Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martaaa85

ciagle pretensje, klotnie,zale, nie mam juz sily

Polecane posty

Hej!!! Noo ale czytania!!! Witam nowe forumowiczki! :) Co do umieszczania tu fotek - nie wypowiadam się, nie moja sprawa. Erotica, wiem co mówisz, ja mam bliźniaki i też są moimi skarbami:) Tomek, jeśli mogę coś poradzić - zgól wąsy, żadna kobieta (przynajmniej z tych, które znam) nie lubi takich wąsów. Bardzo mi się podobasz na tym zdjęciu z dzieckiem 😍 fffffffffffffffffffffff - fajnie, że Ci się udało podobnie jak mnie. Baby - Natia, Marta i inne zdołowane - zrobiłyście wieeeeeelki krok i teraz trzeba być konsekwentnym. Muszę tu częściej zaglądać, bo chciałabym wszystkim coś odpisać a nie mogę, bo tyle tu tego hehe i zamotałabym tylko:) Nie, żebym miała coś przeciwko - super, że dołączają tu nowi ludzie. Marta, Twój były zupełnie nie w moim guście. Za to mój Pawełek jak najbardziej:D Jutro wraca. Ech, no nie mogę zostać tu dłużej, mam mnóstwo pracy (tłumaczenie artykułów z angielskiego na polski dla pewnej gazety)... bleee już mam dość, ale na jutro muszę skończyć. Jak się wyrobię zajrzę wieczorem:) Buziaki, trzymajcie się cieplutko i nie dawajcie się!!!! Aaaa przypomniało mi sie:D Oglądałam polski film \"Żeniac\", to stary film. O góralu starym kawalerze (po 40stce mocno), mieszkał z mamusią i szukał żony:) Haha, mamusia się rozdarła na całą wieś :\" Stasek, cóześ tak te majtki ubrudził???!!!! Doprać jich nie mogłam!!! W majtach sie chodzi miesioc, a nie pół roku!!!\" :D Dobrze, że mój zmienia codziennie :D No i jeszcze jedna wstawka. Stasek siedzi i filozofuje: \"Jakbym pomorł, tobym był kiejby zajunc abo i zdzicały kocur\" hahahahah Przypomniało mi się, siedzę przed monitorem i się śmieję jak głupi do sera, a Szymon z Julką patrzą na mamę jak na wariatkę :D Paaaa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulla
tomek a cos ty sie tak uparl dlaczego nie mozesz????????? zobaczysz zgolisz najwyzej odrosna sprobuj bedzie dobrze!!! nio juz marsz do lazienki trzymam kciuki, przeciez my to szceerze radzimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podziwiam taką odwagę
Marta powinna najpierw wyleczyć swoją duszę, dojść ze sobą do ładu i składu. Inaczej nie dasz rady, ona pół tygodnia poświęca na to, jaka ma być ( jaką postać ma zagrać ) na nastepnym spotkaniu. nie ma żadnych zainteresowań, zdała na studia i tkwi na pierwszym roku ze względu na rentę po mamie. nawet zakładając ze kierunek jej nie interesuje zamiast przyswoic jak najwięcej wiedzy z tej dziedziny, woli zbijać bąki. Nic nie dodałam, to wszystko jej słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulla
jak to serducho?? a wiesz dlaczego bo bije:) bo mu smutno,ze cierpisz i chce zebys juz nie plakala a u psychologa bedzie... zobaczysz calkiem sympatycznie wyslucha doradzi powie swoje zdanie... bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tomka 1982
zacznij dbac o siebie,myj czesciej wlosy bo widac,ze ci sie przetluszczaja, zmien garderobe bo jest bez charakteru i przydalo by sie troche schudnac. zobaczysz,ze zmieni cie to na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *********
do podziwiam... nic z tego nierozumiem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ej odczepcie sie od tego tomka...kazdy jest jaki jest...liczy sie charakter,a pozatym kazdy jest na swoj sposob wyjatkowy i ma cos w sobie...drugiej polowki tak naprawde nie maja ci co nie chca...i nie wazne jak dlugo jej szukamy...ja znam 50latke ktora cale zycie byla sama a teraz sie zakochala i jest szczesliwa i powiedzial ze \"warto czekac na to cos...\" A pozatym Tomaszek to bardzo ladne imie i nawet rocznik sie zgadza,hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tomka 1982
