Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Gość
Kiedyś jak zauwazyłaś (zresztą słusznie) uwielbiam storczyki :) Mnie w kwiaciarni tez asekuracyjnie na początku nie gwarantowali, ze akurat moga być w tym okresie, ale jednak się udało :)_ Mówisz, ze patrzyłaś na nadlesnictwo? Ha ha prosze prosze w okolice Żywca Ci spieszno? A propos skąd jesteś? Odnośnie zdjęć plenerowych w sukni ślubnej to z powodu strasznej ulewy w dniu Naszego ślkubu :( zdjecia te przełożyliśmy na piątek po weselu. Te w studio zrobiliśmy w dniu slubu i w parku w drugi dzień. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki!!!! Uff nareszcie nadrobiłam zaległości no a było co nadrabiać ;) Ja tylko czekam jak wreszcie będę na L4 bo doprawdy nie mam kiedy do was zajżeć. Ta praca to jedna wielka pomyłka :o Po pracy zawsze gdzieś wyskakujemy i niestety jak wracamy to ja już marzę o spaniu. dziś męża nie ma bo pojechał na zebranie i za jakieś pół godzinki pewnie juz będzie ale przynajmniej miałam okazję poczytać bo nadziergałyście sporo ;) Cisza znaczy u mnie brak wolnego czasu i coraz mniej mi to odpowiada bo ja już marzę o odpoczynku. No cóż zacznę od podziękowań za fotki. Miki wyglądasz bajecznie, ciąża ci sprzyje ;) Oczywiście witam nowe świeżynki i oczywiście również proszę o fotki. Oczywiście prześlę swoje ale dopiero jak będę miała chwilkę wolną a jak już wspomniałam to już niebawem jeszcze tylko 6 dni!!!! No nic lecę dalej nadrabiać zaległości jak wiecie do mojego starego topiku jeszcze przedmałżeńskiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie remontyyyyy! Aguu a jaki to topik? Pozdrawiam nowe babeczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A_guu i Emsy witajcie! A_guu fotki oczywiscie prześlę - pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak jest! Ha ha :) już jeden mail poszedł tylko na reszte trzeba poczekać, bo długo ładuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Emsy mój pierwszy mail ze zdjęciami tylko doszedl do Ciebie a pozostałe 4 nie z powodu braku miejsca na skrzynce (przynajmniej taki raport dostałam) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, witam rankiem:) Dziewczynki, zamawiam na jutro kciuki u Was, mam rozmowę wieńczącą staż o 11.00 Agital, a dlaczego nie wybrać się w okolice Żywca:), akurat nie mam zbyt daleko, mieszkam w Krakowie. Moje kochane mężątko wraca prawdopodobnie dzisiaj z dlegacji, ale powiem Wam, że jest mi trochę głupio. Nie lubię jak wyjeżdża i zawsze proszę go, żeby wracał jak najszybciej. W tamtym tygodniu musiał pojechać na 3 dni, w tym tygodniu od poniedziałku też jest w delegacji i obiecał, że dziś wróci, w związku z tym wczoraj siedział sam do 23.00 w budynku, w którym robią alarmówkę i programował i testował wszystko. Biedny tak się przemęcza przeze mnie:(. Kochani są ci faceci czasem, narzekamy na nich, a co tak naprawdę zrobiłybyśmy bez nich??:) Buziaki dziewczynki, cieszmy się mężami i powiedzmy im, że ich kochamy, bo są tego warci, żeby o tym wiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Oj kiedysiu masz racje mój mąż siedział w poniedziałek do prawie 1 w nocy w pracy bo chciał przyjechać we wtorek i był:) i juz jutro będzie:) my tak mamy ze mamy pretensje a potem nam ich żal:) Ja nadal siedzę w papierkach:( jak zawsze a wieczorem robie fasolke po bretoński:) bo mężus sobie na jutro zamówił:) w sobote mamy imprezkę wiec troszkę potynam. Musze sie wreszcie na cwiczonka zapisac bo inaczej nigdy sie nie zmobilizuje........a lato w pełni- moze w przyszłym tyg sie spotkamy w wiekszym gronie???? ma któras z Was ochotę?na pyszna mrożona czekoladę na rynku w Krakowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ale Wam fajnie, że mieszkacie w Krakowie :( Jedno hasło i już możecie się spotkać :) ha ha Kiedyś polecam okolice