Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martaaa85

ciagle pretensje, klotnie,zale, nie mam juz sily

Polecane posty

Gość messina
Jezeli zrobiłas juz jeden krok w dobrą strone to sie nie cofaj do tego co było.Bo bedzie jeszcze gorzej.A ty zasługujesz na kogos kto za tobą swiata nie bedzie widział i bedzie pewny swoich uczuc.Pocierpisz moze poł roku,moze rok.A po miesiacu juz troche cie przyzwyczaisz bedziesz normalnie fukncjonowac.Ale lepiej teraz nic jeszcze gorzej cie zrani.Wiem ze to tak łatwo komus mowic bo przeciez ty go kochasz,ale zrob plusy i minusy waszegbo zwiazku i zobacz czego bedzie wiecej.Pozdrawiam i badz silna w swoich postanowieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulla - fa niente :) e prego 🌼 Hmm wie któraś jak Dumna Żonka Pawełka ma na imię? Bo ma długi nick i pasowałoby się zwracać do niej po imieniu:D Dobra, ragazze, jadę zawieźć projekt klientowi. Dziś nie widzę się z moją Lady, to zaglądnę tu wieczorkiem lub po południu. Ciao 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulla
ja mysle, ze to jej slodka tajemnica i jeszcze dlugo bedzie nas trzymac w niepewnosci:) i tak szybko sie nie ujawni.. marta jak tam??nieodzywcie sie dzisiaj..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulla
przepraszam za blad:/ nie odzywacie sie? hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wiem jak ma na imie zonka:)))) naprawde ladnie:))))) ale nie powiem:)) Madziulla nie odzywamy sie, jest ciezko ale co zrobic. Wiecie co?? Ostatnio tak bardzo chcialam przytyc, bo jestem szczuplutka(174cm wzrostu i 52kg) i nawet juz mi sie udawalo a teraz spojrzalam na siebie w lustro i wygladam jak anorektyk:////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulla
do"on ze mna zerwal" przeczytalam pierwsze posty ale hmm moze to on sie czepial a ty wmawialas juz sobie,ze to twoja wina... moze to byl jego pretekst... ludzie potrafia tak kota ogonemodwrocic,ze niewinni pozniej przepraszaja.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj rozmowa byla! Powiedzialam co mnie boli, co mi przeszkadza i czego tolerowac nie moge i nie potrafie. Bylam silna i niesamowicie szczera. Moj M raczej w szoku byl. Nie owijalam w bawelne. Potem on zaczal mi mowic, ok nie mowic a raczej wypominac a ja do niego, zeby nie tym tonem do mnie. Ja go o nic nie oskarazam tylko po prostu mowie co jest nie tak. On tak sie na mnie popatrzyl, przytulil i powiedzial, ze kocha najbardziej na swiecie:) A dzis rano jeszcze przed praca bylo teges tam teges.Wiec chyba jest ok. AAAAA dzis idziemy na romantyczna kolacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Homerkowa cieszę się razem z Tobą:) pamietaj jak rozmawiasz to nie dawaj się wciągać w żadne rozgrywki:) Będzie dobrze:) A kolacja będzie super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra laski, Giovanni i Zielony Długopis odkrywam wielką tajemnicę haha mojego imienia:) Giovanni, po Twojemu to będzie Margherita:D Jestem Małgorzata bez Mistrza obecnie, bo wyjechał. Dzieci sobie Teściowie wzięli na noc, bo się stęsknili :) Przyjeżdżajcie, zrobimy imprezkę :) Homerkowa, super, bardzo się cieszę!!!! :SD:D:D:D onn ze mną zerwał ------> czytałam Twoje forum ..... hmmm....skomplikowana sprawa .... Kij ma dwa końce a wina nie zawsze leży po jednej ze stron. Agresja (słowna czy fizyczna) zawsze budzi agresję.... Zaglądaj tu do nas, jakoś Cię wesprzemy i pomożemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra laski, Giovanni i Zielony