Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniechaaa

No to może topik dla nastolatek.......

Polecane posty

ale tu dawno nie byłam ale troche jestem zalatana i nie miałam kiedy wogóle usiąśc przez komputerem.u mnie wszystko ok.caly tydzien sie nie widzialam z moim mieskiem przez ta szkole dopiero dzis sie spotkam.pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek!!! 🖐️ No zaczyna sie weekend...pewnie wszystkie bedziecie sie spotykac ze swoimi miskami...a ja zas sama...ale juz niedlugo(chyba?jeszcze 20 dni...eeee to jednak dlugo :( ) Ale jedno mnie cieszy ze robaczek zaczal czesto dzwonic(dzwonil we wtorek,wczoraj i dzisiaj ponoc tez bedzie :) )...powiedzial ze, szef obiecal ze mu kupi i karte i telefon,a jak nie to mowi ze sama sobie nie kupuje,bo bedzie zas musial przekladac i nie chce zeby sie znowu zepsula ze zmieniania z polskiej karty na norweska.A jakby mu szef nie kupil to kupi sobie w polsce jakis telefon (zeby mial 2 i nie musial zmieniac tych cholernych kart)i dopiero potem kupi karte,jak pojedzie nastepny raz do norwegii. Ale obiecal , za to ze mi nie pisze zadnych smsow to bedzie dzwonic 3-4 razy w tygodniu.Zobaczymy.... ;) Pozdrawiam 👄 👄------>buuuuuuuuziaczki!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem chora :(:(:(:( Acha i Kaczorynka... nie wszystkie beda sie widziec ze swoimi misiami.... :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt...tylko my jestesmy takie poszkodowane...troche inne sytuacje...ale nie zmienia faktu ze weekendy spedzamy same...oczywiscei nie wszystkie,co nie???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooooo...znowu pustki :( ...tez chce do mojego robaczka ❤️ ...dzwonil...znowu pogadalismy 15 minutek...byl taki slodziutki dla mnie,ze szok :) POZDROWIONKA 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emo-girl----> przynajmniej ty jestes szczesliwa...i jak bylo?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faaajnie ;D ale szczegóły zostawię sobie ;pp dziewczyny mam pytanie. jestem z nim od początku wakacji, ale jeszcze nie padło \'kocham cie\' a ja czuję, że się zakochałam. jest dla mnie ważny, gdy o nim myślę mam motylki w brzuchu itd. ale boję się mu pierwsza powiedzieć... co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emo-girl-----> nie masz co sie przejmowac...ja tez pierwsza powiedzialam mojemu misiowi \"kocham cie", wiec mow mu to smialo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak mi nic nie odpowie, albo powie, że jeszcze nie jest gotowy żeby mi to powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powiedz ze rozumiesz. Powiedz ze ty jestes pewna swojego uczcucia ale nie chcesz na niego naciskac i zeby ci to powiedzial gdy juz bedzie pewny ze chce ci to powiedziec i sie nie obrazaj ani nie wymyslaj czarnych scenariuszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba masz rację... poczekam na odpowiedni moment ;]] uciekam sprzątać i z piesem na spacer. miłego wieczoru i dobrej nocki buzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniecha-----> nie. po prostu on po 23 wroci z pracy i musze czekac do 24,zeby zadzwonil. Bo wczoraj sie zle czulam i zasnelam a on nie chcial mnie budzic i nie dzwonil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuu...ja tez zmila checia bym sie wrocila do szkolki...ale nie do gimnazjum tylko do liceum... emo-girl...ja tam bym pierwsza nie powiedziala...ale zrob jak chcesz :) Dobranoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BUZIORKI DLA WSZYSTKICH!!!!!!!!!!👄 👄👄 👄👄 👄👄 👄👄 👄👄 👄👄 👄👄 👄👄 👄👄 👄👄 👄👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej:) Powracam z dalekiej podrozy w kraine historyczna:) Normalnie sie ze mnie kujon zrobil;) A po kuciu codziennie buszowanie po sklepach z ciuchami z moja przyjaciolka:):):) Kupilam sobie sliczna niebieska bluzeczke i sliczne czarne bolerko - na impreze - otoz jaka impreze: dzis 8nastka mojej przyjaciolki jeszcze z gimnazjalnych czasow, a za tydzien 8nastka mojego kumpla z obecnej klasy - kto wie czy nie ostatnia okazja do zabawy na tego typu imprezce. Takze zapowiada sie zabawowo. Teraz w teorii sprzatam pokoj i robie pranko, a w praktyce pisze na naszym forum!!:P Co do spedzania samotnie weekendu - mojego Miska tez nie ma:( i dlugo nie bedzie, ale jakos sie z tym pogodzilam - dobrze, ze on sie czuje dobrze tam gdzie jest. To dla mnie najwazniejsze... Ufff - zmykam sobie chyba sprzatac, bo przez ten tydzien tak zapuscilam moj pokoj, ze az mi wstyd... AAAAA!!!!!!! Zapomnialabym Wam powiedziec - moj tata byl wczoraj na grzybach i przyniosl 3 wiaderka i lubianke taka na truskawki - roboty bylo z tym tyle, ze szok, a palce do tej pory mam brazowe...:/ To trzymcie sie: Unitra---> zdrowiej:) Kaczorynka---> wyslalam Ci zdjecia na maila:) Agniechaa--> regeneruj sily do kolejnego tygodnia pracy w klasie maturalnej:) Dla wszystkich Was wielka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×