Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martaaa85

ciagle pretensje, klotnie,zale, nie mam juz sily

Polecane posty

ale jak spotkasz te wlasciwa kobiete, to nic nie bedzie mailo znaczenia;) mam nadzieje, ze wiesz wjakim sensie mowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno bedziesz mial;))) ogolnie naparwde w pozradku facet jestes, tylk omowie jak dla mnie wasytroszke postarzaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek naprawde
wygladasz tragicznie w tych wasach. jakbys mial 40 lat! chlopie,naprawde tak sie sobie w nich podobasz? wyluzuj troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek naprawde
marta masz racje z tymi wasmi. aaaaaaaa,juz wiem dlaczego masz problemy ze znalezieniem babki. bo jestes za uparty i nawet jak ci ktos dobrze radzi to upierasz sie jak osiol przy swoim,chociaz jestes w bledzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek naprawde
to powiedz kiedy nie radzilismy ci dobrze? a swoja droga,do czego sa ci one (wasy) potrzebne? a moze szukasz dojrzalych kobiet i dlatego chcesz by te wasy dodawaly ci pare latek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek naprawde
czyli wyszlo szydlo z worka! mamisynek,hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek naprawde
tomek,nie tylko zmarszczki. u ciebie sa to wasy i nadwaga. niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek naprawde
no i garderoba pana w wieku 40-50 tez cie postarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana.K.
Tomek A ja myśle,ze je sli jest Ci dobrze z tymi w wasami to powinienes je zaachowac.To Ty masz sie dobrze czuc sam ze soba i jesli jest Ci tak dobrze to komus nie musi sie podobac.Czasami warto posluchac czyjejs rady,ale decyzje zawsze naleza do Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek! Widze ze marta jakos tak rozweselala :)...trzymaj tak dalej i nie daj sie tesknocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Translate
Cześć wszystkim 🖐️ Miłego dzionka 😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulla
hej moi drodzy! witam was serdecznie buziaki i 🌻 dla was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 dzien dobry wszystkim :) miłego dzionka :)) jaka u was pogoda? bo u mnie strrrasznie pochmurno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Wy, śpicie dalej? czy obowiązki wezwały? ja juz swoje zrobilam, teraz czas na kaw(F)e :D a Oliwka się szwenda po pokoju i wszystko rozrzuca, przeklada,przenosi...:O chcialabym miec dla niej osobny pokoik, urządzilabym go cudnie,jak małej ksiezniczce :) wv ogole to swoje wlasne mieszkanko bym chciala, ale cóż...moze kiedys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:)🌻 u Was pochumrno??? niemozliwe u mnie slonce swieci:D, lato wraca:)))) ale sie wyspalam:))) Wiecie co moj napisal rano ze trskni i czy pojde znim na bilard hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jasne że leć
a dla towarzystwa zaproście jego nową dziewczynę. Baw się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EROTICA ja marze o wlasnym domu;))) chcoiaz mieszkam z mama i z siostra w dosc duzym ale z mama to wiadomo jak jest:)) chcialabym miec ladny dom z ladnym ogrodem wyjsciem na taras, duzym salonem ahhh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jasne że leć
I zmień temat topiku, by sie ludzie nie nabierali najlepiej na ciagle pretensje , klotnie, zale, uwielbiam to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ja gdzies napisalam, z eide z nim na tne bilard?? jejku tochyba normalne, z ejak sie kogos kocha( mimo wszystko) zawsze sie ebdzie tersknic i jesl ita osoba cos napsize to mimo wszystko myslimy sobie, z echoc troche o nas jeszcze mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobrze
ci durna dziewucho!!! sama nie wiedzials czego chcesz wiec facet zrezygnowal. i dobrze !! spotka sie teraz z dziewczyna, ktra wie czego chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie tez pochmurno... Moze to spodoba sie komus :) Bo miłość mój drogi to: To chcieć czynić drugiego wolnym, a nie uwodzić go, to uwolnić go z jego więzów, jeśli pozostawał więźniem, Aby on także mógł powiedzieć: \"kocham ciebie\", nie będąc do tego zmuszonym nieposkromionymi pragnieniami. Kochać to wejść do drugiego, jeśli otwiera tobie bramy swego tajemniczego ogrodu, po drugiej stronie okrężnych dróg, kwiatów i owoców zrywanych na skarpie, Tam, gdzie zadziwiony potrafisz wyksztusić: to \"ty\", moje kochanie, ty jesteś moją jedyną... Kochać to chcieć ze wszystkich sił dobra drugiej osoby nawet z pominięciem siebie, to czynić wszystko, by ona wzrastała i rozwijała się Stając się z każdym dniem człowiekiem jakim być powinna a nie takim, jakiego chciałbyś ukształtować według swoich marzeń. Kochać to ofiarować swoje ciało, a nie zabierać ciała drugiej osoby, lecz przyjąć je gdy daje siebie, To skoncentrować siebie i wzbogacić, aby ofiarować ukochanej całe swoje życie skupione w ramionach twojego \"ja\", co znaczy więcej niż tysiące pieszczot i szalonych uścisków, Kochać to ofiarować siebie drugiej osobie, nawet jeśli ona przez moment się wzbrania To dawać nie licząc tego, co inny ci daje, płacąc bardzo drogo, nie domagając się zwrotu. Największa miłość wreszcie to przebaczyć, gdy ukochana niestety odchodzi, usiłując oddać innym to, co przyrzekła tobie. Kochać to zastawić stół, aby przy nim zasiadł twój gość i nie sądzić, że możesz obejść się bez niego, Ponieważ pozbawiony żywności, jaką on ci przynosi, na twoje świąteczne przyjęcie nie postawisz dań królewskich lecz tylko suchy chleb biedaka. Kochać to wierzyć drugiej osobie i ufać jej, wierzyćs w jej ukryte siły, w życie które posiada, jakiekolwiek byłyby kamienie do usunięcia dla wyrównania drogi. To zdecydować się rozsądnie i odważnie wyruszyć na drogi czasu, nie na sto, tysiąc czy dziesięć tysięcy dni, ale na pielgrzymkę, która się nie skończy, bo jest pielgrzymką, która trwać będzie ZAWSZE. Powinienem ci to powiedzieć, aby oczyścić twe marzenia, że kochać to zgodzić się na cierpienie, śmierć sobie samemu, aby żyć i ożywiać, Ponieważ tylko ten, kto może bez bólu zapomnieć o sobie dla drugiego, może wyrzec się życia dla siebie tak, żeby nie umarło w nim cokolwiek z niego. Kochać wreszcie to jest to wszystko, o czym powiedziano i jeszcze więcej, Bo kochać to otworzyć się na nieskończoną MIŁOŚĆ, to pozwolić się kochać, być przejrzystym wobec tej MIŁOŚĆI, która zawszę w porę. To jest, o wzniosła Przygodo, pozwolić Bogu kochać tego, którego ty w sposób wolny decydujesz się kochać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez Martusia, marze o wlasnym domku :) nawet malutkim mieszkanku :) ja mieszkam z mamą mojego chlopaka, jest teraz chora to mieszka u nas, wlasciwie to jej mieszkanie ale tu nie bylo jej wczesniej, ale teraz rozstala sie z mezem wrocila tu i mieszka z nami. jest mi ciezko troche, wiadomo, inne charaktery, nawyki, przyzwyczajenia... ale jakos dajemy rade :) wlasny dom to szczyt moich marzen :) ale na poczatek starczy mieszkanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej..ty nieznajomy przymknij sie....ty bys nie tesknil(a)...wiesz istnieje cos takiego jak MILOSC,ale ty chyba z innej bajki i nieswiadomy(a) tak wielkiego uczucia ...to normalne ze marta o nim mysli i che zeby on o niej tak szybko nie zapomnial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczorynko, ales sie rozpisala :) Martuśka, nie zwracaj uwagi na te bezsensowne uwagi, są naciągane, żeby tylko dogryzc :) jejku, zaraz lunie deszcz, a chcialam isc do parku nakarmic labedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ułoży Ci sie, bedziesz miała taki dom ze hoho:)))))) ja bym chyba nie umiala mieszkac z mama \"mojego\" faceta;) fajna z niej babka, ale ja bym sie czula chyba zbyt skrepowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×