Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miracleee

SZUKAM PRZYJACIÓŁ-kobieta30l.

Polecane posty

Witam :) Padam dziś ze zmęczenia :( Nie będę zbyt dużo przygotowywać na święta, wybieramy się do rodziny. Mam nadzieję, że odpocznę, bo ostatnio miałam mnóstwo pracy. Pozdrawiam :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Akria 🌼 - ja też padam ze zmęczenia :( święta też spędzam u rodzinki pierwszy dzień świąt u rodziców, a drugi u teściowej Net 🌼 - ja już posprzątałam, a malowanie jajek...u mnie tradycyjnie w sobotę :) a teraz idę spać dobranoc pozdrawionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam i uciekam do koncowych zajęc światecznych! Składam juz życzonka------Złociutkich kaczuszek, jajuszek dzbanuszek, słodziutkich baranków, słonecznych porankówwiosennej euforii oraz w brzuszkach -kalorii :) 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji nadchodzących świąt składam Wam życzenia świąteczne---- Mazurków dwie tony, jajek jak balony, kiełbasy wędzonej, dużo chrzanu do niej, słońca wiosennego, uśmiechu promiennego. 🌻🌻🌻🌻-----------uwaga na kalorie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dziewczyny...dla Tych, którym już złożyłam....i dla Tych, którym dopiero składam...WESOŁEGO ALLELUJA!!! 🌼 Spokojnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych; pełnych miłości i rodzinnego ciepła.... 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najszczersze , najgorętsze dla Was wszystkich ❤️ ..............................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych, Wesołych i słonecznych Świąt dla Was wszystkich dziewczynki :-) Ja ostatnio się nie pojawiam, ale czytam Was. Odezwe się wkrótce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sty7iw67ie6i8
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie świątecznie !!! :):D Na wielkanocnym stole baba się rozpycha, mówiąc do mazurka: \"Ale jestem pycha\". A mazurek prycha do czekoladowych kurek: \"To jasne jak słońce, że jam lepszy od początku po końce.\" Jajka bardzo się zgniewały, mazurkowi przyganiały: \"Każdy powie, że jajko na zdrowie, mazurek niedobry!\" Odezwał się zza firanek okienny papierowy baranek: \"Przestańcie sobie przyganiać. Bardzo was proszę. Bo kurki zjem po trosze, a jajka całe na twardo. Przysiegam na palmę z kokardą. Palmy się pogniewały... I oto nasz wierszyk cały. Zycze Wam z całego serducha pogodnych i wesołych świat 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie poswiatecznie🖐️wy tez takie przejedzone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ja jestem zmęczona po tych świętach. Dziś odpoczywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 ja może przejedzona nie jestem...ale miałam mało ruchu :( pogoda u mnie była i jest fatalna...pada deszcz i jest wietrznie - ze spacerku w święta nici :( wraca do pracy...zajrzę wieczorem :) pozdrowienia dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki :0 jak tam po świetach ? napewno brzuszki pełne !!! U mnie w swieta pogoda do d....mowiac prawde zimno i od czasu do czasu deszcz padał - tak wiec zostałam w domu z ksiazka i telewizorem ktorego mam juz dosc na jakis czas .Sciełam sie z rodzicami a poszło o celebrowanie świąt . Dobrze ze juz po .....było minelo i kropka . Dzisiaj umowiłam sie kolezanka na pogaduch :D przy lampce wina .....Pozdrawiam Was miło i serdecznie buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny 🌼 leże już w łóżeczku :) oglądam Magdę M. zaraz po filmie idę spać pogoda męcząca dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LENA/76
PUK....PUK.....PUK..... ZNAJDZIE SIE U WAS MIEJSCE DLA ZAGUBIONEJ TRZYDZIECHY Z WARSZAWY???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...LENA
HEYKA MIMI!!! DZIEKI ZA CIEPLUTKIE PRZYJĘCIE!!! :-) >KAWUSIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...LENA
SORKI MIMI!!! JUŻ JESTEM....KAWUSIA KONIECZNIE Z CUKREM I ŚMIETANKĄ! A OTO JA.....MAM JESZCZE 30 LAT, OD 12L.SUPER MĘŻUSIA I CUDOWNE DZIECIAKI...SYNKA KUBUSIA 10L I CÓRECZKĘ ZUZIĘ 7L. KOŃCZĘ WŁAŚNIE SZKOŁE ŚREDNIĄ...JAKO NASTKA MIAŁAM POD GÓRKĘ! CO CIĘ JESZCZE INTERESUJE...JEST TEGO TROCHĘ?! POZDAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Leno🌻A i Wy-kochaniutkie witojcie! Posyłam słoneczne uśmiechy, bo tu szaro-buro i ponuro.Kropeczko-🌻za podsyłanie na poczte róznych róznosci-dzieki za pamiec.Pozdro dla wszystkich na cały dzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...LENA
heyka netko! W Warszawie świeci piękne słoneczko,przesyłam Ci mnóstwo promyczków na lepsze samopoczucie! :-) :-) :-) Słoneczne pozrowionka dla wszystkich z W-wy! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zachmurzone, chociaż od czasu do czasu słoneczko wygląda zza chmur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morgana73
Witajcie dziewczyny- mogę się przyłączyć? 34 lata, jedno dziecko, Płock.Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×