Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiewiorka13

dla odmiany....szczęśliwe mężatki i szczęsliwi żonaci

Polecane posty

Cos nam sie stronka rozlazla. Piszecie tak o tych mandatach, to moze was pociesze. Moj dostal za przekroczenie predkosci mandat w wysokosci 3 tys zl, u nas za zaparkowanie bez bileciku jest 250 zl to dostalismy zaraz pierwszego dnia jak dostalismy auto do dyspozycji , no i ostatnio dostal na 1,5 tys. Oczywiscie nie mma co przeliczac na zlotowki ale wydaje mi sie ze i tak jak na warunki norweskie to sa kolosalne sumy. Nasz szef codziennie dostaje taki za 250,smiejemy sie ze jak mamy jego auto na weekend to chociaz troszke kasy zaoszczedzi. Psa bede miala jutro rano bo moj polowek chyba odwiezie ich na lotnisko Prawdopodobnie tez autem szefa bedziemy jechali do Polski,musze polowka uprzedzic ze sporo radarow w naszym kraju, a im lepszy samochod tym mniej odczuwa sie niestety te spore predkosci Musimy oddac auto do naprawy bo skrzynia poszla , smiejemy sie ze jak bedzie trzeba jechac do tylu lub cofac to za akzdym razem bede musiala pchac,ciekawe jak ja to przezyje hihi Fajnie byloby jechac samemu samochodem bo zawsze mozna zrobic duzo zakupow w kraju. Jak pojedziemy ze znajomymi to juz z nimi nie bedziemy mogli wrocic no i lipa,trzeba bedzie zakupy wyslac autokarem. Nastepny weekend przed nami kochani i jeszcze tylko 3 tygodnie do swiat.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna dzięki :) 🌼 🖐️ kurcze nie wiem co jest grane ale od 2 dni pobolewa mnie jakos dziwnie podbrzusze...tak jak przed okresem a przeciez okres dopiero mi sie skonczył niedawno, dokładnie w tamtą sobote:-O wiec nie wiem o co kaman..........:-O raczej nigdy mnie tak nie bolało........to od odstawienia tabsów czy co??bezsensu:-O ciągle biegam siusiu a przeciez nie przeziębiłam pęcherza i nie ciśnie mnie na siusiu tak jak zazwyczaj było kiedy miałam zapalenie cewki moczowej. Kurde denerwuję się. Moze cos z jajnikami mam?? co to moze byc?? po 1 dniu takiego pobolewania myslałam ze przejdzie a tu nic.......:-O chyba czas wybrac sie na jakies porządne badania do gina:( całuje was mocno dziewczyny!!!!! życzę spokojnego weekendu a dla tych którzy chcą sie pobawic.....udanej imprezy ;-) trzymajcie sie skarbki ❤️ 👄 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam no rzeczywiscie sie rozlazła :( musze posprzatac bo juz nie zdaze bo mam teraz chwile a tescie zabrali mala do siebie do 19 wiec papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yasmin - to normalne, że bolą Cię jajniki.. poprostu zaczynają pracować po długiej przerwie. Jeśli Ci to dość mocno dokucza polecam nospe. No niestety pierwsze 3 miesiace po odstawieniu to istna ruletka.. zwłaszcza kiedy brało sie hormony kilka lat.. Bądz wytrwała:) Buziak:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski!!! (I Mylo!) Królik mi wpier.... kawałek ksiażki z przepisami na ciasta, która dostałam od mamy na nowe mieszkanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B.ona - heheh królik zrobił to z zemsty za to że go wykastrowałaś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny i Chłopaki.... yasmin mam propozycję, zamieńcie się z Ejmi, zwolnij jej sekretariat. Ejmi- w przypadku Twojej rekrutacji, to mamy do czynienia z duzym koncernem- stać ich na taka rekrutację i bardzo czesto robią ludziom wodę z mózgów. Widać zależy im na wykwalifikowanych pracownikach, bo to swiadczy o wizerunku firmy, który usilnie od wielu lat budują w Polsce. A poniewaz jest spora konkurencja na rynku telekomunikacji (komórkowej), prześcigaja sie w promocjach i obnizaja ceny, to jednak usługi te w Polsce wciaż są bardzo drogie w porównaniu z usługami tel- kom w Europie zach. Dlatego