Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martaaa85

ciagle pretensje, klotnie,zale, nie mam juz sily

Polecane posty

Chyba napiszę maila do Małgosi moze ona mi cos doradzi... albo nie... oskarzy mnie znowu o molestowanie. Pozostale dziewczyny - co sądzicie o tym co zrobila ta \"moja\"? Powinienem dac jej szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na-Marginesie
Tomek_1982------->Na wnętrze najbardziej zwraca się uwagę tak robią kobiety:)wnętrze jest najważniejsze:)liczy się człowiek, jego charakter, osobowość.Jak zaczniesz je pielęgnować:)to los się do Ciebie uśmiechnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnaK.
Giovanni Dobrze że istnieja tacy faceci jak Ty,myślący perpektywistycznie. Chcesz być szczęśliwy,planujesz,patrzysz w przyszłość. Przykre, że nie możesz znależć tej jedynej.Ale życzę Ci powodzenia. Ja niestety z moim facetem nie mam co liczyć nawet na najmniejszy plan na życie. I fajnie, że kwestie materialne nie są dla Ciebie naj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na-Marginesie
Może nie potrzebnie szukasz?I wybierasz dla siebie nieodpowiednie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnaK.
Martaaa85 Ja chcę rozmawiać, bo bez rozmowy nie ma sensu,ale on twierdzi, że nie może bo jest zamkniety w sobie,po 8 latach bycia razem nie potrafi ze mna szczerze pogadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zebym byl jakis zniewiescialy ale..... przytulcie Jasia :D oho znowu dzwoni, jak pogadam to wroce. Na razie, zaraz wracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnaK.
hmm,chociaz teraz juz chyba nie ma o czym rozmawiać.Tylko ze mamy inne zdania,ja juz nie chce a on chce.Ja sama nie wiem co bylo by lepsze,bo nie wierze zeby bylo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giovanni mialam kiedys chlopaka naprawde wspanialego,dobrego jak nie wiem co, teraz to widze ( mialam 16 lat bylam glupia) i nie docenilam go , nie kochalam, mowilam, ze nigdy nie bede zalowac a teraz po czasie zaluje ale coz takie zycie:(( Widac, ze jestes fajnym facetem i zycze Ci z calego serca zeby Ci sie ulozylo:)) ja juz w swoje szczescie nie wierze, za duzo mnie krytykowano, teraz ten zwiazek, czuje sie taka nic niewarta, teraz praktycznie nie mam zainteresowan( naawet jakbym chciala miec jakas pasje np nurkowanie to nie mam pieniedzy) wydaje mi sie ze jestem w ogole nieciekawa, normalnie pojde na dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na-Marginesie
Natia---------------->Będzie tak jak piszesz:):):)to nie był ten:)ale gdzieś czeka już na Ciebie ten jedyny;):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnaK wiem co czujesz, mialam to samo, ja nie chcialam , On chcial, chcialam zeby mnie rzucil bo nie potrafilam tego zakonczyc a teraz? zdradzil mnie a ja go bardziej kocham CHORE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia my klocilismy sie najczesciej na gg i chyba naprawde z nudow;( jakbym mogla cofnac czas zupelnie inaczej by sie wszystko potoczylo, zaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na-Marginesie
Marta------------->Nie możesz tak pisać. Powinnaś wierzyć w siebie i w swoje możliwości:):)Napewno jesteś wartościową dziewczyną i nie powinnaś przez jedno niepowodzenie w życiu się załamywać. Najwidoczniej to nie był "ten" a gdzieś czeka na Ciebie temn właściwy:)Bedzie dobrze:)Głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielony dlugopis
To wróć do niego A on będzie się spotykał z panienkami na boku Widzę że tobie to nie przeszkadza masz 22 lata i koniec życia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie wierze w siebie kompletnie, ZERO poczucia wlasnej wartosci, zdaje sobie z tego sprawe Zielony nie wroce bo nawet jakbym chciala to on mnie juz nie chce:) tylko wkurza mnie, ze chce zebym byla jego kolezanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielony dlugopis
To znajdziesz kogoś kto odbuduje twoją wartość Chyba ze lubisz być niedobrze traktowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nornmalnie pobijcie mnie albo cos;) mam 21 lat i jak narazie koniec zycia:( nie wiem co mam ze soba zrobic, czym sie zajac, ostatnio byalm w miescie jechalam do koelzanki iw autobusie plakalam do siebie, mysli tylko o nim i nic wiecej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na-Marginesie
