Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miracleee

SZUKAM PRZYJACIÓŁ-kobieta30l.

Polecane posty

Hej, Własnie wróciłam z pracy, padam.... Tyle wpisów. Zazdroszczę Wam tej porannej kawki. Ja zaczynam teoretycznie o 7:30 prace wiec kawka juz w pracy. Tearaz zas troche \"zycia towarzskiego\" :) no i do wyrka ;) Pozwolilam sobie zajrzec na te linki od mimi77-29. Czy jeździcie na nartach? Ja sie kiedys uczylam jeszcze za czasów męza :) teraz zostaly mi buty :). NIe mam natomiast towarzystwa do tego zajecia a jestem z gruntu stadnym zwierzakiem i robienie czegos samemu nie daje mi frajdy :) moze do pierwszych sniegow wyklulby sie jakis pomysl wspolnego wypadu......??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patyczak
amant ty to jak typowy facet ze strony na strone taka pszczołka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju, to jest swietne tylko skad wziac tysiaczek do grudnia :) no chyba ze kredycik;) ale ja bym sie pisala - to odlotowa sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Witam z wieczorka Fajna ta imprezka sylwestrowa o takiej mysle jak kiedys pisałam . Sprawa warta przemyslenia ....Odwiedze Was jeszcze dzisiaj jak wykonam prace domowe ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patyczak
babeczki co Wy z tymi nartami;-) taka piekna jesien u mnie złota ciepla pelno lisci cudownie a zima to tylko odsniezanie odsniezanie mieszkac w gorach tez przyjemnosc;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patyczak
wale jutro do fryzjera a co:-)zrobie sie na blond bialy blond na poprawe samopoczucia tylko pytanie czy nie bedzie gorzej:-)napisze jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiam
A teraz jaki masz kolorek Patyczak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
patyczak - odsniezania po ostatniej zimie mam dosc istny koszmar brrr. Narty fajna sprawa szczegolnie jak ma sie gory tak blisko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sagniecha
mam 31 latek jestem ze Stargardu Szczecińskiego pracuję jako urzędniczka ale mam nadzieję że nie dożywotnie ;-) Lubię jeździć na rowerze, chodzić na basen, grać w kręgle, interesuję się komputerkami trochę grafiką komputerową. Lubię robić zdjęcia, dowiadywać się ciągle czegoś nowego. Jestem Singlem, choć jakoś dziwnie to wg mnie brzmi. Założyliśmy Klubik dal wolnych osób po 25 latach (panien/kawalerów, po rozwodzie i wdów/wdowców) chcemy się spotkać razem raz w miesiącu i spędzać w różny sposób czas. Właśnie organizujemy pierwsze spotkanie. :-) Nie ma co się nad sobą ciągle rozczulać trzeba spróbować coś ze swoim życiem zrobić ;) Chętnie posłucham co Wy uważacie na ten temat :) ZAPRASZAM NA STRONE:http://www.klub_mandarynki.LKSnet.org/ może ktoś skorzysta :-) albo się do mnie odezwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🖐️ Mimi mam do Ciebie pytanie: czy byłąs moze w tych miejscach, kórych dałaś linki? Ja własnie chciałam pojechać do Donovaly, ale nie moge znależć nic wolnego, a jak jest to drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej BAbeczki No no rozbudziłyście apetyt na narty. Ech już mi się chce poszusować , choc mistrezm nie jestem. Mam ten komfort ze mieszkam niedaleko gór i mam wyciągów do wyboru , do koloru wiec często ze znajomymi wypadamy choć tak na jeden dzień , w sobotę lub w niedzielę. A najbardziej uwielbiam to zmeczenie, ,różowe od mrozu policzki, słońce niemiłosiernie odbijające sie od bieli śniegu , no i grzaniec :D , :D JA chce zimy!!!!!!! FAbiola - super sprawa ten sylwester.Jedźcie i bawcie się dobrze. JA niestety odpadam bo musiałabym liczyc za dwoje ( ja i moja córka) , no i do grudnia to jeszcze różnie sie moga moje losy potoczyć :D . Moon - bądź dzielna [cool[ na pewno cos znajdziesz patyczak - kurcze ja tez musze do fryzjera , a to moja