Żywca są urocze :) Coś mi się nie chce w pracy siedzieć a robotki trochę jest niestety :/ Kiedyś kciuki zarezerwowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a propos Kiedyś daj znać jak poszło od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Ja tylko na chwilkę wpadłam do Was i znowu lecę do ekipy ( trochę ich trzeba pilnować ), kolorki piękne: kuchnia w kolorze kakao:)), łączona z ecrue. Dzięki za zdjęcia, w wolnym czasie doslę swoje: Fajna z Was para, widać że bardzo sympatyczna:) Buziaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witaj Emsy! pilnuj ekipy pilnuj :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alice! witamy my tu wszystkich przyjmujemy :) miłych i sympatycznych od ręki!:) napisz pare słow o sobie:) Emsy - mi sie tez kuchnia w takich kolorach marzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
alice 1906 witaj! Dzięki Tobie już nie jestem najmłodsza stażem ha ha :) 🌼 właśnie napisz coś o sobie i może jakieś fotki wyślij? :) (ze ślubu chętnie obejrzymy np.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy \"świeżo\" po ślubie, ale staż mamy godny pozazdroszczenia - ponad 7 lat z czego mieszkamy ze sobą jakieś 5. I tak jak w przypadku innych mężatek obrączka dała nam niesamowite poczucie bliskości. A za tydzień ruszamy w podróż poślubną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a w podróż gdzie jeśli można wiedzieć? My najwczesniej we wrzesniu wyjedzimy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alis czekamy na fotki! wiekszośc maili masz w stopce!:) staż hahah ja mam 11 lat w tym rocznica 1 w sierpniu! a mieszkamy ze soba 7 lat:) wiem cos o długich stażach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc czesc 🖐️ Kiedysiu dziękuje Ci za zdjęcia.Pięknie wyglądaliście i pomysł z płatkami róż bardzo oryginalny.Prześlę kilka swoich fotek. Ja także uważam Ze to super pomysł ze zdjęciami.Fajnie widzieć jaie jesteśmy :) Szkoda że i ja nie jestem z Krakowa bo chętnie poszłabym na takie spotkanko. Dziewczynki współczuje Wam że mężowie wyjeżdzaja w delegacje ale te powroty muszą być wspaniałe.Po paru dniach niewidzenia się na pewno tęsknota jest ogromna. Validos27 i ja nie moge zupełnie się zmobilizować do ćwiczeń a trochę po ciąży tłuszczyku mi zostało niestety.Jak prezestane karmić to muszę się za siebie wziąć bo teraz jeszcze traktuję się ulgowo ;) Emsy porób zdjęcia po remoncie i wyślij nam na maila Witaj Alice !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania 108 - właśnie zauroczyłam się Waszym maleństwem.... Coś mi się wydaje, że będziemy chcieli niebawem zaprosić jakiegoś bociana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania 108 - właśnie zauroczyłam się Waszym maleństwem.... Coś mi się wydaje, że będziemy chcieli niebawem zaprosić jakiegoś bociana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alice u nas nad domem serio latał bociek przez jakiś czas aż w końcu przyniósł nam takie oto dzieciąteczko :) Wyglądajcie przez okno może u Was też juz lata... a jak nie to może poszukajcie w kapuście hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tunezja super a co do bocianów to też bym to tak widziała niebawem ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo lubię boćki a wczoraj jakiś nawet nade mną krążył.... Więc kto wie ;). Musimy jeszcze chwilkę poczekać, gdyż mieszkamy z daleka od dziadków i nie będzie nam miał kto pomóc. Mamy jednak plany co do powiększenia rodzinki. Szczególnie, że w naszym przypadku są bardzo prawdopodobne bliźnięta. Tunezja nam wyszła przypadkiem, ale nie narzekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mój Boże, dziewczynki, ale nabrałyście przyspieszenia ! Nie mam szans tego przeczytać 😭 Całusy dla Wszystkich 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×