Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiewiorka13

dla odmiany....szczęśliwe mężatki i szczęsliwi żonaci

Polecane posty

Ejmi, to sie ciesz, ja jestem zwolennikiem kupowania bez gotówki i nawet na koncie mam zaskórniami, takie subkonto, gdzie mogę oszczedzać....też o nich zapominam. Mój Wojtek to potrafi gotować, rzadko to robi, ale nauczyłam go gotować dla mnie wg montignaca....pracuje w gastronomii więc to jego zboczenie zawodowe:) Ja marzę o Orbitreku, ale na razie mogę pomarzyć.... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wróciłamz przychodni, dostałam zwolnienie na dzis i zastrzyk w dupsko:) czuje sie o wiele lepiej:) Monia----słyszałam o tej diecie Montignaca, troche o niej czytałam. W ogóle to przerobiłam teoretycznie chyba wszystkie diety ale zdecydowałam sie jedynie na taką pod tytułem MNIEJ ŻREĆ :-D no i dobrze na tym wyszłam bo jak dołozyłam jeszcze do tego cwiczenia to zleciało mi prawie 15 kg:) a teraz tylko patrze na to co jem i tak dobieram sobie posiłki zeby za bardzo nie szalec a i nie odmawiac sobie róznych pysznosci:) cały czas trzymam linię:-) chciałabym miec jeszcze w domku takie urządzenie do cwiczen jak orbitrek. tak w ogóle to dzis są Mikołajki i zycze wam abyscie dostały jakis miły upominek ;-) 🌼 zmykam troszke chate ogarnąć. Mam bajzel jak nigdy:) miłego dnia kobitki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chcę Orbitreka:( A właśnie przed chwilką maż zaprosił mnie do Pizza Hut- niech żyje dieta i M.Montignac;) A potem kino, ale się zrelaksuję, a co najważniesze nie bedzie rozmów o śrubach, hakach, panelach i duperelach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie! dziś mikołajki!!! Kochanie Wszystkiego Naj naj:) zeby tylko nikt rózgi nie dostał.. chociać ja już dzisiaj z rana dostalam od pomarańczowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam od koleżanki, a ponieważ tu wszystkie jesteśmy dorosłe, to wysyłam dalej: \"Dziś widziałam Mikołaja, który miał golutkie jaja. Mówił, ze go worek swędzi i do Ciebie szybko pędzi. Będzie tan za pół godziny, chłopa wyślij do rodziny....\" Co ją napadło, hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc skarby...:) Poczytałam zaległości i... odnosze się.. \\Ejmi mam nadziehję ze nie bardzo się przejęłaś tym co napisano na temat twojej osoby. Jestes szczera i bezpośrednia - ja osobiście takich ludzi doveniam i lubie. Niecierpie owijania w bawełne i rozbienia dobrej miny do złej gry a więc tak jak juz napisano wcześniej - bądź dalej sobą i dodawaj nam otuchy tak jak to robisz :D. 😘 dla ciebie i ściskam mocno. dziewczyny a co wy z tym odchudzaniem .Ogladam te wasze zdjęcia i oglądam i cały czas się zastanawiam z czego wy chcecie schudnąć???? Monia ja proszę o dirtke dla zerówki pliiis. Będę odchudzac męża:P A tak na marginesie to nie macie czegoś na przytycie???