najwieksza zmora, z moim wiecznym niezdecydowaniem i zawsze namodze , namodze i nic dobrego z tego nie wychodzi. marzens - kawka o każdej poże jest dobra :D przynajmniej dla mnie sagniecha - pewnie że tak , ale nie wszystkie z nas sa singlami :D. JA sie jeszcze nie poczuwam :D , nie mam na to czasu;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to jeszcze ja , mam troche czasu to sobie popisze, a co :D patyczak - u mnie też piekne słoneczko , az sie zyć chce, sdzybciej krew krąży i w ogóle - a listopad i grudzień też maja być łagodne tak mówili w prognozie. mimi - z tym odsnieżaniem to niewesoło. U nas jeżdzą sparwdzaja i robia zdjęcia ( straz miejska ). Jeśli chodnik i ulica naokoło posesji nie są odśniezone to mandat. Ale miejskie drogi , prowadzace do naszych , zawalone sniegiem , odśnieżać ? po co przeciez sami sobie mandatu nie wlepią. Ale dość o zimie , bo za oknem takie piękne kolory 🌻 :D :D Jutro wybieram sie na \" Diabeł ubiera się u Prady\" widziałyście?, znam opinie FAbioli że ok. Z moich newsów jeszcze tyle: W sobote impreza mojej Gaby halloweenowa, niestety w moim domu :D dekoracje , pizza , obsługa - oczywiście kto? supermama. W niedziele - hmmm może byc miła :) w poniedziałek wyrywam ząb :((((( O ranyyyyy, wygońcie mnie już stąd :D Mare, net, akria, nelaaa - zapracowane? Miłego dnia dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale macie bogate zycie towarzyskie! a moje sa wszystkie takie same moze dlatego, ze dziecko male? chetnie czasem bym sie gdzies wyrwala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabiola :O:O:O CZY TY WIESZ O KIM PISZESZ I JA PISZE:O?A kiedy ta co podałem jej obrazek występowała w tańcu z gwiazdami:O?Miracleee \" Witam czy też nie macie z kim czasem umówic sie na plotki ? do kina? na imp0reze? Prosze odezwijcie sie...jestem wesoła i fajna spontaniczna dziewczyna. \" A czy chcesz ze mną?A może TY jesteś podobna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wsjem, Ale mam młyn w robocie. No Laseczki - jak pomysł z Karkonoszami Wam się podoba to zapraszam - będzie wesoło:D Amant - no fakt, nie wczytałam się w Twojego posta i myślałam, że mówisz o Liszowskiej. Marzens - nas też cena przeraża, ale raz się żyje - trzena na głowie stanąć i uzbierać. Gadałam wczoraj z organizatorką (tzn jakąś babką z Samotni) - w cenie jest praktycznie cały sprzęt wspinaczkowy i narciarski tylko buty narcierskie lepiej mieć swoje, ale też chyba niekoniecznie. Ja w tym roku, przez wypadek swojego starego, nie miałam wakacji - przepadły mi góry, przepadły skałki dlatego bardzo mi zależy na tym wyjeżdzie tym bardziej, że wspinaczki lodowej to jeszcze nie próbowałam:D Lawinia - leć na diabła a na imprze Gaby nie daj się zarżnąć robotą:) Moon - jak znajdziesz coś ekstra i jeszcze na dodatek przetestujesz to koniecznie napisz recenzję - sprawdzona meta w górach jest na wagę złota:) Mówię Wam - miałam wczoraj kryzys straszny w związku z dietą:( myślałąm, że nie wyrobię - byłam głodna, alr to pół biedy. Najgorsza ta chcica na słodycze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Witam 🖐️ moon- skarbus byłam we wszystkich miejscach gdzie podałam linki i to to pare razy nikogo w ciemno bym nie wysłała ..... szukaj moze jeszcze na www.limba.sk tam mozesz dopasowac sobie i termin i ceny .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
