Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miracleee

SZUKAM PRZYJACIÓŁ-kobieta30l.

Polecane posty

Czołem kobiety! Jestem tez zawołana entuzjastka stylu \'\'nature\'\', mysle o takim przybraniu choinki własciwie co roku. Ciasteczek nie upieke-nie pieke nic w ogóle, stad brak piekarnika , checi, oraz talentów kulinarnych. Ale nabyłam sliczne serduszka w IKEA do powieszenia na choinke, tylko wstazeczki dodac , albo rafie, o, tak beczie jeszcze lepiej-styl eco:)mam tez troche słomianych i maleńkich drewnianych ozdóbek. I postaram sie isc w tym roku w tym kierunku, a przynajmniej systematycznie powiekszac zbiór z roku na rok.Pozdrawiam cieplutko:)❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Witam Niedawno wróciłam z zakupów. Wszędzie mnóstwo ludzi ale tak to zawsze bywa przed świętami. Ozdób jeszcze nie kupowaliśmy, bo nie jesteśmy zdecydowani czy ubieramy dużą choinkę czy taką małą symboliczną tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześś Laski:D Ja artystka? No co Ty Lawinia... chyba ze spalonego teatru:> Co do choinki to popieram styl eko:))) Nasza chonka ma chyba 40cm, rośnie w doniczce na balkonie a na święta wędruje do domu. Co roku przybrana jest tylko w ciastka i ewentualnie drewniane malusie figureczki. I co roku psu udaje się ją opędzlować, czasem jeszcze w czasie świąt, na szczęście nie zawsze ze sznureczkami:| Sama oczywiście nie piekę niczego. W tym roku przywiozłam z Torunia pierniczki choinkowe. Również mam te ikeowskie serduszka, ale one na moją choinkę za duże:D Lawinia - popieram ciasteczka, pomarańczki i szyszki - będzie pięknie:) Jestem wypruta - porządki świąteczne zaowocowały przemeblowaniem. Lecę spać. Pozdrawiam Laski:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowoinko! Mam juz pieknie ubrana choineczke-zywa, jodła kaukazka, ponoc sie nie sypie, tylko usycha w całości-zobaczymy.Wyglada super-prawie do sufitu-z przewaga czerwieni, złota no i tak, jak wspomniałam-słomy, drewna, ciasteczek-miodzio!Milutkiego dzionka❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki troche mnie nie było.... no niestety....rozłożyła mnie choroba :( jeszcze nie jest zbyt rewelacyjnie, ale trzeba było wracać do pracy.. ...niestety...takie czasy :( jutro (w końcu) wybieram się do miasta....muszę kupić prezent dla męża, dla mnie to zawsze problem :( tym bardziej, że Ona ma w krótkim czasie jeszcze imieniny i urodziny, ale mam nadzieję, że COŚ wymyślę i co najważniejszę - znajdę to!!!! ja choinkę będę miała też żywą...mają ją przwyieźć w środę (prawdopodobnie) Net 🌼 - jodła kaukazka rzeczywiście dłuuuuugo stoi, nie sypie się...miałam...2 lata temu :D miłego dnia dziewczyny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie i zycze miłego dnia-ja dzis do pracy:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Brrrr....ale zimno!!!!! :( Ale najważniejsze, że mam już choinkę w domu :D dzisiaj po pracy zakupy, a później ubieranie drzewka :) pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie dołaczam do pozdrowien Kropeczki, milusiego i udanego pod kazdym wzgledem, pa! P.S. Nie zasypiajcie dziewczyny, az wstyd przed innymi topikami,ze nasz ledwie dycha..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellou dziewczyny wpadam na chwilke zeby sie przywitac Całuje mooooocno i pedze dalej Ale Netko masz racje - cos z tym trzeba zrobic , tylko moze w czasie świat jak sobie kazda klapnie na chwile i odpocznnie :D :D Trzymajcie sie jakos , nie dajmy sie zajeździć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lavi-pozdr. i całuski przedswiateczne przesyłam👄Mnie przez swieta nie , wiec nie zrobie tłumu na topiku, ale licze na reszte topikowej braci!; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzisiaj ostatni dzień w pracy.... :) przed świąteczną przerwa :D wczoraj kupiłam resztę prezentów :D (głównie chodziło o męża...udało się :D) dzisiaj farbowanie włosów...ubieranie choinki :D same przyjemności :D nie wiem jak to dzisiaj będzie u mnie z czasem....mam sporo pracy :( więc dziewczyny.... chciałabym Wam wszystkim 🌼 złożyć życzenia....zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.... \"Życzę Wam nadziei, własnego skrawka nieba, zadumy nad płomieniem świecy, filiżanki dobrej, pachnącej kawy, piękna poezji, muzyki, pogodnych świąt zimowych, odpoczynku, zwolnienia oddechu, nabrania dystansu do tego co wokół, chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami. Wesołych Świąt!\" do zobaczenia.... pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie pozostaje juz tylko przyłaczyc sie do pieknych zyczen Kropeczki-i zeby nie powielac-do Siego Roku!