Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mirellka84

co zrobić z małym i chorym pieskiem rasy bokser??

Polecane posty

Gość mirelko
Katarino RTG , USG , krew- , kał na pasozyty , wyjdzie 150 W Gdańsku mozna szukac pomocy u Krzeminskiego na Łąkowej , ale tam pewnie ceny są oszałamiające. Bez przesady , zeby każdmu szczeniakowi , z za przeproszeniem , jednodniowa sraczka , robić badania , u dzieci tak się nie robi.Ale jeśli stan nie ulega poprawie- jak najbardziej.Podstawa to nawadnianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirelka weterynarz jest w Gdyni (na Kartuskiej w Gdańsku pewnie trafiłas na pana Ch - niezy rzeźnik :O). Lecznica jest w Gdyni Chylonii przy ul. Rozewskiej 25-29 (obok przychodni lekarskiej). Nr telefonu: 058-782-70-70. Polecam dr Jarosława Bandurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111111
po jednodniowej sraczce psa się nie bada, ale jeżeli stan psa jest oglnie kiepski, to na pewno nie zaszkodzą te badania - wykonane u dobrego weta. Posiadanie zwierzaka to ogromna odpowiedzialność! Jeżeli nie stać Cię na leczenie psa, to co byloby z dzieckiem? Za co byś wykupowała chociażby goopie mleka, kaszki, pampersy, które naprawdę kosztują fortunę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierz mi, że prościej zrobic psu podstawowe badanie krwi niz pakowac w niego antybiotyki. Od tego powinien zacząć. To nie jest duzy koszt. Jak nic nie wyjdzie to można robić dalsze badania, ale krew to podstawa! Stan ten, biegunka, utrzymuje sie kilka dni - więc nie ulegl poprawie. Gdyby trwal dzień lub dwa mógłby to byc zwykły stres lub niestrawność. Ale w tym wypadku sprawa jest poważniejsza. Mysle, że to jakas bakteria, zatrucie - badanie krwi powinno to wykazać a wtedy mozna psa odpowiednio leczyć, a nie w ciemno :) Antybiotyk przez 28 dni u szczeniaka to jakiś horror :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat trafilam na babke: K.Z-Słomkę ktora mi to zleecenie dala.Nie polecam jej jesli nie zrobila mu badan a w dodatku wyslala psiaczka na zastrzyki.Powiem wam tak; zastrzyk dostal 27 potem mialam go zawiesc nastepnego dnia,lecz tego nie zrobilam i nie bede go wozic na zastrzyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirelko
myślę , ze to 28 to była data kolejnej wizyty , a nie ich ilość,czyli pies jest druga dobe bez leczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirelko
ale nazwy leków zostały przepisane z błędami... niewazne , mógł lekarz dowalic , ale pies nie jest leczony od 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisane mam tak: 28...... podkreslone to jet kreska a pod nia jest takie cos 28*35 wiec to nie moze oznaczac ze 28 sierpnia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wio na konsultacje do innego weta,a nie \"co robić?\" Poza tym przeszliście samych siebie z tekstem,żeby wymienić psiaka.Myśleliście,że to maskotka? Taka jest prawda,że trzeba wziąść pod uwagę,że zwierze może zachorować,mysleliście,że nigdy mu nic nie przytrafi?Na psa potrzebne sa pieniądze! Życzę pieskowi powrotu do zdrowia,a Wam więcej przezorności. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LindeLou