Długopis odkrywam wielką tajemnicę haha mojego imienia:) Giovanni, po Twojemu to będzie Margherita:D Jestem Małgorzata bez Mistrza obecnie, bo wyjechał. Dzieci sobie Teściowie wzięli na noc, bo się stęsknili :) Przyjeżdżajcie, zrobimy imprezkę :) Homerkowa, super, bardzo się cieszę!!!! :SD:D:D:D onn ze mną zerwał ------> czytałam Twoje forum ..... hmmm....skomplikowana sprawa .... Kij ma dwa końce a wina nie zawsze leży po jednej ze stron. Agresja (słowna czy fizyczna) zawsze budzi agresję.... Zaglądaj tu do nas, jakoś Cię wesprzemy i pomożemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra laski, Giovanni i Zielony Długopis odkrywam wielką tajemnicę haha mojego imienia:) Giovanni, po Twojemu to będzie Margherita:D Jestem Małgorzata bez Mistrza obecnie, bo wyjechał. Dzieci sobie Teściowie wzięli na noc, bo się stęsknili :) Przyjeżdżajcie, zrobimy imprezkę :) Homerkowa, super, bardzo się cieszę!!!! :SD:D:D:D onn ze mną zerwał ------> czytałam Twoje forum ..... hmmm....skomplikowana sprawa .... Kij ma dwa końce a wina nie zawsze leży po jednej ze stron. Agresja (słowna czy fizyczna) zawsze budzi agresję.... Zaglądaj tu do nas, jakoś Cię wesprzemy i pomożemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo nareszcie mi się udało wejść! Małgonia no no no :D Pięknie imię :D Dziewczyny, dajcie spokój już tym chłopom i zajmijcie się Jasiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja mam dzisiaj dola:((( juz pisalam na gg z Gosia:) Jasiu zazdroszcze Ci, chciałabym byc na takim etapie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoniu, sto bene, grazie :) Przytulcie Jasia :D Też macie problem z wejsciem na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoniu, sto bene, grazie :) Przytulcie Jasia :D Też macie problem z wejsciem na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giovanni, nie spoufalaj się tak! Co to ma być \"Małgoniu\" (hih lubię tak) i te erotyki Pawlikowskiej Jasnorzewskiej na maila:P A my z Martą robimy sobie dzień piękności :D Pachnąca, długa i gorąca kapiel:) I full service, maseczka, peeling, golenie i inne sprawy upiększające. I polecamy to pozostałym forumowiczom :D Zróbcie do dla siebie :D Każdy zasługuje na luksus :D Może wlezę póxniej, jak nie to dobranoc, do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giovanni, nie spoufalaj się tak! Co to ma być \"Małgoniu\" (hih lubię tak) i te erotyki Pawlikowskiej Jasnorzewskiej na maila:P A my z Martą robimy sobie dzień piękności :D Pachnąca, długa i gorąca kapiel:) I full service, maseczka, peeling, golenie i inne sprawy upiększające. I polecamy to pozostałym forumowiczom :D Zróbcie do dla siebie :D Każdy zasługuje na luksus :D Może wlezę póxniej, jak nie to dobranoc, do jutra:) Tez mam problem z forum i z gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAŁGONIU (hihihi) nie powtarzaj się :P Ojjjjj, a mogę Ci towarzyszyć podczas tej kąpieli? :> Wiem no masz męża, ja się zakochałem (bo nie wiem czy mogę już Ją nazwać moją dziewczyną), ale wiesz, umyłabyś mi plecki, ja Tobie :D hehe żartuję, ale dobry pomysł z tą kąpielą. Chociaż ja nóg i pach golić nie będę, maseczki ani peelingu nie zrobię:P Ale kąpiel z dobrą książką .... fajny pomysł :) Co tu tak zamarło życie? Panie, odzywajcie się 🌼 to na zachętę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra zjadlam a teraz czas na kapiel;))) ale chyba musze sie najpierw wygadac ( z Małgosią juz gadalam na gg)) Nachodzą mnie myśli, ze to wszystko moja wina, że ja wszystko