykryć ten tandetny niebieski i kupiłam też okleinę na szybę, ale jeszcze nie wiem czy będzie się nadawać. Wczoraj kupiliśmy żyrandol do malutkiego pokoju, a po firanki trzeba sie wybrać do jakiegoś specjalistycznego sklepu. Podobają mi sie też jedne zasłony w Ikei, ale jak na razie pracuję nad moim meżem, bo wiecie jak faceci mają z kolorami, hihi Zaraz Was doczytam.... Miłego dnia M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( chyba zaraziłam sie od MM. Z nosa mi \"cieknie\", gardełko boli i na dodatek cały czas boli mnie lewy jajnik:( Chyba sie sypę:P Ejmi no i jak test. Prosze nie trzymaj nas w niepewności!!! No i pisz jak sie mama czuje. Monia pozazdrościć upojnego wieczoru:) No to może niebawem napiszesz, że zostaniemy wirtualnymi ciotkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam! Dziewczynki przepraszam Was ale z samego rana miałam dosłonie kołowrót! Wlasnie podszykowałam obiad i mam chwile żeby napisac. Test zrobiłam oczywiście NEGATYNY - tak jak oboje myśleliśmy z mężem. Oczywiście aa plusy i minusy tej sytuacji, nic nie miałabym przeciwko dwóm kreskom na teście, ale jak pomyślałam że miałam szczepionke w tym miesiacu i że to mogłoby wpłynąć na dziecko wiec w sumie to lepiej że ten test jest negatywny. Tak jak ustalilismy starania zaczynamy od czerwca. Mój mąż wtedy powinien wrócić z tego kursu i będzie już cały czas przy mnie. Teraz też byłoby okropnie bo gdybym była w ciązy przez cały czas byłabym sama i byłoby mi bardzo cieżko. Tak więdz widzicie.. nie ma tego złego.. odebrałam też wyniki badań, zrobiłam sobie poziom testosteronu.. i tak jak myślałam mam podwyższony ten hormon. Norma jest 0.1-0.9 ng/ml a ja mam 1.07 ng/ml. Chce pójśc z tym do lekarza bo nie wiem co mam o tym sądzić - to jest męski hormon i od tego zaczeły rosnąć mi włoski na ciele:( Poza tym nie wiem czy ten hormon nie blokuje owulacji, której też nie jestem pewna. Jesli któraś z WAS cokolwiek wie na ten temat to prosze o rady:) Z mamą wszystko ok, już jej wyjeli dren bo wszystko ładnie się goi, robi normalnie siusiu a to jest ważne wiec jesteśmy zadowoleni. Nie ma podwyższonej temperatury, czuje sie normalnie:) Miałam dobre przeczucia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapowiadała się spokojny dzień ale tylko sie zapowiadał. Biegam od jakiś dwóch godzin jak huragan i nie wiem co mam najpier robić. Masakra. postanowiłam zrobic sobie przerwe. najważniejsze to dbanie o siebie:) a potem cała reszta:P. Monia - moja koleżanka mieszka dwie przepcznice ode mnie. :) Więc prawie na miejscu:P. Ale mam nadzieje ze wszystko bedzie oki. ja jutro przyjade do ciebie z Mirkiem. No i znowu mnie wołaja do jasnej ch****y ide wpadne potem papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdaleno dobrze,że nie chowasz się przed nami.POzdrawiam. A własnie mój maz przesyla wam wszystkim pozdrowienia.A ja sle całuski zaganianym kobitkom i tym mniej zabieganym.Dziewczynki pamietajcie o zdrowiu. 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi no coż szkoda, że nie zostaniemy ciotkami, ale w sumie to masz racje, lepeij zacząć starania po powrocie męża. Super, że mama czuje sie dobrze, to najwazniejsze. Zobaczysz, ze szybciutko odjdzie so Siebie i będziecie mogli zabrać ją do domu. Elcia a co ty tak biegasz? Spokojnie, bo sie zmęczysz:P Taki wiatr robisz, ze u mnie drzewa wyginaja się na wszystkie strony:P Żartuję a powaznie to zyczę duuuuuzo siły:) Magdalena cześć 🌻 Ja robie obiadek, chłopakom rosołek a sobie pomidorówkę:) No to tymczasem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witacie dziewczyny. nic nie napisalm wczoraj bo zostalam w domu, zmogly mnie kobiece dolegliwosci:( ale dzis juz znacznie lepiej sie czuje. Moze pomijajac nastroj. Jakos wszystko widze dzis w czarnych barwach. To pewnie z przemeczenia:( a moze tez przez ta ponura pogode. Strasznie zaczyna wiac w tej Waszawie. Najchetniej bym sobie posiedziala w domku pod kocem ze szklanka herbaty i dobra ksiazka. Czy wy tez macie dzis jakis taki nijaki nastroj? Ejmi - ciesze sie ze z Twoja mama juz coraz lepiej:)to