Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miracleee

SZUKAM PRZYJACIÓŁ-kobieta30l.

Polecane posty

Gość mimi77-29
dobro dziecka jest na pierwszym planie i to zeby miało dwoje rodzicow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
ale moze jeszcze bedzie dobrze lawina zycze Ci tego bo co jest warte zycie bez miłosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi - to nie przyszło tak od razu , wierz mi , potrzeba troche czasu , wybaczenia , nie wiem jak to nazwać; usmiechu przez łzy , nie ma sensu wszystkiego przekreslać, przercież było też cudownie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
nic lawinko kochana uciekam spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Ci , :), wiem ze bedzie dobrze , jakby nie było. Ucze sie tego powoli i powoli zaczynam w to wierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
trzeba pamietac dobre chwile a nie tylko złe ....zycie ma wiele barw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Ty tez pamietaj jezeli warto walczyc o szczescie to walcz... kolorowych pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNKA
Hej Dziewczyny, ja znowu w pracy, dzisiaj się nawet wyspałam, bo od roku cierpię na chroniczne niewyspanie. Patyczak - czy mogłabyś mi podać ten przepis na cudowny PIERNIK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNKA
W ogóle to bardzo lubię moją pracę, właśnie zabieram się do malowania Czerwonego Kapturka i Kota w Butach, czasami też czytam dzieciakom bajki, zgadnijcie kim jestem z zawodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć z rana:D Annka, czyżbyś była przedszkolanką?;) Nie było łatwo zgadnąć:D Dziewczyny - miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak mysle,że praca z dzieciakami -przedszkole, szkoła1-3-inna placówka opiekunczo-wychowawcza? A tak w ogóle to pozdrawiam wszystkie słonecznie, choc listopadowo juz prawie....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patyczak
witojcie laseczki hej! Sloneczko jest ale nie grzeje -baterie slabe ale za to w domku przyjemne ciepełko Przeczytałam kilka stron i dochodze do wniosku ze bez tych chłopów byloby zle.Sa tac siacy i owacy ale co to byłby za swiat jakby byly same kobitki Fajnie jest miec czasem na kogo ponarzekac:-) Annka-własnie wyciagam pierniczek z piekarnika w domu roznosi sie zapach cynamonu-podaje przepis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja sie witam z rana 🌻 Przygody mam od rana, strzeliła mi chłodnica ( chyba ,)w samochodzie i musiałam wszystko na szybko organizować i transport i warsztat. A w pracy diabli wzieli ogrzewanie , fajnie jest jakieś 8 stopni po mroźnej nocy. No i pracy sporo mam , musze sie zorganizować i sprężyc , bo w przyszłym tyg przerzucaja mnie na głebszą wode :) aaa jeśli was mogę prosić , trzymajcie za mnie dziś kciuki , nic wielkiego ale oby sie udało :)))) Miłego dzionka wszystkim. Patyczak - ja dziś też podam dla Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patyczak
PIERNIK BEZ JAJ 4 szklanki maki 3 łyżeczki sody 3łyżeczki kakao 3 łyżeczki cynamonu lub przyprawy do piernika 1,5 szklanki cukru wszystko dokładnie wymieszac dodac 4 łyzki oleju 3 szklanki kefiru(dobrze zeby byl gesty ja kupuje ten z krasnystaw) rodzynki orzechy koniecznie jeszce 3 łyzki marmolady lub dzemu lub powidel wszystko dokładnie mieszamy i do piekarnika najpierw tak na 150 a potem na 180 jesli masz elektryczny to termoobieg koniecznie jak bedzie odchodzil o blaszki to powinien byc gotowy ja dla pewnosci sprawdzam jeszcze patyczkiem SMACZNEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lavi-kciuki trzymam-a jakze! pierniczek pewnikiem pychotka-szkoda,ze nie pieke.... ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNKA
