Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miracleee

SZUKAM PRZYJACIÓŁ-kobieta30l.

Polecane posty

A tak w ogóle to niespecjalny mam nastr ój po świetach , nie wszystko poszło tak jak bym sobie tego zyczyła. Cóż , może Nowy Rok bedzie wreszcie łaskawy , oby , oby oby, trzymam za to kciuki mocno i dla siebie i dla WAS :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lawinia 🌼 kawka, kawka!!!! :D właśnie sobie zrobiłam :) na szczęście jestem dzisiaj sama w pracy i pozwoliłam sobie na odrobinę luzu.. w końcu trzeba pozytywnie zakończyć ten rok w pracy i umilać sobie chociaż troszeczkę życie (jeśli jest ku temu okazja oczywiście) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam troche pracy , wczoraj mnie sciągnęli z urlopu, no i jutro jeszcze musze byc do 14, cóż mus to mus , ale tez jeśli sie da wykorzystuje czas dla siebie a co , :D rekomensuje sobie przerwany urlop ;) A jak kreacja sylwestrowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja planów dalej nie mam bliżej określonych , bo w zarysie jakieś są. Spontanicznie pewnie ze znajomymi wylądujemy u jeszcze jednej znajomej :D albo wszyscy wybierzemy sie na Rynek , ma byc ciekawie. W razie imprezy cos sylwestrowego przydałoby sie załozyc , a ja najchetniej wpakowałbym sie w dzinsy i podkoszulek, a tam moze połacze jedno z drugim , bo to w końcu żaden bal tylko sami swoi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ramach prezentu mikołajowo- gwiazdkowo karnawałowego zrobiłam sobie paznokietki żelowe po raz pierwszy, francuski manicure, wiem wiem byłam przeciwna , ale tak jakos wyszło, za namową koleżanki. No i musze powiedzieć że ... lubie je bardzo :D i eksponuje niemiłosiernie...wreszcie mam ładne ręce :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też Sylwestra spędzam ze znajomymi i najchętniej (tak samo jak Ty) wskoczyłabym w podkoszulek i dżinsy, albo jeszcze lepiej...luźne bojówki...ale to w końcu imprezka :) zapewne \"wyskoczę\" w spodniach (w tym najlepiej się czuję), z tą małą różnicą, że będą to czarne spodnie z materiału, ale na szczęście szerokie :D i do tego jakaś bluzeczka... hm...zazdroszczę Tobie paznokci żelowych...bardzo mi się podobają, a wiele dziewczyn je ma....no niestety ja nie mogę.... zakaz związany z wykonywaną pracą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Witam :) U mnie wreszcie za oknem prawdziwa zima:) Śniegu niewiele ale biało. 🌻 Mam dziś mnóstwo rzeczy do zrobienia i trudno mi się zmusic do pracy. Chciałabym jeszcze później iść do fryzjera. Ostatnio nie zrobiła mi tak jak chciałam ale teraz już odrosły i mogę poprawić. Zajrzę tu później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uciekam dziewczyny , muszę iść na spotkanie noworoczne do szefa :) do zobaczenia \"za rok\" pa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szampańskiej zabawy zatem Kropeczka Witaj Akria - a ja mam na odwrót własnie byłam u fryzjera i teraz bede czekac az mi odrosna zeby poprawić ech, kiedy zdarzy mi sie wyjść od fryzjera i nie pakowac od razu głowy pod kran??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
net , Mimi, cała reszta odezwijcie sie ! FAbiola to sie wczasuje ale reszta? dajcie znak życia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Wróciłam niedawno. Odebrałam dowód i byłam tez u fryzjera. Jestem zadowolona. Zobaczymy jak później po umyciu bedą się układać. Ostatnio zrobiłam sobie krótką grzywkę ale mezowi się nie podobało i teraz znów zmieniłam jak dawniej. Umówiłam się juz w sprawie Sylwestra ze znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po światkach, które dla mnie nie były ciekawe, dopiero \'\'po\'\' odpoczęłam troche i teraz do poniedziałku jest moje 5 min. Na Sylwka nigdzie nie ide i troche mi z tego powodu przykro.....ale wiąze nadzieje z lepszym Nowym Roczkiem-czego sobie i Wam z całego ❤️ zycze.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Witam w 2007 roku :) 🌻 🌻 🌻 Impreza była udana a dziś kiepsko się czuję :( Chyba już nie ten wiek. Mąż jeszcze słodko śpi a ja jakoś nie mogę. Pozdrawiam 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa-samotna-opolskie
Witam wszystkich w nowym 2007 r. Właśnie znalazłam ten topik. Przyjmiecie mnie w swoje kręgi? Tez mam 30 lat i nie mam przyjaciół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Witajcie w Nowym Roku !!! Zycze Wam spełnienia marzen , duzo miłosci i cierpliwosci mało pracy dużo kasy !!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