/ Ja bym chciała mieć więcej gdzie niegdze:D. Powaznie mówie!!! A co do Mikołaja - to ja bylam bradzo grzeczna - tylko chyba mikołaj tego niewidział:P. Bo prezenty tylko moje dzieci dostały hihihi. Wczoraj byliśmy na imprezie mikołajowwej w szkole u mamy - pisałam wcześniej o tym. I było super. Julka i Sarka cieszyły się z prezencików. Więc Mikłaj był udany. Tylko moje dziecko stwierdziło ze nie dostała prezentu od mikołaja tylko od krasnala:P. Ale jaja mówie \\Wam. Yasmin - życze ci szybkiego powrotu do zdrówka. Lecz się kochanie bo z tymi sprawami nie ma żartów. Przytulam cie mocno i całuje:). A teraz zmykam do domciu bo mam już dośc pracy na dzisiaj. Normalnie koniec miesiąca jest przekichany dla księgowości. Roboty masa a jeaszcze jak się jest z tym samej to paskudztwo się ciągnie okropnie. Ide narazie i wpadne wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elciu [serce[;-) ale mi nic nie jest:-) nie musze sie leczyc:-) napisałam ze juz byłam u lekarza:) jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ejmi wiem, ze chciałaś skończyć temat pomarańczowej, ale ja jeszcze jedno chciałabym tu dodać!Nie wydaje mi się, żeby to był ktoś z nas!No poprostu nie umiem sobie tego wyobrazić!że niby która z nas mogłaby to pisać???No w to akurat nie uwierzę!A Tobie jeszcze raz gratuluję postawy!!!! Co do chudnięcia to ja też dużo schudłam w tym roku (15 kg). I jeszcze przydałoby się 15, bo dalej mam nadwagę, ale mój Paweł mówi, że kocha mnie taką jaką jestem :) Nie stosowałam żadnej diety!Poprostu mniej jadłam i bardzo dużo chodziłam!Pracę miałam chodzącą :) i jeszcze do tego na spacerki biegałam :) kropelko wysłałam Ci jeszcze raz zdjęcia :) ale w swojej skrzynce wysłanych miałam, ze Ty moje zdjęcia już masz :) także pewnie to Kinga Ci nie wysłała, zresztą mi też nie :( Uciekam kobitki, a w dniu Mikołajek życzę nam jak najwięcej prezentów, ale przede wszystkim miłości i takiego szczęścia jak mamy teraz :) Buziaki :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yasmin serduszko!super, że wydało się co Ci dolegało :) i super, że to nic poważnego :) Trzymaj się Maleńka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 choinek w lesie, prezentów ile Mikołaj uniesie, bałwana ze śniegu i mniej życia w biegu, oraz tyle radości co ryba ma ości życzy...Kinga z Marcinem i Julią :) Nie ma to jak zyczonka Mikołajkowe ;) Buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KINGA HOP,HOP,poproszę o fotki Gawit,dziekuję,to faktycznie nie mam zdjęć od kingi,może sie doczekam. Monia dzieki za przesyłki na pocztę.Poczytalam juz troszkę i na pewno cos wykorzystam.A ten piling z kawy co ja zstosowałam to jest jeszcze z cynamonem i cukrem.Zajefajnyyyy!!! Elcia -mikołajki ciagle trwaja👄-to dla ciebie od mikolajka🌻-to też,😍i to tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yasmin - ciesze się że jest oki. najwyraźniej jestem jeszcze wczorajsza albo przedwczorajsza i nie bardzo doszło do mnie wszystko co pisałyście. W każdym razie dobzr że jest spoko i że nic ci nie jest. Kropelka - dzięki za mikołajki - 😘 i ❤️ monia - dobre z tym mikołajem:P. I dla was dziewuszki mikołajkowe buziaki przesyłam. 😘😘😘.