Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dietetyczka2

Sprawdzona dieta

Polecane posty

Gość gość
Ktoś tu jeszcze zagląda? Ktoś aktualnie stosuje tą dietę? Ja zaczęłam tydzień temu szukam osób to wspólnej motywacji porównywania wyników itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goElaść
Stosuję 9 dni - schudłam 4 kg.Ta dieta daje możliwość schudnięcia 20 kg w ciągu 2.5 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli macie problem z tym że jecie za dużo to może warto wspomóc się suplemetnacją która hamuję łaknienie ? poczytajcie o tabletkach slimcea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama na sobie się przekonało o skuteczności Foreverslimu .Na początku założyłam sobie że chcę schudnąć 10 kg i będzie dobrze.Po trzech miesiącach schudłam 13 kg efekt jo-jo się nie pojawił więc wszystko jest w jak najlepszym porządku.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syliwa_ffik
Ja mam taką dietę że skłąda się z 5 posiłków które jem raczej tak w równych odstępach średnio co 2,5 godz. Posiłki mam gotowe na cały dzień, bo to Kiełki na Widełki taki catering. A jadam powiem ci smacznie a nawet pysznie bym powiedziała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
witam czy ktoś tu wogóle zaglada ? ja od dzisiaj zaczęłam tą dietę .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusiecczka
Osobiście schudłam bez diet i głodzenia się, aż 22kg jeżeli macie pytanie dotyczące mojego odchudzania to zapraszam do kontaktu magda.orzechowska87@wp.pl postaram się odpowiedzieć najszybciej jak to będzie możliwe :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość basiak
moją dietę układala dietetyczka Monika Górzyńska z Gdańska:) zdrowo schudłam i zaczęłam nowe, lepsze życie:) polecam serdecznie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCellka
W moim przypadku dieta ułożona przez dietetyka tez by nie przeszła...ja sama nie jestem w stanie funkcjonować dobrze na diecie... choćby nie wiem co... Ale odkąd zamawiam https://eatzone.pl/ i jem inaczej i więcej czasu poświęcam na ruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
witam ja 3 dzień na diecie głód jest ale daje radę :) poczatki zawsze sa trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ukończyłam kuracje z dieta LIMVENA. Schudłam łącznie 10kg przez 2 miesiące. Chodzi o to w tej diecie że według programu obniżamy spożycie kalorii oraz uzupełnia organizm w substancje odżywcze z koktajli. Wszystko zdrowo i przemyślanie a co najważniejsze dające bardzo dobre rezultaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania199211
Najskuteczniejsze odchudzanie, to mądre odchudzanie. Ja odchudzałam się z pomocą specjalisty dzięki http://www.polskatimes.pl/artykul/3693990,jak-szybko-schudnac-i-miec-plaski-brzuch,id,t.html Tylko przy zastosowaniu się do tej wiedzy, można schudnąć szybko i na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwojka
Powaznie mysle nad ta dieta -zaglada tu ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justybs
Witam. Ja zaczynam od jutra ta dietezy zamiast bekonu moze bwedlinaewedlina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj skorzystać z pomocy specjalisty. Mogę polecić dietetyka z poradni Bdieta. Jest profesjonalistą, a oprócz tego jest też psychodietetykiem i naprawdę potrafi pomóc. Świetny towarzysz zmian :) Musisz się tylko dopytać czy jeszcze ma wolne terminy, bo z tego co się orientuję miesięcznie pod opiekę bierze maksymalnie 10 osób. Dzięki temu może skupić się dokładnie na pacjencie. Polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juska192
Ja próbowałam różnych sposobów na spadek wagi,ale nigdy nie udawało się zgubić nawet 2kg, któregoś dnia zaczęłam szperać w internecie i znalazłam ciekawy artykuł o Afrykańskim Mango http://szczupla-kobieta.pl zachęcił mnie do siebie pozytywnymi opiniami i zamówiłam sobie ;) teraz wiem,że to był bardzo dobry wybór bo schudłam,aż 24kg w 3 miesiące;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoolOwoc
Witam, chciałabym zapytać o sprawdzona dietę. Abym mogła sobie ułożyć jadłospis na cały tydzień. Najlepiej bez pomocy dietetyka :) Jeżeli chcecie poczytać o tym dlaczego zdrowe jest to aby dobrze się odżywiać to ze swojej strony mogę polecić ten artykuł. http://www.eskoczylas.pl/zdrowie/sprawdzona-dieta-ale-jaka/ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamkalot
polećcie mi jakaś dietę by zrzucić przynajmniej 35 kg, czyli taką długodystansową bym powiedziała. Nie chce schudnąć szybko zależy mi żeby to było trwałe zrzucenie wagi. Suplementacje sobie dobrałam na naturalnych składnikach - therm line hydrofast, ćwiczenia też mam ustalone z trenerem personalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaaak
Nie ma czegoś takiego jak sprawdzona dieta. Na każdego działa co innego. Każdy organizm jest inny. Ja ze swojej stron mogę zaproponować wszystkim odchudzającym Acai Berry Extreme. Jak dla mnie jest to absolutnie jeden z najlepszych preparatów wspomagających odchudzanie. Produkt zawiera w jednej kapsułce aż 5000 mg jagody acai. Dzięki temu skutecznie wspomaga zrzucanie niepotrzebnych kilogramów. Preparat jest przeznaczony dla osób, które chcą wspomóc proces odchudzania oraz znaleźć w sobie dodatkowe pokłady energii, która jest niezbędna w trakcie trwania kuracji odchudzającej. NIE JEST TO SPALACZ TŁUSZCZU !!! Poczytajcie o tym produkcie i o jagodach Acai. Mi pomógł z racji tego że miałam tendencję do ciągłego podjadania. Ogranicza łaknienie. Efekt na duży plus :) Polecam. http://nplink.net/P8E8H2H1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenieD
Dziewczyny czy któraś obecnie jest na diecie clinici mayo??? jakie macie doświadczenia z tą dietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zagląda tu ktoś??? chyba nikt nie stosuje tej diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymoteusz1
Bo do tematu diety trzeba podchodzić z chłodną głową. Przede wszystkim warto wziąć pod uwagę to, że poradnie takie jak http://twojcel.eu/dietetyk-gdynia/ pomagają osobom, które nie mogą schudnąć przez długi czas. Jesli też macie taki problem, to nie czekajcie, tylko skonsultujcie sie z nimi. To da Wam dużo siły i dzięki temu łatwiej przejdziecie dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześc! Stosuję tą dietę od tygodnia i ajk na razie tylko - 1 kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×