Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miracleee

SZUKAM PRZYJACIÓŁ-kobieta30l.

Polecane posty

Gość FankaSandry
Witam Was dziewczyny jestem ze śląska dokładniej zagłębie ;) strasznie brakuje mi przyjaciółki, te które miałam niestety rozeszły sie tu i tam :( jesli któras w Was dziewczyny potrzebuje prawdziewj przyjaciołki z która można o wszystkim pogadać, posmiać sie wyskoczyc na zakupy czy do knajpki , fajnie by było gdyby była ze śląska jak ja, może któras chętna :)? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Fanka:) No mamy tu kilka dziewczyn ze Śląska, pewnie się zgłoszą:) A z nami wszystkimi możesz zawsze pogadać tutaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie niezmiernie :) kurcze nie wiedziałam że to taki problem na taką skale, myślałam że takie jak ja to jakieś wyjątki, a jednak widze ze nie koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Witaj FankoSandry 🌻 Wiesz jak to jest, zapracowana, ciągle gdzieś w biegu, nie ma na nic czasu, dobrze, że chociaż przynajmniej tu zaglądam. Ja mam dużo znajomych w pracy ale jakoś nie czuje potrzeby, by te znajomości rozwijać po pracy, chociaż nie zawsze czasami mamy jakieś imprezy i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Akria Jednak jest ktoś kto jeszcze o tej porze nie śpi:) No tak jak sie chodzi do pracy to zawsze pełno kolezanek sie znajdzie, w końcu z nimi obcujesz dzień w dzień, więc przyjaźnie jakotakie sie nawiązują same, ja nie mam tego komfortu by pracowac, więc zostaje mi tylko internet bu :( a Ty jak masz tak malutko czasu bo wiecznie zapracowana to nawet jak poczujesz sie czasem lekko samotna to nie wstrzasnie to Tobą jak kogos kto nie ma zajęcia i siedzi w domu. Moj facet dzisiaj wyskoczył z kolegą na piwo i pewnie cos jeszcze, a ja siedze w domu sama i mu troche zazdroszcze :( i tak mo jakoś smutno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patyczak
hej laseczki:-) pogodzisko sie zrobilo wali deszczem z kazdej strony Wczoraj wypalilam na zakupy udalo mi sie kupic wszystko po "okazyjnej"cenie jestem z siebie dumna;-) mniej moj mezus ale przeciez nie mam co na siebie włozyc!!!!!!!!! mimi 77-29to nie pierniczki tylko piernik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patyczak
FankaSandry- masz ochote poklikac wal z nudow czasami kraze po sieci wiec przyjemniej bedzie popisac ooooooooooo wyszlo slonce szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Witam :) U mnie tez strasznie pada :( W domku miło posłuchac odgłosu deszczu ale mam nadzieję, że przejdzie do jutra bo w drodze do pracy na pewno nie byłoby juz tak przyjemnie. FankaSandry - sobota wieczór w domu, sama, pewnie było Ci smutno. Mój mezczyzna jest domatorem i trudno go gdzieś wygonić. Ma to i swoje złe strony bo ciężko go namówić, żeby iść gdzieś na jakąś większą imprezę. Jedynie z sylwestrem nie ma problemów ale już np. jeśli chcę wybrać się na jakąś imprezę karnawałową to muszę go długo namawiać a on się ciągle wykręca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A za to mój ex był bardzo chetny na wszelakie impry, na których bawił sie do rana wysmienicie-tylko nie ze mna.....nieraz z płaczem wracałam po nocy do domu, a nawet na sylwesrta wyszedł sobie zostawiajac mnie sama na sali 20 min. przed północa....na innym znów przypomniał o mnie sobie o 4 nad ranem z textem-o, moja zona, a ja z nia jeszcze dzis nie tańczyłem.....fajnie , nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Babeczki! Witaj Fanka - zapraszamy , tu mozesz klikac ile wlezie i kiedy zechcesz :D Ja wczoraj wyhamowałam ok 1:30 , zasnełam jak dziecko. Przyczyna głownie były imprezowe dekoracje mojej córki. Kiedy weszłam po pracy do domu , objuczona ważacymi tone siatami ( klnąc na czym swiat stoi, ech wtedy mi najbardziej meskiej ręki brakuje :() Zamarłam i równiutko wzsystkie siatki opadły z hukiem na podłoge. To co zobaczyłam przerosło moje najsmielsze oczekiwania: cały pokój oleczony nitkami, wstązkami, na kształt pajeczyny, liscie prawdziwe wysuszone liście porozrzucane po całym pokoju , pobazgrane kredą meble (bo przeciez sie szybko zmyje) porozwiszane na wieszakach ciuchy , wszystko upstrzone piórami , papierami , bibułą i bóg wie czym jeszcze, bo to Łysa Góra miała być - opadłam na fotel bezwładnie. Czujecie , myslałam że ją rozszarpie. Ale nie zepsułam zabawy, miedzyczasie przyszła do mnie kolezanka , wiec walnełam piwko i mi przeszło troche , zrobiłam sałatke z tuńczyka ,( dzieki Mooon była pyszna dodałam jeszcze carry zamiast przyprawy arabskiej) Posprzątac posprzatała , ale i tak musiałam poprawić :) A dzis mam dzień lenia , zadnych randek , zadnych znajomych , nie wychodze , nie dzwonie , leże do bólu . Pogoda też pod psem . Miłej niedzielki Babeczki FAbiola - napisz na czym byłaś Net - masz to juz za soba , na szczęście :D akria - tez lubie sluchac deszczu w domku, pod kocykiem , z ksiazka albo pilotem w reku :D patyczak - wczoraj mama podrzuciła mi ciasto z biszkopta z jabłkami z bita smietaną pychotka , dzis skrobne przepis :D Miłej niedzielki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lawinko, fajnie i obrazowo opisałas to całe zajście-masz zacięcie literackie.co do mojego syfu zyciowego-to tak naprawde wszystko jeszcze przede mna, tzn. jeszcze gorszysyf.....Buźka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeeeeeść Babki, Zieeeeeeeeeeeeew;) Ale pogoda, nic tylko leżeć:) Dlatego w naszym domu jest dziś pidżama day:D Siedzę w pidżamce, ale niestety nie do końca się obijam bo od rana przy kompie pracuję - wczoraj wieczorem teściowa podrzuciła mi robotę i trochę pyszności przez co dziś również w diecie przerwa... żeby to się źle nie skończyło... A co do wychodzenia faceta z domu i imprezowania to żadne skrajności, według mnie, nie są dobre. Uważam, że facet powinien mieć kumpli i spędzać czasem czas w męskim towarzystwie poza domem. Oczywiście przegięcie w tym temacie też by mi przeszkadzało. To samo z imprezami, na które idzie się razem. Ani porzy\\ucenie partnera na pół nocy ani przykucie się do niego kajdankami nie jest, jak dla mnie fajne. Oczywiście różne są imprezy. Wiadomo, że na luźnej imprezce ze wspólnymi znajomymi wszyscy bawią się razem i strata ukochanego z oczu na czas jakiś jest naturalna. Inaczej na imprezie, na której jedna z połówek nikogo nie zna lub jest to dla niej towarzystwo, w którym nie czuje się komfortowo - tu ta druga połówka powinna się zatroszczyć o dotrzymywanie towarzystwa pierwszej by nie czuła się źle lub nie nudziła. Generalnie - jak w życiu - trzeba umieć wyczuć sytuację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lawinia - byłam na Satystach - fajny:) Net - no co Ty - nasjgorsze za Tobą - teraz już może być tylko lepiej. Wyplułaś w końcu muhomora, pokosztujesz teraz podgrzybków aż w końcu trafisz na prawdziwka;) Wszystkie laseczki - miłego niedzielnego wieczoru. Która z Was ma kominek w domu? Zazdroszczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabiola-bardzo mi sie spodobało to grzybobranie ; )Obym tylko natrafiła na tego prawdziwka, bo szatany do nich podobne i juz raz sie nabrałam.....Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
🖐️ babulce Wam to dobrze kochane jeszcze w pizamkach . A ja wczoraj zrobiłam małego grila tak zakonczyłam sezon grilowy ....A było to tak moj M poszedł pomoc sasiadowi przy samochodzie jak to zawsze bywa no i został na chwileee.Wiec ja za telefon i dzwonie do sasiadki zeby przyszła na lampke wina no bo co bedziemy siedziały same w domu jak oni sie swietnie bawia w swoim towarzystwie . Ale po godzinie panowie przyszli do nas i tak jakos czas lecia do 1 w nocy i wszyscy sie rozeszli a mi zostało to co najlepsze mycie , sprzatanie . Rano przyjechała rodzinka na groby ale szybko tym razem pojechali i juz mam luz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
lawinia - super napisany przepis na pizze - zrobie jak bedzie wiecej czasu napewno pycha nie takie badziewie jak sprzedaja w sklepie.... Fajna miałas imprezke w domu a pomysły ma cora szczególnie ta pajeczyna pajaka mnie rozbawiła . Ciekawe po kim ma taka fantazje .... Net - dziewczyno poderwij najlepszego faceta w miescie i zrob koło nosa temu eks - mezusiowi czy innemu facetowi ... Fabiola - My tu wszystkie kibicujemy w diecie i czekamy na efekty.... Akria - u mnie to i deszczowo , burzowo , słonecznie dzisiaj było kto co chciał ... witam - FankaSandry z jakiegoo miasta jestes konkretnie jesli mozna wiedziec ... patyczak - sorry czytałam w locie a to chodziło o pierrrnki .... Nelaaa , marzens , gosiam, mare - gdzie sie ukrywacie dziewczyny !!! wszystkie pozdrawiam miłego wieczoru i nocki zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
moon - podaj mi ten numer jutro sie odezwe z pracy 🖐️ 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi-dzieki za rade, tylko pytanie-czy najlepszy facet w miescie da mi sie poderwac?Pozdrawiam przedsennie wszystkie, zycze kolorowych snów, spijcie dobrze.....do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Net - jasne ze mozesz poderwac !!! sexapil - to nasza bron kobieca.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Dobranoc :) Mnie nie chce się spać a rano znów pewnie będę miała problem z przebudzeniem się. Net bądź dobrej myśli, nigdy nie wiadomo kiedy los uśmiechnie się do nas :) 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N ie umiem podrywac facetów, a juz najlepszych w miescie, to w ogóle ; ) za mna oglądaja sie tylko tacy, za którymi ja sie bym nie obejrzała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Zupełnie nie znam się na podrywaniu facetów bo dawno tego nie robiłam więc nic nie poradzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Dobranoc Wszystkim ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
ale pewnie trudno jest znaleźć w tym wieku kogoś fajnego, atrakcyjnego i samotnego. Kolega ma 30 lat, rozstał się z dziewczyną prawie rok temu i ma problemy żeby kogoś znaleźć, większość już kogoś ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Tez jakos dawno tego nie robiłam ale jakbym miała okazje kto wieeee co by sie stało !!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Dobranoc ja tez już idę spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
moze zle szuka albo wcale .....a moze dorze mu tak jak jest !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
może zbyt wymagający, ale chciałby miec atrakcyjna dziewczyne a takie juz przeważnie są z kimś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Ja juz tez uciekam ... jakas jestem rozbita przez ta zmiane czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×