-jutro switem z dzieciakami jade do rodziców, a wiec do poczytania w przyszłym, jeszcze lepszym Nowym Roczku!pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Witam :) I ja się przyłączam do życzeń. Zazdroszczę Ci Kropka, ja jeszcze jutro pracuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Byłam dziś jeszcze na zakupach. Miałam mało przygotowywać ale ciągle coś dokupuję:) Kupiliśmy też choinkę, w doniczce, niezbyt dużą. Zawsze mieliśmy sztuczną ale w tym roku bedzie inaczej:) Pozdrawiam 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Laski, Ale nerwówa - w końcu mam większośc prezentów, ale co z tego skoro dziś ostatni dzień na załatwienie reszty a jeszcze do tego nie mam wszytskiego na wyjazd. Do tego w domu pobojowisko. Jak wszystko pozałatwiam to musze tu odgruzować, ufarbować włosy (znów mam na maksa krótkie:D), popakować prezenty i jeszcze popracować. Kurcze, w co ja mam się jutro ubrać??? Chciałabym, żeby było już po świętach;) ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIM SUPER RADOSNYCH I MIŁOSNYCH ŚWIĄT:))) do \"zobaczenia\" pierwszego lub drugiego dnia świąt w wolnej chwili, tj. w przerwie między posiłkami;) I nie pękajcie Laski;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Witajcie kobitki :) Kochane dziewczyny jestem juz zmeczona tymi świetami .cały czas jakies sprzatanie , gotowanie , kupowanie ......ja sie pytam kto to wszystko zje ? .....Jeszcze dzisiaj biegałam za prezentami jak co roku mam chyba wszystko ....no nic jakos to bedzie :) a teraz życzenia w locie pomyslane a dla Was przesłane... *************************************************************************************** JAK OBYCZAJ KAZE STARY STRZEGAC NASZYCH PRZODKOW WIARY CHCĘ ZŁOŻYĆ WAM ŻYCZENIA W DNIU BOZEGO NARODZENIA ŚNIEGU PO PACHY SMACZNEJ KIEŁBACHY USMIECHU KUPE ROZGI NA DUPE DO NIEBA CHOINKI I PYSZNEJ SZYNKI ORAZ SZCZĘŚLIWEGO WSKOKU DO NOWEGO ROKU *************************************************************************************** dużo radosci i moc spełnionych marzen......tego Wam życze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie siadłam spokojnie ... I spokojnie moge Wam złozyć Zyczenia. Takie proste , szczere , cieplutkie , z głębi serca. Co jest najważniejsze ? zdrowie , spokój , miłość, szczęscie , spełnienie. Te ponadczasowe wartości niech Wam towarzyszą w te Święta i w całym nadchodzącym Nowym Roku !!!!!!!! A z innej choc tej samej beczki. Poległam , nie moge sie ruszać , a dalej bym jadła, bo ten piernik z orzechami tak slodko sie do mnie usmiecha :D i te pierozki z grzybkami , i serniczek po królewsku :D A jutro to nawet nie chce mysleć....:D Jeszcze raz kochane wszystkiego co najlepsze .I odpocznijcie wreszcie !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Witam Trochę zmęczona jestem po świętach. W pierwszy dzień św. miałam gości, drugiego dnia natomiast pojechaliśmy do rodziny. Szybko minęły te święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ale ciężko pozbierać się po świętach w pracy :( nic się nie chce 😭 u mnie Święta minęły...bardzo szybko i w ciągłym ruchu... Wigilia najpierw u moich rodziców... potem u teściowej, w pierwszy dzień świąt powrót do domu, bo po południu trzeba było pójść na imprezkę do siostry (okrągła rocznica ślubu) :) a drugi dzień świąt - obiad u rodziców, a potem.... w końcu..... błogie lenistwo :D pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki co to za cisza :( gdzie się wszystkie podziałyście???? u nas dzisiaj padał śnieg.... pierwszy w tym roku :) niestety... nie zostało po nim już nawet śladu :( pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Cześć :) Ja jestem ale nie chce mi się nic robić, nawet pisać. Objadam się słodyczami i popijam kawę :) U mnie sniegu brak i lekki przymrozek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Akria 🌼 cieszę się, że jesteś :D nastała tu taka cisza, że aż strach.... ciekawe...hm...gdzie podziały się laseczki??? ja w pracy :( do 22.00 jutro na rano, w sumie dobrze :) tylko snu mało :( a co u Ciebie? jak samopoczucie po Świętach? i jakie plany na Sylwestra? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Święta minęły mi miło, rodzinnie ale zbyt szybko. A Sylwester ze znajomymi w małym gronie. 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D to podobnie jak u mnie.... sami znajomi :) ale przecież w takim gronie....na małej sali też może być przyjemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Też tak myslę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 😘 😘 😘 😘 😘 dla wszystkich.... :D dzisiaj jest Międzynarodowy Dzień Pocałunku 😘 hm....swoją drogą...czego to już ludzie nie wymyślą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki ja już w pracy :( oj, ciężki dzisiaj ten dzień.... rano miałam problem z otworzeniem oczu :( ale po porannej kawce już jest lepiej :D A teraz dziewczyny życzenia: \"Niech Nowy Rok przyniesie Wam radość, miłość, pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń, a gdy się one już spełnią.... niech dorzuci garść nowych marzeń, bo tylko one nadają życiu sens!\" Szczęśliwego Nowego Roku!!!! Oby był lepszy niż ten...który właśnie odchodzi.... pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×