korzystaja ile moga i potrzebują do tego \"swiezej krwi\", która wycisna jak cytrynkę i wyrzucą. Ja tak uważam....niebawem usługi tel-kom. beda musiały staniec, a wtedy juz nie będzie kaski na tyle etatów-rozumiesz już? Jesli zalezy Ci na zdobywaniu doswiadczenia i na krótkofalowej pracy (kilka lat), to biez ta pracę, bo obsluga klienta jest sweną robotą i z ludzmi...ale jesli zamierzasz zwiazać sie na dluzej niz 3 lata, to sie zastanow, moze warto pozukać jeszcze. Czytam WAs na poprzedniej stronie:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę WAm wspaniałej zabawy na Andrzejkach/Tomeczkach, hihihi Elunia, o co chodziło z ta lopatką, bo ja blondynka jestem:)? Mam nadzieje, ze dam rade być z Ami cześciej.... Czytajac Was przypaliłam cebulę na szczeście da się ją użyć, jednak biedna moja patelnia.... Dobrej nocki i buziaki... ps. Ejmi- warto zdobywac doswiadczenie w pracy, a pace zawsze mozna zmienić;) Dobranocka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia - dziękuje Ci bardzo za odpowiedz:) Nie zależy mi na podjęciu stałej pracy bo za 2 lata chce być już mamą i te ich terminowe umowy byłyby mi na reke. Nie podoba mi się tylko to, że robią z tej rekrutacji taką szopke która tak naprawde nikomu nie przyniesie korzysci. Bo wszyscy wiemy że nauczenie się ofert firmy to nie jest żadna trudność, a w tej pracy liczy się przede wszystkim konwesrsacja z klientem, umiejętność wniknięcia w potrzeby klienta i dar przekonywania:) Poza tym pieniądze są śmieszne.. no ale lepsze takie niż żadne.. zwłaszcza tak jak pisałam, że nie mam innej perspektywy. Mój mąż też mnie namawia, żebym się zdecydowała... no ale nie wiem w ogóle czy przeszłam do nastepnego etapu:) Szczerze.. to na tą chwile to jest mi wszystko jedno:) będzie co będzie:) Monia - nie strasz Yasmin bo to nie są typowe objawy ciąży.. ból jajników gdzie tydzień temu dziewczyna miała okres może świadczyć o tym że jajniki przygotowują się do owulacji:) A typowymi objawami ciązy jest przede wszystkim spóżniający się okres, bolące i nabrzmiałe piersi i w ostateczności ból podbrzusza.. oprócz tego osłabienie, podwyższona temperatura i tak dalej... Z tym sekretariatem to dobry pomysł.. tylko musiałabym przejechać pół Polski do tej pracy:) No dobrze biore sięza sprzatanko a wieczorkiem balecik:) Buziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj z kolezanka zrobilismy andrzejki az wrócilam o 4 rano mój mnie chyba zabije jak sie dowie ale z żadnym facetem nie tanczylam nie wygłupialam sie tylko z kolezanka i z moimi bylymi uczniakami -dziewczynami, ale za duzo tych drinków o wiele zaduzo...brrrr Monia kat słuchaj wysłalam Eluni I---D łopatke by doły zakopala :) ide kochani sie połozyc bo padam ze zmeczenia ale ciagle slucham muzyki i tanczyc bym mogla bezustannie :)w tym jestem niezwyciezona hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam! No niestety Asiu, ale Preston jest baaaaaaaaaaaardzo daleko ode mnie :( Ja mieszkam w Luton. To jakieś 50 km do Londynu! Przepraszam, że dzis więcej nie napiszę, ale spieszę się do pracy :( 😘 dla Was wszystkich!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłąm się wam przypomniec żebyście przypadkiem o mnie nie zapomniały:P. Mam straszne dzni naprawde. Julia dalej żyga i jeszcze do tego biegunka wpadła. A dzisiaj w nocy rozsypała mi się Sarka. Żeby tego wszystkiego było mało zaczyna rozbierać mojego męża. Ponoć panuje jakiś wirus paskudny i daje się nieźle we znaki. Jestem tak zmęczona całą tą sytuacją że szok. Trzy noce z rzędu nie pzrespane - czuwanie przy dzieciahc i zmaian pościeli piżam i sprzątanko po .... nie będę nazywac rzeczy po imieniu bo na samą myśl sąłbo mi sie robi. Do jasnej cholerki mam dość... Monia