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chodzi wam o zdjęcia odemnie??? Jeśli tak to przepraszam was bardzo :( Wyśle wam oczywiście tylko napiszcie komu mam wysłac i pośle napewno 🌼 Jeszcze raz przepraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez poprosze :) joannawiktoria@o2.pl a dzis postaram sie wyslac do Was fotki z Roczku :) zycze milego wieczoru fajnie yasmin ze juz ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz podnoszę lapke po fotki,kinga. dobranoc moi kochani,kolorowych snów i stosujcie sie do moich rad,szczegolnie do tych seksowych.Chyba chcecie wygladać wiecznie mlodo.No to juz do robotki,obdarowac sie wspólnie na zkończenie mikolajek.Taki prezent jak najbardziej wskazany hihihi:D DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinguś ja też chcę zdjęcia do Ciebie, bo narazie mam tylko Julki :) Adres w stopce :) A wogóle jak Ci się tam żyje?Gdzie dokładnie jesteście?Przyzwyczaiłaś się?Tęsknisz?A jak Julcia i mąż? Wiem, wiem, że dużo pytań, ale ja taka troszkę ciekawska jestem :) kropelko moja kochana do Ciebie też mam kilka pytań, ale jeśli nie będziesz chciała o tym pisać to oczywiście zrozumiem :) A mianowicie jak zamrł Twój pierwszy mąż?chorował czy to był jakiś wypadek?Przepraszam, bo nie pamiętam czy o tym pisałaś, jeśli tak to naprawdę przepraszam, ale nie doczytałam!Jeśli to dla Ciebie zbyt bolesne to na serio pomiń poprostu moją wypowiedź :) Miłej nocki dziewuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim:) Gawit - miło że wpadłaś:) Wiesz co jeśli chodzi o pomarańczową to masz racje nie chce do tego wracać, ale znając ten typ osób to pewnie ona jeszcze wygłosi swoje racje. Xerra być może miała racje, że ta osoba ma moje zdjęcia ..ale czy udziela sie na tym topiku? trudno mi w to uwierzyć! Kropelko - zdecydowałam się na ten steppter, obejrzeliśmy w internecie kilka ofert, chce miec taki z regulacją oporu stepu, na szczęście nie są to kwoty wygórowane. W piatek być może będziemy w stolicy to bede miała okazje obejrzeć go dokładnie w sklepie a jesli cena bedzie taka jak w necie to może od razu zakupimy:) Obiecuje sobie że bede ćwiczyć codziennie po pół godzinki:) To będzie taki prezent mikołajkowo - choinkowy:) I super wyjdzie mi tylko na zdrowie:) Kinguś - mi też obiecałaś swoje fotki bo do tej pory dostałam tylko fotke Twojego szkraba:) adres w nicku:) Dziś miałam strasznie przymulający wieczór, boli mnie głowa i zero ochoty na cokolwiek. Zaraz strzele prysznic i do łóżka. Mój małżonek równie mocno przymulony jak ja.. nawet żartowaćnam się nie chce. Noga boli mniej ale nan oc zaaplikuje jeszcze prochy żebym nie musiała się wybudzać. A jutro za to zapowiada się miły dzień, koleżanka wzieła dzień wolny i mamy zmaiar pobuszować po sklepach:) Aha i jeszcze jedno... Kochani... ja już nie iwerze w sprawiedliwość:( W tym kraju nie da sie żyć... dowiedziałam się że ta cała rekrutacja w tym Orange to ściema, okazuje się że koleżanki koleżanka pracuje w tym salonie i ona już od dawna wiedziałą kto będzie przyjęty - jej siostra, dziewczyna po technikum hotelarskim. Podobno było im to na reke bo laska bez studiow nie bedzie chciala szybko zmieniać pracy i przyjmie kazde warunki. No i czy ta polityka o wykwalifikowanych pracownikach ma sens??? odwalili sztuke dla sztuki. Jednak to miałe miasto i ludzie wiedzą o wszystkim.. rece opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha mam juz bilet wylatuje 14 stycznia a mój maz bedzie tu 7 jupi :) musze pomyslec jak sie do tego jego przyjazdu przygotowac uciekam bo padnieta jestem kapiel i spaciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znów ja :) Asiu Martynka jest poprostu słodka :) Jeszcze