I znowu jakieś zwierze trafiło do nieodpowiedzialnych ludzi.Mirelko,samą miłością psiaka nie uzdrowisz. Juz była jedna taka,co z adopcji wzięła i zabiła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dzieki:( jak mnie nie znasz to nie mow tak...ja napisalam ze to moj maz chcial go zabrac do schroniska a nie ja...wiem ze to jest zle...jeszcze dzis pojde z nim do wet i zobacze co powie iiny lekarz...ci goscie od ktorych go kupilismy to powinni zaslugiwac na kare...ja nie jestem niczemu winna-przeciez nie wiedzialam ze bral jakies leki a oni powinni nas o tym powiadomic:(( Mozecie mnie nazywac kim chcecie ale ja nie jestem taka jak ta dziewczyna co zabila psa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Gdańsku na ulicy Szarej(równoległa do kartuskiej) jest jeszcze mały gabinet weterynaryjny, jesli będziesz chciala potem moge podejść i sprawdzić jak jest czynny i wytłumaczyć Ci gdzie Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dokładnie jak jest czynne - bo różnie w każdy dzień - zobaczę bo będę przechodziła tam. A gabinet jest przystanek tramwajowy przed pętlą tramwajową lini 11,12,9 w kwadratowym pawilonie przy przystanku.Około 16 napiszę Ci jak jest czynne dokładnie zebyś nie jechała niepotrzebnie. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ proszę :) Jak wrócę napiszę Ci jak jest czynne w każdy dzień tygodnia, bo przyjmuje kilka godzin dziennie. Pozdrów Jamperka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LindeLou
Nie chodziło mi o to,że jestes taka sama jak ta co zabiła,bez przesady.Chodzi mi tylko o to,że przez nieodpowiedzialnych ludzi cierpią zwierzęta!! A poza tym temat topicu to "co zrobić z małym chorym pieskiem rasy bokser??"-wiesz,jak przeczytałam ten tytuł,to myslałam,że to jakis temat poświęcony szukaniu właściciela dla w/w psiaka :/ Odpowiedź na pytanie :LECZYĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie przez Nieodpowiedzialnych-a ja taka nie jestem, tak mozna nazwac bylych wlascicieli, bo co oni zrobili- jak widzieli ze pies byl odtracany od matki to powinni go jakos dokarmiac a nie... Przez to ze jest taki chudy to ja musze dostawac?? Przeciez my niczego nie zrobilismy-on jest chory, dostawal jakies tabletki a gdy go kupywalismy to wlasciciel nic nie mowil o lekach, dopiero maz niedawno sie dodzwonil do tego faceta...to dopiero jest nieodpowiedzialny czlowiek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to co zrobil ten facet bedzie odpowiadal-bo nawet nie jest napisane w ksiazeczce zdrowia ze bral jakies leki:(;( moze dawali mu cos na lewo:( Ja tego tak nie zostawie!!!Zobaczymy sie z bylymi wlascicielami na komendzie... Pozdrawiam Was wszystkich🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirelko
a umowe kupna-sprzedazy amsz? nie- no to mozecie sie spotkac na ubitej ziemi , nic im nie udowodnisz tak to jest , jak sie kupuje psa z niepewnego źródła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jakiś czas zmykam, ok 16 dam Ci rozpiske jak przyjmuje weterynarz ps Moja siostra jakiś czas temu kupila w zoologinczym w etc rasowego kota, który był chory, ale nie miala sily jak zdechł się wykłucac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LindeLou
Nie obrywasz przecież za to,że jest chudy,nie odwracaj kota ogonem.Tylko na zdrowy rozum-nie pasuje ci jeden wet (jego ceny,podejscie,metody leczenia) to idziesz i konsultujesz to z innym,a nie piszesz na forum,że nie macie kasy na leczenie i co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smarkata....
ludzie, ktorzy sprzedali Ci psa Mirelko sa nieodpowiedzialni i nieuczciwi, bo narazili na cierpienie niewinne zwierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieska kupilismy z anonsow ale dopiero na policji powiedza co i jak...w biurze nie chcieli podac adresu wlascicieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smarkata....
dla 260zeta skazywac na cierpienie psa. ... 😠 mozliwe, ze szkoda im bylo kasy na uśpienie go to sprzedali - taki geszeft - Ty chyba jestes dość naiwna, ale ludzie rozne rzeczy są w stanie zrobic dla kasy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×