nie chodzi o to czy sa z lumpexu czy nie! wygladasz w nich poprostu dziwnie,bez wyrazu. jak chlopek na wsi ;) ciuchy moga byc i z lumpu ale musza miec styl i pasowac do ciebie. nie masz gustu wiec popros jakas kolezanke by ci pomogla w wyborze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tomka 1982
nie czepiam sie tomka. sam pisal,ze ma problem ze znalezieniem dziewczyny. a wiec mu pisze dlaczego, ciuchy moga byc tez z coco chanel,prada itd. ale co z tego jak nie beda ci one pasowaly? chlopie,zeby dobrze wygladac mozesz sie nawet na ryneczkach ubierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulla
natia daj znac jak wrocisz?? czekam na ciebie i marte tez:) i giovanniego hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) Skończyłam tłumaczonko :) Ale fajnie, luzik mam. Ale pewnie za tydzień przyjdą książki z wydawnictwa do tłumaczenia wrrrr. Hehe już nie narzekam, cieszę się, że mam pracę :) Marta, dobrze, że wyszłaś z koleżankami, rozerwiesz się, a co sobie będziesz żałować. Ec... chyba pełnia jest, bo spać nie mogę wrrr .... jeszcze ten cholerny wiatr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Translate
Cześć wszystkim!! Aleście się wszyscy rozpisali. Kiedy ja to nadrobię? No i dlatego, że nie jestem w temacie to tylko wszystkich pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Translate
Aaaa Żonko "Żeniac" był super też się uśmiałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia-----> nie rezygnuj z wizyt u psychologa. To, co tobie wydaje się \"słuchaniem za pieniądze\" może miec naprawdę pozytywne skutki. I ciesz się, że mama wzięła inicjatywę w swoje ręce, widać, że się o ciebie szczerze martwi i troszczy :) Dobrze by było, gdyby z depresji/dołka człowiek dał radę wyjść sam... Ale jeśli nie da rady, to czemu nie skorzystać z fachowej pomocy? Dusza też choruje, nierzadko ciężej niż ciało. Ja z chęcią wybrałabym się do psychologa, ale nie mam gdzie. Także korzystaj, a w razie czego możesz leczyć zbolałe serce bezpłatnie (chyba, że nie masz ubezpieczenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiu nie lubi Warszawy :( Bleeee... Byłem tam, bo musiałem. Fuujjj. Oooo jak miło, że ktoś tu za mną tęskni:D Madziulla, ti amo :D 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze parę lat i ja będę kiej ten żeniac abo i zdzicały kocur:) Eeech... nic mi się nie chce. A Wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Translate
Hej Giovanni nie dołuj mnie, bo ja jestem tylko trochę młodsza od Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Translate
A mnie też nic się nie chce. Chyba taki dzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nnnno to rozumiem:) Od razu lepiej mi na duszy:) Wykąpię się zaraz, mam fajny płyn do kąpieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Translate
No to raz, dwa, trzy.... i przytulamy się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a przytulamy tych co czytają w konspiracji? a to my i partyzanci: 🖐️ :classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::):):):):):):):):)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulla
ja tez chce sie poprzytulac:) giovanni voglio dormire molto. sto guardardo la televisione, Come stai?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulla, anche io voglio dormire molto :) Sto bene, grazie e tu? Madziulla e Giovanni: 🖐️:):classic_cool:🖐️😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Translate
Natia jak myślisz, czy oni nas teraz obgadują? :D Kurczę trzeba się zabrać za naukę języków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulla powiedziala: Giovanni, bardzo mi sie chce spac. Ogladalam telewizje. Jak sie masz? na co ja: Madziulla, mi tez bardzo sie chce spac. Mam sie dobrze, dziekuje, a ty?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×