Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miracleee

SZUKAM PRZYJACIÓŁ-kobieta30l.

Polecane posty

Gość Nelaaaa
Witajcie lasencje:) Troche mnie mnie było, co?;) A wiec tak, z nowości to nic nowego hehehehe:) Jazda mi coraz lepiej idzie to najwyżej tylko to! Miesiąc sie konczy i jak sobie pomysle ,ze bedzie coraz zimniej to brrrrrrrrrrrrrr! Nienawidze zimy! I nikt mnie nie przekona,ze cos tam jest biało i czysto i takie tam blebleble,ale jest cholernie zimno! Jeszcze te cymbały wyłączają ogrzewanie czasami,kaloryfery zimne jak za komuny,obłęd mówie Wam! Musiałam odseperowac starego ze wspolną kołdrą, bo mi w nocy ściąga i kazdy śpi pod swoją;) No jak mam dobry humor to pozwalam mu wejść pod moją od czasu do czasu hahahahaha;) O widze,że mamy nową klubowiczke Net witaj:) Z tego co piszesz to mysle ,ze jestes luzacka babka i do tego moja rówieśniczka to milo:) Mimi,Fabiola,Arkia ,Lawinia buziolki :) Nauczcie mnie tez robic te kwiatki,serducha i reszte, ja tez chce....kwiat] Pozdrawaim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Wpisujesz w kwadratowe nawiasy wyraz kwiat 🌻 cześć usta 👄 Mam nadzieję że wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
z tym to chyba na erotyczny idź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Net
Witam Cie ,nelaaaaaaaaaa ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobity, Jak weekend Wam mija? Mnie głowa nawala - chyba za długo spałam:/ Nie gońcie Amanta - amanci ubarwiają nasze życie:) Net - wykop niewiernego starego i sprowadź sobie do domu kochasia:D Pozdrawiam i miłej niedzieli Girls:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Cześć! :) Weekend mija im spokojnie. Właśnie robię obiad. Pogoda się poprawiła, jest słonecznie i ciepło i oby tak dalej. Może później pójdziemy na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek 🖐️ 🌼 👄 Dzisiaj poprawił mi się humor, szybko przyjechałam do pracy (aż za szybko, bo byłam ponad pół godziny przed czasem, poniewaz wyszłam z domu 15 minut wcześniej :P) Wczoraj była świetna pogoda, więc postanowiłam ją wykorzystać i poszłam ze znajomymi i moim psem na spacer do lasu. Ci moi znajomi byli na rowerach, a ja oczywiście pieszo, a natrzaskaliśmy z 8 kilometrów. Ledwo wróciłam do domu :P Ale dla przynajmniej pies był szczęśliwy :D Nigdy na tak długim spacerze nie był... Duzo roboty mi się szykuje na dziś, więc spadam i życzę miłego dnia. Nawet kawy się nie napiję, bo zapomniałam kupić mleko, pozostaje mi herbata z jabłkiem i cynamonem :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emotikonki
www.forum.o2.pl-emotikony.php 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emotikonki
teraz będzie dobrze: www.forum.o2.pl/emotikony.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane babeczki, a co tu u Was takie putki z rana? ani do kogo kliknac(czyt. ust otworzyc)Życze wiec miłego dzionka, mało pracy, zero stresów i duzo słonca ! buźka!🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O LA LA ale sie ruszyło przez weekand JA sie dziś melduje NET :D NEt - ty juz przynajmniej Po, a mnie to chyba niedługo czeka.... Mam tylko ten komfort, że jest daleko. Podziwiam cię i radze tak jak Fabiola znajdź sobie faceta i już . Klina klinem od razu zrobi Ci sie lepiej. A jak dzieciaki zobacza cię szczęśliwa i uśmiechnieta to same tez bedą szcześliwe , a byłego h... strzeli> Ups przepraszam was najmocniej, ale nie potrafie jeszcze o tych sprawach mówić vel pisać bez emocji :D Moon - masz sobie krzepę :D Akria - ja tez sie ciesze ze słoneczka , a co do diet , na całe szczeście moge wcinać ile i kiedy zechce , taka przemiana , chociaż..... ostatnio rzucam palenie i troszkę jakby mnie przybyło :D Nelaa - no i co nie mówiłam że jazda samochodem to niesamowita frajda :DDDD. Wpuszczaj go częściej pod kołdre , niech robi za kaloryfer a co? Mimi- i vice versa , widzisz jak ja szukałam na ostatnia chwile liści do zielnika , to kurcze nie wpadłam na pomysł z suszarką punt dla Ciebie :D FAbiola - kurde ja odpoczne i wyspie sie chyba dopiero w grobie :DDDD ufff ha która mnie przebije w słowotoku :DDD Pozdrawiam i zycze duzo słoneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee myślałam że mi sie więcej napisało :D To jeszcze coś dołoże: Cudowny wczoraj dzien był. Tez byłam na długim, jesiennym spacerze z moja córka i jej kolegą. Bylismy w Ojcowie , to wręcz duchowe przezycie było. Jesien nas rozpieszcza w tym roku ciepłem , słońcem i wspaniałą paleta barw. Wspieliśmy sie na jedna z wapiennych skałek, usiadłam na kamieniu, wystawiłam buziola do słonca i oznajmiłam ze nigdzie sie stad nie ruszam :D. Potem dotarliśmy do Bramy Krakowskiej i źródełka miłości, , podchodząc do tego ostatniego z deczka sceptycznie lecz przeganiając stamtąd dzieciaki :D.... A co mają jeszcze czas :D. Ech szkoda że słońce tak wzceśnie umyka.....Udało mi się złapać kilka promyków , które i Wam posyłam na dobry poczatek tygodnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NA groby nie wyjeżdzam , odwiedzam w Krakowie tak do południa , a potem wieczorkiem mamy juz od kilku lat zwyczaj ze znajomymi i dzieciakami spacerować po cmentarzu , zwykle RAkowickim , lubie tą atmosfere zadumy , zapach palących się zniczy i jasną łune nad cmentarzem. No dobra , juz dobra uciekam ileż mozna pisać....:D a zresztą robota czeka , a rany jak czeka i woła mnie nieubłaganie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Lawinio-dzieki za rady i za dobre słowo.Faceta juz mam (niby) , bo nie wiem,czy z nim zostane, gosciu zawiódł w kilku sprawach waznych dla mnie-teraz czas na rozmyslanie mu dałam i sobie tez. Mojego byłego nie strzeli nic na swiecie-bo zarwał taka laske,ze pół miasta mu zazdrosci, ostatnio widziałam ich w teatrze ...nono-nie powiem-robiła wrazenie.Póki co-lepiej mu idzie niz mnie, bo ma kasy jak lodu-przede wszystkim, a tym samym i pewnosci siebie.Pozdrawiam cieplutko.❤️P.S. pieknie opisałas klimaty wczorajszego dnia, bliskie mi ....👄🌻dzieki raz jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to popisałam sobie-moi przyszli juz do domu.Zegnam wszystkie , zyczac miłego popołudnia! ; )Moze potem jeszcze mi sie uda wejśc, papatki! : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelaaaa
Witajcie Lawiania sie nam tu rozdrukowała,że ho ho...;) Fajnie ,ze mozesz sie wybrac na takie wycieczki, ja nie bardzo mam gdzie, bo do takich ciekawych miejsc daleko i musiała bym dojechac, a na ten czas nie mam czym, a autobusem to nie frajda dla mnie. Jak zdam prawko, to mam obiecane auto od mężusia,wiec go wpuszczem pod tą moją kołdre czesto;)....hahaha co by sie nie rozmyślił! :) Net co do tej nowej "lali" twoje eks, to niech sie nią nacieszy, bo pozniej moze przeżyc głęboki wstrząs chłopisko, jak jej sie znudzi i poszuka sobie innego bardziej atrakcyjnego z wiekszą kasą,nie chce karakać,ale tak przewaznie sie dzieje! Dojdzie do wniosku z czasem , ze po co jej rozwodnik,który mam na utrzymaniu dzieci jeszcze,jak wkoło pelno facetow z wypchanym portwelem bez zobowiązań,tym bardziej,ze z jej urodą (jak piszesz) nie bedzie miala z tym najmniejszego problemu! A DLA CIEBIE BABECZKO TO BĘDZIE SLODKA ZEMSTA!!!;) A co do Twojego kochasia, to skoro Cie juz zawiódł-uważaj kochana....czy Ci potrzebne kolejne rozczarowanie? Chyba nie....wiec faktycznie to sobie głeboko przemysl,ale daj mu szanse (jesli Ci oczywiście na nim zależy:)) niech sie stara jak i jemu zależy! To taka moja rada, której oczywiście nie musisz rozważać, bo rozsądek to jedno, a glos serca-drugie! :) dobra,lece na jazde z moim przystojnym instruktorem;) Pozdrowionka i trzymajcie sie cieplutko wszystkie! 