Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miracleee

SZUKAM PRZYJACIÓŁ-kobieta30l.

Polecane posty

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, to nie wiedziałam....jak to sie człek przez całezycie uczy.....dzieki za wyjasnienie, podomka to wiem , co to jest, a sa jeszcze podomki?Bo szlafrok, to szlafrok rozumiem?Czy jest jakas róznica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Czytam Was pijac kawe :) oj ten weekend bedzie pracowiły ....jutro musze dom doprowadzic do czystosci i jedzenie przygotowac na niedzielne urodziny meza .....bedzie najazd krzyżakow { rodziny męża } ojjj a bardzo to lubie :( a dzisaj jeszcze zakupy i z wyjscia na basen nici :( ale coz dam rade babeczki ....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Kropka miłego weekendu :) niech mąż oceni ten porannik :D po co czekac do stycznia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Net - w jakim wieku masz dzieciaczki jesli nie jest to tajemnicą :) pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi-moje smoki maja juz prawie omal -omal:13-15-17🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Cześć :) Nie czuję jeszcze atmosfery św. Pewnie przez tę pogodę, dziś było ciepło i słonecznie. Nawet mi to nie przeszkadza, nie lubię zimna. I wreszcie doczekałam się weekendu :) Dłużył mi się ten tydzień. W sobotę jak zwykle czekają mnie domowe porządki, mam jeszcze coś przygotowac do pracy :( Próbuje teraz to zrobic ale jakoś nie mogę się zmobilizować. Na niedzielę umówiłam sie z siostrą. Trochę poplotkujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko🌻Pozdrawiam wszystkie, ja juz obrobiona z obowiazkami domowymi na dzis, jeszcze tylko Wigilia branzowa-ale w nowej pracy, z nowymi ludźmi-wiec powinno byc miło, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Witam :) Ja niestety jeszcze nie obrobiona z obowiązkami domowymi :( Późno dzis wstałam ale upiekłam juz ciasto. Ostatnio co sobota cos tam piekę. Przepisy biorę z Internetu i nawet mi wychodzi :) Piję kawkę a później biorę się za porządki. 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie i ja sie melduję dziś. Sprzatanie odfajkowane, niezbyt udane gotowanie też . A teraz czas na przyjemniejsza częśc dnia. Zabieram ćórę i wychodzimy, gdzie, wymysle po drodze , najpewniej cos zjeść :D , a potem jakies ciacho albo lody , bo dzisiejszy dzien przypomina bardziej wiosne lub lato niz grudniowy dzień. A wieczorkiem , miasto nocą :D. Jutro za to przechlapane a raczej przeryczane , zegnam przyjaciolke na lotnisku wyjezdza daaaaleko i na długo ...i jak ja bez niej świeta przeżyje? :( . No cóz jakoś :]. Całuje was moooocno. Odpocznijcie w weekand. Net - ale masz fajną gromadke. Chyba sie fajnie dogaduja bo nie ma miedzy nimi wielkich róznic wiekowych? Mimi- fajnie ze mas ztak zdecydowane załozenia jesli chodzi o wychowywanie dzieci , a jeszcze fajniej ze dzielnie i wytrwale je realizujesz. JA nie bywam taka , pewna i zdecydowana tzn nie w kwestii spraw podstawowych i zasadniczych, ale czasem wymiękam. Przychodza takie chwile , i takie sytuacje ze staje z rozłozonymi rekami i nie wiem jak postapić , po prostu nie wiem. Zastanawiam sie czy tak nalezy czy dobrze postepuje , czy wszystko powiedziałam czy dobrze zareagowałam ... Miliony pytań. Nie umiem na 100% stwierdzic czy postepuje dobrze, czas pewnie pokaze... Akria - musze pojsc w twoje slady z tym pieczeniem, i w koncu cos sama wypiec. Czasem nawet mam taka wene , ale na wenie sie kończy :) jak zobacze ta rozmaitośc ciast i wypieków i zanim sie na cos zdecyduje , cały zapał znika ech.. Kropka - bidusia w pracy dzis, kurcze tez sobie musze szlafrok sprawic , ale zawsze tak jakos jest na ostatnim miejscu moich ewentualnych zakupów, a taka mam ochote zawsze w niedzielke rano zanim jeszcze sen zejdzie z powiek wbic sie w cieply szlafroczek w fotelik i wypic poranna kawke :D Buziaki wszystkim , uciekam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Pochmurno dzis i smutno straszliwie, a ja łapie kolejnego dołeczka. Lavi-ak, mam wspaniała gromadke, która fajnie wyglada na zdjeciach, ale rzeczywistosc jest zupelnie inna. Starsi uwazaja się za dorosłych, mały jest izolowany od nich, ale sie nie daje i walczy o swoje. Hałas, bitwy az prawie na smierc i zycie , wyzwiska, robienie sobie na złosc itp. i ja sama w tym tumulcie-mozesz sobie