spieprzyłam, obrażałam sie, zrzedzilam, mialam watpliwosci, mowilam ze go nie kocham juz chyba, nieraz jak bylam z moim to chcialam byc z tym moim kolega( ale tylk odlatego bo on byl dobry a nie ze cos czulam) Nie traktowalam mojego tak jak powinnam, on tez nie wiec dwustronnie sie zle traktowalismy. On dzisiaj zadzwonil, wypytywal co u mnie, co robie, chcoaiz wczoraj mu napsialam ze odchodze to z nim gadalam bo to telefon domowy a jak juz odebralam to ten jego glos ehh:(( zaczal mi cos opowiadac o jego koledze co rozstal sie z dziewczyna, pol roku nie byli razem a teraz sie zeszli i biora slub.I ze jesli nasza milosc jest prawdziwa to tez tak bedzie. Normalnie jakslysze jego glos to zapominam te zdrade, chcialabym byc przy nim, kocham Go nadal;( On mnie juz nie chce, nawet jakbym chciala go przyjac, mowi ze to juz nie to, ze chcialby poczuc taka milosc jak kiedys. Niby chcalby sie przyjaznic:/ normalnie super podejscie:/ za 2 tyg ide na wesele, mialm z nim isc, on nadal chce i nie wiem co robic. Pomyslalam , z emoze sie etraz znim spotkac, pogadac o tym weselu i jednak z nim pojsc ale nie widziec sie pzrez 2 tyg, moze cos zrozumie, moze zrozumie co stracil jak mnie zobaczy,Normalnie dzisiaj mam taki dolek ze wybaczylabym mu wszystko:( ratunku bo juz glupoty plote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia, musisz być dzielna:) I twarda, nie pozwól sobie na powrót, on ma rację, to już nie będzie to samo! A ja nie idę się kąpać, kumple wyciągają na piwko to idę :D Miłego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielony długopis
Najpierw mówi że to byla ukartowana rozmowa, zebym poczula sie zazdrosna Jest tak zajęty że mam nie pisac do niego smsow nie dzownic bo on bedzie sie uczyl:/ Ale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielony długopis
rozmawial z koelzanka ta z neta i z edobzre mu sie rozmawialo, ze byl na spacerze i akurat ja spotkal tłumaczy się źe niby dlazcego nie moze miec kolezanek dopuścił do sytuacji kiedy ona sie w nim zakochala i on w niej chyba tez Oczekuje uwielbienia nie tylko od jednej dziewczyny jemu to sie bardzo podoba ze ktos go kocha poza mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielony długopis
Ciekawe dlaczego ty nie chcesz poznać kogoś normalnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na-Marginesie
zielony długopis---------------?Najlepiej porozmawiaj z nim:) i powiedz co czujesz?Związek wymaga pielęgnacji, zaufania, kompromisów i najważnieszego miłości obupólnej, bo bez niej nie ma związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielony dlugpopisie wszystko do mnie przemawia co mowisz:) tylko ja dzis czuje sie winna, ze gdybym nie byla taka zla, jemu by do glowy nie przyszlo, zeby spotkac sie z inna.Nigdy go inne nie obchodzily. u nas bylo bardzo zle, nie dawalam mu czulosci, ciagle krzyczalama, spotkal ja, ona go \"miziala\" dala tyle ciepla i on zobaczyl, z einna te zmoze dac mu czulosc. Wiem ze go bronie, ale wiem ze po czesci nawalilam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliska
no pleciesz :) przypomnij sobie pare jego akcji, to ci przejdzie teraz przyszedł, ale jak poczuje, ze miękniesz, to i tak ucieknie, bo on chce wiedziec, że moze odzyskać na ciebie wpływ kiedy zechce... idx na to wesele sama i bedzie w porzadku, bo jeszcze zrobi ci jakis numer i wtedy sie nie pozbierasz, a mam wrażenie, ze jeszcze ma w repertuarze parę niewykorzystanych...chcesz tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×