naprawde wspaniala wiadomosc! A przy okazji jestes z Bialegostoku:) Studiowalam w Bialymstoku wiesz? Na Politechnice. Cudowne lata... Bardzo, ale to bardzo lubie Bialystok. Mam tam rodzine, sporo znajomych no i poznalam tam mego meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejmi wybierzcie najodpowiedniejszy moment dla was na dzidzie.A w Białymstoku to ja nie byłam za to moja córcia.Była z zespolem na wystepach\"Jard\" w Wasilkowie i przy okazji odwiedzili B. aLE KAWAŁEK NA WSCH.mamy rodzinke męza.Wybieramy sie tam w tym roku,do Wlodawy.A poza tym to planujemy w ferie wybrać sie na trochę w inne strony ,tez do rodzinki męza,do Olkusza.Mam nadzieje,że nam sie uda.Ferie na pomorzu sa w polowie lutego.Jeszcze troche czasu zostalo. Pozdrowienia jeszcze raz od meza.Nieustannie sie pyta co tam u was słychac🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powolutku doczytuje co sie tu dzialo przez ostatnie 2 dni:) pytacie o zdjecia - postaram sie wyslac wam swoje zdjecia niedlugo, albo zrobie jakies nowe i wywolam, albo odszukam jakies albumy. Na razie sie powolutku urzadzmy w swoim domku, wiec czesciowo mieszkamy \"na walizkach\" i dlatego musze Was prosic o cierpliwosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex usmiechnij sie .to dobre lekarstwo na smuteczki i pomysl o czyms miłym,np.o męzu.Chyba tekie mysli zawsze dobrze nastrajają. Może o jakiś figielkach??:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex- Nie nie jestem z Białegostoku:) Mieszkam w Ostrowi Mazowieckiej czyli równiutko w połowie drogi z Warszawy do Białegostoku:) Ale nasza Kuleczka jest z Białegostoku, dlatego nawiązałam do niej:) Wiecie co dziś ochrzaniłam mojego ojca, on tak strasznie tym wszystkim się przejmuje... dzis zadzwonił do mamy i ta powiedziała że nie może rozmawiac bo pani z jej sali ma jakiś atak. Ten zrozumiał że to ona ma atak i zaczęły się jazdy. Mama powiedziała żeby zadzwonił później więc przez pół godziny chodził po całym domu, sapał.. mówił że go serce boli, więc zmierzyłam mu ciśnienie skoczyło mu do 210/180!!!!! Wtedy już nie wytrzymałam, zadzwoniłam do mamy żeby się upewnić co sie dzieje, dopiero po tym się uspokoił. Zaczęłam mu tłumaczyć że już nie musi się tamk martwić, że nie może tego tak przezywac, że to był bardzo prosty w zasadzie zabieg i że ona napewno się wykaraska. Prawda jest taka że mama nigdy nie była w szpitalu poza porodami:) Nic ją nigdy nie bolało i ojciec w ogóle nie jest zwyczajny tego że coś jej może dolegac. Za to on całe zycie był chory, wiecznie lekarze, szpitale, sanatoria... i popatrzcie jak to moze uderzyć w człowieka. Jestem zła bo on nic nie chce jeść, tylko chodzi po tym domu jakby jej szukał w nocy tez nie spi tylko łazi. W końcu nie wytrzymał i pojechał do niej a zdąrzył wrócić zaledwie 2 godzinki wcześniej. Tak jak moja siostra powiedziała - taki twardziel, nigdy się nie przejmował mamą a teraz na stare lata zaczyna w końcu doceniać! Tylko ta jego panika jest już męcząca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelko:) te kilka zdan wystarczylo ze sie usmiechnelam. wlasciwie to pisze i sie ciesze. ogolnie rzecz biorac to nie mam powodu zeby miec kiepski nastroj, tak cos mnie naszlo, sama nie wiem co. Hmmm a Twoj pomysl mysle jest w sam raz na dzisiejszy wieczor:) przedstawie mojemu Kochanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech... wymyslili nam jakies psotkniae:( wroce do Was za jakas godzinke. Ejmi - bede w piatek jechac przez Ostrow Maz. (zawsze sie spieramy z mezem A. jak sie odmienia nazwa tego miasta. wyglada na to ze mam szanse miec informacje z pierwszej reki:)). Jak to jest - jade do Ostrowi Mazowieckiej czy Ostrow Mazowiecka? Moj maz twierdzi ze jego kolezanka ze studiow ktora pochodzila z O.Maz. mowila ze ta nazwa sie nie odmnienia. Ale mi sie wydaje ze sie odmienia. Kto ma racje?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taka okropna sklonnosc do przestawianai literek:( juz sie poprawiam - SPOTKANIE nam wymyslili, a nie psotkanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×