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Nelaaaa-kochana, dzieki za dobre słowo i porady-wezme do ❤️.Z lalunia exia -oby sie Twe słowa spełniły, a co do mojego teraźniejszego, to masz słudzność 100%-daje mu szanse, niech sie zastanowi nad soba, jak mu bedzie zalezało-niech powalczy, jak nie-niechaj spada .....tyle,ze za duzo zainwestowałam w ten zwiazek.....ale trudno-tego kwiatu jest pół swiatu-jak mówia🌻 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Witam :) Mnie zapowiada się pracowity tydzień. Późno wróciłam z pracy i nie mam na nic siły. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zycze spokojnej nocki-chyba,ze któras woli szalona- do poklikania.Aha, mój ex sie szarogesi, ma jutro załozyc hasło na kompa,zeby niby dzieci nie grały, ale chodzi mu o mnie....papatki, dobrej nocki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Witam kobietki 🖐️ Tyle napisałam i nagle komputer mi sie zawiesił ...msciwy ten komp jak cholera . Ja wczoraj byłam w Bielsku pogoda była wspaniała na spacerowanie a jakie pyszne lody zjadłam poezja smaku tylko nie pytajcie ile zjadłam .... Net - Ten twoj był musiałby sie dostac w moje łapy ....Ja bym mu wytłumaczyła gdzie raki zimuja .DO SOŁY Z NIM MOZE OTRZEZWIEJE CHŁOPCZYNA TO SIE DOWIE CO STRACIŁ !!!!! Jestem dzisiaj zła jak osa - moj mały przypomniał sobie ze ma zrobic drzewo genalogicze na jutro ...No nic juz za 10 minut bedzie nowy dzien moze lepszy tylko jak ja do pracy wstane ..... POZDRAWIAM {^-^}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelaaaa
O! I takie podejście lubie Net! Tego 🌻 to pół światu! I tego sie trzymaj, jak masz byc z kimś to pełną parą:na dobre i złe i z zaufaniem do tej osoby! A tak apro`pos, co masz na mysli,ze dużo zainwestowałas?... I jeszcze pytanko z ciekawości, czy jestes z mężem po rozwodzie juz i ile ta lalunia jego ma lat? Jak założy hasło na kompa i poda Ci je, to ok. faktycznie bedzie miał na myśli dzieci,ale jesli nie poda....hmm...nie wiem...Ze mną by mu taki numer napewno nie przeszedł! Ale wole być optymistką i mam nadzieje,że jutro nadrukujesz tu;) Kolorowych snów Pa....Niech Wam sie snią,a szczególnie Tobie Net najpiękniejsze 🌻 tego świata!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patyczak
czesc;-) 30 latka z okolic bielska jest ktos?A tak w ogole to mozna sie do Was dosiąść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki Wpadam zaraz z rana (no może nie z samego :)) ale chce sie z Wami przywitać, bo potem praca... Net - ja nie moge no normalnie dlaczego oni są tacy , niedość że zrobił co zrobił to jeszcze życie uprzykrza takimi chwytami ponizej pasa z tym hasłem do kompa.Trzymaj się i nie daj sie. Moja skromna rada dla Ciebie poparta osobistym doświadczeniem - przyjmuj wszystko ze spokojem i godnościa , ale nie daj sobie zabrac co twoje (w sensie swobody) we własnym domu. Ech jestem z Toba całym sercem. Co do nowego zwiazku rozumiem co czujesz, ostrożnosc i dystans - ja też tak mam. Zreszta chyba już nigdy nie zaufam do końca, nie mówiąc już gorącym uczuciu. Gorzkie ale prawdziwe. Mimi - ja też tak mam z lodami, ale w Nowym Sączu - mniammm , polecam wszystkim jak bedziecie tam kiedyś , miodzio. A drzewo genealogiczne tez przerabiałam :D Akria - chyle czoła przed tytanem pracy :D Nelaaa, FAbiola , Moon, Nelaa, Fabiola, Moon - :D 🌼 miss brown, wecia wam tez :D 🌼 Patyczak , estrame - smiało, zapraszamy 🌼, powiedzcie cos o sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×