wyobrazić, jak jest-do sielskiej rodzinki nam daleko! Pozdrawiam, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki najpierw pogoda.... u mnie szaro..... zimno :( mam tylko nadzieję, że spadnie śnieg.... fajnie by było, gdyby \"Święta były białe\".... :D Po mału zaczynam czuć zbliżającą się atmosferę świąt... wystawy ustrojone... w radio słychać świąteczne piosenki, nawet w necie pojawiają się świąteczne giffy :) a ja jeszcze nie zabrałam się za świąteczne porządki :( przez weekend leżałam w łóżku...kaszel nie chce mnie opuścić :( o kurczę.... muszę się sprężyć, bo to już za dwa tygodnie :) a co u Was dziewczyny? jak minął weekend? pozdrowionka i miłego dzionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌻Kropeczko, nie przejmuj sie , ja chyba wcale nie bede szalała w tym roku ze szmata, nie mam motywacji , ani checi.Pozdrawiam cała brac topikowa👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Witam Ja jeszcze nie czuję atmosfery swiąt. Za oknem szaro i ponuro i nic się nie chce robić. Chyba pójdę w ślady Net i nie bedę się za bardzo przykładać do porządków, przygotowań itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny u mnie pogoda fatalna :( szaro, zimno i pada deszcz :( a do tego wszystkiego nic się nie chce :( dzisiaj jestem z koleżanką, więc rozumiecie co i jak...?? a zresztą na brak pracy narzekać nie mogę :(( pozdrawiam miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez witam , ale ziewajacopogoda jak u wszystkich chyba, nic mi sie nie chce, oprócz luli.Pozdr.🌻Akiria, popieram niesprzatanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Cześć dziewczyny ! :) Ja dzisiaj od 6-tej w pracy i juz mam dosc wszystkiego ....pogoda do bani snieg z deszczem pada ....Popieram Was dziewdzyny z tym sprzataniem ! Człek tylko robi i robi zero przyjemnosci z tego ... Netko z taka gromadka młodziezy to Ty masz wesoło ....No nic dziewczyny jak znajde chwile to napisze ....Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane Posnęły znów czy co? A więc bunt na pokładzie !!!!! JA sie tez przyłączam. Precz z wymuskanym do granic mozliwości domem , bo i tak go przez swieta zapaskudza, precz z zabojczym pędem aby zapiac wszystko na ostatni guzik , precz z uczuciem wyplutej detki , po szalonym maratonie: sprzatanie - zakupy- szykowanie - gotowanie, a na koniec jeszcze wygladać pieknie, świeżo z nieskazitelnym usmiechem na twarzy. Niezbedne minimum - wchodze w to :D :D :D Jedyna rzecz jakiej chce dopilnować w świeta to kontrola nad jedzeniem , a raczej obzarstwem swiatecznym , nienawidze uczucia ocięzałego misia i ropietego guzika u spodni czy spodnicy po to zeby sie schylic i ubrac buty po obfitej wizycie u znajomych czy rodzinki :D. Która jest ze mną ? Pilnujemy sie ? :D :D Pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powitanko! : ) Lavi-jestem z Toba!!!!!Pozdr. dla wszystkich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Cześć Wczoraj przez cały dzień padał śnieg i było biało. Dziś wszystko się stopiło. Ostatnio mam dużo zajęć i późno wracam z pracy. Pogoda też źle wpływa na mnie. Ciężko zmobilizowac mi się do czegokolwiek :( Lawinio - popieram w 100% :) ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Chyba wszystkich juz ogarnęło świąteczne szaleństwo. 👄 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Ja jeszcze przygotowania mam przed sobą. Nawet zakupów nie zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
net , akria - ja tez jesdzcze w lesie... jutro mam nadzieje cos kupic pod choinke i na choinke tj jakies ozdoby , ale chciałabyn cos innego niz bombki. tylko ze to znow wymaga dodatkowego czasu i cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAk sobie myslałam o tym zeby zamiast bombek upiec i udekorowac pierniczki roznych kształtów i powiesic na choince , a do tego spreparowac plastry grejfruta wysuszyc i polakierowac , do tego szyszki przypruszone sztucznym sniegiem i orzechy . Co wy na to??? Moja siastra w zeszlym roku wyczarowała takie ozdoby , zero bombek i łancuchów , choinka wygladała pieknie , tak inaczej, naturalnie. ...Hę... tylko przygotowania do dekoracji zaczeła juz 2 tyg wczesniej ...ale z drugiej strony dzieci miały prawdziwa radoche biorąc w tym czynny udział z wypiekami na twarzach :D Dlatego zastanawiam sie na dtaka dekoracja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×