Marta-------------->Zacznij wierzyć w siebie:)Pokochaj siebie:):)całe życie jest przed Tobą:)jesteś wartościową osobą i nie pozwól, żebyś przez tego mężczyznę cierpiała, bo nie jest tego wart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na-Marginesie ale jak? nie wiem kompeltnie jak?? teraz najchetniej bym spala, minuty trwaja wiecznosc, nie da sie tak zyc:( Natia podziwiam:) wczoraj bylam silna, dzisiaj nie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielony dlugopis
2 lata zwiazku to jest nawet mniej niż trwa zauroczenie Nie ma co zbyt długo płakać nad tym grobem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Marta :D 🌼 ale milo byc przytulonym:D Tomek, moze i dyskotekowa. Masz racje, dobrze, ze wyszlo to teraz. No i po jej telefonie ustalenia takie: spotykamy sie jutro, zeby pogadac. Ale jakos niespecjalnie mam ochote, no ale pokaze klase i dam sie jej chociaz wytlumaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam to samo:( chcoaiz w srode go widzialam to nie jest a ztak zle ze mna:( misie wyrzucilam za komputer:P kupil mi dwie spodniczki juz ich chyba nie zaloze;) wchodze na jego konto na fotce, widze go i w placz ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na-Marginesie
Marta------------->Zacznij żyć:)Pomyśl co Ci kiedyś sprawiało radość?Nie wiem co to było?Powinnaś znaleźć sobie pasje w życiu:)Może jakiś sport?taniec, gra na jakimś instrumencie?Masz duży wybór:)Powinnaś zająć się sobą a poczujesz się szczęśliwsza:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielony dlugopis
daj linka na to konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia lec po farbe i zamaluj:D gram sobie czasem na pianinie:)) o to chodzi ze go poznalam jak mialam 16 lat bylam z nim jak mialam 18, nie pamietam juz tamtych czasow, co sprawialo mi radosc, uzaleznilam sie kompletnie od niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielony dlugopis
To się zacznij oduzależniać Brooke Logan potrafiła zapomnieć o Ridgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na-Marginesie
Dziewczyny to normalne, że cierpicie i Was to ogromnie boli:(ale ból minie z biegiem czasu. Kochałyście i zostałyście zranione, czy to nie wystarczający powód, żepy postarać się aby zapomnieć?Nawet jeśli oni powróciliby do waszego życia to czy jest sens?Ryzykować, dawać siebie jak najwięcej a otrzymywać cierpienie?Chyba nie?Napewno odczuwacie teraz pustkę, ale trzeba też odróżnić miłość od przyzwyczajenia. Zasługujecie na kogoś wartościowego:)więc głowa do góry:)i nie poddawajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam propozycje. Dajcie mi namiary na tych kolesi, ja wezme pare dni urlopu, pomszcze Was i przy okazji Polske zwiedze, co? Normalnie jak czytam to mnie skreca! Wiadomo, kazdy popelnia bledy. I moze bylyscie jedze dla swoich facetow, moze ranienie bylo wzajemne ale cholera jasna, oni na pewno teraz tak tego nie przezywaja jak Wy. Wiem to, bo znam ten typ faceta. Moze ruszy ich sumienie od czasu do czasu, ale zapija, znajda inna. sam zreszta w wieku 21-22 lat nie bylem lepszy. Wtedy \"docenialem\" to, ze dziewczynom sie podobam, nie powiem, korzystalem z urokow i wdziekow jak mi je dawaly .. ale zmadrzalem od tamtego czasu a sa i tacy co do 40stki beda skakac. No nic, nie ma Małgoni to chyba pojde, chcialem wiedziec co ona mysli o tej sytuacji. Mam wrazenie, ze ona ma super rozwinieta kobieca intuicje i potrafi doradzic kazdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulla
hej wam:) Giovani nie spotykaj sie z znia daj spokoj"tak jakos sie pocalowali" no sorry qrna co o niej swiadczy, ze ma faceta a spotyka sie ztoba..... kiedys moze miec ciebie i spotkac sie z innym jak juz kiedys sie zdrazi to... sam wiesz uwazaj na nia..... nie wydaje mi sie, azeby ona byla taka jakiej szukasz.... nie wiem nie rozumiem lasek ktore maja facetow a sie umawiaja z innymi uhh az mnie ciarki preszly!!!! i wlasnie przez taki dziewuchy zawsze beda zdrady!! giovani poczekaj ja mysle, ze ta jedyna sama Cie znajdzie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×