No przedszkolanką to ja nie jestem i chyba bym oszlała z tyloma dzieciakami na głowie. Pracuję sobie w bibliotece w podstwówce i tam się fajne rzeczy robi, ludziom się wydaje, że biblioteka to nuuuda, ale jest fajnie, pracownia komputerowa itd. tylko tu mam mozliwość napisania czegokolwiek, bo w domu nie mam internetu na razie. Patyczak - dzięki za przepis, dzisiaj wypróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Cześć :) Wróciłam niedawno do domu. Nic mi się nie chce robić, bo trochę jestem przeziębiona. Tez trzymam kciuki Lawinio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patyczak - przepis na cos pysznego z jabkami 1,5 kg jabłek zesmazyc trochę cukru dodać i galaretkę rozpuścić (agrestową, cytrynowa lub ananasową) dodać do smazacych się jabłek. pół litra smietany 30% ubic z ubijać 1/2 szklanki cukru nz sztywno, międzyczasie przygotować żelatyne 4,5 łyżeczki zalać ją zimna wodą . Ciąg dalszy napisze w domu , bo mnie jeszcze męczą w pracy. Net - kochana dziekuje , udało się :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie , po Magdzie M to jedyny serial jaki ogladam :) Patyczak -podaje cd ubijasz smietane jak wyżej , do żelatyny rozpuszczonej w zimnej wodzie teraz dodajesz troche wrzacej , az sie do końca rozpuści . A to z kolei dodajesz po stopniowo do ubitej smietany , miksując . Acha zapomniałam o biszkopcie , wczesniej upieczonym w tortownicy. ( Nie podaje przepisu na biszkopt :D poniewaz moja mama błednie uważa , ze to juz dawno opanowałam , a ja jej nie wyprowadzam z błedu :D ) . Pieczesz najprostszy biszkopt . Trzeba go przekroić na poł wzdłóż , naponczować , jako pierwszą warstwe położyc mase jabłkowa , potem ubita śmietane (wieksza połowa ) , przykryc druga połowa biszkopta , posmarowac resztka masy smietanowej i tu do wyboru , posypać kakao , lub zrobic polewe czekoladowa. Włożyc do lodówki zeby wszystko sie ladniutkozsiadło i stezało. To tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Wzajemnie, juz idziesz spać? Ja dopiero znalazłam troche czaasu żeby tu zajrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Nie uważacie, że Magda M jest beznadziejna? Jest tak drętwa, że aż słabo sie robi. Co innego jej koleżaneczki:) Mój stary kocha się w Waligórowej a ja w Tygrysku (adoptowałabym go;P). Jedziecie jutro na cmentarz? My nie. Nie cierpię tego tłoku i witania się co krok:/ Na dodatek mamy zepsuty samochód więc musielibyśmy być zdani na rodziców lub teściów co oznacza, że bylibyśmy uzależnieni od nich czasowo. Moi rodzice przyjęli do wiadomości, że z nimi nie pojedziemy a teściowa robi sceny. Zostaję w Warszawie i wieczorem, pójdę na Powązki - lubię cmentarz wieczorem jak już nie ma tylu ludzi, za to są miliony ogników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Jedziemy, najpierw do rodziny meza a później mojej. Zawsze lubiłam Wsz. Św. Kiedys w dzieciństwie ten dzień był dla mnie wesoły ale teraz, gdy juz zapalam znicza na grobach ludzi, których znałam, szczególnie zmarłych w miarę młodo jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Mam nadzieję, że wbrew prognozie pogoda nie będzie, aż taka zła. Na wszelki wypadek jednak już zmieniliśmy opony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie spie jeszcze Akria Powoli sie wyciszam i próbuje załagodzić sytuacje ( moja córka przyłapała mnie z papierosem) , cięzko mi wytłumaczyć ze czasami musze , ona reaguje łzami... FAbiola - lubie klimat tego filmu, ja najbardziej lubie Rudą . Tygrysek , fajny jest , ale na tę chwile potrzebowałabym takiegi sebastiana , zeby za warkocz podciągnął... :D ...Jutro jade na grób mojego chrzestnego , to był bardzo dobry człowiek i bardzo cierpiał ... duzo sie od niego nauczyłam ... wiem ze trafił prosciutko do Nieba. A wieczorem też spacer , tradycyjny miedzy ognikami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Tez lubię wieczorem iść na cmentarz jeśli tylko nie pada. Nie oglądam regularnie ,,Magdy M" ale ogólnie wiem o co tam chodzi. Ostatnio w ogóle mało oglądam telewizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×