samotna -opole jasne ze Ciebie przyjmiemy :) napisz cos o sobie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Witaj Nowa-samotna :) Napisz coś o sobie:) Witaj Mimi :) Juz czuje się lepiej, zaraz zrobie sobie kawę, już chyba nie bedę spać. Meża nie mogę dobudzić i pozostał mi komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Witaj Akria 🌼 Ja własnie racze sie pyszna kawa a moj mezo spi jak niemowlak ;):D Bylismy u znajomych na sylwestra taka typowo domowa impreza dobrze ze blisko dwa domu dalej ale i tak przyszlismy do domu o po 4 ....więc dzisiaj słodkie lenistwo a od jutra znowu pracy oooo i jeszcze wiecej !!! moje plany spedzenia sylwestra w gorach zawiodły moze i lepiej sniegu nie ma moze w tym roku sie uda mam taka cicha nadzieje .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Lavinia - a jak u Ciebie sylwester mieliscie przebojowo w tym roku na rynku .....miałam nawet takie plany zeby sie wybrac do Krakowa ...katem oka troszeczke ogladałam w TV udała sie impreza Polsatowi ..... Fabiola - pojechałas do schroniska na Samotni ? napisz jakie wrazenia jestem bardzo ciekawa ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Net - a jak u Ciebie domowa imprezka ? życze Ci duzo duzo optymizmu , radosci a jeszcze wiecej miłosci i zostaw wszystko w tyle co było w 2006 rok idz do przodu !!! powodzenia :) Kropeczka -dziekuje za kartke z zyczeniami !!! ja Tobie życze samych sukcesow w pracy i duzo radosci , ciepełka w domu ....:D a reszta dziewczyn odzywajcie sie .......czekamy :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
a tu dalej tak cicho ! ....oj oj chyba dałyscie czadu z tancach na imprezach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
w - miało byc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny witam w nowym roku :D ja już w pracy :( . a tak mi się nie chciało wstać!!!!! u mnie na Sylwestra też było fajnie :) w Nowy Rok zaprosiłam rodziców na obiad, a potem się śmiałam, że będą przychodzić do mnie cały rok na obiady...u nas jest taki zwyczaj, że co się robi w pierwszy dzień nowego roku, tak przez cały rok :D z nowymi siłami w nowym roku zabieram się do pracy pozdrawiam i życzę miłego dnia 🌼 Akria 🌼 - dostałam - dzięki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki. Mieszkam w Opolu od niedawna , szukam jakiejs fajnej kolezanki. Mam 31 lat i przyjechałam do Opola za moim mężczyzną ukochanym. Wszystkiego dobrego w nowym roku Wam życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Witajcie laseczki :D Witaj kropeczko - ja miałam dzisiaj ten sam problem ze wstawaniem rano ..... Witaj tecza :) miło że dołączyłas do naszego grona .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Mam chwile moze dziewczyny napijemy sie kawki .....kurcze ale jestem senna jakbym całą noc balowała ;) a ja taka grzeczna dziewczyna jestem :D... U mnie pogoda typowo wiosenna *słonce i ciplutko Tęcza napisz cos o sobie - masz dzieci , pracujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
No nic pije kafe sama zjadłam kawełek czekolady i juz troszke lepiej , chyba niski poziom cukru .... Siedzi ze mna dzisiaj w pracy matka szefa była ksiegowa ale zmierzła kobita mówie Wam :o Ona - zmierzła i mało mówna a ja - senna i roztrzepana ....ale z nas duet ;)D) nie ma co !!! Nic trzeba zrobic skok w nowy rok ;) tylko czemu tej pracy jest tyle... Pozdrawiam miłek pracki 🌼 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi 🌼 - ja już po dwóch kawkach :D trochę pomogło...ale tylko trochę :( Witaj Tęcza 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Laseczki w Nowym młodym Roczku. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!!!!!Noi to jak? Bierzemy go za rogi i wio do przodu :D łoj łoj łoj jeśli cały rok bedzie taki jak sylwester to bedzie dobrze:D. Spędziłam go z najblizszymi przyjaciołmi , miało byc raczej spokojnie i telewizyjnie. No ale rozchulalismy sie deczko, utańczyli i uchichrali :D :D Mimi - mielismy sie wybrac na Rynek , ale tak jakos wyszło ze dobrze nam było w domu do biełego rana a nawet południa. Ale we Wrocławiu tez była mega impreza , a tam ci chyba było bliżej nawet? Witaj : Tęcza , Samotna- zapraszamy serdecznie 🌻 FAbiola , Mimi, Net, Akria, Kropka, Tecza, Samotna i cała reszta jeszcze raz Buziaki w nowym roku i duzo duzo słoneczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany!!!! Lawinia 🌼....jaki masz super humor!!!!! aż \"czuć\" przez łącza Twoją enerię :D dziewczyny...mam problem, może mi coś doradzicie??? mój synek nie chce chodzić do przedszkola (a musi, bo to już zerówka), twierdzi, że pani na Niego krzyczy. Faktycznie, jedna z pań jest dosyć nerwowa (chyba pomyliła się z wyborem zawodu), przeprowadziliśmy z Nią rozmowę, ale to nic nie dało.... Mały nadal płacze!!!!! i co Wy na to, bo ja już jestem bezradna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×