a ta łopatka to mi była potzrebna do zakopania dołów moich:P. Tylko zęteraz to mi Łopacisko jest potrzebne a nie łopatka;P. Yasmin - ja nic nie mówie ale ty masz objawy ciąży....ty to lepiej sprawdź kochanie. Ide zająć się moim małym szpitalem. Narazie jest spokojnie bo patrzą na film jakiś a ja postanowiłąm się wyrwać z rzeczywistości. I choć na moment zapomnieć o zmęczeniu i zmartwieniach.. i wpadłam was poczytać:D. Życzę wam prztjemnej niedzielki i dobrej nocki. Ściskam mocno i całuje wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze jedno mnie dołyje i jak zaraz tego z siebie nie wyrzuce to chyba mnie rozwali...dzisiaj moja najukochańsza babcia, kóra mnie wychowywała prze 4 pierwsze lata mojego życia, bo moja mamusia studiowała i pracowała, która była dla mnie kimś więcej niż babcią.... obchodziłąby 81 urodzinki...dgyby pięć miesięcy temu nie zmarła. Bardzo trudny dzień dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Yasmin no ja też jestem zdania, ze to mogą być ale NIE MUSZĄ objawy ciąży, gdyby do tego doszło jeszcze krwawieni to już na 100%:) Chociaż z drugiej strony... Ejmi nie wiem co bym zrobiła na Twoim miejscu z tą pracą. NO głupota jakaś z tą rekrutacją:O Elcia czyżby panowałą grypa jelitowo-żołądkowa? Oby nie. A byłaś z dziewczynkami u lekarza? Mnie to ciarki przechodzą jak dziecko am biegunkę i wymioty. ALek raz tak miał i wylądował w szpitalu na tydzień. Koszmar:( Współczuję i zyczę rodzince szybkiego powrotu do zdrowia, a Tobie wytrwałości:) Przykro mi, że Twoja babcie umarła. Wiem jak Ci ciężko, szczególnie w ten dzień urodzin. Dobra zmykam bo mnie MM zachęca:P Tak sie wije po tym łóżeczku, że... To papatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobasekm tak panuje wirus i jest wredny bardzo. Atakuje nawet prze podanie ręki. Tyle że objawy są przez 24 godziny i przechodzi więc mam nadziej ze moje dzieci jutro już będą zdrowsze. Przed chwilkom włąśnie dzwoniła mama że mój tata ma problemy z żołądkiem:( a wzcoraj moja mama miałą to samo. Teraz Dziękuję Bogu że ja jeszcze nie jestem rozłożona. I prosze że jak mnie ma rozłożyć to dopiero jak moje dzieci i mąż wyzdrowieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej Kobiety.. no bez przesady czy ból podbrzusza od razu musi oznaczać ciąże - przesadzacie:) Zwłaszcza że Yasmin pisała że okres miała tydzień temu.. no chyba że to niepokalane poczecie:) Elcia - współczuje Ci bardzo.. zaniepokoił mnie Twój opis na gg i weszłam szybko na forum żeby dowiedzieć się co się dzieje... mam nadzieje ze niedługo ten koszmar się skończy.. trzymam paluszki. U mnie impreza dobiegła końca, objedliśmy się naj prosiaczki, ale było bardzo sympatycznie i wesoło.. oby tak cześciej. Co do mojej pracy - decyzja podjęta - (jeśli zadzwonią) - nie przyjmuje jej. Niespodziewanie wykroiło się coś innego - lepszego, ale o tym nie będe pisała bo nie chce zapeszac. Napisze Wam jeśli już bedę wiedziała na 100% czy mnie przyjeli czy nie:) A teraz kąpiel i lulu.. jutro pewnie wstaniemy popołudniu:) Buziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam! Kurde troszke zmeczona jestem po pracy,ale nie moglam sie opanowac,zeby tu nie zajrzec! Normalnie jestescie jak nalog! :) yasmin kochana to wcale nie musza byc objawy ciazy,aczkolwiek moga! Najlepiej malenka to idz do lekarza! Bo jesli to nie ciaza to byc moze cos powaznego! Moze zapalenie jajnikow, no nie wiem. Lekarzem niestety nie jestem (chociaz kiedys bardzo chcialam byc). Informuj nas co to takiego ci sie stalo,bo sie martwimy! eymi mam nadzieje ze z ta nowa praca Ci sie uda! Jestes wyjatkowa i zaslugujesz na taka prace o jakiej marzysz. Zreszta kazda z nas i mylo jestesmy wyjatkowi:) elcia zdrowka cora zycze! A Ciebie