lub jeszcze na www.liptov.sk moon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi !!!! to super, ze tam byłaś, bo ja właśnie chcę pojechac do Donovaly :) i szukam głównie tam. mam parę miejscówek, które chciałabym z Tobą skonsulowac, bo na pewno będziesz wiedziała gdzie one się znajdują :) jeśli chodzi o szukanie, to robię to już 3 dzień i przekopałam chyba cały net!!! tylko jest jeden problem, bo jedziemy dużą gromadką i ciężko coś wyszukać :( Jak podobały Ci się Donovaly??? Warto tam pojechać? Widziałam trasy i wyciągi narciarkie i musze przyznać, ze bardzo mi odpowiadają, bo dużo jest łatwych :) Masz może gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Cześć Zrobiłam sobie mała przerwę i zaraz znów do pracy :( Fabiola ja ostatnio tez ciągle jadłabym słodycze. Ktos mi powiedział, że skoro mam ochotę na słodycze to brak mi jakiejs witaminy ale nie powiedział jakiej, podobno jest taka reakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mare- dzieciaczki odrosną i hulaj dusza, a póki co moze baci podrzucisz , babcia to najlepsza instytucja na świecie :D FAbiola - jak cie tak już na maxa przycisnie to polecam LU owsiane, przynajmniej zdrowe :D , ale nie kusze więcej spróbuj sie trzymać i zamiast cukiereczka jabłuszko , zamiast czekoladki marcheweczke. Wiem Wiem łatwo mówić ...:D Ale nie da się! Akria - wiesz dlaczego tak jest , jak wszystkie zwierzątka gromadzimy enerie i tłuszczyk na zimowe chłody :D MAm nadzieje że na wiosne nie bedziemy wygladac ja niedzwiedzice :D mimi - przy okazji soboty podam ci ten przepis na pizze, bo zapomniałam że chciałaś, wiem ze to nic specjalnego ale co tam niech idzie w sieć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja, kiedy Wy macie tu czas pisac??? ja rano wychodze i teraz wracam:) pewnie cos porobie i padne ten wyjazd to naprawde super sprawa sama sie cora bardziej nakrecam jesli tylko zebralybysmy sie w kilka ;) to jade ;) samej mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Ja ostatnio mam mało czasu, żeby pisać. Właśniw wróciłam niedawno i padam ze zmęczenia. Oby do weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wpadłam niedawno , przekasiłam cos niecoś w locie a teraz męcze rozbiory polski....Zastanawiam sie jak to jest z ta moja córka że taką czysto teoretyczna wiedzę np. budowa układu nerwowego potrafi przyswoić w 5 min a logicznie połaczone ze soba fakty w formie opowieści to istna mordęga .... marzens - ja w pracy robie sobie dłuzsze lub któtsze przerwy , a wtedy daje nura w sieć :D no ale fakt nie zawsze sie da. Akria , ja tez dzis zmeczona jestem jakas taka ... tia... czas zmeczyc ta hHistorie :) Miłego wieczoru for all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No haj. Wróciłam właśnie z aerobiku - mam mnóstwo mięśni w miejscach, których bym o to nie podejrzewała:D Kto wie co jeszcze w sobie odkryję jak jeszcze poćwiczę:) Co do braków w organiźmie wywołujących chcice na słodycze to faktycznie jest to chrom, ale ja już chrom łykałam i nic. Lawinia - jabłuszka, gruszeczki, marcheweczki - wszystko to ćwiczę codziennie w ramach drugiego śniadania i podwieczorku. To mi czekolady nie zastąpi - ciągle mi się chce:| Dziś po aero, w nagrodę, kupiłam sobie Activie wiśniową i wtrząchnęłam:/ No bo cukru potrzebowałam, organizm się domagał;) Ale staram się jak mogę tak poza tym:) Marzens - póki co piszemy się na to my (ja ze swoim starym) i dziś napaliła się na to moja kuzynka. Nas też na to nie stać, ale coś się wykombinuje... Jest nas więc troje a jeśli Ty się zdecydujesz to będzie czworo:D Będzie się działo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patyczak
witajcie pozna pora w koncu sie odrobiłam!Fryzjer zaliczony-ale metamorfoza z brunetki blondynka o ile bialy to blond:-) ale samopoczucie mam ok Mare-rzuciłam Ci sie na gg dzis wieczorem Wieci ja tez mam czasem wieeeeeeeeeeeeelka ochote na slodkie jem a potem pije litrami zielona herbate Wszystkim polecam jablka ja bez nich ani rusz zjadlam przez zime 80 kg jabłek moze ktoras jakis super przepisik na ciasto z jabłkami na e-mail mi rzuci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety awarie mialam i nie zdazylam nawet spojrzec co tam bylo patyczak sorki;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×