raz dla niej wszystkiego najlepszego :) Ejmi kochana mam nadzieję, że Twój ból nogi nie jest bardzo dokuczliwy!A jutro napewno będziesz miała udany dzień :) Eh kocham robić zakupy!I wiecie co?Największą frajdę sprawia mi kupowanie dla kogoś :) W piątek wybieram się po resztę prezentów :) Zostały mi najmilsze, bo dla moich ukochanych malutkich dzieciaczków kuzynów :) Weronika ma 3 miesiące, Sandra 6, a Wojtuś na Święta ma pojhawić się na tym świecie :) Wojtuś to najprawdopodobniej mój chrześniak będzie :) Widziałam przeurocze ubranka dla tych maluszków :) A co do tej rekrutacji to hmmm nie za ciekawie!Wiesz ejmi ja raz strałam się o pracę sprzedwacy w bardzo eksluzywnym sklepie na takiej bardzo znanej ulicy w Łodzi (Piotrkowska) i wiecie co mi powiedzieli???Że mam za wysokie kwalifikacje :) Po ciuchu taka laska powiedziała mi, że kierowniczka tego sklepu ma tylko maturę i boi się zatrudniać lepiej wykształcone osoby!paranoja!!! Ale w Anglii też rządzą układy i układziki i niestety Polacy to tutaj przyciągnęli!Za otrzymanie pracy w jednej z agencji (naprwdę dość dobrej)trzeba dać w łapę minimum 100 funtów, a nie ma się gwarancji, że za tydzień cię z niej nie wywalą :(Chore to wszystko! Mam nadzieję ejmi, że jeszcze znajdziesz pracę, która da Ci mnóstwo satysfakcji, a jak nie to machnijcie sobie bobaska i będziesz miała pełne ręce roboty :) Teraz już naprawdę uciekam spać :) Dobranoc koleżanki i kolego internetowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) dziewczyny powiedzcie mi czy rzeczywiscie takie bóle w czasie jajeczkowania są mozliwe i zeby tyle czasu to trwało?? bo ja juz nie wyrabiam:(:( wczoraj to była totalna masakra jak po południu mnie rozbolało. Teraz to juz ewidentnie czuje lewy jajnik:-O zastrzyk wczorajszy niewiele mi pomógł...moze przez 15 min było lepiej...a potem ból wrócił:( czuje jakbym miała wielki kamien w podbrzuszu:( usg wykazało ze wszystko w porządku ale ja sie dalej martwie:( kolezanki z pracy mówią ze to dziwne zeby jajeczkowanie az tak długo mnie bolało...ze to za długo trwa. Ja juz nie wiem co myslec:( gawit-----ja tez uwielbiam robic prezenty dla innych:)sprawia mi to ogromną frajdę:) bardziej niz bym miała kupiowac dla siebie:) Ejmi----nie bierz juz do głowy tej pracy w Orange. Nie mysl o tym, daj sobie spokój. Nie ta praca to inna:) ciekawa jestem kto to był ten pomarańczek co pisał na Ciebie...?:-O jak juz wiesz...ja np. doceniam szczerosc, nawet brutalną, kłamstwa i falszu nie trawię:-O zmykam troche popracowac:) wpadne tu jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi, niestety tak to wygląda...moja kolezanka po resocjalizacji nie mogła dosłownie nigdzie znaleść pracy i nawet jako sprzątaczki nie chcieli jej zatrudnić, ona po prostu chciała zarabiać kasę....a wiesz dlaczego? Bo miała za wysokie kwalifikacje...dlatego tak cenią Polską siłę roboczą za granicą, bo nie narzekamy, żadnej pracy się nie boimy i po studiach można pracować w kazym zawodzie za dużo lepsze pieniądze niż w Polsce. To jest chore Kolega ze Szkocji przyjechał i opowiadał o swoim współlokatorze, że jest po informatyce na Polibudzie i pracuje jako śmieciarz, zarabia jak wielki Pan i jest zadowolony.... Takie czasy Ale mam nadzieję, ze coś sie zmieni, bo jak nie, to będzie trzeba wyjechać... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yasmin, teraz to jeszcze pikuś, przed miesiaczka będziesz czuła macicę....pewnie zapomniałaś już o niej:) Współczuję. Czy przepisali Ci coś na uregulowanie? Jeśli nie, a chcesz wrócić szybciej do siebie, to polecam CASTANGUS-ziołowe bez recepty, stosuje się je dla młodych dziewczyn gdy nieregularnie miesiaczkują, bardzo skuteczne. bierze sie po 1 tabl dziennie przez max 3 miesiace. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć słońca:D Ejmi - jestem w szoku normalnie co to się wyprawia na tym świecie. teraz jak nie masz pleców to pracy nie dostaniesz. Normalna paranoja. Nie łam się skarbie. A wiesz już co z ta pracą co inną. Coś ci wydzie?? Yasmin - nospa najlepsza - na bóle jejczkowania też..My kobiety to mamy przekichane co nie??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi-nie ma sprawiedliwosci na tym swiecie ,ale na innym wszystkich dopadnie: Gawit,rybko o śmierci męza nauczylam sie mówić,pomogło mi to nauczyć sie z tym żyć.Otóż mial wypadek samochodowy.Miał jeszcze 2 pasażerów,ale tylko on nie przeżyl.Lezał jeszcze po wypadku przez 50 dni w szpitalu.Bł nieprzytomny,ale ja mam swoją wersję w tej kwestii.51 dnai umarł.Jak sie okazalo po sekcji główną przyczyną tego bylo zapalenie płuc,które bardzo oslabilo organizm.Zresztą dużo by mówić o tym jak wyglądała opieka i stosunek co niektórych lekarzy.Jeden nawet kiedyś podczas rozmowy spytal mnie ,na co ja liczę.Doslownie powalił mnie tym na ziemię.Powiedziałam,że kocham tego czlowieka i licze na cód bo to mnie wtedy trzymalo. Tragedia u nas z tym ojomem.Strach tam miec kogoś.Wtedy gdy nawet tak bardzo gorliwie sie modlilam to nawet siostra zakonna mnie załamala.Nosiłam wtedy na karteczce modlitwy do św.Judy TAdEUSZA,A ONA KTÓREGOS Razu jak zobaczyła jak kładę to na oltarzu to powiedziała,żebym dała sobie spokuj,bo ta modlitwę to wymyśliła jakas sekta.A własnie w beznadziejnych przypadkach zanosi się modlitwę,przez wstawiennictwo tego świetego.Ale cóz już tyle lat minęło od tego czasu,właściwie już 10.Pomimo tego,że mam kochanego męza to żal,że nie ma juz Marka wśród żywych,zupełnie inaczej to mogło byc.Tak własciwie to mam go w swoich dzieciach,a szczególnie w Pawle,bo to maska zdjęta z taty. Trzymajcie sie cieplutko kochani.Ładnie slonecko dzisiej przygrzewa.Wybieramy sie po poludniu na powazne zakupy przed świąteczne.Mam nadzieję,że uda nam się juz kupic prezenty dla bombli.My juz mamy nasze auto,Wtym roku darujemy juz sobie inne prezenty.Dla rodziców jak co roku wszyscy sie skladamy. Asia śliczna masz ta swoja córcie,uroczy usmiech.Normalnie mnie rozbraja. Ejmi,kupuj ,kupuj ten steperek.Dobra rzecz.Wciaga bardzo.Dołączyłam sobie jeszcze do niego pare brzuszków dziennie.Co drugi o 20 wiecej.robie to stopniowo,zeby się nie rzucać odrazu na głęboką wodę.Bo zakwasy nie dają mi potem żyć,Atak jest ok.Moze dojdę kiedys do pieknej ilości -jakieś 300,albo i wiecej.Narazie tylko 80,po 20 partiami.Dzis dorzucę kolejne 20. papap wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilkę - Asiu mała jest śliczna!!! Super fotki. Pozdrawiam wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×