w tym ciezkim dla Ciebie dniu przytulam do serduszka! ❤️ ❤️ ❤️ Caluski dla naszej pozostalej brygady;) PS.przepraszam za brak polskich znakow ale pisze z tel. i niestety takowych tu nie posiadam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć skarby. Dzięki za słowa otuchy.:) Kochane jesteście. Niedzielę spędzam w domu. Wcale się z tego nie cieszę bo już trzecia niedziela jak nie jestm u mamy i jestem troche złą. Ale nie można mieć wszystkiego w zyciu tak jak się chce.Więc pewnie dzisja będę miała oKAZJE WPAŚĆ DO WAS. Pozdrawiam i całuje mocno papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć chciałam sie przywitać.... wczoraj cały dzień uczelnia i fantastyczne zajecia z Psychologii i etyki w biznesie:) Etyke mamy z ksiedzem- taki fajny człowiek, ze azdziwne, że to ksiadz;) Elcia, trzymaj się- najważniejsze jest to, że nigdy o NIEJ nie zapomnisz... moja mama ma jutro imieniny, ale zaprasza wszystkich dziś. A moj maż nie dał rady załatwic sobie wolnego w pracy- jestem bardzo zawiedziona, bo dla moich rodzicow to wielka impreza, ale cóż takie jest życie... Miałam na myśli z tymi objawami ciaży, ze kobiety nie wiedza dlaczego nagle zaczynają biegać siusiu do ubikacji, dosłownie co chwilę, a jajaniki bolą z różnych pzyczn i tylko lekarz moze stwierdzić czy na 100% to ciaża czy coś innego....Trzymam kciuki Yasmine;) Po odstawieniu tabsów podobno badzo latwo zajść- juz po kilku miesiacach, a z drugiej srony jak brałas hormonki, to mialaś uspione pewne reakcje, które budza się teraz i nagle czujesz, że masz macicę i nagle czujesz, że masz jajniki:) Wszystko będze dobrze- idz najlepiej do lekarza:) Milutkiej niedzieli, dobrego obiadku, duzo Słonka i raości:) :* M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziewczynki czują się już lepiej. Nawet ładnie zjadły śniadanko i potem banana sobie zażyczyły. Mój Misiek dalej leży słaby i obolały:( Ja nastawiłam rosołek - bo nic innego moje chore kobietki jeść nie mogą jeszcze. I jakoś chyba przeleci ta niedziela. Pozdrawiam was słonka.😘 Ejmi - a za ciebie trzymam kciuki zeby cię przyjęli tam gdzie chciałaś 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam podpisuje liste i spadam prasowac bo mala z tesciami na dworze a ja mam sporo pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobiety/ męzczyzno Własnie sieobudzilismy z popołudniowej drzemki i jestem zdeka przymulona.. ale nie było rady trzeba było sie zdrzemnąc bo nie szło wytrzymać:) Kobiety.. czuje że mi wypadł dysk... ta przypadłośc towarzyszy mi od szkoły podstawowej, dysk się przemieszcza uciska na nerw i boli mnie prawa noga. Już wczoraj w nocy czułam delikatny ból ale to sie rozkręca. Nieraz jest tak że pare razy zaboli i przestaje ale chyba muszę sie szykować na dłuższą walke w bólem. Kiedyś zwiedziłam mnóstwo lekarzy, kreglarzy tych nastawiaczy i w ogole.. teraz wiem że najlepie jeśli dysk sam się nastawi, od kilku lat nie chodze z tym nigdzie, bo po kilku dniach on sam wskakuje na swoje miejsce bez zadnej ingerencji. Poprostu robie wtedy pare ćwiczeń które kiedyś pokazał mi ortopeda. Przemieszczenie dysku nie jest duże dlatego moge normalnie funkcjonować, ale pamiętam czasy kiedy dopierdzielało zdrowo i kulałam kilka dni. No i cały czas na prochach przeciwbólowych. Mam nadzieje że teraz nie bedzie tak źle. Cholerka co sie dzieje z tymi Policjantami? zapadli się pod ziemie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez poprosze lopatke, a tak na serio to jutro chyba sie powiesze, jesli okaze sie ze nie da sie naprawic auta i trzeba wymienic caly silnik. Przeciez tu w Norwegii to nam zezre caloroczna pensje. Masakra,wlalismy benzyne do diesla. Okaze sie jutro czy te 1,3 km przejechane od stacji benzynowej