Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniechaaa

No to może topik dla nastolatek.......

Polecane posty

Dziewczyny ja znikam na 3 dni.Wracam w czwartek wieczorem ale odezwe sie dopiero w piatek.JAkby co jade o 12.Kaczorynka odezwij sie jeszcze do 12 na gg .Papatki dziewczyny buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubieżny samiec
tak się was zapytam, szczupły 32 latek ze sprawna aparaturą i intrygującym wnętrzem jest was w stanie zainteresować :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm nastolatkiem nie jestes hehehe no ale chyba mozesz zostac jesli czujesz sie na nastolatka hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubieżny samiec
:D nie jestem super przystojny ale na dziewczynach spargnionych poważnego i opiekuńczego mężczyzny robię dobre wrażenie tym bardziej, że sam zachowuję się trochę jak nastolatek więc nie porażam powagą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe zabawny jestes :) zreszta snam taka osobe ktora jest po 40 i zachowuje sie czasami jak dzieciak hihi to co nam jeszcze o sobie powiesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubieżny samiec
lubię nastolatki oczywiście po 16 roku życia :D ze względów prawnych, rzecz jasna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubieżny samiec
ciekawi mnie skąd przyszedł Ci do głowy taki nick ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubieżny samiec
tak, twój :) Unitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dobra. Wszystkie nicki ktore chcialm wziac byly zajete. Wiec rozejrzalam sie po pokoju i na biorku stoi wzmacniacz na ktorym pisze Unitra...no i sobie wzielam hihi :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubieżny samiec
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubieżny samiec
taki starzec jak ja, nim wszedł w epokę wzmacniaczy technics to przerabiał sprzęt unitry :D widzę, że wraca stare w nowej formie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniechaaa----. do zobaczenia w piatek lubiezny samiec----> to jest stary wzmacniacz hehe ale dziala :) mielismy go na strychu ale moj brat go wywlókł i teraz stoi na biorku i dziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dawnych czasach gdy w sklepach nie było nic szczytem marzeń była duża wieża z diory tzw \"szuflada\" :D trzeba przyznać, że nie było to takie złe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tej sytuacji jest moim obowiązkiem jak i również niekłamaną przyjemnością zaproponować CI profesjonalnie przeprowadzoną deflorację 🌼 w miłej :) atmosferze i bez obaw o konsekwencje. mam kilkunastoletnie doświadczenie i zebrałem nie mało :) dobrych i bardzo dobrych opinii. słynę nie tylko z profesjonalizmu ale i kultury osobistej :) (czy czujesz się molestowana ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... ciekawa propozycja ale ja mam kogos z kim bede chciala to zrobic ;) fajnie piszesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×