wystarczylo zeby cos sie z silnikiem stalo. Boze jak ja sie boje,szef nas zabije.Masakra. Przez to i przez pieska chodze jak w letargu,malo jem,prawie nie spie w nocy,chyba umre. Mamy tu jakiegoc mechanika? Co by mnie mogl uspokoic?bO CHYBA DO JUTRA NIE WYTRZYMAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane kobietki i rodzynku:)) U mnie już zdrowieją wszyscy więc i mnie się poprawia humorek:)) Bling - niestety nie jestem mechanikiem ale mój mąz mówi ze to nie koniecznie jest musi oznaczać wymiane silnika. Trzeba jaknajszybciej zlać paliwo i wlać ropy. Misiek móei ze musiało auto stanąć bo się straciło spżężanie (nie wiem o co mu biega ale przekazuje:P) no chyba że to jest nowe auto - to wtedy pieron wie co mu może odbić. Ale generalnie nie powinno byc tak źle. Niemartw się słonko :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Elu za pocieszenie. To jest Mercedes ML Mam nadzieje ze ma jakies zabezpieczenia i potrafi nie doprowadzic niewlasciwego paliwa, ze sie ono gdzies zatrzymalo. Bo jak nie to naprawa tego tutaj jest kolosalna. Wiem ze nie powinno sie myslec o najgorszymno ale zawsze czlowiek bierze i to pod uwage. Mi od razu taka mysl przeszla przez glowe , ze silnik moglby sie zatrzec, kompletnie sie na tym nie znam .Pytalismy kolege,on specjalnie dzwonil do taty i znajomego do Polski no i tez podali taka opcje. Jutro to mechanik zobaczy i sie okaze czy to bedzie tylko pare tysiecy. Teraz mamy nauke na cale zycie Juz tyloma samochodami moj tu jezdzil i sei czasem tez zastanawial czy diesel czy benzyna i zawsze bylo oki No nic dziekuje za posta. Mam nadzieje ze rodzinka jzu duzo lepiej sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! krolik moj jest jeszcze przed kastracja - lekarz zmienił termin zabiegu. wszystko przed nami. U nas dzisiaj w kosciele był jak co roku Mikolaj. Mała była bardzo dzielna - nawet zaśpiewała mu piosenke do mikrofonu. Stwierdzila tylko, że Mikołaj ma takie same buty jak nasz ksiadz. Od jutra zaczynają się roraty - wczoraj kupilysmy juz lampion (16 zL!) Mała chce chodzic bo za pilne chodzenie u nas są nagrody dla dzieci - tak samo było z różańcem. Jeżeli chodzi o ciażę i tabsy - powiem wam że mam rewelacyjnego gina!!! Jak zrobilam sobie przerwę z tabletkami powiedziałby że nie chciałby żebym przez pierwsze pół roku zaszła w ciążę. Powiedział że w organiźmie przebiega wówczas rewolucja hormonalna niekoniecznie dobra dla dziecka. Trzeba tej ciąży na początku unikać aż sie wszystko unormuje.Ja mam przerwę od lipca - nie zauważyłam żadnych zmian - mam tylko wieczną ochotę na seks hihi. jutro po pracy wybieram sie na zakupy - dostalam od mężą kasę na imieniny z zastrzeżeniem, ze mam sobie kupić jakiś ciuch a nie jedzenie do domu. Powiem wam po cichu, że na takie rozwiązanie liczyłam i mam upatrzona bluzkę... Acha - wiecie co? Na biegunkę i wymioty mam niezawodne lekarstwo - tylko sie nie smiejcie - plauszki i cola. Ja kiedys z tego drwiłam dopóki mnie nie dopadło i bardzo szybko pomogło!!! Nawet pytałam kiedyś o to lekarki. Powiedziała, że jako lekarz nie poleca, ale jako chora stosuje... Dobranoc wszystkim.... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje skarby! BlingBling moja znajmoa zrobiła dokładnie to samo co Wy!Zalała benzynę do diesla!Przejechała kawałek i sama sie zorientowała co zrobiła!Zadzwoniła po syna, który przyjechał z kolegą i ściagnęli tą benzynę!Zalali ropy, cos tam naprawili (syn mechanik) i autko jeździ dalej bez problemu, ale to stary samochód!Nissan z (chyba) 1990 roku! Za chwilkę wróci z garażu mój mąż z kolegą, który jest mechanikeim to zapytam go co mogło się Wam zepsuć i szybciutko Ci tu napiszę! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×